Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Вивчення німецької мови - ВІДЕНЬ - Зараз. назавжди

 1. Освітній центр abc / abc Bildungszentrum
 2. Академія Aктілінгва / Actilingua Academy
 3. Alingua Concordis
 4. Мовний інститут Aльфа Aвстрии / Alpha Sprachinstitut Austria
 5. культура Відень / Cultura Wien
 6. Академія німецької мови / DeutschAkademie
 7. Deutschinstitut.at
 8. курси німецької мови Віденського університету / Deutschkurse der Universität Wien
 9. Мовна школа Deutschothek
 10. Мовний інститут eloquent / eloquent Sprachinstitut
 11. IKI - Internationales Kulturinstitut
 12. Навчальні програми / Learning Events
 13. Центр вивчення іноземних мов «Меридіан» / Sprachenzentrum Meridian
 14. Контакти з віденськими школами / Шкільний обмін

© WienTourismus / Peter Rigaud

Наступні віденські мовних шкіл пропонують курси німецької мови, які можна відвідувати, бу- Дучі у відпустці, а також знаходячись у Відні під час навчання.

Тут організовують здачу іспитів для раз- особистих мовних дипломів і організують курси для підготовки до них. У багатьох випадках відповідні мовні інститути допомагають знайти розміщення.

Освітній центр abc / abc Bildungszentrum

Спочатку освітній центр abc пропонував виключно студентські курси з вивчення латинської та давньогрецької мов. Тепер інститут також пропонує курси по вивченню «живих» мов - німецької, англійської та італійської. Успіх навчання гарантований завдяки невеликим групам і індивідуального консультування. На вибір пропонуються курси для студентів з початковими і просунутими знаннями, які можна відвідувати у вигляді інтенсивних занять або вечірніх курсів.

Академія Aктілінгва / Actilingua Academy

Цілорічні курси німецької мови для дорослих від 16 років, літні курси для підлітків від 12 до 19 років. Размеще ня в належить школі резиденції, а так само в сім'ях і студентських гуртожитках. Німецька мова & музика & робоча практика & курси підготовки до Університету. Бро- шюри німецькою та англійською, італійською, іспанською та французькою мовами.

Alingua Concordis

Сімейна мовна школа зосереджена на невеликих групових або індивідуальних заняттях. Кожен курс, від початківця до Преміум, може бути заброньовано у вигляді групових або індивідуальних занять. Для перевірки ефективності раз в тиждень пропонується тест за бажанням. Всі викладачі - носії німецької мови і мають досвід його викладання, як іноземної.

Мовний інститут Aльфа Aвстрии / Alpha Sprachinstitut Austria

Цілорічні інтенсивні курси в центрі Відня. Індивідуальний тренінг, підготовка до мовного іспиту, а так само культурні спеціалізовані програми, наприклад «Німецька мова та музика», «Німецька мова для вчителів», розміщення в сім'ях і в студентських гуртожитках. Екзаменаційний центр, Австрійський мовний диплом (ÖSD). Брошури німецькою та англійською мовами.

культура Відень / Cultura Wien

Цілорічні курси німецької мови, літні курси, окремі заняття, культурна і досуговая програма. Екзаменаційний центр і підготовчі курси до складання іспиту на Австрійський мовний диплом (ÖSD), спеціальні курси, наприклад, «Німецький і музика». Брошури німецькою, англійською та японською мовами.

Академія німецької мови / DeutschAkademie

Цілорічні курси німецької мови, інтенсивні курси, плюс допоміжні заняття при виконанні домашніх завдань, курс спілкування, клуб спілкування. Курси в поєднанні з розміщенням в студентському гуртожитку і в сім'ях. Інтенсивні курси з культурною програмою в Відні.

Deutschinstitut.at

Після вступної бесіди відповідний курс буде запропонований зацікавленим особам як з початковим, так і з просунутим рівнем знань. Курси мовної школи Deutschinstitut пропонують не тільки вивчення німецької мови, а й поглиблення наявних знань. Курси німецької мови відповідають поетапного плану «Європейського мовного портфоліо» (початкова щабель A1 / A2, середня ступінь B1 / B2).

курси німецької мови Віденського університету / Deutschkurse der Universität Wien

Курси різної інтенсивності, в різний час дня з іноземними учасниками в університетському містечку в центрі Відня, орієнтування на рівні складності «еди- ного Європейського стандарту для іноземних мов», екзаменаційний центр по здачі іспиту на Австрійський мовний диплом (ÖSD) і Сертифікат Дойч (ZD ). Сертифі- кат про закінчення курсу рівня B2 / 2 замінює до- ний іспит з німецької мови в Університеті Відня і деяких інших університетах. Брошури німецькою, англійською, італійською, іспан- ському і французькою мовами.

Мовна школа Deutschothek

Поряд з інтенсивними, вечірніми і розмовними курсами центр Deutschothek також пропонує курси з економічного німецької мови, граматики та вдосконалення мови. Інститут робить ставку на невеликі групи з кількістю учасників не більше 10 чоловік, щоб оптимально сконцентруватися на індивідуальних потребах учнів. Консультаційні бесіди проводяться англійською, італійською, російською, іспанською, словацькою, голландському або угорською мовами. Якщо ви хотіли б відвідувати один з курсів, але проживаєте не в Відні, мовна школа допоможе вам з проживанням (гостьова сім'я або студентський гуртожиток). Для кращого знайомства з Віднем пропонуються безкоштовні культурні програми.

Мовний інститут eloquent / eloquent Sprachinstitut

Кредо мовної школи звучить так: «Ми об'єднуємо людей» - в центрі уваги знаходиться жива мова. На підставі особистої бесіди встановлюється мовної діагноз, успіх навчання теж документується. Поряд з груповими та корпоративними курсами також пропонується індивідуальне навчання. Отримані знання можна застосувати на практиці в мовному кафе. Щоб знайти підходящі курси і відповідний рівень курсів, можна заздалегідь виконати онлайн-тест, що визначає рівень знань. Клуб Eloquent пропонує безліч вигод.

IKI - Internationales Kulturinstitut

Інститут IKI був заснований в 1981 році і спеціалізується на вивченні німецької мови як іноземної. Програми пропонуються в співпраці з міжнародними інституціями. Викладання німецької мови здійснюється відповідно до поетапного плану Європейської ради в групах з кількістю учасників до 15 чоловік. Метою занять є оволодіння такими навичками, як аудіювання, усне мовлення, читання і письмо. Під час занять основний упор робиться на спілкування. В інституті IKI також можна скласти іспити на отримання Астрійского мовного диплома (ÖSD). Проведення інтеграційних курсів сертифіковане Австрійським інтеграційним фондом (ÖIF). Німецький є рідною мовою викладачів, крім того кожен з них має академічну основу (мовне або педагогічну освіту).

Навчальні програми / Learning Events

Індивідуально складені мовні тижні зі шкільними класами і групами учнів, німецький мовної кампус для молоді, підвищення кваліфікації для викладачів, корпоративні курси, окремі заняття для підлітків і дорослих.

Центр вивчення іноземних мов «Меридіан» / Sprachenzentrum Meridian

Курси німецької мови для підлітків і дорослих, інтенсивні курси, індивідуальні тренінги, літні курси. Екзаменаційний центр і підготовчі курси для отримання Австрійського мовного диплома, щомісячні іспити ÖSD, брошури німецькою, англійською та російською мовами.

Контакти з віденськими школами / Шкільний обмін

Education European Office
Тел. (+43 1) 525 25
[email protected]
www.europabuero.ssr-wien.at

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,