Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Заробіток на файлообмінниках

 1. файлообмінники
 2. Заробіток на файлах
 3. Чому ж вони нам платять
 4. плюси файлообмінників
 5. Де брати цікаві файли для файлообмінників
 6. Де і як публікувати свої посилання
 7. Робота з файлообмінниками. Крок за кроком

Потрібно відзначити, що даний спосіб не вимагає витрат, простий і доступний для будь-якого охочого. Але є і зворотна сторона медалі - такий заробіток досить складно «піднімати з нуля». Не менш складно його утримувати на гідному рівні (якщо працювати ви будите самі, якщо немає - то завжди можна делегувати повноваження іншій людині або програмою). За рахунок того, що я постарався розглянути всі аспекти даного заробітку, стаття вийшла досить об'ємна, але якщо ви прийшли дізнатися, як заробляти на файлах - наберіться терпіння. Терпіння і труд все. Перекур.

файлообмінники

Файлообмінник, файлхостінг сайт або сервіс, який виділяє місце для тимчасового зберігання ваших файлів. Користувач отримує доступ до файлу за допомогою web, частіше за протоколом http. Таким чином, Ви можете обмінюватися файлами з ким завгодно. Досить завантажити файл на сервер, після чого файлообмінником згенерує унікальне посилання до Вашого файлу, якій можна поділитися будь-яким зручним способом (e-mail розсилка, постинг на форумах / блогах, розміщення в соц. Мережах і т.д.). Багато файлообмінники мають партнерську програму, яка дозволяє користувачам заробляти гроші або певні бонуси.

Заробіток на файлах

Розглянемо більш конкретно, за що заохочує нас файлові сервіси. Користувач отримають винагороду за кожне скачування файлу, який він же раніше розмістив на обміннику. Тут працює гранично простий алгоритм:

 1. Ви завантажуєте свої файли на сервер.
 2. Поширюєте / діліться посиланням (ми) на закачані раніше файли.
 3. Чи отримуєте винагороду, встановлене файлообмінником.

Найчастіше оплата за кожні 1000 скачувань коливається в діапазоні від 2 $ до 20 $ (залежить від файлообмінника і його розцінок). Так само ціна за 1000 скачувань може залежати від країни, з якої викачують файл.

Чому ж вони нам платять

Резонне питання: «Для чого файлові хостинги платять нам гроші?». Здавалося б, вони і виділяють величезну місце на своїх серверах, дозволяють цим місцем користуватися всім бажаючим, та ще й платять за скачування!

Насправді вони віддають лише малу частину свого прибутку. Робиться це для залучення нових користувачів. Основний прибуток файлові хостинги отримують за продаж Gold і Vip акаунтів (платний сервіс з своїми привілеями). Крім того, не малу частину заробітку файлообмінник отримує за показ реклами на своїх сторінках.

плюси файлообмінників

 • Можливість мати прибуток, не маючи власного сайту.
 • Якщо Ви маєте свій сайт, на якому зберігаються будь-які файли і їх скачують користувачі - то ви можете скоротити дисковий простір на хостингу і одночасно з цим, заробляти яку ніяку, але грошики.
 • Скільки витрачати свого часу вирішуєте тільки Ви.
 • Не потрібні спеціальні знання. Щоб зрозуміти суть заробітку цілком достатньо уважно прочитати цю статтю.

Як отримувати хороші гроші

Перший варіант. Якщо у Ви власник сайту, на якому присутні будь-які файли доступні для скачування (наприклад: музика, програми, шпалери, серіали і т.д.). Розміщуючи весь цей текст на файлообміннику, Вам будуть платити за кожен закачаний файл, який скачують користувачі. Таким чином, маючи велику колекцію файлів на своєму сайті можна розраховувати на великі дивіденди. Трохи помер Ваш запал. Мати просто велику колекцію файлів і свій сайт ще не досить. Потрібно щоб ваш ресурс мав відвідуваність. Лише в цьому випадку гарантовано спрацює наш перший варіант. Другий варіант. Як заробити на файлах гідні гроші, не маючи свого сайту. Тут, звичайно, доведеться потрудитися, але цього варто. Наш план дій:

 1. Шукаємо файли, які цікаві як можна більшій кількості людей.
 2. Закачуємо дані файли на файлообмінники.
 3. Розміщуємо публікації на відвідуваних ресурсах (виразника або новинні сайти), в яких буде розміщено посилання для скачування нашого файлу.

Де брати цікаві файли для файлообмінників

Щоб досягти успіхів в даному виді заробітку (тобто отримувати максимум прибутку) потрібно шукати найактуальніші файли, які будуть користуватися популярністю у тисячі або десятки тисяч людей. Можна додавати новинки серед кінопрокату, музики, ігор, програм, всіляких патчів, кліпів і т.д. Все це можна скачати з torrent-ресурсів. Особисто я користуюся програмою MediaGet. Це відмінний торрент клієнт, що дозволяє шукати необхідний файл відразу на декількох торрент ресурсах.

Щоб дізнатися, що на даний момент затребуване і що шукають люди в інтернеті можна скористатися статистикою від Яндекса wordstat.yandex.ru. Можна поекспериментувати з запитами в різних тематиках. Тут вже на ваш розсуд. Приклад: робите запит «Скачати клубні хіти 2014», якщо він користується популярністю, заходимо на той же Яндекс або в торренте шукаємо ці самі хіти і викачуємо їх на комп'ютер. Можна заархівувати скачані файли в архів (безкоштовний архіватор 7zip). Закачуємо всю цю байку на обмінник. Чим більше затребуваних файлів - тим вище ваш прибуток.

Де і як публікувати свої посилання

Якщо Ви власник сайту, то крім розміщення на своєму матеріалів можна додатково користуватися тим, що викладено далі по тексту. Раніше в даній статті я використовував визначення «виразника». Виразника (англ. Warez - програми поширюються безкоштовно) - це сайти як правило складаються з новин або публікаціями з посиланнями на скачування файлів.

Нас цікавлять виразника з високою відвідуваністю (від 1000 відвідувачів за добу і вище). Чим більше відвідувачів на обраному Варезе, тим більше людей будуть завантажувати Ваші файли. Перш ніж щось опублікувати раджу ознайомитися з правилами розміщення новин на обраному ресурсі. Шукати варез-сайти можна самому, через пошуковики, каталоги рейтинги (Рамблер100, LiveInternet). Є ще один спосіб. Дуже ефективний, але не особливо легальний ^^. Можна придбати або знайти безкоштовну версію програми для автоматичного постінгу новин в виразника. Тільки тсс .. Я Вам про це не говорив. ,) Як би ви не планували заробляти на файлах, Вам завжди буде корисний готовий список виразника. У мене він свій і в ньому я зібрав популярні і більш-менш підходящі сайти. Завантажити базу виразника .

Робота з файлообмінниками. Крок за кроком

Інформації виходить досить багато і засвоїти все за один раз, звичайно, непросто Інформації виходить досить багато і засвоїти все за один раз, звичайно, непросто. Давайте крок за кроком пройдемося по нашому керівництву.

Спочатку необхідно зареєструватися одночасно в декількох файлообмінниках. Багато варез сайти вимагають більше ніж одне посилання на файл, тому для продуктивної роботи нам знадобитися хоча б два з них.

Depositfiles

- мабуть, найкращий і стабільний файлообмінник. Детальний опис файлообмінника Depositfiles перебувати стаття тут . LetitBit - хороший файлообмінник з відмінними тарифами і високими винагородами та оплатою за скачування з усіх країн! Детальніше про LetitBit можна прочитати тут У разі входу до файлообмінниках вже позаду, можна переходити до наступних пунктів.

 1. Вибираємо на яких виразника ми будемо розміщувати свої посилання. Читаємо правила розміщення публікацій, зберігаємо їх в закладки для швидкого доступу.
 2. Проходимо реєстрацію в обраних варез-сайтах і додаємо матеріали з посиланнями на файли.
 3. Почекавши якийсь час з додавання нашого матеріалу, перевіряємо статус публікації.
 4. Для зручності розміщення новин робимо готові шаблонні заготовки.
 5. Вручну розміщуємо новини в кращі виразника, отримуємо корисний досвід.
 6. Як остаточно розберетеся з публікаціями і промацати даний заробіток «зсередини» можна пробувати використовувати спеціальний софта для постінгу.

І наостанок хотів би дати пораду. В хороші варез-сайти публіку своїми руками, а програми використовуйте для тих, які гірше. Приклад програми для авто-постинга - AdNews. Завантажити можна з soft4dle.ру. Ціна питання 15 $. Якщо робити будете якісні публікації то окупається вона протягом місяця.

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,