Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Володимир Зеленський кандидат: На Україні розповіли про "відповідь", яку Коломойський відправив Порошенко - 2.01.19

На Україні вже траплялася аналогічна ситуація тій, яка сталася в цю новорічну ніч в ефірі "1 + 1".

Колишній депутат українського парламенту Володимир Олійник назвав перенесення новорічного привітання президента України Петра Порошенка на телеканалі "1 + 1" "відповідь" від бізнесмена Ігоря Коломойського, передає "Російський Діалог".

Екс-парламентарій нагадав, що десять років тому на українському телебаченні вже траплялася подібна ситуація. Тоді телеканал, що належить Порошенко, випустив в ефірі спочатку звернення його кума Віктора Ющенка, а вже потім новорічне привітання тодішнього президента України Леоніда Кучми.

Тоді телеканал, що належить Порошенко, випустив в ефірі спочатку звернення його кума Віктора Ющенка, а вже потім новорічне привітання тодішнього президента України Леоніда Кучми

У цю новорічну ніч телеканал "1 + 1" випустив вперед звернення гумориста Володимира Зеленського, який оголосив про свої президентські амбіції, а пізніше показав новорічне привітання Петра Порошенка.

У комітеті Верховної Ради з питань свободи слова помітили, що телеканал формально не порушив закон.

Нагадаємо, генеральний директор "1 + 1" Олександр Ткаченко звинуватив главу української держави в хакерській атаці на сайт Зеленського.

Новости