Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

WordPress і seo оптимізація "з коробки".

 1. Чому WordPress такий популярний? Блоги, сайти компаній і онлайн магазини функціонують на WordPress....
 2. Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:
 3. Після того як я встановив SEO плагін, мені нічого не потрібно знати про пошукової оптимізації?
 4. Який SEO плагін вибрати для просування сайту?
 5. Який хостинг вибрати для сайту на WordPress?
 6. Чи може безкоштовний шаблон WordPress нашкодити seo?
 7. Що краще для SEO - встановити WordPress на новий домен, на піддомен або в папку?
 8. Новий домен.
 9. Піддомен.
 10. Тека.
 11. Чим в більшій кількості категорій я розміщу запис - тим краще для SEO?

Чому WordPress такий популярний?

Блоги, сайти компаній і онлайн магазини функціонують на WordPress. Веб-розробникам імпонує універсальність даної платформи, і також прості зміни за допомогою плагінів, які з нею дозволяється робити. Користувачам же вона подобається за простоту і результативність.

Але будучи легкою у використанні системою, WordPress також дозволяє адміністратору сайту виконання тих дій, які робити не рекомендується (некоректні налаштування сайту). Це може привести до того, що Ви не помітите або проігноруєте необхідні SEO елементи, що створить проблеми для зростання бізнесу, досягнення успіху і відіб'ється на прибутках.

Ось один із прикладів - який тип запису краще вибрати для контенту (Це залежить від структури сайту)?

Ця стаття - НЕ покрокове керівництво по пошукової оптимізації WordPress, але в ній Ви знайдете відповіді на найбільш поширені питання, які стосуються пошукової оптимізації для сайтів, створених на WordPress. Тут Ви ознайомитеся з процесом пошукової оптимізації для WordPress і позбудетеся від міфів, що стосуються SEO в цілому.

Чи правда, що Вордпресс - відразу SEO оптимізований «з коробки»?

Ні, вже готова, для просування повністю SEO оптимізована CMS - вигадка. Хоч WordPress і дружня для пошукових машин, проте, Вам доведеться виконати ряд дій самостійно, щоб провести внутрішню оптимізацію сайту.

Одне тільки використання функцій WordPress не допоможе чудесним чином проранжувати Ваш сайт в пошукових системах і поставити його в ТОП видачі.

Міф про «SEO оптимізованої CMS» продовжує жити тому, що продавці платформ управління вмістом сайту (і розробники безкоштовних CMS) перетворили його в виняткове торгова пропозиція. Вони говорять про це на зустрічах з клієнтами. Вони з гордістю заявляють про це на власних сайтах. Вони приділяють увагу даній пропозиції в матеріалах, пов'язаних з маркетингом. Вони говорять про це на конференціях.

І це діє!

Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:

Бізнесмени та керівники підприємств, у яких відсутні технічні знання в області SEO, часто плутаються в однакових за звучанням термінах «оптимізований для пошукових машин» і «дружній для пошукових машин». Буває, що компанії витрачають суму, рівну річним зарплатам команди співробітників на нову CMS, яку вони обирали з-поміж інших тільки тому, що вона на їхню думку якимось чарівним чином допоможе посісти перше місце в пошуку.

Це відноситься не тільки до CMS, але і до віри в якийсь один фактор - кількість лайків на сторінці, кількість посилань на неї з входженням запиту, seo-оптимізованим alt-тегами у зображень.

На жаль все влаштовано по іншому. Те, що пропонує WordPress - цілком годиться, щоб почати онлайн діяльність. Ви в змозі створити сайт, не витрачаючи на це багато часу і грошей, і без проблем додати туди додаткові SEO елементи - якщо знаєте який результат Ви хочете отримати.

Хостинг для сайту-візитки.

Підтримка популярних систем управління сайтами, час доступності сайтів - більше 99,9%. Установка WordPress, Joomla в 1 клік!

Після того як я встановив SEO плагін, мені нічого не потрібно знати про пошукової оптимізації?

SEO - не має на увазі «швидку і легку установку». Це - не готове програмне рішення. Тут не можна просто «встановити і забути». SEO так не функціонує. SEO - безперервний процес, який рекомендується впроваджувати в структуру поточних маркетингових операцій.

Ви не знайдете плагін для WordPress, який би включав в себе всі SEO елементи, також як і добротний молоток не збудує чудовий новий будинок для Вас без Вашої допомоги. Налаштування SEO плагіна належним чином - крок у правильному напрямку - але це тільки перший крок! Ціла картина - куди складніше і ширше.

Вам буде потрібно найняти експерта, який розуміє структуру органічного пошуку, знає яким чином залучити трафік на сайт і застереже Вас від здійснення витратних помилок. Таку людину рекомендується наймати на довгострокову перспективу - або поступово розбиратися самостійно.

Самостійно розбиратися в будь-якому випадку доведеться, якщо Ви не хочете, витративши кругленьку суму на розвиток сайту почути «Ну, знаєте, алгоритми пошукових систем змінилися ...».

Напевно, ряд прикладів з життя покаже це набагато краще:

 • Коли Ви встановлюєте новий плагін або тему, Ви змінюєте код Вашого сайту. Ці зміни негативно впливають на пошукову оптимізацію сайту, якщо вони були внесені невідповідним чином, що призводить до втрати результатів ранжирування. Наприклад, після установки нового шаблону всі сторінки «попливли», тому що старі зображення ширше, ніж ширина сторінки.
 • Додавання нових полігонів в стані уповільнити Ваш сайт. Швидкість завантаження сайту - вагомий фактор в алгоритмах Google і Яндекс - тому навіть на вигляд нешкідлива зміна може негативно вплинути на результати ранжирування.
 • Контент маркетинг необхідний кожному онлайн бізнес проекту. Оптимізація контенту під специфічні ключові слова, отримані в результаті SEO аналізу, творить чудеса, допомагаючи залучати та утримувати потенційних клієнтів, і також перетворювати їх у повноцінних покупців. Одних тільки функцій WordPress недостатньо, щоб допомогти Вам визначити популярні ключові слова, які знадобляться Вам при написанні контенту.
 • Проведення періодичних SEO перевірок засвідчить Вас в тому, що належить Вам сайт постійно оптимізується і не відстає від мінливої SEO середовища.

Який SEO плагін вибрати для просування сайту?

Серед ряду SEO плагінів для WordPress виділяються два: All in One SEO Pack і WordPress SEO by Yoast. Перший злегка популярнішим, зате другий - трохи простіше для користувачів.

Запам'ятайте, що Вам також знадобляться додаткові інструменти для виконання завдань, не пов'язаних з SEO. Наприклад, лічильники відвідуваності і системи веб-аналітики Яндекс Метрика або Google Analytics.

Перш ніж вирішити які плагіни використовувати, ось список питань, в яких Вам потрібно розібратися:

 • Сумісність: сумісний плагін з функціональними і технічними аспектами мого сайту? Чи залишиться плагін несприйнятливим до змін в подальшому? Чи не будете чарувати. Спершу з'ясуєте.
 • Підтримка: Чи надають розробники плагіна технічну підтримку, або ж присутня співтовариство користувачів? Перевірте форуми технічної підтримки, огляди та відгуки, розміщені давно зареєстрованими користувачами, щоб оцінити ситуацію.
 • Використання / Популярність: Наскільки популярним вважається плагін? Рясна кількість завантажень - показник того, що плагін перебуває в масовому використанні, і існує спільнота досвідчених користувачів, які обміняються з Вами слушними думками і допоможуть Вам усунути виниклі проблеми.
 • Подальший розвиток: Чи має група експертів або компанія, які розробляють плагін, історією оновлень і модернізацій своїх програмних рішень? Купувати теми і плагіни у топових продавців сервісів ThemeForest і CodeCanyon куди безпечніше, ніж звертатися за допомогою до невідомого розробнику, що не володіє певними досягненнями.

Який хостинг вибрати для сайту на WordPress?

Багато факторів - на зразок ціни, легкої установки і управління веб сервером - в змозі вплинути на Ваш вибір.

Якщо у Вас є ресурси, час і сили, щоб розібратися з хостингом і робити оновлення, і також резервувати дані і відновлювати сайт, то вибирайте віртуальний виділений сервер (VPS) і керуйте процесами самостійно.

У разі якщо немає, то за помірну плату, звичайний віртуальний WordPress хостинг дозволить виникли у Вас технічні несправності і проблеми, пов'язані з безпекою, управлінням і продуктивністю, а Вам залишиться тільки робота зі створення контенту.

Звернемо увагу на аспекти, які може включати в себе хостинг:

 • Підтримка плагінів: Деякі хостинг провайдери не дозволяють використання ряду плагінів. Перевірте як це позначиться на Вас.
 • Резервування і відновлення: хостинг-провайдери також пропонують сервіси «мультизавантаження» файлів, щоб відновлювати сайт за допомогою всіляких резервних копій, якщо користувач зіткнеться з неполадками.
 • Тестування: Шанс створювати, перевіряти і експериментувати з сайтом, а потім вносити готові зміни, не привертаючи уваги сторонніх - для онлайн користувачів стане корисним.
 • Репутація: Деякі провайдери, які виглядають презентабельно, але іноді навіть видатні бренди, пропонують недоброякісні хостинг послуги. Ви приймаєте до уваги репутацію хостинг провайдерів, щоб не зіткнутися з цією проблемою в подальшому?
 • Експертна оцінка: Хостинг провайдер може виявитися і знавцем WordPress - або ж експертом в області продажів! Перевірте ці факти, перш ніж вирішувати. Таке звичайне явище як повільні веб сервери або недбало створена система безпеки в стані серйозно зашкодити Вашому сайту.

Чи може безкоштовний шаблон WordPress нашкодити seo?

І так і ні.

Вагомою перевагою WordPress вважається великий перелік доступних і безкоштовних тем. Переважна частина з низ безпечна і підходить яким завгодно сайтам.

Тим не менш, деякі в змозі нашкодити Вашої пошукової оптимізації. Розгляньте наступні аспекти при виборі теми:

 • Чи присутні посилання, що містять спам? WordPress тема, яка надає як частина системи посилання, в силах негативно вплинути на відображення сайту в органічному пошуку і SEO результати. Якщо Вам забороняється видаляти посилання, то не користуйтеся цією темою або шаблоном. За цим же причин - не качайте шаблони де попало.
 • Чи будуть тему оновлювати і надавати технічну підтримку? Певні безкоштовні теми не допрацьовує, щоб уникнути вразливостей в структурі безпеки, і не поліпшуються для наступних випусків платформи WordPress. Це негативно позначиться на Вашому SEO.
 • Що інші говорять про це? Огляди та відгуки користувачів підкажуть Вам як і ступінь довіри до розробників і наскільки хороший вибраний шаблон.
 • Дотримувалися розробники вимог пошукових систем і головних напрацювань в області SEO при створенні шаблону? Зробіть швидку перевірку стану теми і Ви побачите потрапляє вона під норми пошукових систем, чи сумісна з мобільними пристроями, швидко чи завантажується. Ці знання допоможуть Вам уникнути подальших розчарувань. Найпоширеніший приклад - елементи дизайну робляться тегами заголовків (h1-h6), що призводить до дублювання важливих елементів сайту.
 • Належним чи належним чином створили шаблон і наскільки він поєднується з мобільними пристроями? Зразкові теми виглядають привабливо практично на будь-яких дозволах екрану. Сайти, які не працюють на портативних гаджетах, ризикують не потрапити на перші сторінки результатів пошуку (SERPs).

Що краще для SEO - встановити WordPress на новий домен, на піддомен або в папку?

Це тлумачний питання, в разі, якщо Ви вже маєте в своєму розпорядженні сайтом і бажаєте додати блог. Так куди встановлювати WordPress? Давайте розглянемо варіанти.

Новий домен.

Нові домени як правило підходять для короткострокових заходів, таких як подієвий маркетинг або вихід на ринок партії товару. Але розміщення Вашого блогу на новому домені - теж альтернатива.

Нехай Ви і не отримаєте той же SEO ефект, який Ви досягнете у випадку з Вашим «головним» сайтом, але Ви рятуєтеся від ризиків «підставити» існуючий сайт, якщо новий домен потрапить під фільтр пошукових систем.

Допомагаючи контент-маркетологам з'ясувати, що подобається Вашій аудиторії, перевіряючи результативність творчих ідей і коригуючи відповідним чином стратегію підбору ключових слів, Ви збільшуєте власні шанси на успіх. Але спершу запитайте себе, а Вам необхідно звернутися до новий домен.

Піддомен.

Якщо немає, то розмістіть блог на піддомені, наприклад так blog.вашакомпанія.com. З одного боку, розкручувати такий сайт доведеться так само як і новий домен, але відвідувачі будуть частіше переходити на основний сайт, бачачи що це одна і та ж компанія.

Тека.

Для блогу і SEO - краще, коли Ви встановлюєте WordPress в підпапку, наприклад так вашакомпанія.com / blog. У такому випадку всі плюси сайту передадуться і блогу, що допоможе йому краще ранжуватися в пошукових системах.

Чим в більшій кількості категорій я розміщу запис - тим краще для SEO?

Використовуючи WordPress, Ви отримуєте право розміщувати Ваші сторінки і повідомлення в більш ніж однієї категорії. Однак як це впливає на SEO? Практично ніяк.

Коли Ви розміщуєте один і той же контент в ряді категорій так, що він з'являється під декількома URL, то Ви отримуєте дублюючийся контент. Вам належить уникати подібних явищ і повідомляти пошуковим системам який варіант сторінки вважати первинним при індексуванні. Ви в праві зробити це, використовуючи мета директиви і атрибут rel = canonical.

Якщо Ваш контент розміщується тільки під одним URL, то Вам не доведеться турбуватися про проблеми, пов'язані з дублюючим контентом (навіть якщо інші сторінки сайту містять короткий опис тексту). Тому найкращим варіантом буде розміщення тексту тільки в одній категорії.

Чому WordPress такий популярний?
Який SEO плагін вибрати для просування сайту?
Який хостинг вибрати для сайту на WordPress?
Чи може безкоштовний шаблон WordPress нашкодити seo?
Що краще для SEO - встановити WordPress на новий домен, на піддомен або в папку?
Чим в більшій кількості категорій я розміщу запис - тим краще для SEO?
Чому WordPress такий популярний?
Ось один із прикладів - який тип запису краще вибрати для контенту (Це залежить від структури сайту)?
Чи правда, що Вордпресс - відразу SEO оптимізований «з коробки»?
Після того як я встановив SEO плагін, мені нічого не потрібно знати про пошукової оптимізації?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,