Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Звіт про поїздку: Емірати першого класу Airbus A380-800, Бангкок

 1. Реєстрація в Еміратах першого класу в аеропорту Бангкока
 2. Емірати першого класу - The Emirates Lounge Бангкок
 3. Емірати першого класу - абордаж
 4. Емірати першого класу - Політ EK 384 до Гонконгу
 5. Емірати першого класу - Екскурсія по моей люкс
 6. Емірати First Class - сиденье
 7. Перший клас Еміратів - обслуговування (продукти харчування та напої)
 8. Емірати First Class - закуска
 9. Емірати першого класу - второе блюдо
 10. Емірати першого класу - Десерт
 11. Емірати First Class - душ на десятикілометровій висоті
 12. Емірати First Class - Посещение бара
 13. Наш огляд першого класу Еміратів в Airbus 380-800 від Бангкока до Гонконгу:

Я довго чекав цього моменту - мій перший політ з Airbus A380! Щоб зробити наш перший політ на цій моделі якомога більш унікальним, ми приготували собі квиток в першому класі. Дубайська авіакомпанія Emirates Airline забезпечує маршрут Бангкок - Гонконг Також для нормального заробітку божевільний доступний квиток. Чи варто польоту в Еміратах першого класу, ви дізнаєтеся в наступному огляді!

Реєстрація в Еміратах першого класу в аеропорту Бангкока

Тим не менш, досвід Еміратів першого класу почався задовго до фактичного польоту. Ми взяли Аеропорт Експрес з downtown Bangkok до Suvarnabhumi Міжнародний Аеропорт, приблизно 30 kilometres далеко. З твердими кроками та повними передбачення ми поїхали вниз червоний килим до виняткового першого лічильника класу. Немає вічних черг з клієнтами "деревного класу". Однак, перш ніж ми потрапили в розмову з леді за прилавком, нас знову запитав інший працівник, чи ми дійсно вибрали правильний шлях. З великим усмішкою на обличчі і заявою «Так, ми літаємо першим класом!», Ми відповіли на його запитання ствердно.

», Ми відповіли на його запитання ствердно

Emirates First Class в аэропорт Бангкока

Емірати першого класу - The Emirates Lounge Бангкок

Крім нашого квитка літака ми отримали запрошення до кімнати для відпочинку та пропуску використати Преміальний Провулок у аеропорті. Ця перевірка безпеки та перевірка виходу, яка була спеціально створена для преміум-клієнтів авіакомпанії, економить час. Таким чином, ми стали ще швидше в ексклюзивній зоні очікування Еміратів.

Таким чином, ми стали ще швидше в ексклюзивній зоні очікування Еміратів

Лаунж Emirates

Лаунж Emirates

Гостиная зона в лаундже

Там ми знайшли більший зал очікування з декількома невеликими зонами відпочинку і фуршетом. На вибір було кілька гарячих і холодних страв, канапе і десертів. Але тому що ми очікували гарної страви на літакові, ми тільки мали snack тут. Ми використали час краще і підсмажений з келихом шампанського Moët & Chandon на майбутній досвід.

буфет

буфет

выбор напитков

выбор напитков

шампанське

шампанське

Маленька закуска с шампанским

Емірати першого класу - абордаж

Невдовзі після 1 вечора ми вийшли з вітальні і пішли до воріт E4, куди вже чекав A380. Для того, щоб заповнити два існуючих пасажирських палуби Airbus у прийнятний час, Бангкок має три пасажирських моста.

Для того, щоб заповнити два існуючих пасажирських палуби Airbus у прийнятний час, Бангкок має три пасажирських моста

Електронні ворота Бангкока

Електронні ворота Бангкока

Ворота Е4

Ворота Е4

A380-800 (A6-EDT)

Емірати першого класу - Політ EK 384 до Гонконгу

Нам дозволили використовувати з іншими пасажирами першого та ділового пасажирів правий міст для верхньої палуби. Приїхавши до дверей літака, нас особисто вітали і супроводжували до нашого відповідного місця. Космос занижений в Emirates - це люкс! Хоча Бодо сидів перед мною, ми були настільки відокремлені один від одного набором, що ми більше не бачили і не розуміли один одного. Тому, я буду продовжувати писати цей блог з моєї точки зору.

Тому, я буду продовжувати писати цей блог з моєї точки зору

Emirates A380 First Class Cabin

Після прийому Purser, з подальшим поясненням місця та інших пристроїв у моєму номері (4A), перед ще одним відскоком було ще одне келих шампанського. Цього разу Дом Періньон з 2002 року.

Suite 4A - Емірати першого класу

Suite 4A - Емірати першого класу

Шампанское при встрече в Еміратах першого класу

Шампанское при встрече в Еміратах першого класу

Мой Люкс

Емірати першого класу - Екскурсія по моей люкс

Я використовував час до початку, щоб більше познайомитися з моїм люксом. Центральний блок управління являє собою простий у використанні контролер сенсорного екрану. Це керує сидінням, інтегрованою функцією масажу, освітленням, системою розваг та багато іншого.

Це керує сидінням, інтегрованою функцією масажу, освітленням, системою розваг та багато іншого

Сенсорный Контроллер

Емірати First Class - сиденье

Шкіряне сидіння можна безперервно переміщати в будь-яку популярну позицію. Він може електронно налаштувати сім зон, від підголівника до підніжки. Для більш швидкого налаштування можна вибрати декілька кнопок пам'яті (зліт, вітальня, харчування та ін.). Кожен люкс оснащений 25-дюймовим РК-дисплеєм. Далі йде крижана система розваг з 'zig Videos on Demand, музикою та іншими гаджетами. Однак, я використовував лише різні перспективи камери літака і слухав нещодавню музику з діаграм. Навушники знімають навколишній шум і забезпечують чудовий звук.

Кожен пасажир також має можливість збільшити свою приватність через електрично регульовані розсувні двері. Для індивідуального догляду є невеликий міні-бар і кошик закусок.

Навушники з шумопоглинанням

Навушники з шумопоглинанням

Міні-бар

Міні-бар

тапки

Я знайшов це дивуюче як тихе це було у каюті. Чотири двигуни GP7200 були ледь чутні навіть під час зльоту. На моніторі я спостерігав, як капітан повільно витягнув машину.

Перший клас Еміратів - обслуговування (продукти харчування та напої)

Потім настав час вивчити меню і винну карту, які були роздані перед початком. Через короткий час польоту, на вибір було лише одне "легке харчування".

Через короткий час польоту, на вибір було лише одне легке харчування

меню

Емірати First Class - закуска

Як закуска, я вибрала копчений лосось з ананасом, селерою і салатом з яблук. Там був змішаний салат з різними перев'язками.

Там був змішаний салат з різними перев'язками

Закуска: копчений лосось з ананасом, селерою і салатом з яблук

Емірати першого класу - второе блюдо

Незабаром після цього мені подали тепле головне блюдо. Я мав Червоний Snapper, розміщений на томатному соусі, на sauteed скибочках картоплі з свіжим шпинатом та червоним перцем. Просто смачно! Крім того, я мав рекомендований Purser французьким білим вином (vintage 2007) з регіону Sancerre.

Крім того, я мав рекомендований Purser французьким білим вином (vintage 2007) з регіону Sancerre

Червоний окунь, поміщений на томатному соусі, обсмажений
Ломтіки картофеля зі свіжою шпинатом і червоним перцем

Емірати першого класу - Десерт

Наприкінці меню була панна cotta з passion fruit та 2003 Château Rieussec десертне вино.

Наприкінці меню була панна cotta з passion fruit та 2003 Château Rieussec десертне вино

Панна котта с маракуйей и
Десертне вино Château Rieussec 2003 року

Емірати First Class - душ на десятикілометровій висоті

Вже під час візиту до туалету перед їжею, я повідомив стюардесу, що хотів би використовувати душ на борту. Так, ви читаєте це право, є душ тут! При час польоту всього 2 години існує потреба у плануванні. З цієї причини прибічник поспішав під час обслуговування меню. Я тільки що випив своє десертне вино, коли почув від приємної стюардеси: "Сер, ваш душ тепер готовий!".

Вона супроводжувала мене вперед у лівій ванній кімнаті і сказала мені, що я повинен враховувати при душі. Вода обмежена п'ятьма хвилинами, при цьому поточний залишок запасу відображається через кольоровий дисплей. Тиск води краще, ніж у деяких готелях, і я споживав лише половину мого часу для душу. На невеликому дисплеї, серед іншого, відображається поточна висота. Тільки зараз я зрозумів, що я просто насолоджувався душем понад 10 кілометрів у висоту. Геніальний!

Первый класс ванной в A380

Первый класс ванной в A380

Душ в самолете

Душ в самолете

Время отдыха в душе

Время отдыха в душе

Средства по уходу за

Средства по уходу за

Зона мытья

Емірати First Class - Посещение бара

Коли я повернувся на своє місце, поцікавець запитав мене, чи не хотілося б іншого напою. Коли я подивився на коктейльну картку, він розповів мені про зал в задній частині літака. Я їх зовсім забув! Потім він супроводжував нас через Бізнес-клас до кінця верхньої палуби. На жаль, бар вже підготувався до майбутньої посадки, і ми тільки мали час для фото.

На жаль, бар вже підготувався до майбутньої посадки, і ми тільки мали час для фото

Бар в задней части верхньої палуби A380

Бар в задней части верхньої палуби A380

Бізнес-клас в Еміратах A380

Я насолоджувався підходом до Гонконгу з коктейлем з шампанським та Марсом. Шкода, що мій перший першокласний досвід пройшов так швидко. У якийсь момент я хотів би спробувати це на більш довгому маршруті. Але прийде час!

Ви все ще шукаєте політ до Гонконгу?

Міжнародний аеропорт Гонконгу доступний цілий рік з багатьох міст Німеччини. Дешеві рейси, ви можете знайти на онлайн туристичних агентствах, таких як Flugladen.de , Компания easyonline, ebookers.de , Expedia , lastminute.de або Skyscanner ,

Маршрут рейса Бангкок-Гонконг

Маршрут рейса Бангкок-Гонконг

Заход на посадку

Заход на посадку

Преддверие аэропорт Гонконга

Вам понравился пост? Тож подумай їх, але в соціальних сетях. Таким чином, ви піддержали нашу роботу. Или оставить комментарий. Дякую!

Наш огляд першого класу Еміратів в Airbus 380-800 від Бангкока до Гонконгу:

 • сидіння
 • обслуговування
 • чистота
 • напої
 • Ессен
 • Развлечения на борту
 • Ціна /

сокращенная версия

Дизайн першого класу Emirates, звичайно, не для всіх. Я теж дійсно не люблю золоті додатки і світле бульбове дерево. Тим не менш, Емірати першого класу є приголомшливим продуктом на небі. Послуга надзвичайно доброзичлива та компетентна. Навіть на короткій ділянці між Бангкоком і Гонконг, була смачна триразова страва. Унікальна особливість Еміратів Першого Класу є ясно злива.

Повідомлення

Ви все ще шукаєте політ до Гонконгу?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,