Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Випуск №226. Адаптивний дизайн: що це таке і чи потрібен він вам - Setup.ru - безкоштовний конструктор сайтів, створити сайт безкоштовно

 1. Що це?
 2. Кому потрібен?
 3. Навіщо і як?
 4. Адаптивний сайт: специфіка і переваги
 5. важливо
 6. Інструменти
 7. Де взяти?
 8. висновки

Сьогодні мова піде про адаптивний дизайн і тому, кому і для чого він може стати в нагоді. Ви дізнаєтеся про особливості, переваги та можливості адаптивного дизайну сайтів.

Що це?

Завдяки адаптивному дизайну сайт правильно відображається на будь-якому пристрої, з якого користувач відвідує ресурс (десктоп, планшет, мобільний). Всі елементи сторінки відбудовуються таким чином, щоб людина могла вивчити інформацію зручно і без втрати сенсу. Зображення набувають ширину відповідно до особливостей пристрою, текст не «обрізається». Тобто відвідувач одержує не мікрокопій сайту, яку потрібно збільшити, а його спрощену версію, адаптовану під пристрій, з якого заходить користувач.
Завдяки адаптивному дизайну сайт правильно відображається на будь-якому пристрої, з якого користувач відвідує ресурс (десктоп, планшет, мобільний)

Адаптивний сайт можна «відключити» повністю або частково. Це окрема різновид ресурсу, яка працює саме так.

Кому потрібен?

Обов'язковий для інтернет-магазинів, інтернет-ЗМІ, блогів, інфопроектов.

Вивчіть конкурентів на предмет наявності у них адаптивного дизайну. Якщо в Google Analytics хоча б 10% ваших відвідувачів використовує смартфон або планшет, і цифри зростають, потрібен адаптивний дизайн.

Навіщо і як?

Необхідність переходу на адаптивний дизайн обумовлена ​​динамікою, з якою росте кількість покупок через мобільні пристрої. Простіше кажучи, адаптивний сайт потрібен, щоб не втрачати клієнтів. Для наочності результати дослідження компанії Nielsen :
Необхідність переходу на адаптивний дизайн обумовлена ​​динамікою, з якою росте кількість покупок через мобільні пристрої

В адаптивному дизайні все елементи сайту (особливо, картинки) завантажуються швидше, т. К. Спрощені і мають меншу вагу.

Зручність сайту для мобільних користувачів впливає на конверсію . Клієнт може купувати або вивчати контент на сайті - кожне взаємодія має бути комфортно. Призначений для користувача досвід з вашим сайтом вплине на рішення повернутися. Якщо сайт конкурента адаптований під мобільні пристрої, а ваш немає, підсумок ясний.

Якщо ви використовуєте тригерні листи , І вони мають на увазі терміновий перехід на сайт, адаптивний дизайн у багато разів збільшить ймовірність виконання цільового дії клієнтом з мобільного. На цьому будується успіх всієї кампанії.

У браузері мобільного пристрою заклик до дії і кнопка будуть розташовані в поле зору відвідувача, тобто в пріоритеті. Слідкуйте, щоб вони були привабливі. Приклад шапки адаптивного сайту Rina-designer.ru на базі конструктора Setup:
У браузері мобільного пристрою заклик до дії і кнопка будуть розташовані в поле зору відвідувача, тобто в пріоритеті

Згодом адаптація сайту під всі пристрої входу стане обов'язковим атрибутом кожного ресурсу. Встигніть підготуватися до цього зараз. Уже сьогодні пошукові системи Google і «Яндекс» заявляють про те, що адаптивність сайту впливає на його позиції в мобільній видачу .

Адаптивний сайт: специфіка і переваги

Ви також знаєте, що для мобільних користувачів можна створити мобільну версію сайту або додаток для Android, iOS . У порівнянні вони програють адаптивному дизайну за кількома параметрами:

 • Адаптивний сайт спочатку враховує всі пристрої, з яких можуть зайти користувачі. Кожна операційна система потребуватиме нової версії або додатку. Це дорого і складно.
 • Адаптивний дизайн діє за замовчуванням, тоді як мобільний додаток вимагає дозволу користувача на завантаження. За будь-якої причини він може відмовитися це робити (наприклад, якщо впевнений, що прийшов за єдиною покупкою).
 • Адаптивний ресурс спрощує аналітику, т. К. Незалежно від того, з якого пристрою зайшов користувач, будуть враховані всі відвідування сайту. Якщо ж клієнт відвідав додаток, в статистиці сайту це відображено не буде.
 • З адаптивним сайтом ви завжди доступні за однією адресою, ваш контент і дизайн звичні і знайомі користувачеві. Ви керуєте «усіма версіями» через один кабінет, а все, що ви опублікуєте, доступне всім без винятку відвідувачам.

важливо

Одна з серйозних завдань, яке стоїть перед власником адаптивного сайту, - зробити контент цікавим і для десктопних, і для мобільних користувачів. Рекомендуємо до прочитання матеріал про психологію мобільних покупців .

Також врахуйте особливості дизайну і типографіки. Великі кнопки яскравих кольорів, великий шрифт і картинки на пів-екрану гірше працюють для робочого столу.

На мобільному пристрої буде неможливо побачити повну версію сайту.

Обов'язково оцініть кількість мобільних користувачів на вашому сайті і переконайтеся, що адаптація необхідна, інакше можна відлякати відвідувачів з робочого столу.

Інструменти

Щоб перевірити зручність свого сайту з точки зору пошукових систем, використовуйте їх інструменти - Mobile Friendly Websites або « Перевірка мобільних сторінок »В« Яндекс. Веб-майстер ». Приклад перевірки від Google:
Щоб перевірити зручність свого сайту з точки зору пошукових систем, використовуйте їх інструменти -  Mobile Friendly Websites  або «  Перевірка мобільних сторінок  »В« Яндекс

Ще один цікавий інструмент із зазначенням моделей пристроїв - Screenfly .

Де взяти?

У тих, хто створював сайти в Setup.ru до липня 2015 го року, сьогодні виникає закономірне питання про те, як зробити сайт адаптивним. Ви можете переключитися на дизайн-шаблон, який заточений під мобільні пристрої і десктоп одночасно. Всі дані збережуться, але краще перевірити ще раз відображення контенту і при необхідності поправити вручну.

Якщо ви зараз думаєте, який сайт створити, і в блоці «Кому потрібен?» Дізналися свій майбутній ресурс, вибирайте адаптивний шаблон.

Для управління адаптивним сайтом і секціями в Setup.ru не потрібно знання CSS - використовуйте простий редактор, це значно прискорить роботу. З самого початку орієнтуйтеся на те, як ваш сайт відображається на мобільних пристроях. Це дозволить уникнути помилок.

висновки

Адаптивний дизайн - це вірний спосіб не втрачати мобільних клієнтів, бути зручним для всіх без винятку користувачів, зменшити число відмов і розвинути лояльність аудиторії. Оцініть необхідність адаптивного дизайну конкретно для вашого ресурсу вже сьогодні, щоб через пару років бути в числі тих, хто отримає максимум від мобільних покупок і відвідувань.


19 жовтня 2016

Що це?
Кому потрібен?
Навіщо і як?
Що це?
Кому потрібен?
Навіщо і як?
Де взяти?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают