Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Виправлення поширених аудіо і відео проблем

 1. Дозвольте роботу плагін-контейнера в вашій програмі Інтернет-безпеки

Іноді вміст відео або аудіо на веб-сторінці не може бути правильно завантажено і показано в Firefox. Необхідний плагін може бути відсутнім, бути застарілим, заблокованим, конфліктувати з іншим плагіном або розширенням, або вміст з якоїсь причини може бути заблоковано. Ця стаття допоможе вам вирішити ці проблеми.

Якщо ви бачите оповіщення, яке повідомить Для відтворення аудіо вам може знадобитися встановити необхідне програмне забезпечення PulseAudio, то це означає, що Firefox не може знайти або використовувати PulseAudio. Починаючи з 52-ї версії Firefox для відтворення будь-якого аудіо в Firefox буде необхідно програмне забезпечення PulseAudio . Багато дистрибутиви Linux зараз включають в себе PulseAudio за замовчуванням.

Використовуйте менеджер пакетів вашої системи і переконайтеся, що PulseAudio встановлено коректно.

У Firefox вбудована підтримка відкритих медіа-форматів, під якими зазвичай розуміються WebM, Ogg і Wave. Однак контейнери MP3 і MP4 зазвичай залежать від платформних декодерів для аудіо- та відеопотоків MP3, AAC і H.264. Для отримання додаткової інформації прочитайте статті Усунення проблем з відтворенням відео і аудіо на Firefox для Windows і Відтворення HTML5 аудіо та відео в Firefox .

прочитайте статтю Як очистити кеш Firefox .

Програмне забезпечення для блокування реклами, таке як антібаннерние фільтри вашої програми Інтернет-безпеки або розширення, такі як Flashblock або Adblock Plus, можуть перешкоджати відтворення звукового та відеовмісту.

 1. Клацніть по кнопці меню Іноді вміст відео або аудіо на веб-сторінці не може бути правильно завантажено і показано в Firefox і виберіть Налаштування Налаштування.
 2. Виберіть панель і перейдіть до розділу Кукі і дані сайтів.
 3. Перевірте, що куки включені, і деякі сторінки сайту було заблоковано в Списку винятків.
 1. Клацніть по кнопці меню і виберіть Налаштування Налаштування.
 2. Виберіть панель і перейдіть до розділу Історія.
 3. Переконайтеся, що Firefox налаштований на.
 • Вспливаючі вікна:
 1. Клацніть по кнопці меню і виберіть Налаштування Налаштування.
 2. Виберіть панель і перейдіть до розділу Дозволи.
 3. Дозвольте веб-сайт як виняток в настройках "Блокувати спливаючі вікна".

Плагін Flash використовується для аудіо та відео на деяких веб-сайтах. Коли плагін Flash відсутня, на місці вмісту з'являється повідомлення:

прочитайте статті Установка Flash-плагіна для перегляду відео, анімації та ігор і Flash-плагін - підтримка в актуальному стані і рішення проблем .

Примітка: Якщо Flash вимкнений в Менеджері доповнень, ви не зможете його використовувати.

 1. Клацніть по кнопці меню , Клацніть і виберіть.
 2. Перегляньте список плагінів.
  • Щоб включити Flash, клацніть по Ніколи не включати і виберіть або Включати за запитом або Завжди включати з його меню, що випадає.

Якщо ви бачите на веб-сторінках значок Включити Flash на місці, де має бути вміст плагіна, вам потрібно клацнути по значку для включення плагіна:

Якщо ви бачите на веб-сторінках значок Включити Flash на місці, де має бути вміст плагіна, вам потрібно клацнути по значку для включення плагіна:

Для отримання додаткової інформації прочитайте статтю Чому я повинен клацати по плагіну для його включення? .

Дозвольте роботу плагін-контейнера в вашій програмі Інтернет-безпеки

Налаштуйте вашу програму забезпечення безпеки в Інтернеті (таку як міжмережевий екран, антивірусна програма, антишпигунська програма та інше) на довіру процесу Плагін-Контейнер Firefox. Для отримання детальних інструкцій прочитайте Налаштування брандмауера для забезпечення Firefox доступу до Інтернету , Де в цьому випадку під Firefox мається на увазі плагін-контейнер для Firefox.

прочитайте статтю Скидання налаштувань Firefox для пошуку і усунення проблем .

Якщо ви використовуєте файл hosts , Ви можете тимчасово відключити його, перейменувавши в Xhosts. Або ви можете відредагувати файл hosts, щоб видалити специфічні записи, такі як ad.doubleclick.net, які можуть викликати відмову від програвання відео на деяких сайтах (більш детальну інформацію можна знайти в гілці на форумі MozillaZine ). Щоб застосувати зміни у файлі hosts, вам може знадобитися очистити кеш DNS за допомогою команди: ipconfig / flushdns в діалоговому вікні Виконати в Windows.


Засноване на інформації з Video or audio does not play (mozillaZine KB)

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно