Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Відгуки Google: чому зараз Вам треба знати про них

Автор Daniel Edward Craig

Давайте будемо чесними, відгуки користувачів в Google не дуже-то корисні в порівнянні з відгуками на інших сайтах відгуків. Це випадкові, рідкісні і як правило анонімні відгуки. Ви не можете їх сортувати, опції фільтрації мінімальні, а система оцінки є динамічною метою.

Але все змінюється.

Завантажити керівництво: Google Plus для готелів Завантажити керівництво: Google Plus для готелів

Відгуки та рейтинги відіграють все більш і більш важливу роль в генеральному плані світового панування Google в онлайн плануванні подорожей. Зараз це особливо помітно в розділах: Пошук, Карти, Локальні сторінки, Google+, Пошук готелів і новинці Карусель, - які доступні в версіях для стаціонарних комп'ютерів, мобільних пристроїв і мобільних додатків.

А також не забудьте про цю майже всюдисущу кнопку «+1», завдяки якій користувачі можуть підтримати компанію, веб-сторінку, фото або публікацію.

TWITTER: Читайте @ReviewPro

Ці продукти стають все більш інтегрованими і дозволяють мандрівникам, які планують поїздку, переглядати оцінки, доступність, розташування, фото і відгуки, не залишаючи екосистему Google.

В силу зазначених вище причин мандрівникам і готелям вже складно ігнорувати відгуки. Що ж повинно знати готелі? В цій останній серії настільки популярного серіалу ReviewPro «Google для готелів» ми відповімо на запитання учасників вебінару, присвяченого відгуками Google.

Перегляньте наші попередні пости про Google локальні сторінки, Пошук готелів і Google+.

FACEBOOK: Відзначте, що Вам подобається Reviewpro в Facebook

Чи не могли б Ви пояснити систему оцінок в Google?

Зареєстровані користувачі Google можуть оцінити компанію, відвідавши її сторінку в Google+ і натиснувши значок «Написати відгук». Google адаптував 30-бальну систему оцінки Zagat після придбання цієї компанії в 2011 році, проте недавно вони заявили про те, що вони переходять на більш просту 5-зіркову систему оцінки. Всі оцінки будуть конвертовані в найближчі місяці.

Нова система дозволяє користувачам оцінити компанію в такий спосіб:

1 Зірка: Мені дуже не сподобалося
2 Star: Мені не сподобалося
3 Star: Непогано
4 Star: Мені сподобалося
5 Star: Мені дуже сподобалося

Той факт, що Google придбав Zagat, адаптував їх систему оцінки, а незабаром відмовився від неї, може здатися дивним. Також дивним здається той факт, що Google купили Frommers в 2012 році тільки для того, щоб продати його менше ніж рік тому. Але швидше за все Google був зацікавлений тільки в контенті компанії, який зараз заселяє Локальні сторінки, Карти та інші продукти. Таким чином Google додали шар призначеного для користувача і експертного контенту, який зараз грає ключову роль в досягненні довіри клієнтів і підвищення ефективності онлайн продажів в плануванні подорожей.

Чим відрізняються нові Карти Google?

Google в даний момент знаходиться в процесі випуску нової версії продукту Google Карти , Яку вони охарактеризували як захоплююче інтерактивну. Перевагами є не тільки новий дизайн, простий і зрозумілий користувачам і збагачений візуальними об'єктами, але і персоналізований пошук, який генерує припущення, ґрунтуючись на минулих діях користувача. Пошук рейсів вбудований в результат пошуку напрямків, і найімовірніше, незабаром Пошук готелю буде також інтегрований.

Зверніть увагу на нову 5-зіркову систему оцінки на зображенні нижче, в полі інформації. При натисканні на блакитну посилання відгуків Ви переходите на локальну сторінку готелю в Google+ (або, якщо сторінки готелю об'єднані, на його сторінку в Google+). Натисніть на нижній кут і з'явиться фото-карусель локальних сайтів, компаній і пам'яток.

Натисніть на нижній кут і з'явиться фото-карусель локальних сайтів, компаній і пам'яток

Список готелів в нових Картах Google
Чи впливають відгуки на пошукової рейтинг мого готелю?

Багато хто вважає, що коментарі та рейтинги впливають на алгоритм Google рейтингу сторінки, але на вебінарі Девід Заммітт, менеджер по туристичній індустрії у Великобританії в Google, розвіяв цей міф, заявивши, що насправді відгуки і рейтинги не впливають на результати органічного пошуку.

Звичайно ж, це не означає, що відгуки не впливають на рішення мандрівників. Роль цього впливу тільки посилиться в майбутньому з удосконаленням функціональності відгуків Google і додаванням можливості сортування та фільтрації відгуків відповідно до власних уподобань. Вже зараз можна побачити менше анонімних відгуків і все більше відгуків, прив'язаних до профайлам в Google+, що збільшує довіру користувачів думок, опублікованими від імені конкретної людини. Також для користувачів Google+ відгуки, опубліковані людьми з їх кіл, розташовані на початку списку відгуків.

Більш того, відгуки займають все більш стійке положення в пошуковій системі. На скріншоті пошуку готелів в Торонто, розташованому нижче, інформація відгуків включена в вікні сервісу Пошук готелів, а також в результати органічного пошуку. При натисканні на блакитну посилання відгуків Ви переходите на локальну сторінку готелю в Google+.

Якщо у Вашого готелю 5 відгуків і більше (максимум зазвичай 10), Ваш рейтинг буде також відображено в результатах пошуку. Чим вище рейтинг Вашого готелю, тим більше користувачів, швидше за все, натиснуть на посилання.

Чим вище рейтинг Вашого готелю, тим більше користувачів, швидше за все, натиснуть на посилання

Відгуки та рейтинги Google інтегровані в результати пошуку.
Як ми можемо збільшити кількість Google відгуків?

Багато готелів докладають багато зусиль у спробах збільшити кількість Google відгуків. Якщо Ви хочете зайняти активну позицію, Ви можете застосувати стандартну тактику: просити гостей написати відгук, роздавати візитні картки, встановити на видному місці вивіску з проханням написати відгук в Google, додати посилання на Ваш годинник і сторінці в Facebook і відправляти гостям електронного листа після їх виїзду з готелю.

На жаль, за словами фахівців, ці тактики не приносять суттєвого результату. Публікація відгуків в Google не є настільки популярним трендом, як публікація відгуків в TripAdvisor. Найкраще, що Ви можете зробити, це активно користуватися і оновлювати Вашу сторінку в Google+, тому що це дозволить Вам взаємодіяти з користувачами Google, які з більшою ймовірністю можуть опублікувати відгук в Google.

З ростом популярності Google відгуків, їх число буде рости природним чином. Основною причиною успіху TripAdvisor і Yelp є частота їх появи в результатах інтернет пошуку. Так як Google все більше віддає переваги їх власним продуктам, вони поступово перетягнуть трафік з цих сайтів і побудують більше значний арсенал відгуків користувачів.
Чи можу я відповідати на Google відгуки?

Як тільки Ви створили і відкрили для широкої публіки Вашу локальну сторінку в Google+, Ви можете відповідати на відгуки безпосередньо з Вашої сторінки або з Вашої об'єднаної сторінки в Google+. Увійдіть в систему, знайдіть відгук і натисніть «Відповісти». Для отримання інструкцій натисніть тут.

Як і на інших сайтах відгуків, відповідь на відгук - це можливість прояснити помилки, подякувати тим, хто Вас підтримує, і продемонструвати те, що Ви прислухаєтеся до думки гостей. Якщо Ви бажаєте отримати більш докладні поради, почитайте нове Керівництво ReviewPro « Як відповідати на онлайн відгуки ».

І останнє, що важливо зазначити, - Сповіщення в Google допоможуть Вам відстежувати нові відгуки, але вони не можуть відстежити все. ReviewPro може зробити за Вас цю роботу в більш повній мірі, відстежуючи, агрегируя і оцінюючи відгуки і згадки про Ваш готелі не тільки в Google, але на всіх основних сайтах відгуків і у всіх соціальних мережах.

Подивіться прямо зараз! Вебінар: Google для готелів.

Також подивіться:
Google+: настав час створити сторінку Вашого готелю?
Управління присутністю Вашого готелю на локальних сторінках Google
Google для готелів: розвіюємо міфи про Пошуку готелів, AdWords і 'Brandjacking'
Нове керівництво від ReviewPro для готельєрів: Як відповідати на відгуки?

Що ж повинно знати готелі?
Чим відрізняються нові Карти Google?
Як ми можемо збільшити кількість Google відгуків?
Чи можу я відповідати на Google відгуки?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают