Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Замовити строкову інтернет виписку ЕГРЮЛ, ЕГРІП, ЕГРП

 1. Скільки чекати замовлену строкову виписку
 2. Термінова виписка - інтернет Вам на допомогу або самостійно!

Термінова виписка необхідна для відкриття розрахункового рахунку, звернення до нотаріуса, подання позовної заяви, клопотання (скарги) до арбітражного суду, для реєстрації нерухомості, транспортних засобів та інших юридичних процедурах - це в тому випадку якщо Ви замовляєте строкову виписку через інтернет за своєю організацією або ВП.

Встигніть замовити термінову виписку з реєстру ЕГРЮЛ або ЕГРІП за рекордно низькою ціною. Виписка з будь-якого регіону Росії, буде готова вже на наступний робочий день, всього за 790 рублів. Про терміни проведення акції уточнюйте за телефоном 8 (495) 134-33-40.

Як замовити термінову інтернет виписку
Як замовити термінову інтернет виписку?

Для того щоб замовити виписку ЕГРЮЛ, ЕГРІП або ЕГРП через інтернет необхідно, в якій необхідно заповнити необхідні поля і натиснути на кнопку (замовити). Після заповнення форми на отримання термінової виписки ЕГРЮЛ, ЕГРІП або ЕГРП Вам на E-mail приходить підтвердження замовлення.

Через особистий кабінет Ви можете здійснити оплату, а також стежити за статусами виконання Вашого замовлення. Для прискорення початку виконання замовлення просимо підтвердити оплату приклавши скановану квитанцію або платіжне доручення з відміткою банку в особистому кабінеті або надішліть скан по електронній пошті [email protected] При оплаті через Робокасса, підтвердження оплати відбувається автоматично.

Нерідкі випадки, коли необхідно замовити відомості з реєстру на сторонні організації, з якими ваша компанія або ви як індивідуальний підприємець здійснюєте свою комерційну діяльність або тільки плануєте укласти договір на велику суму.

Термінова інтернет виписка допоможе знизити ризики у веденні бізнесу, забезпечить гарантію що юридична особа або індивідуальний підприємець, за яким замовляється термінова виписка, реально існує і можна довіряти. При всіляких операціях з нерухомістю або землею не обійтися без інтернет виписки з ЕГРП. У виписці буде відображено докладний опис об'єкта, дані про правовласників, а також обмеження / обтяження прав.

Скільки чекати замовлену строкову виписку

На наступний день

Ціна 790 рублів

 • Готовність документальної виписки з печаткою податкової 1 добу, за умови підтвердження оплати до 16-00 годин (МСК). Можливий також замовлення палаючої виписки, вона доставляється в день замовлення, за умови підтвердження оплати до 13-00 годин (МСК).
 • Готовність електронної виписки через інтернет від 30 хвилин. Після оплати, виписка відправляється на ваш e-mail вказаний при оформленні замовлення.

Для того, щоб замовити термінову виписку, буде потрібно мінімум часу. Оцініть цей вагомий аргумент, в порівнянні з самостійним замовленням її в податковій інспекції.

Весь процес замовлення виписки через інтернет у Вас не займе більше 3 хвилин. Швидше за все, заощаджений час, набагато дорожче плати за таку послугу.

Термінова виписка - інтернет Вам на допомогу або самостійно!

 1. Відвідати податкову інспекцію, в якій зареєстрована ваша організація і подати заздалегідь підготовлений запит на отримання термінової виписки. Якщо виписка потрібна по вашій організації, то вказати її ІПН і ОГРН та кількість копій. Якщо ж такий документ потрібен по сторонньому юридичній особі або індивідуальному підприємцю, то вказати всі дані, і заплатити державне мито. Мінус полягає в тому, що приїхати доведеться двічі: замовити термінову виписку і забрати її, тобто відстояти двічі чергу до відділу видачі випіскок. Зазвичай виписки видаються тільки в одному вікні, в зв'язку з чим доведеться відстояти чималу чергу, і вашого часу буде витрачено достатньо.
 2. Альтернативним і більш зручним варіантом є замовлення термінової виписки за допомогою інтернету. Для цього треба заповнити форму замовлення на сайті, вказавши свої контактні дані та дані за якими замовляється виписка (ЕГРЮЛ, ЕГРІП або ЕГРП). Протягом короткого періоду з вами зв'яжеться менеджер, підтвердить залишений замовлення, і розповість про терміни отримання виписки. Додатково можна замовити послугу доставки термінової виписки кур'єром або поштою Росії. Якщо послуга доставки Вам не потрібна, виписку можна забрати самовивозом після її готовності, в будь-який зручний для Вас час.

Новости