Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Захист відкритої викладки

  1. Кабельні захисні системи
  2. Захисні радіоканальні системи

Головна Головна   Антикрадіжні системи   Захист відкритої викладки   Принцип розміщення товару на відкритих полицях і стелажах широко використовується у всіх магазинах самообслуговування, різних супер і гіпермаркетах Антикрадіжні системи Захист відкритої викладки

Принцип розміщення товару на відкритих полицях і стелажах широко використовується у всіх магазинах самообслуговування, різних супер і гіпермаркетах. Цей принцип повною доступності товару дуже зручний для покупця. Маючи вільний доступ до товару, покупець може взяти його в руки, ознайомитися з параметрами і навіть спробувати виріб в роботі. Розміщення товару в відкритих викладках збільшує товарообіг на 20-25%, але цей варіант збільшує ризики, пов'язані з розкраданнями. Захист відкритої викладки має на увазі електронні системи, але додатковий ефект може дати так само установка дзеркал.

У більшості випадків у відкритій викладці знаходиться товар невеликого розміру, але дорогою за вартістю. Це фотоапарати, відеокамери, мобільні засоби зв'язку, комунікатори, планшетні комп'ютери та багато іншого. Саме вибираючи, припустимо, хороший і дорогий фотоапарат, покупець повинен мати можливість самому перевірити ергономічність вироби, ступінь зручності користування всіма органами управління (usability) і навіть зробити 2-3 пробних знімка. При вартості оптимальної моделі фотоапарата близько 30-40 тис. Рублів така перевірка перед покупкою просто необхідна. Але необхідна і захист відкритої викладки з таким дорогим товаром.

Кабельні захисні системи

Для захисту предметів побутової електроніки, що знаходяться на стелажах у вільному доступі, використовується спеціальне обладнання. Захист товару від спроб розкрадання організована таким чином. До товару будь-яким способом приєднується компактний датчик. Часто він приклеюється спеціальним клеєм або навіть липкою стрічкою. Через з'єднувальний кабель датчик підключається до блоку охорони. Спроби відірвати датчик, порушити цілісність кабелю або створити коротке замикання негайно викличуть подачу сигналу тривоги.

Сам блок охорони знаходиться поза зоною доступу покупців. Такі блоки можуть мати різне число входів від 6 до 32. Це дуже зручно, так як один блок може обслуговувати окремо взятий стелаж. Крім тривожного сигналу загоряється світлодіодний індикатор, який конкретно показує, який датчик спрацював. Один з важливих чинників захисту відкритої викладки є зовнішній вигляд системи. Неохайно висять дроти, обмотані ізоляційною стрічкою скручування не викличуть бажання у покупця відвідати цей магазин ще раз, тому що демонструється виріб знаходиться на спеціальній підставці, а кабель охоронної системи влаштований за принципом рулетки. Виріб можна взяти в руки, спробувати його в роботі, а при поверненні виробу на підставку кабель втягується в отвір за допомогою пружини.

Захисні радіоканальні системи

Крім кабельних систем все більшою популярністю користується бездротова сканирующая система. На товар, особливим клеєм, приклеюється датчик. Група датчиків постійно опитується спеціальним сканером. Покупець, який взяв зі стелажа товар, не обмежений довжиною кабелю, так як він відсутній, але покупець не може вийти за межі зони, площа якої встановлюється в блоці охорони і відзначається на підлозі червоною лінією. Зона зазвичай варіюється в межах 3-5 метрів. Покупці, знайомлячись із зразками побутової електроніки, не заважають один одному, але виходити із зони дії сканера можна, так як спрацює тривожна сигналізація. Сам датчик також подає звуковий і світловий сигнал. При поверненні в зону контролю подача сигналу тривоги припиняється. Спроби відокремити датчик або екранувати його також викличуть тривожний сигнал. Ця система коштує досить дорого, але її застосування повністю себе окупає за досить короткий час.

Новости