Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Завантажити антивірус Касперського, як купити, встановити і налаштувати?

 1. вступ
 2. Kaspersky Internet Security
 3. Тепер давайте розбиратися, що вміє антивірус Касперського:
 4. Завантажити Антивірус Kaspersky Internet Security офіційний
 5. Інструкція, як купити антивірус Касперського?
 6. Знайомимося з антивірусом Kaspersky Internet Security
 7. Де скачати антивірус Kaspersky Internet Security безкоштовно, офіційно?
 8. Відео інструкція по правильному встановленню та активації антивіруса Kaspersky Internet Security

У минулій статті, ми розбиралися який з антивірусів краще, тепер переходимо до практичної частини і вчимося скачувати, встановлювати і оплачувати ліцензійний антивірус Kaspersky Internet Security.

Тому сідаємо зручніше і уважно читаємо статтю, а в кінці не забуваємо залишити свій коментар з позитивною або негативною оцінкою.

вступ

Всім привіт, з анонсу статті ви вже прекрасно зрозуміли, що сьогодні ми розглядаємо антивірус Касперського, перш ніж перейти до практичної частини хотілося б нагадати, навіщо він взагалі потрібен і яким функціоналом володіє. Адже придбання такої програми скажімо так задоволення не з дешевих, тому кожній людині хотілося б мати уявлення про те, за що він віддає гроші.

Наскільки безпечніше і комфортніше стане використання комп'ютера після установки антивіруса.

Отже, друзі, представляю вашій увазі один з кращих антивірусів для захисту комп'ютера від шкідливих програм, правильно, в основному вірусів.

Kaspersky Internet Security

Я думаю, очевидно, що будь-який антивірус встановлюють для захисту комп'ютера від вірусів і все це прекрасно розуміють, але ось для нас все вони здаються приблизно однаковими, що і є частою помилкою.

Більшість користувачів встановлюють на свій комп'ютер безкоштовні антивіруси, чекаючи від них відмінного результату, але чому то через деякий час розбудовуються і видаляють на їх погляд погані програми, а ще засуджують, що мовляв ось розробники писали в описі до свого додатком мовляв відмінно захищає від вірусів, а самі обдурили.

Друзі, будь ласка, не поспішайте робити такі висновки, мова знову може повернутися до вашої неписьменності і не розуміння ситуації повністю. Давайте згадаємо, коли ви встановлювали антивірус прочитали лише кілька перших рядків, де написано добре захищаємо від вірусів і все. Я впевнений, що більшість далі і читати не стали, перегорнули до кінця сторінки і завантажили. А потім починаєте кричати - все погано, не допомагає, видаляю, відстій.

Але ж віруси потрапляють до нас з різних джерел і кожен антивірус має певні можливості і окремі сканери. Наприклад, один антивірус може захищати тільки вашу файлову систему, а другий стежить тільки за тим щоб ви не зловили вірус поки сидите в інтернеті. А ось якби ви уважно читали опис скачуваних програм, то ситуація була б на порядок краще. Ви заздалегідь знали б які напрямки зможе захистити встановлений антивірус.

Тут деякі скажуть, ми зовсім нічого в цьому не розуміємо, так навіщо нам витрачати час і читати все одно нічого не зрозуміємо. Якщо ви один з таких людей, то я рекомендую читати в два рази більше і уважніше, тому що якщо ви нічого не читаєте, то відповідно нічого і не знаєте.

Якщо зовсім не хочете вчитися, то тоді забудьте взагалі про свою особисту думку і довіртеся виключно професіоналам, порадьтеся з близькими людьми, які добре розбираються в даному напрямку. Зрештою підпишіться на мій блог і отримуйте нові статті прямо на пошту, я не часто пишу, так що це не повинно вам набридати, але корисної інформації про «комп'ютерному світі» ви хапнем сповна і це я вам обіцяю.

І сьогодні я рекомендую встановити на комп'ютер антивірус Kaspersky Internet Security, звичайно за умови, що ви готові платити за свою безпеку, адже за антивіруси потрібно платити, як мінімум раз на рік. Ну добре, добре, як безкоштовно скачати антивірус я теж покажу.

Тепер давайте розбиратися, що вміє антивірус Касперського:

 • Захист файлової системи, визначить будь-які відомі зараження в файлах комп'ютера, як Windows так і на Mac OS.
 • Веб-сканер, контролює веб-трафік, блокує шкідливі скрипти на будь-яких сайтах.
 • Контроль програми, стежить і регулює дії, що відбуваються в додатках операційної системи.
 • Мережевий екран, завжди підтримує безпеку при роботі в інтернеті і локальних мережах.
 • Поштовий сканер, відстежить вхідні та вихідні листи електронної пошти, здійснить доставку тільки якщо немає шкідливого змісту.
 • Безпечні платежі, відповідають за захист вашої конфіденційної інформації при роботі з платіжними системами і сервісами інтернет банкінгу. Запобігають злодійство платіжних засобів при оплаті онлайн.
 • Блокування вхідного трафіку схожого на мережеву атаку.
 • Анти-спам, прикріплюється до поштового клієнта і перевіряє вхідні листи на предмет спаму.
 • Анти-банер, блокує настирливі рекламні банери, як в програмах, так і на сайтах.
 • Анти-фішинг, перевіряє веб-сайти на наявність в базі даних шахрайських веб-адрес.
 • Батьківський контроль, реалізує обмежений доступ до сайтів і програм, є можливість перегляду статичних звітів.
 • Захист введення даних, виводить віртуальну клавіатуру, яка запобігає шпигунство за введеними даними.
 • Компонент «Безпечних програм», запускає тільки перевірені програми і оповіщає про всіх підозрілих.
 • Захист від програм-шифрувальників, оповіщає про можливе блокування документів і файлів вірусами.

Нові функції:

 • Контроль інтернет трафіку, оптимізує витрати трафіку при завантаженні інтернет з'єднання.
 • Захист веб-камери, оберігає вашу камеру від несанкціонованого доступу, тобто за вами не зможуть потайки стежити.
 • Автоматичне оновлення, антивірус безкоштовно оновлюється до останньої версії без нагадувань і очікувань, забезпечуючи максимальний захист.

Автоматичне оновлення, антивірус безкоштовно оновлюється до останньої версії без нагадувань і очікувань, забезпечуючи максимальний захист

Швидше за все, тепер ви розумієте, чому саме цей антивірус вибирають тисячі користувачів щоденно. Теоретичну частину ми з вами пройшли, можна і до практики переходити.

Завантажити Антивірус Kaspersky Internet Security офіційний

Ось ми і підійшли до одного з найважливіших моментів, а саме, до безпечної завантаженні антивіруса на свій комп'ютер. Багато скачують файли установки з різних джерел і дуже часто замість антивіруса знаходять - вірус. Так що будьте уважні, перш ніж починати «нишпорити» по просторах інтернету і завантажувати де попало. Я співпрацюю з офіційними представниками і онлайн магазинами і тому завжди впевнений у своїй безпеці. Для вас я так само приготував свою партнерську посилання для установки антивіруса Касперського. Перейшовши по ній вам нема чого боятися, сміливо завантажуйте або купуйте, вообщем робіть що вам цікаво, головне це буде безпечно.

Антивірус Kaspersky Internet Security - СКАЧАТИ

В даному випадку я надаю вам вибір і ви можете завантажити безкоштовно ознайомчу версію Касперського на 30 днів або відразу придбати ліцензію, це на ваш вибір. Але хочу відразу доповнити, що всім, хто робить покупки за моїми посиланнями я в обов'язковому порядку допомагаю з установкою і активацією антивіруса, без черги. Умісти ми налаштуємо антивірус на оптимальну роботу для вашого комп'ютера.

А так же докладну інструкцію по установці і активації можна буде знайти в кінці цієї статті, там вас чекає відео інструкція з практичними прикладами.

Інструкція, як купити антивірус Касперського?

Отже, перейшовши за посиланням ви потрапляєте на офіційний магазин, де можна скачати демо-версію Касперського або відразу купити повноцінну копію, на картинках я зазначив об'єкти для завантаження і покупки:

Рекомендую звичайно відразу переходить до покупки програми, щоб на етапі установки провести активацію і більше до цього не повертатися, для цього натискаємо кнопку «перейти до варіантів покупки»

Перейти до покупки антивіруса Kaspersky Internet Security

Далі вам слід вибрати вид ліцензії, надається досить багато варіантів, але я рекомендую два перших, або покупка ліцензії на 1 рік для двох пристроїв, це стандарт. Або якщо у вас вже є антивірус Касперського, то купити просто ключ продовження це заощадить ваші гроші. Після того, як ви визначилися з вибором потрібно натиснути кнопку «додати в корзину» навпроти необхідної вам версії продукту.

Після того, як ви визначилися з вибором потрібно натиснути кнопку «додати в корзину» навпроти необхідної вам версії продукту

На цьому найскладніше закінчилося, ми просто піднімаємося вгору по сторінці і переходимо на сторінку замовлення, вона відзначена як кошик. Зайшовши в неї заповнюємо необхідні поля і оплачуємо покупку, детально можна подивитися у відео, в кінці статті.

Якщо ви не впевнені у своєму рішенні, то слід повернутися на сторінку завантаження і вибрати кнопку «Безкоштовна ознайомча версія» після чого вам на комп'ютер можна буде встановити пробну версію антивіруса Касперський на один місяць, щоб оцінити всі принади даного продукту.

Знайомимося з антивірусом Kaspersky Internet Security

При успішній установці програми ви повинні побачити перед собою стандартне вікно програми:

Де ви відразу зможете приступити до перевірки комп'ютера на віруси. Перевірку можна буде запусти як в певних папках на і на всьому комп'ютері відразу. Через це ж вікно ви зможете оновити антивірус і виставити періодичність оновлення. Однією з найважливіших фішок є функції безкоштовних платежів, через них ви зможете здійснювати покупки в інтернеті безпечно і зловмисники не зможуть перехопити ваші дані. А якщо у вас вдома є маленький або впертий дитина, то ви будете мати змогу його доступ до комп'ютера, певних програм, сайтам або повністю заборонити використання інтернету.

Відео з практичними прикладами ви зможете знайти в кінці статті, подивившись його самі зможете налаштувати необхідні вам параметри.

Де скачати антивірус Kaspersky Internet Security безкоштовно, офіційно?

А тепер поговоримо про халявщиків, які думають як би встановити хороший антивірус безкоштовно. Як тільки не звиваються хлопці щоб отримати ліцензію безкоштовно, я не можу це ігнорувати і даю вам офіційну, безкоштовну лазівку для установки антивіруса касперского абсолютно безкоштовно з усіма примочками і доповнення.

В даному випадку вам знадобитися витратити свій час. Але це буде виправдано. Я пропоную вам вступити в учні лабораторії Касперського, де вам дадуть величезну кількість корисних знань. Крім цього вас будуть мотивувати тим, що при успішному проходженні кожного заняття нараховуються спеціальні окуляри, бали накопичених вами знань. І ось вже на ці бали Лабораторія Касперського пропонує придбати величезну кількість винагород.

У призах ви зможете знайти ключі для активації необхідної вам версії антивіруса. Для тих уже купив антивірус, зможуть вибрати в якості призу флешкарти для комп'ютера з цікавим дизайном або цілий жорсткий диск (зовнішній). Кілька призів для настрою, такі як гуртки та футболки. Деякі з призів ви можете побачити на картинках нижче:

І це тільки невелика частина призів, тому якщо вас є вільний час, але немає вільних грошей, то цей спосіб вам відмінно підійде. Погодьтеся, адже дуже круто, отримувати нові, корисні знання і ще за це вибирати подарунки. Вообщем я вважаю, що це супер халявний варіант. Мінус тільки один - дані можливості надаються через додаток в соціальній мережі вконтакте, а значить вам потрібен обліковий запис у даній соціальній мережі, але не думаю, що це велика проблема. Вообщем все у кого є обліковий запис в контакті - ви в шоколаді, дерзайте. Посилання нижче:

На жаль сервіс більше не працює. Посилання видалена.

Відео інструкція по правильному встановленню та активації антивіруса Kaspersky Internet Security

Сподіваюся, що я не дарма витратив свій час, а ви знайшли щось нове або цікаве для себе в даній статті. Не забувайте ділитися своїми думками в коментарях - це дуже важливо для мене. Тільки так я можу зробити висновок, що ви свідомо прочитали статтю повністю.

Інструкція, як купити антивірус Касперського?
Де скачати антивірус Kaspersky Internet Security безкоштовно, офіційно?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно