Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Випуск №226. Адаптивний дизайн: що це таке і чи потрібен він вам - Setup.ru - безкоштовний конструктор сайтів, створити сайт безкоштовно

 1. Що це?
 2. Кому потрібен?
 3. Навіщо і як?
 4. Адаптивний сайт: специфіка і переваги
 5. важливо
 6. Інструменти
 7. Де взяти?
 8. висновки

Сьогодні мова піде про адаптивний дизайн і тому, кому і для чого він може стати в нагоді. Ви дізнаєтеся про особливості, переваги та можливості адаптивного дизайну сайтів.

Що це?

Завдяки адаптивному дизайну сайт правильно відображається на будь-якому пристрої, з якого користувач відвідує ресурс (десктоп, планшет, мобільний). Всі елементи сторінки відбудовуються таким чином, щоб людина могла вивчити інформацію зручно і без втрати сенсу. Зображення набувають ширину відповідно до особливостей пристрою, текст не «обрізається». Тобто відвідувач одержує не мікрокопій сайту, яку потрібно збільшити, а його спрощену версію, адаптовану під пристрій, з якого заходить користувач.
Завдяки адаптивному дизайну сайт правильно відображається на будь-якому пристрої, з якого користувач відвідує ресурс (десктоп, планшет, мобільний)

Адаптивний сайт можна «відключити» повністю або частково. Це окрема різновид ресурсу, яка працює саме так.

Кому потрібен?

Обов'язковий для інтернет-магазинів, інтернет-ЗМІ, блогів, інфопроектов.

Вивчіть конкурентів на предмет наявності у них адаптивного дизайну. Якщо в Google Analytics хоча б 10% ваших відвідувачів використовує смартфон або планшет, і цифри зростають, потрібен адаптивний дизайн.

Навіщо і як?

Необхідність переходу на адаптивний дизайн обумовлена ​​динамікою, з якою росте кількість покупок через мобільні пристрої. Простіше кажучи, адаптивний сайт потрібен, щоб не втрачати клієнтів. Для наочності результати дослідження компанії Nielsen :
Необхідність переходу на адаптивний дизайн обумовлена ​​динамікою, з якою росте кількість покупок через мобільні пристрої

В адаптивному дизайні все елементи сайту (особливо, картинки) завантажуються швидше, т. К. Спрощені і мають меншу вагу.

Зручність сайту для мобільних користувачів впливає на конверсію . Клієнт може купувати або вивчати контент на сайті - кожне взаємодія має бути комфортно. Призначений для користувача досвід з вашим сайтом вплине на рішення повернутися. Якщо сайт конкурента адаптований під мобільні пристрої, а ваш немає, підсумок ясний.

Якщо ви використовуєте тригерні листи , І вони мають на увазі терміновий перехід на сайт, адаптивний дизайн у багато разів збільшить ймовірність виконання цільового дії клієнтом з мобільного. На цьому будується успіх всієї кампанії.

У браузері мобільного пристрою заклик до дії і кнопка будуть розташовані в поле зору відвідувача, тобто в пріоритеті. Слідкуйте, щоб вони були привабливі. Приклад шапки адаптивного сайту Rina-designer.ru на базі конструктора Setup:
У браузері мобільного пристрою заклик до дії і кнопка будуть розташовані в поле зору відвідувача, тобто в пріоритеті

Згодом адаптація сайту під всі пристрої входу стане обов'язковим атрибутом кожного ресурсу. Встигніть підготуватися до цього зараз. Уже сьогодні пошукові системи Google і «Яндекс» заявляють про те, що адаптивність сайту впливає на його позиції в мобільній видачу .

Адаптивний сайт: специфіка і переваги

Ви також знаєте, що для мобільних користувачів можна створити мобільну версію сайту або додаток для Android, iOS . У порівнянні вони програють адаптивному дизайну за кількома параметрами:

 • Адаптивний сайт спочатку враховує всі пристрої, з яких можуть зайти користувачі. Кожна операційна система потребуватиме нової версії або додатку. Це дорого і складно.
 • Адаптивний дизайн діє за замовчуванням, тоді як мобільний додаток вимагає дозволу користувача на завантаження. За будь-якої причини він може відмовитися це робити (наприклад, якщо впевнений, що прийшов за єдиною покупкою).
 • Адаптивний ресурс спрощує аналітику, т. К. Незалежно від того, з якого пристрою зайшов користувач, будуть враховані всі відвідування сайту. Якщо ж клієнт відвідав додаток, в статистиці сайту це відображено не буде.
 • З адаптивним сайтом ви завжди доступні за однією адресою, ваш контент і дизайн звичні і знайомі користувачеві. Ви керуєте «усіма версіями» через один кабінет, а все, що ви опублікуєте, доступне всім без винятку відвідувачам.

важливо

Одна з серйозних завдань, яке стоїть перед власником адаптивного сайту, - зробити контент цікавим і для десктопних, і для мобільних користувачів. Рекомендуємо до прочитання матеріал про психологію мобільних покупців .

Також врахуйте особливості дизайну і типографіки. Великі кнопки яскравих кольорів, великий шрифт і картинки на пів-екрану гірше працюють для робочого столу.

На мобільному пристрої буде неможливо побачити повну версію сайту.

Обов'язково оцініть кількість мобільних користувачів на вашому сайті і переконайтеся, що адаптація необхідна, інакше можна відлякати відвідувачів з робочого столу.

Інструменти

Щоб перевірити зручність свого сайту з точки зору пошукових систем, використовуйте їх інструменти - Mobile Friendly Websites або « Перевірка мобільних сторінок »В« Яндекс. Веб-майстер ». Приклад перевірки від Google:
Щоб перевірити зручність свого сайту з точки зору пошукових систем, використовуйте їх інструменти -  Mobile Friendly Websites  або «  Перевірка мобільних сторінок  »В« Яндекс

Ще один цікавий інструмент із зазначенням моделей пристроїв - Screenfly .

Де взяти?

У тих, хто створював сайти в Setup.ru до липня 2015 го року, сьогодні виникає закономірне питання про те, як зробити сайт адаптивним. Ви можете переключитися на дизайн-шаблон, який заточений під мобільні пристрої і десктоп одночасно. Всі дані збережуться, але краще перевірити ще раз відображення контенту і при необхідності поправити вручну.

Якщо ви зараз думаєте, який сайт створити, і в блоці «Кому потрібен?» Дізналися свій майбутній ресурс, вибирайте адаптивний шаблон.

Для управління адаптивним сайтом і секціями в Setup.ru не потрібно знання CSS - використовуйте простий редактор, це значно прискорить роботу. З самого початку орієнтуйтеся на те, як ваш сайт відображається на мобільних пристроях. Це дозволить уникнути помилок.

висновки

Адаптивний дизайн - це вірний спосіб не втрачати мобільних клієнтів, бути зручним для всіх без винятку користувачів, зменшити число відмов і розвинути лояльність аудиторії. Оцініть необхідність адаптивного дизайну конкретно для вашого ресурсу вже сьогодні, щоб через пару років бути в числі тих, хто отримає максимум від мобільних покупок і відвідувань.


19 жовтня 2016

Що це?
Кому потрібен?
Навіщо і як?
Що це?
Кому потрібен?
Навіщо і як?
Де взяти?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,