Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Заробіток на блозі або скільки коштує банер 2?

  1. Нове мега дослідження Вісім місяців тому я проводив дослідження вартості банера в залежності...
  2. Залежність вартості банера від середньої кількості хітів (показів) на добу
  3. Вартість за 1000 хостів і 1000 показів
  4. висновки

Нове мега дослідження

Вісім місяців тому я проводив дослідження вартості банера в залежності від відвідуваності, скориставшись інформацією про вартість банера, яку надали блогери у відповідь на пропозицію Вада про покупку банерів.

З тих пір пройшло багато часу, монетизація російськомовної блогосфери значно посилилася, багато блоги публікують інформацію про вартість розміщення банера. Тому, я вирішив повторити дослідження, охопивши якомога більше блогів.

Для цього я скористався рейтингом BlogRate і вивчив всі блоги з розділу SEO, які мають більше 100 передплатників. Всього довелося відвідати понад 120 блогів, з яких мене цікавили тільки ті, у яких було встановлено лічильник LI і була інформація про вартість банера. Робота виявилася непростою, але в той же час, і цікавою, було додано кілька нових блогів в рідер, з'явилося кілька ідей. Всього було відібрано 26 блогів. Відразу хочу вибачитися, якщо когось прогледів і не включив в це дослідження. На жаль, додати інформацію про пропущений блозі буде складно технічно, але якщо хтось захоче залишити свої параметри (відвідуваність і вартість банера) в коментарях, я буду тільки "за". До речі, інший рейтинг блогів - Добробот , Має можливість показу вартості банера, але цим мало хто користується.

Як стандарт був обраний банер розміру 468 × 60 з розташуванням у верхній частині сторінки, але в декількох випадках я дозволив собі екстраполювати вартість банера 468 × 60 виходячи з заявленої вартості банерів інших розмірів.

По кожному блогу зібрана інформація про кількість передплатників, кількості хостів та хітів за 31 день і вартості місячного розміщення банера (дані були отримані 12.06.2008). Повна інформація по відвідуваності була отримана за допомогою ізветность хака лічильника LI ( http://counter.yadro.ru/hit?t27.1;uhttp://developerguru.net ).

Ті, хто читав попередній огляд, можливо пам'ятають, що спостерігалася залежність вартості банера від відвідуваності блога, але не було залежності від кількості передплатників. Відсутність цієї залежності видно і зараз, тому, цей параметр докладно не досліджувався. Однак, треба зауважити, що на вартість банерів впливає безліч факторів, у тому числі і кількість передплатників. Інша справа, що головними чинниками залишаються тематика і відвідуваність. На цю тему можна, також, почитати інтерв'ю з Rabbit , Яка є менеджером Glavmed, там розглядаються ці питання.

оскільки ProfitHunter вирішив продавати банери на своєму блозі виходячи з кількості показів, я вирішив досліджувати і цей параметр.

Залежність вартості банера від середньої кількості хостів на добу

Залежність вартості банера від середньої кількості хостів на добу

В основному, простежується лінійна залежність, хоча блоги з середньою відвідуваністю від 100 до 200 уникав на добу мають великий розкид в процентному відношенні (це буде добре видно далі). Два блогу зовсім не вписуються в загальну картину: seowrite.ru і shakin.ru . Перший з них присвячений, в основному, маркетингу, а другий дизайну (хоча про просування, також, багато матеріалів), тобто в повному обсязі вписуються в тематику SEO, партнерок і заробітку. До того ж, автор другого блогу недавно підняв відвідуваність з 350 до 1000 уникав на добу, і, можливо, ще не встиг змінити цінники.

Залежність вартості банера від середньої кількості хітів (показів) на добу

Залежність вартості банера від середньої кількості хітів (показів) на добу

На цей раз ситуація аналогічна, але багато блоги поміняли своє становище. У відриві від інших виявилися все той же shakin.ru і profithunter.ru . Відрив ProfitHunter пояснюється тим, що автор часто публікує пов'язані серії постів (осінній марафон, весняний марафон) і відвідувачі блога переглядають декілька сторінок (цкаво, який у нього bounce rate?).

Вартість за 1000 хостів і 1000 показів

Середня вартість банера за 1000 хостів дорівнює $ 23.03, за 1000 показів - $ 8.48. При цьому, розкид за різними блогам дуже великий: по хостам від $ 4.5 до $ 38, по показам від $ 1.36 до майже $ 17. Це виявився той розкид в блогах з відвідуваністю від 100 до 200 уникав, про який я говорив.

висновки

Наявність залежності вартості банера від відвідуваності блога ще раз підтвердилася. Однак, на ціну істотно впливають і інші фактори, про що я писав на початку посту. ProfitHunter встановив одну з найнижчих цін по вартості за покази, але якби він вибрав середню ціну, то його банер виявився б найдорожчим. Зате його ціна за 1000 уникав ($ 21.35) дуже близька до середньої.

Так як в більшості випадків банери купуються не заради кліків, а заради створення бренду (яка краща фарма партнерка? Який кращий яндекс шоп?), Мені здається більш правильним орієнтуватися на уникав, а не на покази.

Хочу, також, зауважити, що порівняння з попереднім дослідженням буде не зовсім коректно, тому що тоді я вимірював відвідуваність за добу в середині робочого тижня, а зараз середню відвідуваність за добу за даними за 31 день. Природно, цей показник для неразвлекательних сайтів менше в зв'язку з падінням відвідуваності в вихідні дні.

Ru/hit?
?каво, який у нього bounce rate?
Ка краща фарма партнерка?
Який кращий яндекс шоп?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,