Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Злом пароля на iPhone можливий з використанням дуже дешевого пристрою

І цим активно користуються поліцейські.

Американська поліція має можливість зламувати паролі на будь-яких iPhone за допомогою доступного і простого пристрою, повідомляє видання Motherboard. Спеціальні гаджети для злому паролів на смартфонах Apple зараз активно купуються у всіх штатах з метою розблокування iPhone злочинців і підозрюваних. Експерти ресурсу не виключають, що найближчим часом цими дійсно робочими пристроями для злому iPhone зацікавляться й інші країни, включаючи Росію.

Про який саме пристрій йдеться достеменно невідомо. Є лише припущення, що для злому iPhone використовується гаджет GrayKey , Розробники якого раніше заявили про успішне отримання можливості по обходу пароля на будь-якому смартфоні Apple. Раніше повідомлялося, що творці GrayKey почали співпрацювати з ФБР, але офіційні представники відомства ці чутки спростовують.

У Motherboard підкреслюють, що поліцейські США можуть просто і досить швидко зламати будь-який iPhone, обійшовши пароль на ньому. Крім цього, пристрій дозволяє обходити різні типи шифрування, що полегшує процес отримання доступу до потрібної інформації.

Так виглядає GrayKey

Творці GrayKey тримають використовувані методи в секреті. Вони вважали за краще навіть не робити ніяких натяків, знаючи про те, що Apple обов'язково закриє знайдену лазівку. На поточний момент Apple не коментувала ситуацію по GrayKey.

А так відбувається процес злому

Незабаром універсальним гаджетом для злому iPhone можуть зацікавитися і в інших країнах. Відзначається, що пристрій зовсім недороге, завдяки чому дозволити придбати собі його змогли всі департаменти поліції США.

джерело: MB .

Рекомендовані статті:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Злом пароля на iPhone можливий з використанням дуже дешевого пристрою

Новости