Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Завантажити та встановити антивірус Касперського безкоштовно пробна версія

 1. Відмінними рисами і особливостями антивіруса є:
 2. Вимоги до ПК:

Антивірус Касперського є надійною і потужну програму по боротьбі з шкідливим програмним забезпеченням. Він забезпечить якісний захист комп'ютера від різного роду вірусів і програм-шпигунів. Користувачеві надається можливість скачати пробний антивірус Касперського безкоштовно , Щоб визначитися наскільки він Вам підходить.

скачати пробний антивірус Касперського безкоштовно

Відразу ж після закінчення установки «Касперського» вам буде запропоновано ввести код активації продукту. При відсутності такого можна безкоштовно скористатися пробною версією антивіруса тривалістю 30 днів. Програма порадує вас простим і приємним інтерфейсом. Як правило, за замовчуванням встановлюються настройки безпеки середнього рівня. При першому запуску програми використовуються застарілі вірусні бази, які ви можете оновити вручну відразу або дочекатися подальшого автоматичного запуску.

Примітка: антивірус Касперського 2018/2019 вже доступний для скачування, завдяки чому можна встановити антивірус безкоштовно.


Ми настійно рекомендуємо провести сканування всіх жорстких дисків. Така перевірка може зайняти тривалий час, але вона по-справжньому необхідна. Надалі «Касперський» буде самостійно стежити за безпекою всієї системи в цілому, нових скачуваних файлів і всіх підключаються до ПК знімних носіїв. Також програма має особливі модулі з контролю над трафіком IM (всі дані месенджерів), веб-захистом і електронною поштою. Для перевірки файлової системи Kaspersky AntiVirus використовує як сигнатурний, так і евристичний методи. Завдяки цьому він може визначити підозрілу активність будь-якої програми, навіть відсутньої в вірусної базі, забезпечуючи, таким чином, цілодобову захист від вірусів та загроз.

Kaspersky antivirus має 3 ступені захисту: низька, рекомендована, висока. Вибрати і виставити оптимальний для вас рівень ви можете, зайшовши в настройки всіх компонентів антивіруса. Також «Касперський» дозволяє знайти слабкі місця в системі, так ви зможете зробити свій ПК менш уразливим для вірусних атак. Більш того антивірус допоможе усунути наслідки активності, а після зараження - відновити систему (для лікування комп'ютера після вірусної атаки ще можна скористатися лечащей утилітою Dr.Web CureIt! , Вона стане в нагоді на випадок якщо касперский не допоміг або у нього закінчилася ліцензія).

Отже, якщо ви шукаєте якісний спосіб убезпечити свій комп'ютер від вірусів, зверніть увагу саме на «Антивірус Касперського». Завантажити, а потім встановити антивірус Касперського безкоштовно можна завдяки нашому сайту (посилання на програму внизу статті).


Ви можете налаштувати зручний саме для вас варіант знешкодження загроз, приймаючи рішення самостійно чи надавши цю можливість комп'ютера. До недоліків даної програми можна віднести кілька «сухуватий» інтерфейс.

Якщо Ви не знаєте як продовжити антивірус Касперського 2018/2019 безкоштовно, то напишіть про це в коментарях, ми постараємося привести легальний спосіб на сайті.


Відмінними рисами і особливостями антивіруса є:

 1. якісний захист ПК завдяки евристичному аналізу;
 2. виявлення програм, вразливих для вірусів;
 3. очищення історії та журналу відвідування сайтів, включаючи видалення активності;
 4. наявність ігрового режиму і можливість управляти продуктивністю ПК.

Обмеження для пробної версії:


 • 30-ти денний термін експлуатації.

Якщо Ви хочете видалити цей програмний продукт, то ніяка програма для видалення антивіруса Вам не потрібна, це можна зробити через панель управління "Установка і видалення програм".


Вимоги до ПК:

 • частота процесора для 32-bit ОС складає 1 ГГц і 2 ГГц (64-bit ОС);
 • необхідний обсяг оперативної пам'яті - 1 Гб (мінімум 512 Мб);
 • процесор марки Intel Atom з частотою 1.6 ГГц і відеокарта моделі Intel GMA950 (для нетбуків);
 • необхідне вільне місце для вірусних баз диску становить 480 Мб мінімум;
 • для активації ПО, а також регулярного оновлення вірусних баз потрібно інтернет;
 • програма Microsoft Windows Installer 2.0;
 • Microsoft Internet Explorer 8 і вище.

Новости