Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Злом електронної пошти

 1. Злом електронної пошти Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які...
 2. Що можна дізнатися, зламуючи пошту
 3. Злом пошти з метою шантажу
 4. Злом пошти через ревнощі або цікавості
 5. Як захистити пошту від злому
 6. З особистого досвіду
 7. Злом електронної пошти
 8. Злом електронної пошти для розсилки спаму
 9. Що можна дізнатися, зламуючи пошту
 10. Злом пошти з метою шантажу
 11. Злом пошти через ревнощі або цікавості
 12. Як захистити пошту від злому
 13. З особистого досвіду
 14. Злом електронної пошти
 15. Злом електронної пошти для розсилки спаму
 16. Що можна дізнатися, зламуючи пошту
 17. Злом пошти з метою шантажу
 18. Злом пошти через ревнощі або цікавості
 19. Як захистити пошту від злому
 20. З особистого досвіду
 21. Злом електронної пошти
 22. Злом електронної пошти для розсилки спаму
 23. Що можна дізнатися, зламуючи пошту
 24. Злом пошти з метою шантажу
 25. Злом пошти через ревнощі або цікавості
 26. Як захистити пошту від злому
 27. З особистого досвіду
 28. Злом електронної пошти
 29. Злом електронної пошти для розсилки спаму
 30. Що можна дізнатися, зламуючи пошту
 31. Злом пошти з метою шантажу
 32. Злом пошти через ревнощі або цікавості
 33. Як захистити пошту від злому
 34. З особистого досвіду
 35. Злом електронної пошти
 36. Злом електронної пошти для розсилки спаму
 37. Що можна дізнатися, зламуючи пошту
 38. Злом пошти з метою шантажу
 39. Злом пошти через ревнощі або цікавості
 40. Як захистити пошту від злому
 41. З особистого досвіду
 42. Злом електронної пошти
 43. Злом електронної пошти для розсилки спаму
 44. Що можна дізнатися, зламуючи пошту
 45. Злом пошти з метою шантажу
 46. Злом пошти через ревнощі або цікавості
 47. Як захистити пошту від злому
 48. З особистого досвіду
 49. Злом електронної пошти
 50. Злом електронної пошти для розсилки спаму
 51. Що можна дізнатися, зламуючи пошту
 52. Злом пошти з метою шантажу
 53. Злом пошти через ревнощі або цікавості
 54. Як захистити пошту від злому
 55. З особистого досвіду
 56. Злом електронної пошти
 57. Злом електронної пошти для розсилки спаму
 58. Що можна дізнатися, зламуючи пошту
 59. Злом пошти з метою шантажу
 60. Злом пошти через ревнощі або цікавості
 61. Як захистити пошту від злому
 62. З особистого досвіду
 63. Злом електронної пошти
 64. Злом електронної пошти для розсилки спаму
 65. Що можна дізнатися, зламуючи пошту
 66. Злом пошти з метою шантажу
 67. Злом пошти через ревнощі або цікавості
 68. Як захистити пошту від злому
 69. З особистого досвіду
 70. Злом електронної пошти
 71. Злом електронної пошти для розсилки спаму
 72. Що можна дізнатися, зламуючи пошту
 73. Злом пошти з метою шантажу
 74. Злом пошти через ревнощі або цікавості
 75. Як захистити пошту від злому
 76. З особистого досвіду
 77. Злом електронної пошти
 78. Злом електронної пошти для розсилки спаму
 79. Що можна дізнатися, зламуючи пошту
 80. Злом пошти з метою шантажу
 81. Злом пошти через ревнощі або цікавості
 82. Як захистити пошту від злому
 83. З особистого досвіду

Злом електронної пошти

Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису (  аккаунта  ) На якомусь популярному поштовому сервісі Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису ( аккаунта ) На якомусь популярному поштовому сервісі.

Пошта стала не просто засобом обміну повідомленнями, але і сховищем конфіденційної і цінної інформації, «посередником» при реєстрації на сайтах і в різних соціальних мережах.

Саме на поштову скриньку користувача приходять листи від порталів в разі потреби «перейти за посиланням для завершення реєстрації», а так само для відновлення дії акаунтів. А оскільки e-mail став контейнером цінної інформації, то знайшлися бажаючі цю інформацію отримати, наприклад, шляхом злому електронної пошти. Тепер слід відповісти на питання: хто ці люди і в чому полягає їх вигода?

Злом електронної пошти для розсилки спаму

До першої категорії зловмисників відносяться зломщики, які здійснюють свої дії для поширення спаму . У такому випадку їх мета - не конфіденційна інформація власника e-mail-а, а його облікові дані.

Використовуючи поштовий акаунт самостійно, або продавши ці відомості спамеру (зазвичай це так звані «оптові продажі»), зловмисник отримує можливість розсилати спам-листи з цього зламаної поштової скриньки.

З огляду на, що спам став досить прибутковою галуззю Інтернет-бізнесу, інтерес до злому електронної пошти якогось невдалого користувача очевидний. При цьому користувач часто щиро обурюється, якщо йому хтось повідомляє про те, що з його e-mailідет активна розсилка спаму.

Що можна дізнатися, зламуючи пошту

Друга категорія - це зловмисники, яких цікавить зміст листів. До них відносяться ті, хто зламує поштові акаунти з цікавості, а також ті, хто згодом збираються використовувати поштову інформацію проти її власника.

Що ці зломщики можуть «вивудити»? Та що завгодно:

 • аккаунт користувача в соціалці (тобто, логін і пароль для входу в соц.сетях),
 • аккаунт на ігровому сервері,
 • дані авторизації до електронного гаманця,
 • логін / пароль від особистого кабінету на банківському порталі
 • і т.д.

Навіть якщо господар ящика не зберігає паролі в поштових листах, зловмисник, після отримання доступу до e-mail, зможе відправити запит на відновлення пароля, тим самим отримавши можливість просто-напросто його змінити. Надалі господар ящика може раптом з подивом виявити недостачу грошей на своїх рахунках (як електронних, так і реальних банківських). Або дізнатися, що всі його друзі «ВКонтакте» заразилися комп'ютерним вірусом після того, як перейшли за отриманою від нього посиланню і т.д.

Кіберзлочинці активно використовують зламані облікові записи для розповсюдження шкідливих програм, так що який-небудь власник ящика на мейл ру з паролем "qwerty11" і має аккаунт на "Однокласниках" може стати мимовільним учасником хакерської атаки.

Злом пошти з метою шантажу

Все частіше і частіше виникають резонансні випадки, коли листування досить відомих людей стає «надбанням громадськості». У цих випадках можна говорити про зломи e-mail, мета яких - отримати викуп від власника інформації, що зберігається в його поштових повідомленнях, або нашкодити його репутації.

Видатні політики, бізнесмени та інші відомі люди нерідко виглядають дуже безглуздо, намагаючись виправдатися після чергового «зливу» в мережу інформації, часом досить компрометуючого змісту.

Злом пошти через ревнощі або цікавості

Іноді причини злому поштової скриньки вельми банальні. Не буде помилкою сказати, що більшість ІТ-фахівців багато разів було приголомшити питанням кого-небудь зі своїх знайомих: «А ти можеш зламати ящик / сторінку такого-то людини?».

Дуже часто такими цілями задаються ревниві люди, які підозрюють у чомусь свого супутника життя, або безпринципні бізнесмени, які хочуть дізнатися таємниці своїх партнерів - та хто завгодно з будь-якої причини може захотіти ознайомитися з чужої листуванням.

В цілому, можна сказати, що для кіберзлочинця будь e-mail являє цінність. Знаючи це, читачі статті повинні серйозно задуматися: а чи все в порядку з їх обліковими даними? Чи надійно вони захищені?

Як захистити пошту від злому

Є ряд рекомендацій, які будь-який активний інтернет-користувач повинен дотримуватися.

1. Ніяких «qwerty» і «654321» -паролей! Тільки пароль з високим ступенем стійкості може захистити e-mail від злому електронної пошти методом підбору.

рекомендую: Генератор паролів онлайн, або як вибрати пароль для реєстрації на сайтах і форумах

Є спеціальні програми для злому пошти, які швидко обчислюють такі паролі. Не рекомендується також використовувати скільки-небудь осмислене зміст в паролі на кшталт дат народження, імена, телефонні номери, написання «Ваня2014» на латиниці - все це також «ламається» в 2 рахунки.

Бажано, щоб пароль був не коротші 8 символів, містив цифри, спеціальні символи, літери в нижньому і верхньому регістрах.

2. Обов'язкова наявність антивірусного ПО на комп'ютері. Оскільки найчастіше поштові акаунти зламуються саме через «трояни», загрози подібного роду повинні бути мінімізовані за допомогою використання зарекомендували себе антивірусів. Звичайно, 100% захисту це не дасть, але, по крайней мере, вже відомі «шкідливий» в такому випадку вже не напаскудити.

3. Бажано прикріпити телефон до своєї пошти. Так простіше відновити доступ до пошти і отримати на свій телефон інформацію про те, що хтось сторонній увійшов в Ваш поштовий акаунт.

4. Ніяких переходів по посиланнях. Якщо користувач отримав e-mail (особливо з незнайомого адреси), в якому його просять перейти з якоїсь засланні, то з дуже високою часткою ймовірності такий перехід призведе до компрометації облікових даних. Краще часом перестрахуватися, ніж потім сидіти зі зламаним ящиком.

5. Для кожного облікового запису свій пароль. Часто користувачі створюють «універсальні» логін і пароль, які потім використовуються на всіх сайтах. Що ж трапиться, якщо зламають аккаунт хоча б на одному сайті? Правильно - будуть зламані і всі інші акаунти.

Звичайно, це далеко не всі методи боротьби зі зломом поштових скриньок. Однак якщо Інтернет-користувачі почнуть дотримуватися хоча б цього мінімуму, то вже зможуть значно себе убезпечити.

З особистого досвіду

Одного разу довелося бачити обличчя людини, якій тільки що партнери по бізнесу надіслали його конфіденційну поштове листування. Прислали мовчки, без будь-яких супровідних коментарів, без загроз, шантажу, вимог і т.п. Якби ці вимоги там були, то мій знайомий, можливо, легше б переніс цю подію. Саме відсутність будь-яких вимог і при цьому демонстрація того, що «ми про тебе все знаємо», привела людину практично в шоковий стан і надовго позбавила самовладання.

Часто аналогічним чином відбувається злом корпоративної пошти. Один не дуже далекий співробітник відомої компанії намагався демонструвати свій «професіоналізм», якщо так можна висловитися, спрямовуючи після свого звільнення раніше збережені їм чужі листи на адресу своїх колег. Доступ до цих листів колег він отримав, тому що в компанії не займалися питаннями періодичної зміни паролів, а самі паролі були відомі всім співробітникам підрозділу (так було простіше взаємно допомагати один одному при роботі).

У статті з ліричною назвою « Ода троянського коня »Написано про те, як були вкрадені гроші з Яндекс гаманця. І це теж було наслідком злому електронної пошти. Що особливо прикро, тому що ці дії зловмисника позбавили володаря поштового аккаунта всіх грошей з цього гаманця, що рівносильно банальну крадіжку гаманця в транспорті.

Тому все, про що пишеться в даній статті - це не просто міркування на тему злому пошти, а цілком реальні, не надумані загрози.

PS Можна ще почитати з комп'ютерної грамотності:

Крадіжка акаунтів у всесвітній павутині - способи захисту і методи злому

Що необхідно знати про ботнет

збереження паролів

Тимчасовий e-mail


Автор: Надія


Злом електронної пошти

Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису (  аккаунта  ) На якомусь популярному поштовому сервісі Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису ( аккаунта ) На якомусь популярному поштовому сервісі.

Пошта стала не просто засобом обміну повідомленнями, але і сховищем конфіденційної і цінної інформації, «посередником» при реєстрації на сайтах і в різних соціальних мережах.

Саме на поштову скриньку користувача приходять листи від порталів в разі потреби «перейти за посиланням для завершення реєстрації», а так само для відновлення дії акаунтів. А оскільки e-mail став контейнером цінної інформації, то знайшлися бажаючі цю інформацію отримати, наприклад, шляхом злому електронної пошти. Тепер слід відповісти на питання: хто ці люди і в чому полягає їх вигода?

Злом електронної пошти для розсилки спаму

До першої категорії зловмисників відносяться зломщики, які здійснюють свої дії для поширення спаму . У такому випадку їх мета - не конфіденційна інформація власника e-mail-а, а його облікові дані.

Використовуючи поштовий акаунт самостійно, або продавши ці відомості спамеру (зазвичай це так звані «оптові продажі»), зловмисник отримує можливість розсилати спам-листи з цього зламаної поштової скриньки.

З огляду на, що спам став досить прибутковою галуззю Інтернет-бізнесу, інтерес до злому електронної пошти якогось невдалого користувача очевидний. При цьому користувач часто щиро обурюється, якщо йому хтось повідомляє про те, що з його e-mailідет активна розсилка спаму.

Що можна дізнатися, зламуючи пошту

Друга категорія - це зловмисники, яких цікавить зміст листів. До них відносяться ті, хто зламує поштові акаунти з цікавості, а також ті, хто згодом збираються використовувати поштову інформацію проти її власника.

Що ці зломщики можуть «вивудити»? Та що завгодно:

 • аккаунт користувача в соціалці (тобто, логін і пароль для входу в соц.сетях),
 • аккаунт на ігровому сервері,
 • дані авторизації до електронного гаманця,
 • логін / пароль від особистого кабінету на банківському порталі
 • і т.д.

Навіть якщо господар ящика не зберігає паролі в поштових листах, зловмисник, після отримання доступу до e-mail, зможе відправити запит на відновлення пароля, тим самим отримавши можливість просто-напросто його змінити. Надалі господар ящика може раптом з подивом виявити недостачу грошей на своїх рахунках (як електронних, так і реальних банківських). Або дізнатися, що всі його друзі «ВКонтакте» заразилися комп'ютерним вірусом після того, як перейшли за отриманою від нього посиланню і т.д.

Кіберзлочинці активно використовують зламані облікові записи для розповсюдження шкідливих програм, так що який-небудь власник ящика на мейл ру з паролем "qwerty11" і має аккаунт на "Однокласниках" може стати мимовільним учасником хакерської атаки.

Злом пошти з метою шантажу

Все частіше і частіше виникають резонансні випадки, коли листування досить відомих людей стає «надбанням громадськості». У цих випадках можна говорити про зломи e-mail, мета яких - отримати викуп від власника інформації, що зберігається в його поштових повідомленнях, або нашкодити його репутації.

Видатні політики, бізнесмени та інші відомі люди нерідко виглядають дуже безглуздо, намагаючись виправдатися після чергового «зливу» в мережу інформації, часом досить компрометуючого змісту.

Злом пошти через ревнощі або цікавості

Іноді причини злому поштової скриньки вельми банальні. Не буде помилкою сказати, що більшість ІТ-фахівців багато разів було приголомшити питанням кого-небудь зі своїх знайомих: «А ти можеш зламати ящик / сторінку такого-то людини?».

Дуже часто такими цілями задаються ревниві люди, які підозрюють у чомусь свого супутника життя, або безпринципні бізнесмени, які хочуть дізнатися таємниці своїх партнерів - та хто завгодно з будь-якої причини може захотіти ознайомитися з чужої листуванням.

В цілому, можна сказати, що для кіберзлочинця будь e-mail являє цінність. Знаючи це, читачі статті повинні серйозно задуматися: а чи все в порядку з їх обліковими даними? Чи надійно вони захищені?

Як захистити пошту від злому

Є ряд рекомендацій, які будь-який активний інтернет-користувач повинен дотримуватися.

1. Ніяких «qwerty» і «654321» -паролей! Тільки пароль з високим ступенем стійкості може захистити e-mail від злому електронної пошти методом підбору.

рекомендую: Генератор паролів онлайн, або як вибрати пароль для реєстрації на сайтах і форумах

Є спеціальні програми для злому пошти, які швидко обчислюють такі паролі. Не рекомендується також використовувати скільки-небудь осмислене зміст в паролі на кшталт дат народження, імена, телефонні номери, написання «Ваня2014» на латиниці - все це також «ламається» в 2 рахунки.

Бажано, щоб пароль був не коротші 8 символів, містив цифри, спеціальні символи, літери в нижньому і верхньому регістрах.

2. Обов'язкова наявність антивірусного ПО на комп'ютері. Оскільки найчастіше поштові акаунти зламуються саме через «трояни», загрози подібного роду повинні бути мінімізовані за допомогою використання зарекомендували себе антивірусів. Звичайно, 100% захисту це не дасть, але, по крайней мере, вже відомі «шкідливий» в такому випадку вже не напаскудити.

3. Бажано прикріпити телефон до своєї пошти. Так простіше відновити доступ до пошти і отримати на свій телефон інформацію про те, що хтось сторонній увійшов в Ваш поштовий акаунт.

4. Ніяких переходів по посиланнях. Якщо користувач отримав e-mail (особливо з незнайомого адреси), в якому його просять перейти з якоїсь засланні, то з дуже високою часткою ймовірності такий перехід призведе до компрометації облікових даних. Краще часом перестрахуватися, ніж потім сидіти зі зламаним ящиком.

5. Для кожного облікового запису свій пароль. Часто користувачі створюють «універсальні» логін і пароль, які потім використовуються на всіх сайтах. Що ж трапиться, якщо зламають аккаунт хоча б на одному сайті? Правильно - будуть зламані і всі інші акаунти.

Звичайно, це далеко не всі методи боротьби зі зломом поштових скриньок. Однак якщо Інтернет-користувачі почнуть дотримуватися хоча б цього мінімуму, то вже зможуть значно себе убезпечити.

З особистого досвіду

Одного разу довелося бачити обличчя людини, якій тільки що партнери по бізнесу надіслали його конфіденційну поштове листування. Прислали мовчки, без будь-яких супровідних коментарів, без загроз, шантажу, вимог і т.п. Якби ці вимоги там були, то мій знайомий, можливо, легше б переніс цю подію. Саме відсутність будь-яких вимог і при цьому демонстрація того, що «ми про тебе все знаємо», привела людину практично в шоковий стан і надовго позбавила самовладання.

Часто аналогічним чином відбувається злом корпоративної пошти. Один не дуже далекий співробітник відомої компанії намагався демонструвати свій «професіоналізм», якщо так можна висловитися, спрямовуючи після свого звільнення раніше збережені їм чужі листи на адресу своїх колег. Доступ до цих листів колег він отримав, тому що в компанії не займалися питаннями періодичної зміни паролів, а самі паролі були відомі всім співробітникам підрозділу (так було простіше взаємно допомагати один одному при роботі).

У статті з ліричною назвою « Ода троянського коня »Написано про те, як були вкрадені гроші з Яндекс гаманця. І це теж було наслідком злому електронної пошти. Що особливо прикро, тому що ці дії зловмисника позбавили володаря поштового аккаунта всіх грошей з цього гаманця, що рівносильно банальну крадіжку гаманця в транспорті.

Тому все, про що пишеться в даній статті - це не просто міркування на тему злому пошти, а цілком реальні, не надумані загрози.

PS Можна ще почитати з комп'ютерної грамотності:

Крадіжка акаунтів у всесвітній павутині - способи захисту і методи злому

Що необхідно знати про ботнет

збереження паролів

Тимчасовий e-mail


Автор: Надія


Злом електронної пошти

Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису (  аккаунта  ) На якомусь популярному поштовому сервісі Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису ( аккаунта ) На якомусь популярному поштовому сервісі.

Пошта стала не просто засобом обміну повідомленнями, але і сховищем конфіденційної і цінної інформації, «посередником» при реєстрації на сайтах і в різних соціальних мережах.

Саме на поштову скриньку користувача приходять листи від порталів в разі потреби «перейти за посиланням для завершення реєстрації», а так само для відновлення дії акаунтів. А оскільки e-mail став контейнером цінної інформації, то знайшлися бажаючі цю інформацію отримати, наприклад, шляхом злому електронної пошти. Тепер слід відповісти на питання: хто ці люди і в чому полягає їх вигода?

Злом електронної пошти для розсилки спаму

До першої категорії зловмисників відносяться зломщики, які здійснюють свої дії для поширення спаму . У такому випадку їх мета - не конфіденційна інформація власника e-mail-а, а його облікові дані.

Використовуючи поштовий акаунт самостійно, або продавши ці відомості спамеру (зазвичай це так звані «оптові продажі»), зловмисник отримує можливість розсилати спам-листи з цього зламаної поштової скриньки.

З огляду на, що спам став досить прибутковою галуззю Інтернет-бізнесу, інтерес до злому електронної пошти якогось невдалого користувача очевидний. При цьому користувач часто щиро обурюється, якщо йому хтось повідомляє про те, що з його e-mailідет активна розсилка спаму.

Що можна дізнатися, зламуючи пошту

Друга категорія - це зловмисники, яких цікавить зміст листів. До них відносяться ті, хто зламує поштові акаунти з цікавості, а також ті, хто згодом збираються використовувати поштову інформацію проти її власника.

Що ці зломщики можуть «вивудити»? Та що завгодно:

 • аккаунт користувача в соціалці (тобто, логін і пароль для входу в соц.сетях),
 • аккаунт на ігровому сервері,
 • дані авторизації до електронного гаманця,
 • логін / пароль від особистого кабінету на банківському порталі
 • і т.д.

Навіть якщо господар ящика не зберігає паролі в поштових листах, зловмисник, після отримання доступу до e-mail, зможе відправити запит на відновлення пароля, тим самим отримавши можливість просто-напросто його змінити. Надалі господар ящика може раптом з подивом виявити недостачу грошей на своїх рахунках (як електронних, так і реальних банківських). Або дізнатися, що всі його друзі «ВКонтакте» заразилися комп'ютерним вірусом після того, як перейшли за отриманою від нього посиланню і т.д.

Кіберзлочинці активно використовують зламані облікові записи для розповсюдження шкідливих програм, так що який-небудь власник ящика на мейл ру з паролем "qwerty11" і має аккаунт на "Однокласниках" може стати мимовільним учасником хакерської атаки.

Злом пошти з метою шантажу

Все частіше і частіше виникають резонансні випадки, коли листування досить відомих людей стає «надбанням громадськості». У цих випадках можна говорити про зломи e-mail, мета яких - отримати викуп від власника інформації, що зберігається в його поштових повідомленнях, або нашкодити його репутації.

Видатні політики, бізнесмени та інші відомі люди нерідко виглядають дуже безглуздо, намагаючись виправдатися після чергового «зливу» в мережу інформації, часом досить компрометуючого змісту.

Злом пошти через ревнощі або цікавості

Іноді причини злому поштової скриньки вельми банальні. Не буде помилкою сказати, що більшість ІТ-фахівців багато разів було приголомшити питанням кого-небудь зі своїх знайомих: «А ти можеш зламати ящик / сторінку такого-то людини?».

Дуже часто такими цілями задаються ревниві люди, які підозрюють у чомусь свого супутника життя, або безпринципні бізнесмени, які хочуть дізнатися таємниці своїх партнерів - та хто завгодно з будь-якої причини може захотіти ознайомитися з чужої листуванням.

В цілому, можна сказати, що для кіберзлочинця будь e-mail являє цінність. Знаючи це, читачі статті повинні серйозно задуматися: а чи все в порядку з їх обліковими даними? Чи надійно вони захищені?

Як захистити пошту від злому

Є ряд рекомендацій, які будь-який активний інтернет-користувач повинен дотримуватися.

1. Ніяких «qwerty» і «654321» -паролей! Тільки пароль з високим ступенем стійкості може захистити e-mail від злому електронної пошти методом підбору.

рекомендую: Генератор паролів онлайн, або як вибрати пароль для реєстрації на сайтах і форумах

Є спеціальні програми для злому пошти, які швидко обчислюють такі паролі. Не рекомендується також використовувати скільки-небудь осмислене зміст в паролі на кшталт дат народження, імена, телефонні номери, написання «Ваня2014» на латиниці - все це також «ламається» в 2 рахунки.

Бажано, щоб пароль був не коротші 8 символів, містив цифри, спеціальні символи, літери в нижньому і верхньому регістрах.

2. Обов'язкова наявність антивірусного ПО на комп'ютері. Оскільки найчастіше поштові акаунти зламуються саме через «трояни», загрози подібного роду повинні бути мінімізовані за допомогою використання зарекомендували себе антивірусів. Звичайно, 100% захисту це не дасть, але, по крайней мере, вже відомі «шкідливий» в такому випадку вже не напаскудити.

3. Бажано прикріпити телефон до своєї пошти. Так простіше відновити доступ до пошти і отримати на свій телефон інформацію про те, що хтось сторонній увійшов в Ваш поштовий акаунт.

4. Ніяких переходів по посиланнях. Якщо користувач отримав e-mail (особливо з незнайомого адреси), в якому його просять перейти з якоїсь засланні, то з дуже високою часткою ймовірності такий перехід призведе до компрометації облікових даних. Краще часом перестрахуватися, ніж потім сидіти зі зламаним ящиком.

5. Для кожного облікового запису свій пароль. Часто користувачі створюють «універсальні» логін і пароль, які потім використовуються на всіх сайтах. Що ж трапиться, якщо зламають аккаунт хоча б на одному сайті? Правильно - будуть зламані і всі інші акаунти.

Звичайно, це далеко не всі методи боротьби зі зломом поштових скриньок. Однак якщо Інтернет-користувачі почнуть дотримуватися хоча б цього мінімуму, то вже зможуть значно себе убезпечити.

З особистого досвіду

Одного разу довелося бачити обличчя людини, якій тільки що партнери по бізнесу надіслали його конфіденційну поштове листування. Прислали мовчки, без будь-яких супровідних коментарів, без загроз, шантажу, вимог і т.п. Якби ці вимоги там були, то мій знайомий, можливо, легше б переніс цю подію. Саме відсутність будь-яких вимог і при цьому демонстрація того, що «ми про тебе все знаємо», привела людину практично в шоковий стан і надовго позбавила самовладання.

Часто аналогічним чином відбувається злом корпоративної пошти. Один не дуже далекий співробітник відомої компанії намагався демонструвати свій «професіоналізм», якщо так можна висловитися, спрямовуючи після свого звільнення раніше збережені їм чужі листи на адресу своїх колег. Доступ до цих листів колег він отримав, тому що в компанії не займалися питаннями періодичної зміни паролів, а самі паролі були відомі всім співробітникам підрозділу (так було простіше взаємно допомагати один одному при роботі).

У статті з ліричною назвою « Ода троянського коня »Написано про те, як були вкрадені гроші з Яндекс гаманця. І це теж було наслідком злому електронної пошти. Що особливо прикро, тому що ці дії зловмисника позбавили володаря поштового аккаунта всіх грошей з цього гаманця, що рівносильно банальну крадіжку гаманця в транспорті.

Тому все, про що пишеться в даній статті - це не просто міркування на тему злому пошти, а цілком реальні, не надумані загрози.

PS Можна ще почитати з комп'ютерної грамотності:

Крадіжка акаунтів у всесвітній павутині - способи захисту і методи злому

Що необхідно знати про ботнет

збереження паролів

Тимчасовий e-mail


Автор: Надія


Злом електронної пошти

Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису (  аккаунта  ) На якомусь популярному поштовому сервісі Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису ( аккаунта ) На якомусь популярному поштовому сервісі.

Пошта стала не просто засобом обміну повідомленнями, але і сховищем конфіденційної і цінної інформації, «посередником» при реєстрації на сайтах і в різних соціальних мережах.

Саме на поштову скриньку користувача приходять листи від порталів в разі потреби «перейти за посиланням для завершення реєстрації», а так само для відновлення дії акаунтів. А оскільки e-mail став контейнером цінної інформації, то знайшлися бажаючі цю інформацію отримати, наприклад, шляхом злому електронної пошти. Тепер слід відповісти на питання: хто ці люди і в чому полягає їх вигода?

Злом електронної пошти для розсилки спаму

До першої категорії зловмисників відносяться зломщики, які здійснюють свої дії для поширення спаму . У такому випадку їх мета - не конфіденційна інформація власника e-mail-а, а його облікові дані.

Використовуючи поштовий акаунт самостійно, або продавши ці відомості спамеру (зазвичай це так звані «оптові продажі»), зловмисник отримує можливість розсилати спам-листи з цього зламаної поштової скриньки.

З огляду на, що спам став досить прибутковою галуззю Інтернет-бізнесу, інтерес до злому електронної пошти якогось невдалого користувача очевидний. При цьому користувач часто щиро обурюється, якщо йому хтось повідомляє про те, що з його e-mailідет активна розсилка спаму.

Що можна дізнатися, зламуючи пошту

Друга категорія - це зловмисники, яких цікавить зміст листів. До них відносяться ті, хто зламує поштові акаунти з цікавості, а також ті, хто згодом збираються використовувати поштову інформацію проти її власника.

Що ці зломщики можуть «вивудити»? Та що завгодно:

 • аккаунт користувача в соціалці (тобто, логін і пароль для входу в соц.сетях),
 • аккаунт на ігровому сервері,
 • дані авторизації до електронного гаманця,
 • логін / пароль від особистого кабінету на банківському порталі
 • і т.д.

Навіть якщо господар ящика не зберігає паролі в поштових листах, зловмисник, після отримання доступу до e-mail, зможе відправити запит на відновлення пароля, тим самим отримавши можливість просто-напросто його змінити. Надалі господар ящика може раптом з подивом виявити недостачу грошей на своїх рахунках (як електронних, так і реальних банківських). Або дізнатися, що всі його друзі «ВКонтакте» заразилися комп'ютерним вірусом після того, як перейшли за отриманою від нього посиланню і т.д.

Кіберзлочинці активно використовують зламані облікові записи для розповсюдження шкідливих програм, так що який-небудь власник ящика на мейл ру з паролем "qwerty11" і має аккаунт на "Однокласниках" може стати мимовільним учасником хакерської атаки.

Злом пошти з метою шантажу

Все частіше і частіше виникають резонансні випадки, коли листування досить відомих людей стає «надбанням громадськості». У цих випадках можна говорити про зломи e-mail, мета яких - отримати викуп від власника інформації, що зберігається в його поштових повідомленнях, або нашкодити його репутації.

Видатні політики, бізнесмени та інші відомі люди нерідко виглядають дуже безглуздо, намагаючись виправдатися після чергового «зливу» в мережу інформації, часом досить компрометуючого змісту.

Злом пошти через ревнощі або цікавості

Іноді причини злому поштової скриньки вельми банальні. Не буде помилкою сказати, що більшість ІТ-фахівців багато разів було приголомшити питанням кого-небудь зі своїх знайомих: «А ти можеш зламати ящик / сторінку такого-то людини?».

Дуже часто такими цілями задаються ревниві люди, які підозрюють у чомусь свого супутника життя, або безпринципні бізнесмени, які хочуть дізнатися таємниці своїх партнерів - та хто завгодно з будь-якої причини може захотіти ознайомитися з чужої листуванням.

В цілому, можна сказати, що для кіберзлочинця будь e-mail являє цінність. Знаючи це, читачі статті повинні серйозно задуматися: а чи все в порядку з їх обліковими даними? Чи надійно вони захищені?

Як захистити пошту від злому

Є ряд рекомендацій, які будь-який активний інтернет-користувач повинен дотримуватися.

1. Ніяких «qwerty» і «654321» -паролей! Тільки пароль з високим ступенем стійкості може захистити e-mail від злому електронної пошти методом підбору.

рекомендую: Генератор паролів онлайн, або як вибрати пароль для реєстрації на сайтах і форумах

Є спеціальні програми для злому пошти, які швидко обчислюють такі паролі. Не рекомендується також використовувати скільки-небудь осмислене зміст в паролі на кшталт дат народження, імена, телефонні номери, написання «Ваня2014» на латиниці - все це також «ламається» в 2 рахунки.

Бажано, щоб пароль був не коротші 8 символів, містив цифри, спеціальні символи, літери в нижньому і верхньому регістрах.

2. Обов'язкова наявність антивірусного ПО на комп'ютері. Оскільки найчастіше поштові акаунти зламуються саме через «трояни», загрози подібного роду повинні бути мінімізовані за допомогою використання зарекомендували себе антивірусів. Звичайно, 100% захисту це не дасть, але, по крайней мере, вже відомі «шкідливий» в такому випадку вже не напаскудити.

3. Бажано прикріпити телефон до своєї пошти. Так простіше відновити доступ до пошти і отримати на свій телефон інформацію про те, що хтось сторонній увійшов в Ваш поштовий акаунт.

4. Ніяких переходів по посиланнях. Якщо користувач отримав e-mail (особливо з незнайомого адреси), в якому його просять перейти з якоїсь засланні, то з дуже високою часткою ймовірності такий перехід призведе до компрометації облікових даних. Краще часом перестрахуватися, ніж потім сидіти зі зламаним ящиком.

5. Для кожного облікового запису свій пароль. Часто користувачі створюють «універсальні» логін і пароль, які потім використовуються на всіх сайтах. Що ж трапиться, якщо зламають аккаунт хоча б на одному сайті? Правильно - будуть зламані і всі інші акаунти.

Звичайно, це далеко не всі методи боротьби зі зломом поштових скриньок. Однак якщо Інтернет-користувачі почнуть дотримуватися хоча б цього мінімуму, то вже зможуть значно себе убезпечити.

З особистого досвіду

Одного разу довелося бачити обличчя людини, якій тільки що партнери по бізнесу надіслали його конфіденційну поштове листування. Прислали мовчки, без будь-яких супровідних коментарів, без загроз, шантажу, вимог і т.п. Якби ці вимоги там були, то мій знайомий, можливо, легше б переніс цю подію. Саме відсутність будь-яких вимог і при цьому демонстрація того, що «ми про тебе все знаємо», привела людину практично в шоковий стан і надовго позбавила самовладання.

Часто аналогічним чином відбувається злом корпоративної пошти. Один не дуже далекий співробітник відомої компанії намагався демонструвати свій «професіоналізм», якщо так можна висловитися, спрямовуючи після свого звільнення раніше збережені їм чужі листи на адресу своїх колег. Доступ до цих листів колег він отримав, тому що в компанії не займалися питаннями періодичної зміни паролів, а самі паролі були відомі всім співробітникам підрозділу (так було простіше взаємно допомагати один одному при роботі).

У статті з ліричною назвою « Ода троянського коня »Написано про те, як були вкрадені гроші з Яндекс гаманця. І це теж було наслідком злому електронної пошти. Що особливо прикро, тому що ці дії зловмисника позбавили володаря поштового аккаунта всіх грошей з цього гаманця, що рівносильно банальну крадіжку гаманця в транспорті.

Тому все, про що пишеться в даній статті - це не просто міркування на тему злому пошти, а цілком реальні, не надумані загрози.

PS Можна ще почитати з комп'ютерної грамотності:

Крадіжка акаунтів у всесвітній павутині - способи захисту і методи злому

Що необхідно знати про ботнет

збереження паролів

Тимчасовий e-mail


Автор: Надія


Злом електронної пошти

Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису (  аккаунта  ) На якомусь популярному поштовому сервісі Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису ( аккаунта ) На якомусь популярному поштовому сервісі.

Пошта стала не просто засобом обміну повідомленнями, але і сховищем конфіденційної і цінної інформації, «посередником» при реєстрації на сайтах і в різних соціальних мережах.

Саме на поштову скриньку користувача приходять листи від порталів в разі потреби «перейти за посиланням для завершення реєстрації», а так само для відновлення дії акаунтів. А оскільки e-mail став контейнером цінної інформації, то знайшлися бажаючі цю інформацію отримати, наприклад, шляхом злому електронної пошти. Тепер слід відповісти на питання: хто ці люди і в чому полягає їх вигода?

Злом електронної пошти для розсилки спаму

До першої категорії зловмисників відносяться зломщики, які здійснюють свої дії для поширення спаму . У такому випадку їх мета - не конфіденційна інформація власника e-mail-а, а його облікові дані.

Використовуючи поштовий акаунт самостійно, або продавши ці відомості спамеру (зазвичай це так звані «оптові продажі»), зловмисник отримує можливість розсилати спам-листи з цього зламаної поштової скриньки.

З огляду на, що спам став досить прибутковою галуззю Інтернет-бізнесу, інтерес до злому електронної пошти якогось невдалого користувача очевидний. При цьому користувач часто щиро обурюється, якщо йому хтось повідомляє про те, що з його e-mailідет активна розсилка спаму.

Що можна дізнатися, зламуючи пошту

Друга категорія - це зловмисники, яких цікавить зміст листів. До них відносяться ті, хто зламує поштові акаунти з цікавості, а також ті, хто згодом збираються використовувати поштову інформацію проти її власника.

Що ці зломщики можуть «вивудити»? Та що завгодно:

 • аккаунт користувача в соціалці (тобто, логін і пароль для входу в соц.сетях),
 • аккаунт на ігровому сервері,
 • дані авторизації до електронного гаманця,
 • логін / пароль від особистого кабінету на банківському порталі
 • і т.д.

Навіть якщо господар ящика не зберігає паролі в поштових листах, зловмисник, після отримання доступу до e-mail, зможе відправити запит на відновлення пароля, тим самим отримавши можливість просто-напросто його змінити. Надалі господар ящика може раптом з подивом виявити недостачу грошей на своїх рахунках (як електронних, так і реальних банківських). Або дізнатися, що всі його друзі «ВКонтакте» заразилися комп'ютерним вірусом після того, як перейшли за отриманою від нього посиланню і т.д.

Кіберзлочинці активно використовують зламані облікові записи для розповсюдження шкідливих програм, так що який-небудь власник ящика на мейл ру з паролем "qwerty11" і має аккаунт на "Однокласниках" може стати мимовільним учасником хакерської атаки.

Злом пошти з метою шантажу

Все частіше і частіше виникають резонансні випадки, коли листування досить відомих людей стає «надбанням громадськості». У цих випадках можна говорити про зломи e-mail, мета яких - отримати викуп від власника інформації, що зберігається в його поштових повідомленнях, або нашкодити його репутації.

Видатні політики, бізнесмени та інші відомі люди нерідко виглядають дуже безглуздо, намагаючись виправдатися після чергового «зливу» в мережу інформації, часом досить компрометуючого змісту.

Злом пошти через ревнощі або цікавості

Іноді причини злому поштової скриньки вельми банальні. Не буде помилкою сказати, що більшість ІТ-фахівців багато разів було приголомшити питанням кого-небудь зі своїх знайомих: «А ти можеш зламати ящик / сторінку такого-то людини?».

Дуже часто такими цілями задаються ревниві люди, які підозрюють у чомусь свого супутника життя, або безпринципні бізнесмени, які хочуть дізнатися таємниці своїх партнерів - та хто завгодно з будь-якої причини може захотіти ознайомитися з чужої листуванням.

В цілому, можна сказати, що для кіберзлочинця будь e-mail являє цінність. Знаючи це, читачі статті повинні серйозно задуматися: а чи все в порядку з їх обліковими даними? Чи надійно вони захищені?

Як захистити пошту від злому

Є ряд рекомендацій, які будь-який активний інтернет-користувач повинен дотримуватися.

1. Ніяких «qwerty» і «654321» -паролей! Тільки пароль з високим ступенем стійкості може захистити e-mail від злому електронної пошти методом підбору.

рекомендую: Генератор паролів онлайн, або як вибрати пароль для реєстрації на сайтах і форумах

Є спеціальні програми для злому пошти, які швидко обчислюють такі паролі. Не рекомендується також використовувати скільки-небудь осмислене зміст в паролі на кшталт дат народження, імена, телефонні номери, написання «Ваня2014» на латиниці - все це також «ламається» в 2 рахунки.

Бажано, щоб пароль був не коротші 8 символів, містив цифри, спеціальні символи, літери в нижньому і верхньому регістрах.

2. Обов'язкова наявність антивірусного ПО на комп'ютері. Оскільки найчастіше поштові акаунти зламуються саме через «трояни», загрози подібного роду повинні бути мінімізовані за допомогою використання зарекомендували себе антивірусів. Звичайно, 100% захисту це не дасть, але, по крайней мере, вже відомі «шкідливий» в такому випадку вже не напаскудити.

3. Бажано прикріпити телефон до своєї пошти. Так простіше відновити доступ до пошти і отримати на свій телефон інформацію про те, що хтось сторонній увійшов в Ваш поштовий акаунт.

4. Ніяких переходів по посиланнях. Якщо користувач отримав e-mail (особливо з незнайомого адреси), в якому його просять перейти з якоїсь засланні, то з дуже високою часткою ймовірності такий перехід призведе до компрометації облікових даних. Краще часом перестрахуватися, ніж потім сидіти зі зламаним ящиком.

5. Для кожного облікового запису свій пароль. Часто користувачі створюють «універсальні» логін і пароль, які потім використовуються на всіх сайтах. Що ж трапиться, якщо зламають аккаунт хоча б на одному сайті? Правильно - будуть зламані і всі інші акаунти.

Звичайно, це далеко не всі методи боротьби зі зломом поштових скриньок. Однак якщо Інтернет-користувачі почнуть дотримуватися хоча б цього мінімуму, то вже зможуть значно себе убезпечити.

З особистого досвіду

Одного разу довелося бачити обличчя людини, якій тільки що партнери по бізнесу надіслали його конфіденційну поштове листування. Прислали мовчки, без будь-яких супровідних коментарів, без загроз, шантажу, вимог і т.п. Якби ці вимоги там були, то мій знайомий, можливо, легше б переніс цю подію. Саме відсутність будь-яких вимог і при цьому демонстрація того, що «ми про тебе все знаємо», привела людину практично в шоковий стан і надовго позбавила самовладання.

Часто аналогічним чином відбувається злом корпоративної пошти. Один не дуже далекий співробітник відомої компанії намагався демонструвати свій «професіоналізм», якщо так можна висловитися, спрямовуючи після свого звільнення раніше збережені їм чужі листи на адресу своїх колег. Доступ до цих листів колег він отримав, тому що в компанії не займалися питаннями періодичної зміни паролів, а самі паролі були відомі всім співробітникам підрозділу (так було простіше взаємно допомагати один одному при роботі).

У статті з ліричною назвою « Ода троянського коня »Написано про те, як були вкрадені гроші з Яндекс гаманця. І це теж було наслідком злому електронної пошти. Що особливо прикро, тому що ці дії зловмисника позбавили володаря поштового аккаунта всіх грошей з цього гаманця, що рівносильно банальну крадіжку гаманця в транспорті.

Тому все, про що пишеться в даній статті - це не просто міркування на тему злому пошти, а цілком реальні, не надумані загрози.

PS Можна ще почитати з комп'ютерної грамотності:

Крадіжка акаунтів у всесвітній павутині - способи захисту і методи злому

Що необхідно знати про ботнет

збереження паролів

Тимчасовий e-mail


Автор: Надія


Злом електронної пошти

Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису (  аккаунта  ) На якомусь популярному поштовому сервісі Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису ( аккаунта ) На якомусь популярному поштовому сервісі.

Пошта стала не просто засобом обміну повідомленнями, але і сховищем конфіденційної і цінної інформації, «посередником» при реєстрації на сайтах і в різних соціальних мережах.

Саме на поштову скриньку користувача приходять листи від порталів в разі потреби «перейти за посиланням для завершення реєстрації», а так само для відновлення дії акаунтів. А оскільки e-mail став контейнером цінної інформації, то знайшлися бажаючі цю інформацію отримати, наприклад, шляхом злому електронної пошти. Тепер слід відповісти на питання: хто ці люди і в чому полягає їх вигода?

Злом електронної пошти для розсилки спаму

До першої категорії зловмисників відносяться зломщики, які здійснюють свої дії для поширення спаму . У такому випадку їх мета - не конфіденційна інформація власника e-mail-а, а його облікові дані.

Використовуючи поштовий акаунт самостійно, або продавши ці відомості спамеру (зазвичай це так звані «оптові продажі»), зловмисник отримує можливість розсилати спам-листи з цього зламаної поштової скриньки.

З огляду на, що спам став досить прибутковою галуззю Інтернет-бізнесу, інтерес до злому електронної пошти якогось невдалого користувача очевидний. При цьому користувач часто щиро обурюється, якщо йому хтось повідомляє про те, що з його e-mailідет активна розсилка спаму.

Що можна дізнатися, зламуючи пошту

Друга категорія - це зловмисники, яких цікавить зміст листів. До них відносяться ті, хто зламує поштові акаунти з цікавості, а також ті, хто згодом збираються використовувати поштову інформацію проти її власника.

Що ці зломщики можуть «вивудити»? Та що завгодно:

 • аккаунт користувача в соціалці (тобто, логін і пароль для входу в соц.сетях),
 • аккаунт на ігровому сервері,
 • дані авторизації до електронного гаманця,
 • логін / пароль від особистого кабінету на банківському порталі
 • і т.д.

Навіть якщо господар ящика не зберігає паролі в поштових листах, зловмисник, після отримання доступу до e-mail, зможе відправити запит на відновлення пароля, тим самим отримавши можливість просто-напросто його змінити. Надалі господар ящика може раптом з подивом виявити недостачу грошей на своїх рахунках (як електронних, так і реальних банківських). Або дізнатися, що всі його друзі «ВКонтакте» заразилися комп'ютерним вірусом після того, як перейшли за отриманою від нього посиланню і т.д.

Кіберзлочинці активно використовують зламані облікові записи для розповсюдження шкідливих програм, так що який-небудь власник ящика на мейл ру з паролем "qwerty11" і має аккаунт на "Однокласниках" може стати мимовільним учасником хакерської атаки.

Злом пошти з метою шантажу

Все частіше і частіше виникають резонансні випадки, коли листування досить відомих людей стає «надбанням громадськості». У цих випадках можна говорити про зломи e-mail, мета яких - отримати викуп від власника інформації, що зберігається в його поштових повідомленнях, або нашкодити його репутації.

Видатні політики, бізнесмени та інші відомі люди нерідко виглядають дуже безглуздо, намагаючись виправдатися після чергового «зливу» в мережу інформації, часом досить компрометуючого змісту.

Злом пошти через ревнощі або цікавості

Іноді причини злому поштової скриньки вельми банальні. Не буде помилкою сказати, що більшість ІТ-фахівців багато разів було приголомшити питанням кого-небудь зі своїх знайомих: «А ти можеш зламати ящик / сторінку такого-то людини?».

Дуже часто такими цілями задаються ревниві люди, які підозрюють у чомусь свого супутника життя, або безпринципні бізнесмени, які хочуть дізнатися таємниці своїх партнерів - та хто завгодно з будь-якої причини може захотіти ознайомитися з чужої листуванням.

В цілому, можна сказати, що для кіберзлочинця будь e-mail являє цінність. Знаючи це, читачі статті повинні серйозно задуматися: а чи все в порядку з їх обліковими даними? Чи надійно вони захищені?

Як захистити пошту від злому

Є ряд рекомендацій, які будь-який активний інтернет-користувач повинен дотримуватися.

1. Ніяких «qwerty» і «654321» -паролей! Тільки пароль з високим ступенем стійкості може захистити e-mail від злому електронної пошти методом підбору.

рекомендую: Генератор паролів онлайн, або як вибрати пароль для реєстрації на сайтах і форумах

Є спеціальні програми для злому пошти, які швидко обчислюють такі паролі. Не рекомендується також використовувати скільки-небудь осмислене зміст в паролі на кшталт дат народження, імена, телефонні номери, написання «Ваня2014» на латиниці - все це також «ламається» в 2 рахунки.

Бажано, щоб пароль був не коротші 8 символів, містив цифри, спеціальні символи, літери в нижньому і верхньому регістрах.

2. Обов'язкова наявність антивірусного ПО на комп'ютері. Оскільки найчастіше поштові акаунти зламуються саме через «трояни», загрози подібного роду повинні бути мінімізовані за допомогою використання зарекомендували себе антивірусів. Звичайно, 100% захисту це не дасть, але, по крайней мере, вже відомі «шкідливий» в такому випадку вже не напаскудити.

3. Бажано прикріпити телефон до своєї пошти. Так простіше відновити доступ до пошти і отримати на свій телефон інформацію про те, що хтось сторонній увійшов в Ваш поштовий акаунт.

4. Ніяких переходів по посиланнях. Якщо користувач отримав e-mail (особливо з незнайомого адреси), в якому його просять перейти з якоїсь засланні, то з дуже високою часткою ймовірності такий перехід призведе до компрометації облікових даних. Краще часом перестрахуватися, ніж потім сидіти зі зламаним ящиком.

5. Для кожного облікового запису свій пароль. Часто користувачі створюють «універсальні» логін і пароль, які потім використовуються на всіх сайтах. Що ж трапиться, якщо зламають аккаунт хоча б на одному сайті? Правильно - будуть зламані і всі інші акаунти.

Звичайно, це далеко не всі методи боротьби зі зломом поштових скриньок. Однак якщо Інтернет-користувачі почнуть дотримуватися хоча б цього мінімуму, то вже зможуть значно себе убезпечити.

З особистого досвіду

Одного разу довелося бачити обличчя людини, якій тільки що партнери по бізнесу надіслали його конфіденційну поштове листування. Прислали мовчки, без будь-яких супровідних коментарів, без загроз, шантажу, вимог і т.п. Якби ці вимоги там були, то мій знайомий, можливо, легше б переніс цю подію. Саме відсутність будь-яких вимог і при цьому демонстрація того, що «ми про тебе все знаємо», привела людину практично в шоковий стан і надовго позбавила самовладання.

Часто аналогічним чином відбувається злом корпоративної пошти. Один не дуже далекий співробітник відомої компанії намагався демонструвати свій «професіоналізм», якщо так можна висловитися, спрямовуючи після свого звільнення раніше збережені їм чужі листи на адресу своїх колег. Доступ до цих листів колег він отримав, тому що в компанії не займалися питаннями періодичної зміни паролів, а самі паролі були відомі всім співробітникам підрозділу (так було простіше взаємно допомагати один одному при роботі).

У статті з ліричною назвою « Ода троянського коня »Написано про те, як були вкрадені гроші з Яндекс гаманця. І це теж було наслідком злому електронної пошти. Що особливо прикро, тому що ці дії зловмисника позбавили володаря поштового аккаунта всіх грошей з цього гаманця, що рівносильно банальну крадіжку гаманця в транспорті.

Тому все, про що пишеться в даній статті - це не просто міркування на тему злому пошти, а цілком реальні, не надумані загрози.

PS Можна ще почитати з комп'ютерної грамотності:

Крадіжка акаунтів у всесвітній павутині - способи захисту і методи злому

Що необхідно знати про ботнет

збереження паролів

Тимчасовий e-mail


Автор: Надія


Злом електронної пошти

Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису (  аккаунта  ) На якомусь популярному поштовому сервісі Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису ( аккаунта ) На якомусь популярному поштовому сервісі.

Пошта стала не просто засобом обміну повідомленнями, але і сховищем конфіденційної і цінної інформації, «посередником» при реєстрації на сайтах і в різних соціальних мережах.

Саме на поштову скриньку користувача приходять листи від порталів в разі потреби «перейти за посиланням для завершення реєстрації», а так само для відновлення дії акаунтів. А оскільки e-mail став контейнером цінної інформації, то знайшлися бажаючі цю інформацію отримати, наприклад, шляхом злому електронної пошти. Тепер слід відповісти на питання: хто ці люди і в чому полягає їх вигода?

Злом електронної пошти для розсилки спаму

До першої категорії зловмисників відносяться зломщики, які здійснюють свої дії для поширення спаму . У такому випадку їх мета - не конфіденційна інформація власника e-mail-а, а його облікові дані.

Використовуючи поштовий акаунт самостійно, або продавши ці відомості спамеру (зазвичай це так звані «оптові продажі»), зловмисник отримує можливість розсилати спам-листи з цього зламаної поштової скриньки.

З огляду на, що спам став досить прибутковою галуззю Інтернет-бізнесу, інтерес до злому електронної пошти якогось невдалого користувача очевидний. При цьому користувач часто щиро обурюється, якщо йому хтось повідомляє про те, що з його e-mailідет активна розсилка спаму.

Що можна дізнатися, зламуючи пошту

Друга категорія - це зловмисники, яких цікавить зміст листів. До них відносяться ті, хто зламує поштові акаунти з цікавості, а також ті, хто згодом збираються використовувати поштову інформацію проти її власника.

Що ці зломщики можуть «вивудити»? Та що завгодно:

 • аккаунт користувача в соціалці (тобто, логін і пароль для входу в соц.сетях),
 • аккаунт на ігровому сервері,
 • дані авторизації до електронного гаманця,
 • логін / пароль від особистого кабінету на банківському порталі
 • і т.д.

Навіть якщо господар ящика не зберігає паролі в поштових листах, зловмисник, після отримання доступу до e-mail, зможе відправити запит на відновлення пароля, тим самим отримавши можливість просто-напросто його змінити. Надалі господар ящика може раптом з подивом виявити недостачу грошей на своїх рахунках (як електронних, так і реальних банківських). Або дізнатися, що всі його друзі «ВКонтакте» заразилися комп'ютерним вірусом після того, як перейшли за отриманою від нього посиланню і т.д.

Кіберзлочинці активно використовують зламані облікові записи для розповсюдження шкідливих програм, так що який-небудь власник ящика на мейл ру з паролем "qwerty11" і має аккаунт на "Однокласниках" може стати мимовільним учасником хакерської атаки.

Злом пошти з метою шантажу

Все частіше і частіше виникають резонансні випадки, коли листування досить відомих людей стає «надбанням громадськості». У цих випадках можна говорити про зломи e-mail, мета яких - отримати викуп від власника інформації, що зберігається в його поштових повідомленнях, або нашкодити його репутації.

Видатні політики, бізнесмени та інші відомі люди нерідко виглядають дуже безглуздо, намагаючись виправдатися після чергового «зливу» в мережу інформації, часом досить компрометуючого змісту.

Злом пошти через ревнощі або цікавості

Іноді причини злому поштової скриньки вельми банальні. Не буде помилкою сказати, що більшість ІТ-фахівців багато разів було приголомшити питанням кого-небудь зі своїх знайомих: «А ти можеш зламати ящик / сторінку такого-то людини?».

Дуже часто такими цілями задаються ревниві люди, які підозрюють у чомусь свого супутника життя, або безпринципні бізнесмени, які хочуть дізнатися таємниці своїх партнерів - та хто завгодно з будь-якої причини може захотіти ознайомитися з чужої листуванням.

В цілому, можна сказати, що для кіберзлочинця будь e-mail являє цінність. Знаючи це, читачі статті повинні серйозно задуматися: а чи все в порядку з їх обліковими даними? Чи надійно вони захищені?

Як захистити пошту від злому

Є ряд рекомендацій, які будь-який активний інтернет-користувач повинен дотримуватися.

1. Ніяких «qwerty» і «654321» -паролей! Тільки пароль з високим ступенем стійкості може захистити e-mail від злому електронної пошти методом підбору.

рекомендую: Генератор паролів онлайн, або як вибрати пароль для реєстрації на сайтах і форумах

Є спеціальні програми для злому пошти, які швидко обчислюють такі паролі. Не рекомендується також використовувати скільки-небудь осмислене зміст в паролі на кшталт дат народження, імена, телефонні номери, написання «Ваня2014» на латиниці - все це також «ламається» в 2 рахунки.

Бажано, щоб пароль був не коротші 8 символів, містив цифри, спеціальні символи, літери в нижньому і верхньому регістрах.

2. Обов'язкова наявність антивірусного ПО на комп'ютері. Оскільки найчастіше поштові акаунти зламуються саме через «трояни», загрози подібного роду повинні бути мінімізовані за допомогою використання зарекомендували себе антивірусів. Звичайно, 100% захисту це не дасть, але, по крайней мере, вже відомі «шкідливий» в такому випадку вже не напаскудити.

3. Бажано прикріпити телефон до своєї пошти. Так простіше відновити доступ до пошти і отримати на свій телефон інформацію про те, що хтось сторонній увійшов в Ваш поштовий акаунт.

4. Ніяких переходів по посиланнях. Якщо користувач отримав e-mail (особливо з незнайомого адреси), в якому його просять перейти з якоїсь засланні, то з дуже високою часткою ймовірності такий перехід призведе до компрометації облікових даних. Краще часом перестрахуватися, ніж потім сидіти зі зламаним ящиком.

5. Для кожного облікового запису свій пароль. Часто користувачі створюють «універсальні» логін і пароль, які потім використовуються на всіх сайтах. Що ж трапиться, якщо зламають аккаунт хоча б на одному сайті? Правильно - будуть зламані і всі інші акаунти.

Звичайно, це далеко не всі методи боротьби зі зломом поштових скриньок. Однак якщо Інтернет-користувачі почнуть дотримуватися хоча б цього мінімуму, то вже зможуть значно себе убезпечити.

З особистого досвіду

Одного разу довелося бачити обличчя людини, якій тільки що партнери по бізнесу надіслали його конфіденційну поштове листування. Прислали мовчки, без будь-яких супровідних коментарів, без загроз, шантажу, вимог і т.п. Якби ці вимоги там були, то мій знайомий, можливо, легше б переніс цю подію. Саме відсутність будь-яких вимог і при цьому демонстрація того, що «ми про тебе все знаємо», привела людину практично в шоковий стан і надовго позбавила самовладання.

Часто аналогічним чином відбувається злом корпоративної пошти. Один не дуже далекий співробітник відомої компанії намагався демонструвати свій «професіоналізм», якщо так можна висловитися, спрямовуючи після свого звільнення раніше збережені їм чужі листи на адресу своїх колег. Доступ до цих листів колег він отримав, тому що в компанії не займалися питаннями періодичної зміни паролів, а самі паролі були відомі всім співробітникам підрозділу (так було простіше взаємно допомагати один одному при роботі).

У статті з ліричною назвою « Ода троянського коня »Написано про те, як були вкрадені гроші з Яндекс гаманця. І це теж було наслідком злому електронної пошти. Що особливо прикро, тому що ці дії зловмисника позбавили володаря поштового аккаунта всіх грошей з цього гаманця, що рівносильно банальну крадіжку гаманця в транспорті.

Тому все, про що пишеться в даній статті - це не просто міркування на тему злому пошти, а цілком реальні, не надумані загрози.

PS Можна ще почитати з комп'ютерної грамотності:

Крадіжка акаунтів у всесвітній павутині - способи захисту і методи злому

Що необхідно знати про ботнет

збереження паролів

Тимчасовий e-mail


Автор: Надія


Злом електронної пошти

Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису (  аккаунта  ) На якомусь популярному поштовому сервісі Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису ( аккаунта ) На якомусь популярному поштовому сервісі.

Пошта стала не просто засобом обміну повідомленнями, але і сховищем конфіденційної і цінної інформації, «посередником» при реєстрації на сайтах і в різних соціальних мережах.

Саме на поштову скриньку користувача приходять листи від порталів в разі потреби «перейти за посиланням для завершення реєстрації», а так само для відновлення дії акаунтів. А оскільки e-mail став контейнером цінної інформації, то знайшлися бажаючі цю інформацію отримати, наприклад, шляхом злому електронної пошти. Тепер слід відповісти на питання: хто ці люди і в чому полягає їх вигода?

Злом електронної пошти для розсилки спаму

До першої категорії зловмисників відносяться зломщики, які здійснюють свої дії для поширення спаму . У такому випадку їх мета - не конфіденційна інформація власника e-mail-а, а його облікові дані.

Використовуючи поштовий акаунт самостійно, або продавши ці відомості спамеру (зазвичай це так звані «оптові продажі»), зловмисник отримує можливість розсилати спам-листи з цього зламаної поштової скриньки.

З огляду на, що спам став досить прибутковою галуззю Інтернет-бізнесу, інтерес до злому електронної пошти якогось невдалого користувача очевидний. При цьому користувач часто щиро обурюється, якщо йому хтось повідомляє про те, що з його e-mailідет активна розсилка спаму.

Що можна дізнатися, зламуючи пошту

Друга категорія - це зловмисники, яких цікавить зміст листів. До них відносяться ті, хто зламує поштові акаунти з цікавості, а також ті, хто згодом збираються використовувати поштову інформацію проти її власника.

Що ці зломщики можуть «вивудити»? Та що завгодно:

 • аккаунт користувача в соціалці (тобто, логін і пароль для входу в соц.сетях),
 • аккаунт на ігровому сервері,
 • дані авторизації до електронного гаманця,
 • логін / пароль від особистого кабінету на банківському порталі
 • і т.д.

Навіть якщо господар ящика не зберігає паролі в поштових листах, зловмисник, після отримання доступу до e-mail, зможе відправити запит на відновлення пароля, тим самим отримавши можливість просто-напросто його змінити. Надалі господар ящика може раптом з подивом виявити недостачу грошей на своїх рахунках (як електронних, так і реальних банківських). Або дізнатися, що всі його друзі «ВКонтакте» заразилися комп'ютерним вірусом після того, як перейшли за отриманою від нього посиланню і т.д.

Кіберзлочинці активно використовують зламані облікові записи для розповсюдження шкідливих програм, так що який-небудь власник ящика на мейл ру з паролем "qwerty11" і має аккаунт на "Однокласниках" може стати мимовільним учасником хакерської атаки.

Злом пошти з метою шантажу

Все частіше і частіше виникають резонансні випадки, коли листування досить відомих людей стає «надбанням громадськості». У цих випадках можна говорити про зломи e-mail, мета яких - отримати викуп від власника інформації, що зберігається в його поштових повідомленнях, або нашкодити його репутації.

Видатні політики, бізнесмени та інші відомі люди нерідко виглядають дуже безглуздо, намагаючись виправдатися після чергового «зливу» в мережу інформації, часом досить компрометуючого змісту.

Злом пошти через ревнощі або цікавості

Іноді причини злому поштової скриньки вельми банальні. Не буде помилкою сказати, що більшість ІТ-фахівців багато разів було приголомшити питанням кого-небудь зі своїх знайомих: «А ти можеш зламати ящик / сторінку такого-то людини?».

Дуже часто такими цілями задаються ревниві люди, які підозрюють у чомусь свого супутника життя, або безпринципні бізнесмени, які хочуть дізнатися таємниці своїх партнерів - та хто завгодно з будь-якої причини може захотіти ознайомитися з чужої листуванням.

В цілому, можна сказати, що для кіберзлочинця будь e-mail являє цінність. Знаючи це, читачі статті повинні серйозно задуматися: а чи все в порядку з їх обліковими даними? Чи надійно вони захищені?

Як захистити пошту від злому

Є ряд рекомендацій, які будь-який активний інтернет-користувач повинен дотримуватися.

1. Ніяких «qwerty» і «654321» -паролей! Тільки пароль з високим ступенем стійкості може захистити e-mail від злому електронної пошти методом підбору.

рекомендую: Генератор паролів онлайн, або як вибрати пароль для реєстрації на сайтах і форумах

Є спеціальні програми для злому пошти, які швидко обчислюють такі паролі. Не рекомендується також використовувати скільки-небудь осмислене зміст в паролі на кшталт дат народження, імена, телефонні номери, написання «Ваня2014» на латиниці - все це також «ламається» в 2 рахунки.

Бажано, щоб пароль був не коротші 8 символів, містив цифри, спеціальні символи, літери в нижньому і верхньому регістрах.

2. Обов'язкова наявність антивірусного ПО на комп'ютері. Оскільки найчастіше поштові акаунти зламуються саме через «трояни», загрози подібного роду повинні бути мінімізовані за допомогою використання зарекомендували себе антивірусів. Звичайно, 100% захисту це не дасть, але, по крайней мере, вже відомі «шкідливий» в такому випадку вже не напаскудити.

3. Бажано прикріпити телефон до своєї пошти. Так простіше відновити доступ до пошти і отримати на свій телефон інформацію про те, що хтось сторонній увійшов в Ваш поштовий акаунт.

4. Ніяких переходів по посиланнях. Якщо користувач отримав e-mail (особливо з незнайомого адреси), в якому його просять перейти з якоїсь засланні, то з дуже високою часткою ймовірності такий перехід призведе до компрометації облікових даних. Краще часом перестрахуватися, ніж потім сидіти зі зламаним ящиком.

5. Для кожного облікового запису свій пароль. Часто користувачі створюють «універсальні» логін і пароль, які потім використовуються на всіх сайтах. Що ж трапиться, якщо зламають аккаунт хоча б на одному сайті? Правильно - будуть зламані і всі інші акаунти.

Звичайно, це далеко не всі методи боротьби зі зломом поштових скриньок. Однак якщо Інтернет-користувачі почнуть дотримуватися хоча б цього мінімуму, то вже зможуть значно себе убезпечити.

З особистого досвіду

Одного разу довелося бачити обличчя людини, якій тільки що партнери по бізнесу надіслали його конфіденційну поштове листування. Прислали мовчки, без будь-яких супровідних коментарів, без загроз, шантажу, вимог і т.п. Якби ці вимоги там були, то мій знайомий, можливо, легше б переніс цю подію. Саме відсутність будь-яких вимог і при цьому демонстрація того, що «ми про тебе все знаємо», привела людину практично в шоковий стан і надовго позбавила самовладання.

Часто аналогічним чином відбувається злом корпоративної пошти. Один не дуже далекий співробітник відомої компанії намагався демонструвати свій «професіоналізм», якщо так можна висловитися, спрямовуючи після свого звільнення раніше збережені їм чужі листи на адресу своїх колег. Доступ до цих листів колег він отримав, тому що в компанії не займалися питаннями періодичної зміни паролів, а самі паролі були відомі всім співробітникам підрозділу (так було простіше взаємно допомагати один одному при роботі).

У статті з ліричною назвою « Ода троянського коня »Написано про те, як були вкрадені гроші з Яндекс гаманця. І це теж було наслідком злому електронної пошти. Що особливо прикро, тому що ці дії зловмисника позбавили володаря поштового аккаунта всіх грошей з цього гаманця, що рівносильно банальну крадіжку гаманця в транспорті.

Тому все, про що пишеться в даній статті - це не просто міркування на тему злому пошти, а цілком реальні, не надумані загрози.

PS Можна ще почитати з комп'ютерної грамотності:

Крадіжка акаунтів у всесвітній павутині - способи захисту і методи злому

Що необхідно знати про ботнет

збереження паролів

Тимчасовий e-mail


Автор: Надія


Злом електронної пошти

Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису (  аккаунта  ) На якомусь популярному поштовому сервісі Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису ( аккаунта ) На якомусь популярному поштовому сервісі.

Пошта стала не просто засобом обміну повідомленнями, але і сховищем конфіденційної і цінної інформації, «посередником» при реєстрації на сайтах і в різних соціальних мережах.

Саме на поштову скриньку користувача приходять листи від порталів в разі потреби «перейти за посиланням для завершення реєстрації», а так само для відновлення дії акаунтів. А оскільки e-mail став контейнером цінної інформації, то знайшлися бажаючі цю інформацію отримати, наприклад, шляхом злому електронної пошти. Тепер слід відповісти на питання: хто ці люди і в чому полягає їх вигода?

Злом електронної пошти для розсилки спаму

До першої категорії зловмисників відносяться зломщики, які здійснюють свої дії для поширення спаму . У такому випадку їх мета - не конфіденційна інформація власника e-mail-а, а його облікові дані.

Використовуючи поштовий акаунт самостійно, або продавши ці відомості спамеру (зазвичай це так звані «оптові продажі»), зловмисник отримує можливість розсилати спам-листи з цього зламаної поштової скриньки.

З огляду на, що спам став досить прибутковою галуззю Інтернет-бізнесу, інтерес до злому електронної пошти якогось невдалого користувача очевидний. При цьому користувач часто щиро обурюється, якщо йому хтось повідомляє про те, що з його e-mailідет активна розсилка спаму.

Що можна дізнатися, зламуючи пошту

Друга категорія - це зловмисники, яких цікавить зміст листів. До них відносяться ті, хто зламує поштові акаунти з цікавості, а також ті, хто згодом збираються використовувати поштову інформацію проти її власника.

Що ці зломщики можуть «вивудити»? Та що завгодно:

 • аккаунт користувача в соціалці (тобто, логін і пароль для входу в соц.сетях),
 • аккаунт на ігровому сервері,
 • дані авторизації до електронного гаманця,
 • логін / пароль від особистого кабінету на банківському порталі
 • і т.д.

Навіть якщо господар ящика не зберігає паролі в поштових листах, зловмисник, після отримання доступу до e-mail, зможе відправити запит на відновлення пароля, тим самим отримавши можливість просто-напросто його змінити. Надалі господар ящика може раптом з подивом виявити недостачу грошей на своїх рахунках (як електронних, так і реальних банківських). Або дізнатися, що всі його друзі «ВКонтакте» заразилися комп'ютерним вірусом після того, як перейшли за отриманою від нього посиланню і т.д.

Кіберзлочинці активно використовують зламані облікові записи для розповсюдження шкідливих програм, так що який-небудь власник ящика на мейл ру з паролем "qwerty11" і має аккаунт на "Однокласниках" може стати мимовільним учасником хакерської атаки.

Злом пошти з метою шантажу

Все частіше і частіше виникають резонансні випадки, коли листування досить відомих людей стає «надбанням громадськості». У цих випадках можна говорити про зломи e-mail, мета яких - отримати викуп від власника інформації, що зберігається в його поштових повідомленнях, або нашкодити його репутації.

Видатні політики, бізнесмени та інші відомі люди нерідко виглядають дуже безглуздо, намагаючись виправдатися після чергового «зливу» в мережу інформації, часом досить компрометуючого змісту.

Злом пошти через ревнощі або цікавості

Іноді причини злому поштової скриньки вельми банальні. Не буде помилкою сказати, що більшість ІТ-фахівців багато разів було приголомшити питанням кого-небудь зі своїх знайомих: «А ти можеш зламати ящик / сторінку такого-то людини?».

Дуже часто такими цілями задаються ревниві люди, які підозрюють у чомусь свого супутника життя, або безпринципні бізнесмени, які хочуть дізнатися таємниці своїх партнерів - та хто завгодно з будь-якої причини може захотіти ознайомитися з чужої листуванням.

В цілому, можна сказати, що для кіберзлочинця будь e-mail являє цінність. Знаючи це, читачі статті повинні серйозно задуматися: а чи все в порядку з їх обліковими даними? Чи надійно вони захищені?

Як захистити пошту від злому

Є ряд рекомендацій, які будь-який активний інтернет-користувач повинен дотримуватися.

1. Ніяких «qwerty» і «654321» -паролей! Тільки пароль з високим ступенем стійкості може захистити e-mail від злому електронної пошти методом підбору.

рекомендую: Генератор паролів онлайн, або як вибрати пароль для реєстрації на сайтах і форумах

Є спеціальні програми для злому пошти, які швидко обчислюють такі паролі. Не рекомендується також використовувати скільки-небудь осмислене зміст в паролі на кшталт дат народження, імена, телефонні номери, написання «Ваня2014» на латиниці - все це також «ламається» в 2 рахунки.

Бажано, щоб пароль був не коротші 8 символів, містив цифри, спеціальні символи, літери в нижньому і верхньому регістрах.

2. Обов'язкова наявність антивірусного ПО на комп'ютері. Оскільки найчастіше поштові акаунти зламуються саме через «трояни», загрози подібного роду повинні бути мінімізовані за допомогою використання зарекомендували себе антивірусів. Звичайно, 100% захисту це не дасть, але, по крайней мере, вже відомі «шкідливий» в такому випадку вже не напаскудити.

3. Бажано прикріпити телефон до своєї пошти. Так простіше відновити доступ до пошти і отримати на свій телефон інформацію про те, що хтось сторонній увійшов в Ваш поштовий акаунт.

4. Ніяких переходів по посиланнях. Якщо користувач отримав e-mail (особливо з незнайомого адреси), в якому його просять перейти з якоїсь засланні, то з дуже високою часткою ймовірності такий перехід призведе до компрометації облікових даних. Краще часом перестрахуватися, ніж потім сидіти зі зламаним ящиком.

5. Для кожного облікового запису свій пароль. Часто користувачі створюють «універсальні» логін і пароль, які потім використовуються на всіх сайтах. Що ж трапиться, якщо зламають аккаунт хоча б на одному сайті? Правильно - будуть зламані і всі інші акаунти.

Звичайно, це далеко не всі методи боротьби зі зломом поштових скриньок. Однак якщо Інтернет-користувачі почнуть дотримуватися хоча б цього мінімуму, то вже зможуть значно себе убезпечити.

З особистого досвіду

Одного разу довелося бачити обличчя людини, якій тільки що партнери по бізнесу надіслали його конфіденційну поштове листування. Прислали мовчки, без будь-яких супровідних коментарів, без загроз, шантажу, вимог і т.п. Якби ці вимоги там були, то мій знайомий, можливо, легше б переніс цю подію. Саме відсутність будь-яких вимог і при цьому демонстрація того, що «ми про тебе все знаємо», привела людину практично в шоковий стан і надовго позбавила самовладання.

Часто аналогічним чином відбувається злом корпоративної пошти. Один не дуже далекий співробітник відомої компанії намагався демонструвати свій «професіоналізм», якщо так можна висловитися, спрямовуючи після свого звільнення раніше збережені їм чужі листи на адресу своїх колег. Доступ до цих листів колег він отримав, тому що в компанії не займалися питаннями періодичної зміни паролів, а самі паролі були відомі всім співробітникам підрозділу (так було простіше взаємно допомагати один одному при роботі).

У статті з ліричною назвою « Ода троянського коня »Написано про те, як були вкрадені гроші з Яндекс гаманця. І це теж було наслідком злому електронної пошти. Що особливо прикро, тому що ці дії зловмисника позбавили володаря поштового аккаунта всіх грошей з цього гаманця, що рівносильно банальну крадіжку гаманця в транспорті.

Тому все, про що пишеться в даній статті - це не просто міркування на тему злому пошти, а цілком реальні, не надумані загрози.

PS Можна ще почитати з комп'ютерної грамотності:

Крадіжка акаунтів у всесвітній павутині - способи захисту і методи злому

Що необхідно знати про ботнет

збереження паролів

Тимчасовий e-mail


Автор: Надія


Злом електронної пошти

Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису (  аккаунта  ) На якомусь популярному поштовому сервісі Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису ( аккаунта ) На якомусь популярному поштовому сервісі.

Пошта стала не просто засобом обміну повідомленнями, але і сховищем конфіденційної і цінної інформації, «посередником» при реєстрації на сайтах і в різних соціальних мережах.

Саме на поштову скриньку користувача приходять листи від порталів в разі потреби «перейти за посиланням для завершення реєстрації», а так само для відновлення дії акаунтів. А оскільки e-mail став контейнером цінної інформації, то знайшлися бажаючі цю інформацію отримати, наприклад, шляхом злому електронної пошти. Тепер слід відповісти на питання: хто ці люди і в чому полягає їх вигода?

Злом електронної пошти для розсилки спаму

До першої категорії зловмисників відносяться зломщики, які здійснюють свої дії для поширення спаму . У такому випадку їх мета - не конфіденційна інформація власника e-mail-а, а його облікові дані.

Використовуючи поштовий акаунт самостійно, або продавши ці відомості спамеру (зазвичай це так звані «оптові продажі»), зловмисник отримує можливість розсилати спам-листи з цього зламаної поштової скриньки.

З огляду на, що спам став досить прибутковою галуззю Інтернет-бізнесу, інтерес до злому електронної пошти якогось невдалого користувача очевидний. При цьому користувач часто щиро обурюється, якщо йому хтось повідомляє про те, що з його e-mailідет активна розсилка спаму.

Що можна дізнатися, зламуючи пошту

Друга категорія - це зловмисники, яких цікавить зміст листів. До них відносяться ті, хто зламує поштові акаунти з цікавості, а також ті, хто згодом збираються використовувати поштову інформацію проти її власника.

Що ці зломщики можуть «вивудити»? Та що завгодно:

 • аккаунт користувача в соціалці (тобто, логін і пароль для входу в соц.сетях),
 • аккаунт на ігровому сервері,
 • дані авторизації до електронного гаманця,
 • логін / пароль від особистого кабінету на банківському порталі
 • і т.д.

Навіть якщо господар ящика не зберігає паролі в поштових листах, зловмисник, після отримання доступу до e-mail, зможе відправити запит на відновлення пароля, тим самим отримавши можливість просто-напросто його змінити. Надалі господар ящика може раптом з подивом виявити недостачу грошей на своїх рахунках (як електронних, так і реальних банківських). Або дізнатися, що всі його друзі «ВКонтакте» заразилися комп'ютерним вірусом після того, як перейшли за отриманою від нього посиланню і т.д.

Кіберзлочинці активно використовують зламані облікові записи для розповсюдження шкідливих програм, так що який-небудь власник ящика на мейл ру з паролем "qwerty11" і має аккаунт на "Однокласниках" може стати мимовільним учасником хакерської атаки.

Злом пошти з метою шантажу

Все частіше і частіше виникають резонансні випадки, коли листування досить відомих людей стає «надбанням громадськості». У цих випадках можна говорити про зломи e-mail, мета яких - отримати викуп від власника інформації, що зберігається в його поштових повідомленнях, або нашкодити його репутації.

Видатні політики, бізнесмени та інші відомі люди нерідко виглядають дуже безглуздо, намагаючись виправдатися після чергового «зливу» в мережу інформації, часом досить компрометуючого змісту.

Злом пошти через ревнощі або цікавості

Іноді причини злому поштової скриньки вельми банальні. Не буде помилкою сказати, що більшість ІТ-фахівців багато разів було приголомшити питанням кого-небудь зі своїх знайомих: «А ти можеш зламати ящик / сторінку такого-то людини?».

Дуже часто такими цілями задаються ревниві люди, які підозрюють у чомусь свого супутника життя, або безпринципні бізнесмени, які хочуть дізнатися таємниці своїх партнерів - та хто завгодно з будь-якої причини може захотіти ознайомитися з чужої листуванням.

В цілому, можна сказати, що для кіберзлочинця будь e-mail являє цінність. Знаючи це, читачі статті повинні серйозно задуматися: а чи все в порядку з їх обліковими даними? Чи надійно вони захищені?

Як захистити пошту від злому

Є ряд рекомендацій, які будь-який активний інтернет-користувач повинен дотримуватися.

1. Ніяких «qwerty» і «654321» -паролей! Тільки пароль з високим ступенем стійкості може захистити e-mail від злому електронної пошти методом підбору.

рекомендую: Генератор паролів онлайн, або як вибрати пароль для реєстрації на сайтах і форумах

Є спеціальні програми для злому пошти, які швидко обчислюють такі паролі. Не рекомендується також використовувати скільки-небудь осмислене зміст в паролі на кшталт дат народження, імена, телефонні номери, написання «Ваня2014» на латиниці - все це також «ламається» в 2 рахунки.

Бажано, щоб пароль був не коротші 8 символів, містив цифри, спеціальні символи, літери в нижньому і верхньому регістрах.

2. Обов'язкова наявність антивірусного ПО на комп'ютері. Оскільки найчастіше поштові акаунти зламуються саме через «трояни», загрози подібного роду повинні бути мінімізовані за допомогою використання зарекомендували себе антивірусів. Звичайно, 100% захисту це не дасть, але, по крайней мере, вже відомі «шкідливий» в такому випадку вже не напаскудити.

3. Бажано прикріпити телефон до своєї пошти. Так простіше відновити доступ до пошти і отримати на свій телефон інформацію про те, що хтось сторонній увійшов в Ваш поштовий акаунт.

4. Ніяких переходів по посиланнях. Якщо користувач отримав e-mail (особливо з незнайомого адреси), в якому його просять перейти з якоїсь засланні, то з дуже високою часткою ймовірності такий перехід призведе до компрометації облікових даних. Краще часом перестрахуватися, ніж потім сидіти зі зламаним ящиком.

5. Для кожного облікового запису свій пароль. Часто користувачі створюють «універсальні» логін і пароль, які потім використовуються на всіх сайтах. Що ж трапиться, якщо зламають аккаунт хоча б на одному сайті? Правильно - будуть зламані і всі інші акаунти.

Звичайно, це далеко не всі методи боротьби зі зломом поштових скриньок. Однак якщо Інтернет-користувачі почнуть дотримуватися хоча б цього мінімуму, то вже зможуть значно себе убезпечити.

З особистого досвіду

Одного разу довелося бачити обличчя людини, якій тільки що партнери по бізнесу надіслали його конфіденційну поштове листування. Прислали мовчки, без будь-яких супровідних коментарів, без загроз, шантажу, вимог і т.п. Якби ці вимоги там були, то мій знайомий, можливо, легше б переніс цю подію. Саме відсутність будь-яких вимог і при цьому демонстрація того, що «ми про тебе все знаємо», привела людину практично в шоковий стан і надовго позбавила самовладання.

Часто аналогічним чином відбувається злом корпоративної пошти. Один не дуже далекий співробітник відомої компанії намагався демонструвати свій «професіоналізм», якщо так можна висловитися, спрямовуючи після свого звільнення раніше збережені їм чужі листи на адресу своїх колег. Доступ до цих листів колег він отримав, тому що в компанії не займалися питаннями періодичної зміни паролів, а самі паролі були відомі всім співробітникам підрозділу (так було простіше взаємно допомагати один одному при роботі).

У статті з ліричною назвою « Ода троянського коня »Написано про те, як були вкрадені гроші з Яндекс гаманця. І це теж було наслідком злому електронної пошти. Що особливо прикро, тому що ці дії зловмисника позбавили володаря поштового аккаунта всіх грошей з цього гаманця, що рівносильно банальну крадіжку гаманця в транспорті.

Тому все, про що пишеться в даній статті - це не просто міркування на тему злому пошти, а цілком реальні, не надумані загрози.

PS Можна ще почитати з комп'ютерної грамотності:

Крадіжка акаунтів у всесвітній павутині - способи захисту і методи злому

Що необхідно знати про ботнет

збереження паролів

Тимчасовий e-mail


Автор: Надія


Злом електронної пошти

Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису (  аккаунта  ) На якомусь популярному поштовому сервісі Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису ( аккаунта ) На якомусь популярному поштовому сервісі.

Пошта стала не просто засобом обміну повідомленнями, але і сховищем конфіденційної і цінної інформації, «посередником» при реєстрації на сайтах і в різних соціальних мережах.

Саме на поштову скриньку користувача приходять листи від порталів в разі потреби «перейти за посиланням для завершення реєстрації», а так само для відновлення дії акаунтів. А оскільки e-mail став контейнером цінної інформації, то знайшлися бажаючі цю інформацію отримати, наприклад, шляхом злому електронної пошти. Тепер слід відповісти на питання: хто ці люди і в чому полягає їх вигода?

Злом електронної пошти для розсилки спаму

До першої категорії зловмисників відносяться зломщики, які здійснюють свої дії для поширення спаму . У такому випадку їх мета - не конфіденційна інформація власника e-mail-а, а його облікові дані.

Використовуючи поштовий акаунт самостійно, або продавши ці відомості спамеру (зазвичай це так звані «оптові продажі»), зловмисник отримує можливість розсилати спам-листи з цього зламаної поштової скриньки.

З огляду на, що спам став досить прибутковою галуззю Інтернет-бізнесу, інтерес до злому електронної пошти якогось невдалого користувача очевидний. При цьому користувач часто щиро обурюється, якщо йому хтось повідомляє про те, що з його e-mailідет активна розсилка спаму.

Що можна дізнатися, зламуючи пошту

Друга категорія - це зловмисники, яких цікавить зміст листів. До них відносяться ті, хто зламує поштові акаунти з цікавості, а також ті, хто згодом збираються використовувати поштову інформацію проти її власника.

Що ці зломщики можуть «вивудити»? Та що завгодно:

 • аккаунт користувача в соціалці (тобто, логін і пароль для входу в соц.сетях),
 • аккаунт на ігровому сервері,
 • дані авторизації до електронного гаманця,
 • логін / пароль від особистого кабінету на банківському порталі
 • і т.д.

Навіть якщо господар ящика не зберігає паролі в поштових листах, зловмисник, після отримання доступу до e-mail, зможе відправити запит на відновлення пароля, тим самим отримавши можливість просто-напросто його змінити. Надалі господар ящика може раптом з подивом виявити недостачу грошей на своїх рахунках (як електронних, так і реальних банківських). Або дізнатися, що всі його друзі «ВКонтакте» заразилися комп'ютерним вірусом після того, як перейшли за отриманою від нього посиланню і т.д.

Кіберзлочинці активно використовують зламані облікові записи для розповсюдження шкідливих програм, так що який-небудь власник ящика на мейл ру з паролем "qwerty11" і має аккаунт на "Однокласниках" може стати мимовільним учасником хакерської атаки.

Злом пошти з метою шантажу

Все частіше і частіше виникають резонансні випадки, коли листування досить відомих людей стає «надбанням громадськості». У цих випадках можна говорити про зломи e-mail, мета яких - отримати викуп від власника інформації, що зберігається в його поштових повідомленнях, або нашкодити його репутації.

Видатні політики, бізнесмени та інші відомі люди нерідко виглядають дуже безглуздо, намагаючись виправдатися після чергового «зливу» в мережу інформації, часом досить компрометуючого змісту.

Злом пошти через ревнощі або цікавості

Іноді причини злому поштової скриньки вельми банальні. Не буде помилкою сказати, що більшість ІТ-фахівців багато разів було приголомшити питанням кого-небудь зі своїх знайомих: «А ти можеш зламати ящик / сторінку такого-то людини?».

Дуже часто такими цілями задаються ревниві люди, які підозрюють у чомусь свого супутника життя, або безпринципні бізнесмени, які хочуть дізнатися таємниці своїх партнерів - та хто завгодно з будь-якої причини може захотіти ознайомитися з чужої листуванням.

В цілому, можна сказати, що для кіберзлочинця будь e-mail являє цінність. Знаючи це, читачі статті повинні серйозно задуматися: а чи все в порядку з їх обліковими даними? Чи надійно вони захищені?

Як захистити пошту від злому

Є ряд рекомендацій, які будь-який активний інтернет-користувач повинен дотримуватися.

1. Ніяких «qwerty» і «654321» -паролей! Тільки пароль з високим ступенем стійкості може захистити e-mail від злому електронної пошти методом підбору.

рекомендую: Генератор паролів онлайн, або як вибрати пароль для реєстрації на сайтах і форумах

Є спеціальні програми для злому пошти, які швидко обчислюють такі паролі. Не рекомендується також використовувати скільки-небудь осмислене зміст в паролі на кшталт дат народження, імена, телефонні номери, написання «Ваня2014» на латиниці - все це також «ламається» в 2 рахунки.

Бажано, щоб пароль був не коротші 8 символів, містив цифри, спеціальні символи, літери в нижньому і верхньому регістрах.

2. Обов'язкова наявність антивірусного ПО на комп'ютері. Оскільки найчастіше поштові акаунти зламуються саме через «трояни», загрози подібного роду повинні бути мінімізовані за допомогою використання зарекомендували себе антивірусів. Звичайно, 100% захисту це не дасть, але, по крайней мере, вже відомі «шкідливий» в такому випадку вже не напаскудити.

3. Бажано прикріпити телефон до своєї пошти. Так простіше відновити доступ до пошти і отримати на свій телефон інформацію про те, що хтось сторонній увійшов в Ваш поштовий акаунт.

4. Ніяких переходів по посиланнях. Якщо користувач отримав e-mail (особливо з незнайомого адреси), в якому його просять перейти з якоїсь засланні, то з дуже високою часткою ймовірності такий перехід призведе до компрометації облікових даних. Краще часом перестрахуватися, ніж потім сидіти зі зламаним ящиком.

5. Для кожного облікового запису свій пароль. Часто користувачі створюють «універсальні» логін і пароль, які потім використовуються на всіх сайтах. Що ж трапиться, якщо зламають аккаунт хоча б на одному сайті? Правильно - будуть зламані і всі інші акаунти.

Звичайно, це далеко не всі методи боротьби зі зломом поштових скриньок. Однак якщо Інтернет-користувачі почнуть дотримуватися хоча б цього мінімуму, то вже зможуть значно себе убезпечити.

З особистого досвіду

Одного разу довелося бачити обличчя людини, якій тільки що партнери по бізнесу надіслали його конфіденційну поштове листування. Прислали мовчки, без будь-яких супровідних коментарів, без загроз, шантажу, вимог і т.п. Якби ці вимоги там були, то мій знайомий, можливо, легше б переніс цю подію. Саме відсутність будь-яких вимог і при цьому демонстрація того, що «ми про тебе все знаємо», привела людину практично в шоковий стан і надовго позбавила самовладання.

Часто аналогічним чином відбувається злом корпоративної пошти. Один не дуже далекий співробітник відомої компанії намагався демонструвати свій «професіоналізм», якщо так можна висловитися, спрямовуючи після свого звільнення раніше збережені їм чужі листи на адресу своїх колег. Доступ до цих листів колег він отримав, тому що в компанії не займалися питаннями періодичної зміни паролів, а самі паролі були відомі всім співробітникам підрозділу (так було простіше взаємно допомагати один одному при роботі).

У статті з ліричною назвою « Ода троянського коня »Написано про те, як були вкрадені гроші з Яндекс гаманця. І це теж було наслідком злому електронної пошти. Що особливо прикро, тому що ці дії зловмисника позбавили володаря поштового аккаунта всіх грошей з цього гаманця, що рівносильно банальну крадіжку гаманця в транспорті.

Тому все, про що пишеться в даній статті - це не просто міркування на тему злому пошти, а цілком реальні, не надумані загрози.

PS Можна ще почитати з комп'ютерної грамотності:

Крадіжка акаунтів у всесвітній павутині - способи захисту і методи злому

Що необхідно знати про ботнет

збереження паролів

Тимчасовий e-mail


Автор: Надія


Злом електронної пошти

Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису (  аккаунта  ) На якомусь популярному поштовому сервісі Серед Інтернет-користувачів в наші дні практично не зустрічається таких, які не мали б облікового запису ( аккаунта ) На якомусь популярному поштовому сервісі.

Пошта стала не просто засобом обміну повідомленнями, але і сховищем конфіденційної і цінної інформації, «посередником» при реєстрації на сайтах і в різних соціальних мережах.

Саме на поштову скриньку користувача приходять листи від порталів в разі потреби «перейти за посиланням для завершення реєстрації», а так само для відновлення дії акаунтів. А оскільки e-mail став контейнером цінної інформації, то знайшлися бажаючі цю інформацію отримати, наприклад, шляхом злому електронної пошти. Тепер слід відповісти на питання: хто ці люди і в чому полягає їх вигода?

Злом електронної пошти для розсилки спаму

До першої категорії зловмисників відносяться зломщики, які здійснюють свої дії для поширення спаму . У такому випадку їх мета - не конфіденційна інформація власника e-mail-а, а його облікові дані.

Використовуючи поштовий акаунт самостійно, або продавши ці відомості спамеру (зазвичай це так звані «оптові продажі»), зловмисник отримує можливість розсилати спам-листи з цього зламаної поштової скриньки.

З огляду на, що спам став досить прибутковою галуззю Інтернет-бізнесу, інтерес до злому електронної пошти якогось невдалого користувача очевидний. При цьому користувач часто щиро обурюється, якщо йому хтось повідомляє про те, що з його e-mailідет активна розсилка спаму.

Що можна дізнатися, зламуючи пошту

Друга категорія - це зловмисники, яких цікавить зміст листів. До них відносяться ті, хто зламує поштові акаунти з цікавості, а також ті, хто згодом збираються використовувати поштову інформацію проти її власника.

Що ці зломщики можуть «вивудити»? Та що завгодно:

 • аккаунт користувача в соціалці (тобто, логін і пароль для входу в соц.сетях),
 • аккаунт на ігровому сервері,
 • дані авторизації до електронного гаманця,
 • логін / пароль від особистого кабінету на банківському порталі
 • і т.д.

Навіть якщо господар ящика не зберігає паролі в поштових листах, зловмисник, після отримання доступу до e-mail, зможе відправити запит на відновлення пароля, тим самим отримавши можливість просто-напросто його змінити. Надалі господар ящика може раптом з подивом виявити недостачу грошей на своїх рахунках (як електронних, так і реальних банківських). Або дізнатися, що всі його друзі «ВКонтакте» заразилися комп'ютерним вірусом після того, як перейшли за отриманою від нього посиланню і т.д.

Кіберзлочинці активно використовують зламані облікові записи для розповсюдження шкідливих програм, так що який-небудь власник ящика на мейл ру з паролем "qwerty11" і має аккаунт на "Однокласниках" може стати мимовільним учасником хакерської атаки.

Злом пошти з метою шантажу

Все частіше і частіше виникають резонансні випадки, коли листування досить відомих людей стає «надбанням громадськості». У цих випадках можна говорити про зломи e-mail, мета яких - отримати викуп від власника інформації, що зберігається в його поштових повідомленнях, або нашкодити його репутації.

Видатні політики, бізнесмени та інші відомі люди нерідко виглядають дуже безглуздо, намагаючись виправдатися після чергового «зливу» в мережу інформації, часом досить компрометуючого змісту.

Злом пошти через ревнощі або цікавості

Іноді причини злому поштової скриньки вельми банальні. Не буде помилкою сказати, що більшість ІТ-фахівців багато разів було приголомшити питанням кого-небудь зі своїх знайомих: «А ти можеш зламати ящик / сторінку такого-то людини?».

Дуже часто такими цілями задаються ревниві люди, які підозрюють у чомусь свого супутника життя, або безпринципні бізнесмени, які хочуть дізнатися таємниці своїх партнерів - та хто завгодно з будь-якої причини може захотіти ознайомитися з чужої листуванням.

В цілому, можна сказати, що для кіберзлочинця будь e-mail являє цінність. Знаючи це, читачі статті повинні серйозно задуматися: а чи все в порядку з їх обліковими даними? Чи надійно вони захищені?

Як захистити пошту від злому

Є ряд рекомендацій, які будь-який активний інтернет-користувач повинен дотримуватися.

1. Ніяких «qwerty» і «654321» -паролей! Тільки пароль з високим ступенем стійкості може захистити e-mail від злому електронної пошти методом підбору.

рекомендую: Генератор паролів онлайн, або як вибрати пароль для реєстрації на сайтах і форумах

Є спеціальні програми для злому пошти, які швидко обчислюють такі паролі. Не рекомендується також використовувати скільки-небудь осмислене зміст в паролі на кшталт дат народження, імена, телефонні номери, написання «Ваня2014» на латиниці - все це також «ламається» в 2 рахунки.

Бажано, щоб пароль був не коротші 8 символів, містив цифри, спеціальні символи, літери в нижньому і верхньому регістрах.

2. Обов'язкова наявність антивірусного ПО на комп'ютері. Оскільки найчастіше поштові акаунти зламуються саме через «трояни», загрози подібного роду повинні бути мінімізовані за допомогою використання зарекомендували себе антивірусів. Звичайно, 100% захисту це не дасть, але, по крайней мере, вже відомі «шкідливий» в такому випадку вже не напаскудити.

3. Бажано прикріпити телефон до своєї пошти. Так простіше відновити доступ до пошти і отримати на свій телефон інформацію про те, що хтось сторонній увійшов в Ваш поштовий акаунт.

4. Ніяких переходів по посиланнях. Якщо користувач отримав e-mail (особливо з незнайомого адреси), в якому його просять перейти з якоїсь засланні, то з дуже високою часткою ймовірності такий перехід призведе до компрометації облікових даних. Краще часом перестрахуватися, ніж потім сидіти зі зламаним ящиком.

5. Для кожного облікового запису свій пароль. Часто користувачі створюють «універсальні» логін і пароль, які потім використовуються на всіх сайтах. Що ж трапиться, якщо зламають аккаунт хоча б на одному сайті? Правильно - будуть зламані і всі інші акаунти.

Звичайно, це далеко не всі методи боротьби зі зломом поштових скриньок. Однак якщо Інтернет-користувачі почнуть дотримуватися хоча б цього мінімуму, то вже зможуть значно себе убезпечити.

З особистого досвіду

Одного разу довелося бачити обличчя людини, якій тільки що партнери по бізнесу надіслали його конфіденційну поштове листування. Прислали мовчки, без будь-яких супровідних коментарів, без загроз, шантажу, вимог і т.п. Якби ці вимоги там були, то мій знайомий, можливо, легше б переніс цю подію. Саме відсутність будь-яких вимог і при цьому демонстрація того, що «ми про тебе все знаємо», привела людину практично в шоковий стан і надовго позбавила самовладання.

Часто аналогічним чином відбувається злом корпоративної пошти. Один не дуже далекий співробітник відомої компанії намагався демонструвати свій «професіоналізм», якщо так можна висловитися, спрямовуючи після свого звільнення раніше збережені їм чужі листи на адресу своїх колег. Доступ до цих листів колег він отримав, тому що в компанії не займалися питаннями періодичної зміни паролів, а самі паролі були відомі всім співробітникам підрозділу (так було простіше взаємно допомагати один одному при роботі).

У статті з ліричною назвою « Ода троянського коня »Написано про те, як були вкрадені гроші з Яндекс гаманця. І це теж було наслідком злому електронної пошти. Що особливо прикро, тому що ці дії зловмисника позбавили володаря поштового аккаунта всіх грошей з цього гаманця, що рівносильно банальну крадіжку гаманця в транспорті.

Тому все, про що пишеться в даній статті - це не просто міркування на тему злому пошти, а цілком реальні, не надумані загрози.

PS Можна ще почитати з комп'ютерної грамотності:

Крадіжка акаунтів у всесвітній павутині - способи захисту і методи злому

Що необхідно знати про ботнет

збереження паролів

Тимчасовий e-mail


Автор: Надія


Тепер слід відповісти на питання: хто ці люди і в чому полягає їх вигода?
Що ці зломщики можуть «вивудити»?
Знаючи це, читачі статті повинні серйозно задуматися: а чи все в порядку з їх обліковими даними?
Чи надійно вони захищені?
Що ж трапиться, якщо зламають аккаунт хоча б на одному сайті?
Тепер слід відповісти на питання: хто ці люди і в чому полягає їх вигода?
Що ці зломщики можуть «вивудити»?
Знаючи це, читачі статті повинні серйозно задуматися: а чи все в порядку з їх обліковими даними?
Чи надійно вони захищені?
Що ж трапиться, якщо зламають аккаунт хоча б на одному сайті?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,