Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Виправляємо те, що не працює на Windows: Bluetooth, прокрутка на тачпаді, нижня панель, Skype

  1. Чи не працює Bluetooth
  2. Чи не працює прокрутка на тачпаді
  3. Чи не працює панель задач
  4. Skype

Якщо на вашому комп'ютері не працюють Skype, Bluetooth, нижня панель або прокрутка за допомогою тачпада, прочитайте даний матеріал - в ньому ми спробуємо розібратися з неполадками.

Чи не працює Bluetooth

Якщо ви хотіли підключити бездротові колонки, навушники або миша, і раптом з'ясувалося, що на вашому ноутбуці не включений Bluetooth, найправильніше, що можна зробити в першу чергу - це спробувати його включити. Для цього в різних операційних системах необхідно провести різні дії.

Найпростіше включити BT в Windows 7. Для цього необхідно знайти на панелі автозапуску (справа внизу) відповідний ярлик і клікнути на нього, після чого відкрити «Параметри» і включити модуль.

Звертаємо увагу, що на ноутбуці необхідно включити не тільки сам Bluetooth, але і Мережі (Wireless) Звертаємо увагу, що на ноутбуці необхідно включити не тільки сам Bluetooth, але і Мережі (Wireless).

Якщо ваш ПК працює під управлінням ОС Windows 8, доведеться діяти інакше. Необхідно відкрити панель права. Для цього треба підвести курсор до одного з кутів і натиснути пункт «Параметри». Потім виберіть «Зміна параметрів комп'ютера»> «Бездротова мережа». Щоб після цього, щоб підключити пристрій, необхідно в тому ж розділі перейти в «Пристрої»> «Додати пристрій».

У Windows 10 для включення Bluetooth треба зайти в в «Параметри» і потім вибрати той, який вам потрібен, наприклад, «Бездротові пристрої», де ви можете включити модуль BT або ж вимкнути режим «У літаку», який цей модуть за замовчуванням блокує .

Якщо включити Bluetooth не вдалося, значить, швидше за все, драйвер, встановлений у вашій системі, не підходить або ж не функціонує належним чином. Щоб побачити, чи так це, треба зайти в «Диспетчер пристроїв» (Win + R> devmgmt.msc). Якщо пристрої BT начебто встановлені, але мають назви «Generic Bluetooth Adapter» і (або) Microsoft Bluetooth Enumerator, швидше за все, встановлений драйвер не підходить.

Якщо пристрій упізнано, але при цьому не працює, а значок в «Диспетчері пристроїв» забезпечений стрілкою вниз, значить воно відключено
Якщо пристрій упізнано, але при цьому не працює, а значок в «Диспетчері пристроїв» забезпечений стрілкою вниз, значить воно відключено. Треба клікнути по рядку BT-модуля правою кнопкою миші і в повівшемся діалоговому вікні вибрати пункт «Задіяти».

Якщо ж на місці стрілки жовтий знак оклику, отже, драйвер пристрою не встановлено. Про те, як виправити цю неполадку для будь-якого пристрою, можна прочитати в першій статті циклу. Крім того, можливо, що модуль відключений фізично або ж з BIOS.

Про те, як вийти в BIOS або UEFI, ми вже розповідали . Пункт, що стосується BT, може перебувати на вкладках Advanced або System Configuration. Тут треба звернути увагу на пункти Onboard Device Configuration, Wireless, Built-in Device Options або ж WLAN. Всі ці пункти повинні бути включені, тобто Enabled

Чи не працює прокрутка на тачпаді

Тачпад, як відомо, це сенсорна панель, на ноутбуках замінює мишку. Отже, якщо він не працює, користувач реально виявляється «без рук».

Коли ваш тачпад відмовляється працювати не цілком, а лише частково, наприклад, не працює прокрутка, з імовірністю 95% в цьому винен драйвер пристрою. Звичайно, протерти сенсорну панель зайвий раз не завадить, однак якщо це не виправило ситуацію, швидше за все, слід оновити драйвер.

Для цього треба вийти в «Диспетчер пристроїв» (Win + R> devmgmt.msc), потім знайти пункт, відповідальний за тачпад. Зазвичай він знаходиться в розділі «Миші та інші вказівні пристрої», однак може скластися так, що тачпада в ньому не виявиться. В цьому випадку необхідно пошукати в розділі «Інші пристрої», а якщо немає і там, треба зайти у вкладку «Вид»> «Показати приховані пристрої».

Після того, як шукане пристрій знайдено, треба оновити або вручну знайти і перевстановити драйвер Після того, як шукане пристрій знайдено, треба оновити або вручну знайти і перевстановити драйвер. Про те, як це зробити, ми детально розповідали в першій статті .

Чи не працює панель задач

Іноді в Windows може раптово перестати працювати так звана «нижня панель», або Панель завдань. Це особливо часто трапляється в Windows 10 як наймолодшою ​​та ще не налагодженій системі.

Якщо на вашому комп'ютері встановлена ​​саме ця версія ОС, і при цьому перестала відповідати на зовнішні збудники Панель завдань, скоріше за все, проблема в Провіднику, який просто-напросто завис.

Якщо на вашому комп'ютері встановлена ​​саме ця версія ОС, і при цьому перестала відповідати на зовнішні збудники Панель завдань, скоріше за все, проблема в Провіднику, який просто-напросто завис

Щоб змусити його виконувати свої обов'язки, слід зробити наступне. По-перше, треба увійти в PowerShell. Якщо не працює не тільки Панель завдань, а й кнопка Пуск, слід натиснути Ctrl + Shift + Esc, потім у вікні вибрати вкладку «Файл»> «Запустити нову задачу». Після цього відкриється консоль створення завдань, в командному рядку якої треба написати PowerShell і виставити галку навпроти рядка «Створити завдання з правами адміністратора». Наступним кроком в командному рядку PowerShell слід написати: Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$ ($ _. InstallLocation) \ AppXManifest.xml"}. Ця команда змусить Провідник перезавантажитися.

Skype

Популярний месенджер від Microsoft може не запускатися або працювати некоректно з кількох причин Популярний месенджер від Microsoft може не запускатися або працювати некоректно з кількох причин. По-перше, може «помилятися» сама програма. В цьому випадку необхідно завантажити з сайту Skype свіжий дистрибутив і перевстановити її. По-друге, месенджер може не працювати через зовнішні причини, наприклад, неполадок зі звуком, мікрофоном, навушниками або веб-камерою. В цьому випадку слід провести діагностику так, як ми розповідали в першій і другий статтях даного циклу, і відновити роботу модулів.

Читайте також:

Фото: CHIP, компанії-виробники, pixabay.com

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно