Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Windows 7 і її поліпшення, здатні зробити життя кращим

Згадуючи своє розчарування в Windows Vista багато, в тому числі і я, з таким собі скепсисом підходили до нового творіння бригади Білла Гейтса - Windows 7. Але ми були приємно здивовані новим продуктом, в той час коли нічого хорошого вже й не чекали. Будь-які проблеми виникали вкрай рідко, і ще на Windows7 RC. Фінальна ж збірка гідна всякої похвали, що б не говорили фанати Linux. У даній статті ми розглянемо ряд удосконалень і нововведень, які ще більше повернули операційну систему обличчям до користувача, це стосується і невеликих зручних «примочок» у вигляді записок на робочому столі, і таких серйозних речей як шифрування дисків.

1. Приховування значка Windows Live Messenger. Якщо ви використовуєте Windows Live Messenger часто, ви помітили, що ікона тепер знаходиться на панелі завдань, де ви можете легко змінити статус і швидко відправляти повідомлення кому-то. Якщо ви віддаєте перевагу відображати Windows Live Messenger в системному треї, як це було для попередніх версій, просто закрийте Windows Live Messenger, і редагуйте властивості ярлика програми для запуску в Windows режимі сумісності з Vista.

2. Налаштування UAC. У Windows Vista ідея User Account Control була хорошою, але погано реалізованої на практиці. UAC показував дуже багато попереджень, чому не влаштовував користувачів. На щастя, в Windows 7 виводиться менше попереджень за замовчуванням, і дозволяє подальші тонкі настройки UAC відповідно до вашим перевагою настройки балансу між безпекою та спливаючими вікнами. Для налаштувань зайдіть в «Пуск» - «Панель управління» - «Change User Account Control Settings».

Для налаштувань зайдіть в «Пуск» - «Панель управління» - «Change User Account Control Settings»

3. Використання заміток (Sticky Notes). Додаток Sticky Notes є простим і корисним в Windows 7. Запустіть StikyNot.exe і ви можете друкувати на клавіатурі вашу замітку, клацніть правою кнопкою миші для зміни кольору «листочка» з запискою. Натисніть на знак «+» на панелі, що б присвоїти назву, і натисніть Alt + 4, щоб закрити ваш створений листочок (замітки зберігаються автоматично). Використовуючи це просте і не хитра додаток, ви зможете позбавити себе від обклеювання монітора по всіх краях аналогічними, але паперовими листочками, часом з корявим почерком, який і самим складно розібрати.

Використовуючи це просте і не хитра додаток, ви зможете позбавити себе від обклеювання монітора по всіх краях аналогічними, але паперовими листочками, часом з корявим почерком, який і самим складно розібрати

4. Відкриття папок в новому процесі. За замовчуванням Windows 7 відкриває все папки в одному процесі. Це дозволяє заощадити системні ресурси, але це означає, що проблеми з однієї папкою приведуть до краху і всіх інших відкритих папок. Якщо ваша система здається нестійкою, або ви робите щось в провіднику, який регулярно підвисає, то можна поступити наступним чином. А саме - відкрити провідник, знайти потрібну вам папку, і утримуючи клавішу Shift натиснути правою кнопкою миші на ній і вибрати «Відкрити в новому процесі». Папка тепер буде запущена в окремому процесі, так що аварії, з меншою ймовірністю вплинуть на неї.

Папка тепер буде запущена в окремому процесі, так що аварії, з меншою ймовірністю вплинуть на неї

5. Попередній перегляд шрифтів. Відкрийте вікно шрифтів в Windows XP і Vista, і ви побачите імена шрифтів, ймовірно, з іконками такими як TrueType або OpenType, але це не вид самих шрифтів. Windows 7 вводить поліпшення для більш зручного показу шрифтів.

Відкрийте нове вікно шрифтів, і ви знайдете можливість попереднього перегляду для кожного шрифту, даючи вам швидке уявлення про те, як вони будуть виглядати. Нудьга прокрутки кілька записів для кожної сім'ї шрифтів, таких як Times New Roman, Times New Roman Bold, Times New Roman Bold Italic і так далі, нарешті закінчилася. Там зараз тільки один запис для кожного шрифту (хоча ви все ще можете побачити всі інші шрифти сімейства). І є нові шрифти, додані в колекцію. Їх варто спробувати в наступний раз, коли потрібно стильно оформити документ, який буде виділяється з натовпу.

6. Відновлення ваших гаджетів. Windows 7 посилила свою безпеку, відмовляючись працювати з гаджетами якщо UAC був відключений, тому що збиток шкідливих непідписаних гаджетів може зробити вашу систему непрацездатна. Якщо ви відключили UAC, і готові прийняти ризик безпеки, є простий спосіб зміни реєстру, щоб повернути все в нормальне русло. Запустіть REGEDIT, перейдіть в розділ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Sidebar \ Settings, створіть нове значення DWORD з назвою AllowElevatedProcess і встановіть його значення рівним 1. Гаджети повинні почати працювати знову відразу ж.

7. Нові формати WordPad. За замовчуванням WordPad буде зберігати документи в форматі RTF, як і раніше. Але можна звернутися до списку пункту «Зберегти в форматі», і ви побачите як можете зберегти (або відкрити, природно), це файли Office 2007 (DOCX) і документи .odt, і інші формати.

8. Захист ваших даних. USB флеш-диски зручні, портативні, але їх і дуже легко втратити. Що є проблемою, особливо якщо вони містять конфіденційні дані, наприклад ключі для доступів до закритих сайтів, де ведуться грошові операції. На щастя, Windows 7 має рішення: шифрування документів з розширенням BitLocker за технологією Microsoft, і тільки той хто має пароль зможе отримати доступ. Клацніть правою кнопкою миші на USB флеш-диску, виберіть «Включити BitLocker» і дотримуйтесь інструкцій, щоб захистити ваші особисті файли.

Клацніть правою кнопкою миші на USB флеш-диску, виберіть «Включити BitLocker» і дотримуйтесь інструкцій, щоб захистити ваші особисті файли

9. Визначення своєї улюбленої музики. Windows 7 Медіа-Центр в даний час має можливість грати вашу улюблену музику, за замовчуванням створюється список пісень з вашими рейтингами, в залежності від того, як часто ви слухаєте їх, і коли вони були додані (при цьому передбачається, що ви віддаєте перевагу пісні, які додали в останні 30 днів). Якщо це для вас не спрацює, то ви можете налаштувати свої вимоги для «Медіа-Центр». Виберіть «Завдання» - «Налаштування» - «Музика». І проведіть налаштування улюбленої музики відповідно до ваших потреб.

10. Налаштування відновлення системи. Дуже мало можна було зробити, щоб налаштувати "Відновлення системи" в Vista, але Windows 7 покращує ситуацію. Натисніть кнопку «Пуск», в списку правою кнопкою миші на «Комп'ютер» і виберіть «Властивості» - «Система захисту» - «Налаштування» і встановіть значення «Макс Використання» до розміру, який відповідає вашим потребам (більше, щоб залишати більше контрольних точок відновлення, менше, щоб заощадити місце на диску). І якщо вам не потрібно "Відновлення системи" для збереження настройки Windows виберіть «Тільки відновлювати попередні версії файлів». Windows 7 не буде виконувати резервну копію реєстру, що означає, що ви будете економити дисковий простір. Відновлення системи буде набагато менш імовірно, тому використовуйте цю можливість на свій страх і ризик.

Ви так само можете завдяки Windows 7 продовжити термін служби акумулятора вашого ноутбука, нетбука або іншого новомодного девайса. Щоб побачити ці можливості, натисніть кнопку «Пуск», знайдіть «Power Options» (Опції електроживлення) і натисніть на посилання "Електроживлення", потім натисніть кнопку «Змінити настройки плану». Для поточного плану виберіть «Змінити додаткові параметри». Розгорнуться мультимедіа настройки і ви побачите, наприклад, новий пункт "відтворення відео", який може бути встановлений для оптимізації енергозбереження, а не продуктивності. Перегляньте інші настройки та переконайтеся, що вони налаштовані відповідно до ваших потреб.

Треба відзначити вбудовану допомогу для ремонту комп'ютера. Якщо Windows 7 не запускається, вам не знадобляться інсталяційний або ремонтний диски більше, забудьте про всякі «реаніматори», якими ми активно користувалися починаючи з Windows 95. Так як середовище ремонту в даний час встановлюється на вашому жорсткому диску. Натисніть [F8] при завантаженні ПК, і якщо ви побачите варіанти "Ремонту комп'ютера", виберіть те, що вам необхідно.

Натисніть [F8] при завантаженні ПК, і якщо ви побачите варіанти Ремонту комп'ютера, виберіть те, що вам необхідно

Всі ці нововведення в операційній системі Windows 7 дозволяють нам працювати більш стабільно, і менше замислюватися про перехід на Linux.

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно