Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Завантажити Окей Гугл на ПК або ноутбук безкоштовно

 1. Головні особливості
 2. Як встановити Окей Гугл на ПК або ноутбук
 3. Системні вимоги
 4. Схожі на Окей Гугл
 5. Відео-інструкція
 6. висновок

В даний час технічні засоби досить розвинені для передачі команд за допомогою голосу

В даний час технічні засоби досить розвинені для передачі команд за допомогою голосу. Однією з найбільш зручних можливостей на даний час - це завантажити Окей Гугл на комп'ютер і отримати, таким чином, спосіб для спілкування через Інтернет за допомогою звукового пошуку.

Досконале і голосове управління технічними пристроями ще не налагоджено. Найбільша результативність за цими параметрами досягнута в мобільному зв'язку. Однак, у власників стаціонарних і переносних комп'ютерів є технологічні переваги щодо використання окремих можливостей в цьому напрямку.

Ця цікава для розробників і користувачів ідея поступово реалізується на практиці. Так, в проекті Windows 10 передбачено додаткове віртуальне навчається засіб (мовної асистент Cortana), який вже освоєний власниками «мобільників» з системою Windows Phone. А для власників портативних або стаціонарних ПК, які «жадають наказувати» пристроями є у розпорядженні технологія «Окей Google» більше відома за первинними мобільним варіантів з додатком Android. Але можливості в ній менш значущі.

Отже, важливо пояснити, що додаток являє собою технологічний процес, який аналізує вимовлені фрази і видає відповідний результат. Він розроблений системою Google і доступний користувачам російською та деяких інших мовах. Для використання необхідна наявність вбудованого або зовнішнього звукового перетворювача і Google Chrome. Слід відкрити вікно браузера і натиснути на значок в правому кутку зверху. Потім перейти до налаштувань.

Вкладка «Налаштування» містить посилань рядок знизу. На закінчення блоку (Особисті дані) має бути - поставити галочку на включення режиму мовного пошуку за словосполученням «ОК Google». При його відсутності, необхідно провести оновлення Chrome по більш сучасної версії.

В основі, робота сервісу будується на розпізнаванні тембру користувача і складання запиту на пошук інформації. Запитувані дані виводяться на екрані. А так же він відмінно справляється з покладеними обов'язками, коли немає можливості взяти в руки телефон або використовувати клавіатуру, або миша.

Головні особливості

Структура розробки позиціонується не тільки для сканування інформаційного блоку. Окей Гугл на Віндовс 7 має достатньо можливостей для повного і оптимізованого управління, як комп'ютером, так і іншими засобами (ноутбук, планшет, смартфон).

До найбільш значущих особливостей можна віднести наступні можливості:

 1. Налаштування кожного розпорядження, пов'язаного з роботою в браузері. Розроблений сервіс легко впорається із завданням по включенню музики, запуску програвача, початку скачування файлу.
 2. Управляти ПК, крім запуску додатків або знаходження інформації. При отриманні потрібного словосполучення, наприклад - «Включити будильник», «Вимкнути комп'ютер», «Створити« пам'ятки »та інші.
 3. Оkay Google на ПК «вміє» розпізнавати кілька різних мов.
 4. Безперервного розвитку. Одна з нових функцій - це поява звукового відповіді. Тому при роботі з програмою тепер можна «почути розповідь» про запитаної (знайденої) інформаційної тематики.
 5. Наявність щоденною і розширюється бази, яка містить голосові сигнали.
 6. Функціонування інтегрованої системи «цензури грамотності та культури», яка розроблена з метою відсікання некоректної лексики в остаточному варіанті.

До переваг даного програмного додатка варто віднести абсолютно безкоштовне користування, істотну економію часових ресурсів і можливості дистанційного керування технічним засобом. Крайня версія «Google helper» відрізняється до того ж робочої стабільністю, повною відсутністю видимих ​​дефектів і якісної здатністю розпізнавати звукові особливості голосу власника.

До недоліків відносяться доступ до розширених настройок, несанкціоноване періодичне оновлення Google Chrome і установка сталого Інтернет-з'єднання.

Як встановити Окей Гугл на ПК або ноутбук

Встановлюємо Окей Гугл за допомогою емулятора Droid4X

Щоб встановити програму на портативному або стаціонарному ПК пропонуємо скористатися одним з двох способів.

У першому випадку виробляємо установку емулятора додатки Droid4X , А потім знаходимо і викачуємо Голосовий пошук Окей Гугл на комп'ютер.

 • Завантажити наш архів.
 • Провести інсталяцію програми.
 • Здійснити запуск програми, клікнувши по з'явився на столі ярлику. Після старту в панелі пошуку, зробити введення «ОК Google».
 • Зі списку за результатами пошукової роботи вибрати потрібний.
 • Натиснути «Встановити» і почекати недовго поки проходить процес інсталяції.
 • Потім проводиться установка додатки на Windows, відповідно до російськомовної інструкцією, запуск і початок для використання «помічника» готове.

Потім проводиться установка додатки на Windows, відповідно до російськомовної інструкцією, запуск і початок для використання «помічника» готове

За другим способом потрібно:

 • Завантажити файл, який має .apk розширення і містить всі необхідні дані для повноцінної інсталяції.
 • Після появи значка додатка-емулятора Droid4X.
 • Двічі клацнути по файлу, для спостереження в невеликому вікні процесу по установці програми.
 • По завершенню установки старт здійснюється з розділу основного меню.

Системні вимоги

Першочерговими вимогами до стаціонарного комп'ютера є присутність:

 • Процесорного блоку підтримує візуалізацію від фірм-виробників Intel або AMD.
 • 2 ГБ вільного простору на оперативному пристрої пам'яті.
 • 5 ГБ доступного місця в постійному блоці пам'яті.

Схожі на Окей Гугл

Повноцінних аналогів для розпізнавання людської мови як Google поки немає. Інтернет пропонує тільки окремі варіанти програм в допомогу користувачам у певних сферах управління або певного типу технічних засобів.

Наприклад, Cortana призначений для Яндекс. Досить нова програма - утиліт, яка не має поки досить явною характеристики на ринку. За принципом роботи не відрізняється від роботи пошукача в Гугл. На жаль в ньому є досить істотні недоліки. Він доступний виключно для ОС Windows 7, 8 / 8.1 і Windows 10. Крім того - це окремий браузер, у якого відсутня стабільність в роботі.

Ще один аналог - Talking Phone. Обслуговуючий сервіс, який застосовується в дистанційному управлінні і дозволяє проводити настройку для сповіщень про поточний стан персонального пристрою. Можливості функціоналу вельми обмежені. Але зате є можливість вибрати для голосового «нагадування» або чоловічий голос, або жіночий.

Як аналог - планувальника можна рекомендувати Remember all. Він виконує функції власного «органайзера». Крім цього у нього немає «обов'язків». Створює замітки за допомогою голосових команд і синхронізує їх з Google-календарем.

Відео-інструкція

https://www.youtube.com/watch?v=OiZi5hko-W8

висновок

Завантажити Окей Гугл і скористатися перевагами командного звукового пошуку на комп'ютері для оптимізації процесу по знаходженню інформації плюс забезпечення управління з застосуванням тільки звуків людських мовних пропозицій, щоб зробити повсякденне життя більш комфортним та зручним. Економте свій час, застосовуючи найсучасніші інформаційні технології.

Com/watch?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно