Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Вита пара: купити мережевий інтернет кабель lan (UTP 5e) за оптовою ціною в ТОВ «КАБЕЛЬ-ЦЕНТР»

 1. Що таке «кручена пара»
 2. Типи кабелю «вита пара»
 3. Категорії мережевого кабелю
 4. Маркування та монтаж кабелю
 5. Вигідне придбання за ціною виробника

зміст

 1. Що таке «кручена пара»
 2. Типи кабелю «вита пара»
 3. Категорії мережевого кабелю
 4. Маркування та монтаж кабелю
 5. Вигідне придбання за ціною виробника

Що таке «кручена пара»  Типи кабелю «вита пара»  Категорії мережевого кабелю  Маркування та монтаж кабелю  Вигідне придбання за ціною виробника

Вита пара (КСВПП) UTP 5e - високочастотний структурований кабель зв'язку. Він використовується для побудови будь-яких сучасних комунікаційних мереж. В результаті, на сьогоднішній день - це саме оптимальний варіант якісної передачі інформації з високою швидкістю.

Наша компанія " CABELCENTER »Займається реалізацією широкого асортименту кабельно-провідникової продукції від заводів виробників України і країн СНД. У нас ви можете купити мережевий інтернет кабель LAN типу вита пара (UTP), виготовлений за міжнародними стандартами ISO.

Що таке «кручена пара»

Ізольовані провідники, скорочення між собою парами з певним кроком і напрямком витка, що знаходяться під однією оболонкою, називаються кручений парою. В результаті, така конструкція кабелю значно знижує вплив електромагнітних перешкод і забезпечує стабільну якість сигналу.

Вартість кручений пари в Україні залежить від виробника конструкції і характеристик кабелю.

Матеріалом для провідника служить мідь і біметал. За конструкцією провідники бувають:

 • Одножильними, з діаметром дроту 0,52мм. Їх використовують для прокладки стаціонарних мереж зовні і всередині приміщень в кабельних каналах і по стінах.
 • Багатожильними, що складаються з декількох тонких дротів, скручених разом. Такий вид кабелю є більш гнучким, тому ярмо використовують для організації локальної мережі поблизу робочої зони, де допускаються численні вигини кабелю.

В якості ізоляції струмопровідної жили застосовується поліетилен високого тиску. Для внутрішнього кабелю використовується оболонка з ПВХ, яка має сірий колір. Для вуличного монтажу оболонка виготовляється з поліетилену, яка захищає від атмосферних опадів і ультрафіолету. Вона пофарбована в чорний колір.

Оранжеве забарвлення оболонки з маркуванням «нг» вказує на використання негорючих полімерів.

Типи кабелю «вита пара»

Конструкції деяких модифікацій кабелю передбачають захист від впливу сильних електромагнітних полів. Екранування може бути загальним для всього кабелю, окремим для кожної кручений пари і змішаним. Залежно від цього розрізняють наступні види кабелю відповідно до міжнародної класифікації:

 • UTP - неекранована мідна кручена пара. Використовується для створення периферійної мережі всередині приміщення при відсутності перешкод.
 • FTP - екранування алюмінієвою фольгою кожної окремої пари.
 • STP, FTP - загальний екран кабелю з обплетення і фольги відповідно.
 • S / FTP, F / FTP - загальний і індивідуальний екран з металевої сітки і фольги.

Екранований кабель має високу вартість і його, перш за все, використовують для прокладки на великі відстані, в промислових мережах, поблизу джерел, що створюють потужні перешкоди.

Для домашніх і офісних мереж використовується Багатопарний мережевий кабель UTP.

Категорії мережевого кабелю

Категорія мережевого кабелю визначається в залежності від його основних характеристик і сфери застосування:

 • CAT1 - однопарний кабель, який використовується тільки для телефонного зв'язку. За своїми характеристиками відповідає економічному варіанту кабелю ТРП типу локшина.
 • CAT3 - 4-х парний кабель із смугою частот 16Мгц і швидкістю до 10Мбіт / с. Використовується в телефонних мережах.
 • CAT5 - Швидкість передачі інформації до 100 Мбіт / с ілі1000 Мбіт / с при залученні 2-х або 4-х пар відповідно. Перш за все застосовується для побудови телефонних і локальних мереж протяжністю до 100м.
 • CAT5e - є вдосконаленою модифікацією кабелю CAT5 і застосовується в сучасних комунікаційних мережах. Купити кабель UTP CAT 5e в нашій компанії можна оптом і в роздріб з доставкою по всій Україні.
 • CAT6 - UTP кабель з частотою 250МГц і швидкістю до 10 Гбіт / с на відстані 50м.
 • CAT6a - екранований 4-х парний кабель з частотою 500 Мгц і швидкістю 10 Гбіт / с на відстані 100м.

В основному, для створення домашніх і офісних комп'ютерних мереж використовується неекранований кабель 5-ої категорії. Він легко монтується, забезпечує користувачам хорошу швидкість і має невисоку вартість. Ціна кручений пари UTP 5e за 1 метр залежить, перш за все, від матеріалу струмопровідної жили і виду оболонки. Він може застосовуватися як для внутрішньої, так і для зовнішньої прокладки.

Маркування та монтаж кабелю

Маркування та монтаж кабелю

Кабель UTP поставляється бухтами в окремих упаковках. Написи на оболонці вказують виробника, тип і категорію кабелю. Маркування одножильного кабелю містить також оцінку по довжині. Це дозволяє контролювати протяжність вже прокладеної лінії. У нас можна купити бухту кручений пари 100 метрів і 305 метрів.

При монтажі слід уникати різких вигинів і розтягування кабелю. Тому, перед покупкою необхідно правильно розрахувати протяжність лінії з урахуванням подальшого розширення. При виборі категорії і типу кручений пари слід враховувати спосіб і умови монтажу, а також відповідність всіх компонентів кабельної системи одного класу.

Вигідне придбання за ціною виробника

Вигідне придбання за ціною виробника

Компанія «CABELCENTER» здійснює продаж кручений пари для інтернету за ціною виробника. Вся кабельна продукція має сертифікати і гарантію безперебійної експлуатації протягом 15 років.

У нас ви знайдете всі види LAN кабелю з докладним описом. Ви також можете звернутися до наших консультантів, які допоможуть вибрати оптимальний варіант для побудови вашої мережі. У вас є можливість купити кабель витої пари в Києві оптом самовивозом зі складу або ж скористатися нашою доставкою.

Відвантаження та доставка по Україні (наприклад, Львів, Одеса, Харків, Дніпро та інші міста) здійснюється в термін усіма великими транспортними компаніями.

Крім мідних кабелів зв'язку у нас можна придбати волоконно-оптичний кабель .

Новости