Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Відмінності просування сайтів в Яндексі і Google

Навряд чи знайдуться власники сайтів, які не хотіли б займати лідируючі місця в топах основних пошукових систем - Яндекса і Google Навряд чи знайдуться власники сайтів, які не хотіли б займати лідируючі місця в топах основних пошукових систем - Яндекса і Google.
але просування сайтів в двох пошукових системах одночасно пов'язано з певними технічними труднощами.

Давайте розглянемо основні відмінності просування сайтів в Яндексі і Google:

1) Швидкість індексації сайту у пошукових систем сильно розрізняється. Google індексує сайт дуже швидко, як правило протягом декількох днів, а для того, щоб всі сторінки нового сайту потрапили в пошук Яндекса часто доводиться чекати більше місяця.

2) Google вважає за краще високо ставити сторінки з великою кількістю контенту, вважаючи, що на таких сторінках відповідь на запит буде представлений максимально докладно. Яндекс ж вище ранжує документи не настільки великі за обсягом, але мають чітку структуру, які коротко, але в той же час інформативно дають відповідь на запит користувача.

3) У комерційній тематиці молодим сайтам легше просуватися в Google, він більш лояльно ставитися до «новачкам». А ось Яндекс, навпаки, ранжує вище сайти старих авторитетних фірм і компаній і, часом, проходить досить багато часу перед тим, як відносно новий сайт займе своє місце в ТОПі.
3) У комерційній тематиці молодим сайтам легше просуватися в Google, він більш лояльно ставитися до «новачкам»

4) Щільність ключових слів на сторінках просуваються сайтів також різниться в пошукових системах. У для просування сайту в Google відсоток ключових слів на сторінці повинен бути трохи вище, ніж при просуванні в Яндексі.

5) За високочастотним запитам в Яндексі присутні в основному головні сторінки сайтів, в Google ж ми побачимо велику кількість внутрішніх сторінок.

6) Обидві пошукові системи накладають своєрідні «штрафні» санкції на сайти, які порушили правила пошукової системи. В Яндексі найчастіше такі санкції можна отримати за дубльований (повторюваний на декількох сторінках сайту) або неунікальний контент. В Google основна причина накладення санкцій - занадто високий відсоток ключових слів на яку просуває сторінці або велика кількість неякісних посилань, що ведуть на сайт.

7) Купівля посилань на сайт робить позитивний вплив на позиції в Яндексі. Але якщо ці посилання недостатньо якісні, то в Google, навпаки, ми будемо спостерігати падіння позицій сайту, який просувається. В даний час слід обачніше ставитися до купується посиланнях, щоб не привернути на себе санкції з боку Google.

8) Для просування сайту в Google краще використовувати «наскрізні» посилання - посилання повторювані на всіх сторінках сайту-донора.
8) Для просування сайту в Google краще використовувати «наскрізні» посилання - посилання повторювані на всіх сторінках сайту-донора

9) В даний час обидві пошукові системи враховують поведінку користувачів на сайтах. В рунеті «поведінковий фактор» має більший вплив при просуванні в Яндексі.

10) Регіональна прив'язка сайту для Яндекса має більше значення, ніж для Google. Тобто, перебуваючи в Санкт-Петербурзі і набираючи в Google пошуковий запит, ми можемо зустріти в ТОПі сайти з Вологди, Уфи і інших міст. В Яндексі по комерційним запитам така ситуація практично виключена.

Традиційно вважається, що Яндекс має більш «комерційної» аудиторією, тими, хто готовий купувати і замовляти, а в Google користувачі частіше приходять просто шукати інформацію. Але сьогодні назвати аудиторію російського Google «неконвертованій» навряд чи можливо. Американський пошуковик бурхливо розвивається на російському інтернет ринку, поступово відвойовуючи у Яндекса користувачів. Давайте подивимося на статистику користування пошуковими системами в Рунеті:

Давайте подивимося на статистику користування пошуковими системами в Рунеті:

З наведеної статистики видно, що 53% користувачів користуються в якості пошуковика Яндексом (більше половини) і 34% Google (більше третини всіх користувачів Рунету).

З цього можна зробити висновок, що при просуванні сайту не варто орієнтуватися на якусь одну пошукову машину, потрібно намагатися підходити до просування комплексно, охоплюючи якомога більше кількість потенційних клінетов.

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,