Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Зірка «Молодіжки» Анна Михайлівська таємно розлучилася з чоловіком після п'яти років шлюбу

16:10, 06.07.2018

Стало відомо, що Анна Михайлівська і Тимофій Каратаєв таємно розлучилися після п'яти років шлюбу. Про це в своєму мікроблозі Instagram повідомив Каратаєв, опублікувавши свою фотографію на тлі одного з московських судів.

«Сьогодні нас з Анею офіційно розвели. Вважаю правильним розповісти про це публічно, щоб уникнути непотрібних розмов! Не думав, що все до цього прийде! Коли робив пропозицію, вірив, що це на довго. Це було щиро і по справжньому! На жаль не вийшло! На це є певні причини! Я безмірно люблю свого сина і завжди буду для нього татом. Два-три дні на тиждень він живе зі мною і це саме чудове час для мене! PS Ніхто не сумує! Все ок! », - написав Каратаєв ще 13 червня.

», - написав Каратаєв ще 13 червня

Зірка «Молодіжки» Анна Михайлівська та Тимофій Каратаєв таємно розлучилися після п'яти років шлюбу

Нагадаємо, що Анна Михайлівська та Тимофій Каратаєв познайомилися на кастингу в 2012 році, незабаром почали зустрічатися, а вже через рік зіграли весілля. зірка « молодіжки »Публікувала в своєму мікроблозі в Instagram фотографії, на яких демонструвала сімейну ідилію. В на початку 2015 шанувальники Анни запідозрили, що актриса вагітна, але Михайлівська до останнього не підтверджувала чутки.

Коли очевидне приховувати стало неможливо, актриса попросила шанувальників і журналістів не лізти в її особисте життя, оскільки вона не хотіла ділитися радісною новиною про швидке поповнення ні з ким, крім сім'ї. Після народження сина, якого батьки назвали рідкісним ім'ям Мирослав (ласкаво - Мирон або Міроша), Михайлівська стала зрідка публікувати фото з чоловіком і спадкоємцем, не показуючи, при цьому, особи малюка. виняток актриса зробила тільки сьогодні, в третій день народження Мирона .

виняток актриса   зробила тільки сьогодні, в третій день народження Мирона

Анна Михайлівська з сином Мироном

Кілька місяців тому шанувальники пари запідозрили, що в родині Михайлівській і Каратаєва стався розлад - в акаунтах акторів перестали з'являтися спільні фотографії. Зараз, втім, обоє батьків діляться кадрами з сином: Тимофій заявив, що син живе з ним 2-3 дні на тиждень.

«Щоб зняти тугу попереднього поста, розповім: Я шалено кайфую коли ми з сином разом! Як виявилося, я «божевільний папаша-матуся» Я балдію від усього, що ми робимо разом! Це не тільки грати і гуляти, а й купатися, годувати, укладати спати, готувати млинці вранці, обіди, вечері і т.д. Я прям відключаюся від зовнішнього світу і ми тусу разом! Тому що ми команда! PS Думаю мені треба влоги вести! Ми часто любимо кудись вибиратися. Може знаєте, що зараз є цікавого? », - запитав у своїх передплатників Каратаєв, опублікувавши після цього ще кілька знімків, на яких він зображений разом з Мироном.

Тимофій Каратаєв з сином Мироном (Фотогалерея: перегортайте вправо)

Читайте також:

Зірка «Молодіжки» Анна Михайлівська вперше показала обличчя сина і зворушливо привітала його з 3-річчям

Може знаєте, що зараз є цікавого?

Новости