Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Відео всередині корпорації

 1. Трансляція потоків інформації дозволяє значно скоротити грошові витрати. Все, що перетворює потокову...
 2. Відео на вимогу в SAS
 3. Мережа JD Edwards
 4. проблеми реалізації
 5. Сервер і ПО управління
 6. ПК користувача
 7. Одноадресна і многоадресная доставка
 8. пріоритети трафіку
 9. Пропускна спроможність
 10. Безпека
 11. Тиражування архівного змісту в віддалених пунктах
 12. обмеження мережі
 13. Основи передачі потокових даних

Трансляція потоків інформації дозволяє значно скоротити грошові витрати.

Все, що перетворює потокову передачу аудіо-та відеоінформації в ефективне комунікаційне Web-засіб, чудово підходить для підприємства. У порівнянні з нерухомими фотозображеннями або плоскими текстами кошти передачі потоків даних виробляють на кінцевого користувача набагато більший вплив, підсилюючи ефект від отриманого повідомлення.

Трансляція інформації прямо на робочі місця співробітників - чудовий спосіб своєчасної доставки повідомлень. А якщо цей потік даних надається на вимогу, то отримати інформацію можна в будь-якому місці і будь-якому часовому поясі.

Сьогодні, маючи більш-менш сучасний ПК з відео- і аудиоплатой, браузером і програмою відтворення звуку, отримати доступ до корпоративної мережі - не проблема. Немає необхідності бути особисто присутнім на великому нараді, участь в ньому забезпечують потокові засоби передачі даних.

Вони ідеально підходять для інформування основних партнерів, споживачів і ЗМІ про випуск нової продукції, про організацію заходів щодо навчання торгового персоналу, про проведення віртуальних торгових виставок і нові послуги.

Незабаром після початку застосування цього виду передачі інформації корпоративні економісти виявляють, що значно скоротилися витрати на маркетинг, навчання і традиційні переговори по телефону. Так, компанія Hewlett-Packard вклала 60 тис. Дол. У впровадження потокових засобів передачі даних, що базуються на технології Microsoft Windows Medium Technologies і розподілених Web-послуги, що надаються Network 24 Communications. Мета - зменшити число пересувних торговельних виставок, аудіо- та відеоконференцій, пов'язаних з анонсуванням нової продукції. Результат - економія 1,2 млн дол. Тільки за перший рік.

І хоча важко з'ясувати конкретно кількість встановлених на підприємствах потокових засобів передачі даних або дізнатися про плани розширення їх застосування, факти явно свідчать про те, що серед фірм, що входять до списку Fortune 1000, все більше прихильників використання цих коштів всередині компанії. І звичайно, піонерами стають ті фірми, які найбільш досвідчені в сфері відео.

Ранкове шоу Еріка

Компанія Novell вперше стала використовувати у своїй внутрішній мережі потокові засоби передачі даних два роки тому, а сьогодні має намір розширити сферу їх застосування. Все почалося з того, що Web-група організувала відеопередачі про новий продукт, причому потокові медіа-події створювалися за допомогою інструментальних засобів RealNetwork.

Але після виставки Comdex керівник компанії Novell Ерік Шмідт прийняв рішення охопити Web-мовленням все відділення компанії у всьому світі.

В даний час Novell регулярно проводить кілька заходів, в основі яких - трансляція потоків аудіо- та відеоінформації. А головний шоумен - Ерік Шмідт: раз в місяць він записує радіопередачу для співробітників компанії і раз в квартал коментує її фінансове становище. Його повідомлення одразу ж передаються на ПК кожного співробітника.

Поза стінами компанії Novell використовує трансляцію даних для маркетингу, навчання торгівлі і технічного навчання, підвищення кваліфікації розробників, інформування про продукцію і розширення меж своїх корпоративних заходів на торгових виставках. Компанія провела експеримент з платним показом конференцій. За оцінками аналітиків Novell, число звернень за маркетинговим матеріалом і іншими документами Novell в режимі передачі потокових даних становить в середньому 35 000 на місяць.

Для кодування інформаційного вмісту як при прямих передачах, так і на вимогу Novell використовує Real Producer Plus.

Зовнішня відеоінформація розміщується на сервері Sun Enterprise 3000, а за внутрішньокорпоративні передачі відповідають два відеопотокових сервера RealNetwork, захищені двома брандмауерами. Передачі останніх приймають співробітники відділень Novell, наприклад, в Німеччині або Англії.

Щоб уникнути можливих обмежень по пропускної здатності, для внутрішньокорпоративних передач Novell користується технологією IP Multicast, що забезпечує многобітовие швидкості. Передача здійснюється через модеми зі швидкістю 28 і 56 кбіт / с, по лінії ISDN з пропускною спроможністю близько 80 кбіт / с, а в корпоративних LAN швидкість наближається до 200 кбіт / с. Бенджамін Брімхолл, аналітик Novell, повідомив, що при першій демонстрації системи на конференції BrainShare головні корпоративні комутатори Cisco відчували перевантаження через надмірне трафіку. Зате після переконфігурації схеми доставки потокових даних і комутатора проблем не виникало.

За його оцінками, на впровадження потокової технології, апаратуру, програмне забезпечення та обладнання для відеовиробництва Novell затратила близько 250 тис. Дол. І тепер економія коштів щорічно складає 450 тис. Дол. - саме така сума раніше витрачалася на виробництво технічних відеозаписів і їх розсилку основним партнерам. «Що стосується внутрішньокорпоративних комунікацій, то тут ми щорічно економимо від 500 тис. До 1 млн дол. - це витрати на поїздки (включаючи втрати робочого часу на різні наради). Тепер ця інформація поставляється безпосередньо на настільні ПК », - каже Брімхолл.

Використання потокових засобів в компанії Novell виявилося настільки успішним, що компанія планує побудувати нову студію для розширення своїх можливостей по інформаційному наповненню. Брімхолл радить і іншим компаніям не боятися впроваджувати потокові засоби передачі даних. І хоча багато адміністраторів мереж побоюються, що це може зменшити пропускну здатність, він вважає, що витрати на високошвидкісні канали будуть значно нижче отриманої економії коштів.

Відео на вимогу в SAS

SAS Institute ( www.sas.com ) Використовує потокові засоби передачі даних вже майже три роки. Велика частина відеопродукції проводиться у власній студії відеозапису площею 85 000 кв. футів, розташованої на території SAS в м Лері (шт. Сівши. Кароліна).

Білл Маріотт, директор SAS Video Productions, вважає, що відео стане частиною настільних систем якщо не сьогодні, то в найближчому майбутньому. Спочатку SAS експериментував з відео на настільному ПК, кодуючи MPEG-версії існуючих відеозаписів і вдосконалюючи технічні прийоми.

В даний час компанія використовує поєднання RealVideo і Microsoft Media для виробництва архівної та поточної потокової інформації, яка надається більш ніж 6400 співробітникам в 19 офісах в різних країнах світу.

Велика відеотека SAS містить записи загальною тривалістю понад 300 годин, включаючи події з життя компанії, лекції, технічні демонстрації та навчальні матеріали. Всі вони доступні через корпоративну мережу компанії, захищену брандмауером. Віддалені користувачі підключаються до корпоративної мережі через модеми і отримують матеріали бази даних за ключовими словами.

Якщо фінансовий представник у Франції захоче отримати матеріали по технології вилучення інформації зі сховищ, він може в якості ключових ввести слова «видобуток інформації» (data mining) і миттєво отримати доступ до всіх архівних матеріалів по цій темі. При першому відвідуванні Web-вузла SAS користувачі реєструються і вказують цікаві для них теми. Про надходження нових відеокліпів співробітники своєчасно сповіщаються.

SAS інвестував кошти в розробку ПО кодування для форматів RealVideo і Microsoft Media, щоб віддалені користувачі могли вибирати програму перегляду. Для внутрішньокорпоративної доставки інформаційних матеріалів використовується продукт Microsoft Media, так як необхідний інструментарій вже вбудований в існуючі NT-сервери, а відтворюють пристрої безкоштовно поставляються разом з Windows.

На думку фахівців SAS за якістю відео, шанси у всіх постачальників цих коштів рівні, тому головним завданням стало для них саме інформаційне наповнення.

Мережа компанії може доставляти широкомовні IP-пакети в свої головні представництва по всьому світу, але в наступному році SAS сподівається розширити можливості під LGPL на всю територію США.

Про прибутки офіційні особи SAS говорять неохоче, проте можна не сумніватися, що компанія отримала чималу вигоду від скорочення термінів доставки повідомлень і глобального охоплення своїх філій.

Наприклад, нещодавню зустріч головних виконавчих директорів компанії в м Корі (шт. Сівши. Кароліна) дивилися в прямій трансляції більше 500 чоловік, а весь інший персонал SAS міг отримати доступ до цього брифінгу на вимогу. Під час прямої передачі співробітники могли задавати питання по телефону, факсом або електронною поштою. На серверах фіксуються дані про підключення і часу зв'язку. Виявилося, що цю зустріч протягом 24 годин переглянули понад 5000 співробітників SAS в різних країнах світу. За оцінками фахівців компанії, щоб здійснити такий проект в запису на плівці, треба було б щонайменше місяць. При цьому ніхто не зміг би порахувати, скільки співробітників переглянули її.

Мережа JD Edwards

У компанії JD Edwards в даний час проходять випробування потокові засоби в корпоративної мережі для передачі повідомлень керівництва. В експеримент залучено понад 6000 співробітників, що працюють майже в 50 офісах в різних країнах світу.

Основою схеми передачі стала дворівнева структура, так як потокові засоби будуть впроваджуватися в ЛВС без істотної модифікації глобальної частини корпоративної мережі.

Співробітники 12 основних філій в різних країнах, які з'єднані зі штаб-квартирою в Денвері високошвидкісними лініями зв'язку з ретрансляцією кадрів (frame relay), будуть отримувати аудіо- та відеоінформацію зі швидкістю 108 кбіт / с, а в невеликі офіси потокове аудіо буде передаватися зі швидкістю 28,8 кбіт / с.

Попереднє тестування показало, що один сервер може підтримувати більше 800 одночасних з'єднань, а в Денвері їх чотири, т. Е. Вже зараз JD в змозі одночасно обслуговувати 3200 користувачів.

Використовуючи Microsoft Site Server, вбудований в ОС Windows NT, компанія планує тиражувати інформаційний вміст на 12 серверів Windows Media, розміщених в різних країнах. Це дозволить реалізувати наступну схему доставки. При запиті потокових даних система буде ідентифікувати його IP-адресу і переадресовувати на найближчий вузол, пов'язаний з місцевим сервером Windows Media. Таким чином «скоротяться витрати» на оплату смуги пропускання для корпоративної глобальної мережі.

JD Edwards планує використовувати потокові засоби передачі для сеансів зв'язку з керівництвом, відомих всередині корпорації як зустрічі «Обличчям до обличчя», а також для конференц-зв'язку з інвесторами. У найближчих планах - впровадження інтерактивної інфраструктури і спеціальний папір для співробітників.

Хоча у JD Edwards теж є свій відеоотдел для створення вихідного матеріалу, на відміну від Novell і SAS компанія поки не займається кодуванням. Згодом її фахівці робитимуть і це, і тоді вони зможуть здійснювати додатковий контроль і скоротити час виробництва «роликів».

В даний час JD Edwards модернізує свої застарілі комутатори і маршрутизатори, щоб отримати можливість під LGPL потокової інформації і в кінцевому рахунку забезпечити пряму трансляцію аудіо- і відеоданих.

проблеми реалізації

Уявіть собі, що ваш головний керуючий хоче, щоб його посмішка в мільйон доларів щотижня з'являлася на кожному настільному ПК всій глобальній мережі корпорації. Мимоволі задумаєшся, а чи витримає мережа таке навантаження?

Процес інсталяції потокових засобів передачі даних вимагає наявності трьох основних компонентів: запам'ятовує для цифрового відео на сервері архівування; ПО керування вмістом адміністратора (інформаційним наповненням); прикладних програм перегляду на ПК користувача. Є ще кілька елементів, які також впливають на успіх застосування потокових засобів комунікацій.

Сервер і ПО управління

Для більшості компаній вибір обмежений двома фактично діючими стандартами на медіа-сервер: G2 Enterprise Server фірми RealNetwork і Media Server компанії Microsoft. Головна їхня відмінність - в ціні. RealNetwork продає свої пакети потокових послуг з розрахунку одна ліцензія на кожного корпоративного клієнта. Мінімальна версія системи коштує 5 тис. Дол. У неї входить 100 призначених для користувача місць плюс сервер екстрамережі для широкомовної трансляції до 20 потоків.

Microsoft включає ці кошти в Microsoft NT Server 4.0 і ОС Windows 2000, а також в усі ОС Windows своїх клієнтів практично безкоштовно.

Компанії, які прагнуть досягти найбільшої гнучкості в організації передачі аудіо- та відеоданих, можливо, захочуть використовувати обидві системи.

ПК користувача

RealPlayer фірми RealNetworks і Media Player від Microsoft пропонують кінцевому користувачеві подібні варіанти відтворення. Обидві програми безкоштовні і оперують різними аудіо- та відеоформатами. ПО RealPlayer Plus можна придбати, купивши ліцензію для всього сервера. Ця версія має ряд додаткових можливостей, зокрема, дозволяє використовувати графічний еквалайзер для поліпшення звуку і підтримує однощелчковой доступ до улюблених каналах і кліпів.

Однією з важливих характеристик ПК для роботи з відеотрансляцій є його обчислювальна потужність. Для робочої станції з частотою процесора 200 МГц і програмно реалізованим кодером відображення потокового відеосигналу не складе проблем. Головне, щоб навантаження на центральний процесор при роботі кодера не приводила до значного зниження характеристик процесора. При більш низьких частотах це майже неминуче.

Одноадресна і многоадресная доставка

Одноадресна потоковая розсилка є не що інше, як передача даних по двухточечной схемою: кожен кінцевий користувач має власний адресу, за якою і направляється виділений потік інформації. Одноадресна передача найбільш краща, якщо користувачі отримують доступ до різного інформаційного вмісту в різний час, як, наприклад, в системах зберігання відеоінформації, звідки вона витягується на вимогу. Але при цьому мережа повинна бути організована так, щоб підтримувати максимальну кількість одночасно передаються потоків. Якщо безліч людей дивляться одну і ту ж програму в один і той же час, то застосування одноадресної розсилки призводить до марного витрачання пропускної здатності мережі.

Технологія IP Multicast забезпечує найкращий спосіб прямого мовлення або одночасної трансляції одних і тих же даних декільком користувачам. Замість того щоб передавати окремий потік кожному користувачеві, сервер відправляє єдиний потік інформації на спільний груповий адресу. Будь-який бажаючий переглянути інформацію підключається до спільно використовуваного потоку. Схеми передачі за допомогою під LGPL масштабируются набагато краще, ніж при одноадресної.

Джон Брін, віце-президент з технічних розробок компанії Ameritech Data Networking Solutions, рекомендує компаніям, зацікавленим у впровадженні засобів потокової передачі інформації, перевірити, чи підтримують маршрутизатори їх мережі IP Multicast. Більшість з них, як правило, задовольняють цій вимозі, варто лише задіяти потрібну функцію. Комутатори третього рівня також підтримують багатоадресну розсилку як частина завдання маршрутизації за замовчуванням, чого не скажеш про комутатори другого рівня.

пріоритети трафіку

Великий обсяг відеотрафіка в мережі може призвести до її перевантаження, зупинивши передачу інших важливих даних. Брін радить адміністраторам мереж підшукувати комутатори, що підтримують стандарт 802.1р, що дозволить їм призначати певних даних вищу пріоритетність в черговості, ніж потокової інформації.

Пропускна спроможність

Пропускна здатність, необхідна для передачі потокових даних, залежить від розміру файлів і кількості користувачів, які переглядають їх вміст в кожен конкретний момент. «Більшість наших клієнтів використовують магістральну мережу ATM зі швидкістю ОС-3 або вище або гігабітні канали Ethernet, - говорить Брін. - У цьому випадку головне не магістральні, а периферійні комутатори, так як на ПК потрібно доставляти інформацію зі швидкістю як мінімум 10 Мбіт / с. Коли спільно використовується багато концентраторів, рекомендуємо виділити одну або дві станції тільки для потокових даних і на них завантажувати ПО клієнта ».

Кодування великої кількості варіантів інформаційного вмісту з різним ступенем стиснення або обмеження інформаційного потоку до аудіо - єдиний спосіб «вписатися» в наявну пропускну здатність. Якщо ж мережа не забезпечує пропускну здатність, достатню для постійних потокових трансляцій або одноразових Web-розсилок великого обсягу, найкраще задіяти зовнішні ресурси або придбати на час канал у таких продавців, як InterVU або Broadcast.com.

Безпека

Доступом до потокової информации, что захіщається брандмауер, можна управляти на Рівні сервера с помощью протоколів реєстрації та пароля, вбудований в Media Server и G2 Enterprise Server. Однак слід мати на увазі, що якщо ви хочете не тільки здійснювати реєстрацію і вхід по паролю, а й побудувати внутрішню віртуальну приватну мережу, то серйозного зниження продуктивності не уникнути.

Тиражування архівного змісту в віддалених пунктах

Пропускна здатність централізованих мереж в організаціях без великого числа філій зазвичай достатня для підтримки одного сервера архівування. Однак при відправленні потокової інформації в віддалені офіси слід враховувати інфраструктуру вашої глобальної мережі і обсяг трафіку. Канали зв'язку корпоративної мережі, як правило, мають набагато меншу пропускну здатність, ніж лінії, що зв'язують настільні ПК, де її нормальне значення - 10 Мбіт / с. Щоб вирішити проблему «вузького» місця смуги пропускання, Брін рекомендує тиражувати інформацію, що направляється за запитом, на віддалених серверах, що дасть користувачам можливість доступу до інформації по більш швидкодіючим каналах локальної мережі.

обмеження мережі

Визначення завдань і пріоритетів для нової служби вашої мережі - передачі потокової інформації, а також знання обмежень для цих засобів передачі має істотне значення при впровадженні.

На думку Бріна, більшість компаній хочуть використовувати передачу потокової відеоінформації для зв'язку з філіями, фінансової діяльності, трансляції виступів керівництва і т. Д. Якщо початкова мета полягає в цьому, то потрібно подивитися, чи здатні робочі станції і мережеві сервери працювати з цифровими архівними записами . Коли пріоритетним є потокове відео, завжди готове до використання, слід точніше оцінити ємність мережі. Навіть при наявності дуже високої пропускної здатності каналів можуть виникнути проблеми якості обслуговування. «Якщо глава компанії вважає, що зможе передати повідомлення кожному своєму співробітникові зі швидкістю 30 кадрів в секунду, то він помиляється, - говорить Брін. - Завжди знайдеться не менше 20 факторів, які знизять швидкість цього сигналу до чотирьох кадрів в секунду ».

Для визначення слабких і сильних сторін мережі Брін радить до початку процесу передачі змоделювати його за допомогою мережевих додатків. «У ситуаціях, коли компанія вважає за краще перевантажувати свою мережу потоковими передачами замість того, щоб переконфигурировать її, ми настійно рекомендуємо виконати моделювання роботи мережі, - каже він. - Існують засоби, що дозволяють ввести з клавіатури параметри мережі та змоделювати передачу постійної потокової інформації зі швидкістю 1,2 Мбіт / с на різні пристрої. Потім імітується запит віртуального користувача на збережену відеоінформацію через модельовану мережу і виявляються місця зниження ефективності. Іноді моделювання допомагає переконатися, що немає необхідності в удосконаленні магістралей, а іноді вказує, де найкраще розмістити станції для трансляції потокового інформації ».

Основи передачі потокових даних

У загальному випадку під потокової передачею даних розуміється здатність поставляти відео- і аудиоинформацию або презентації (типу створених за допомогою PowerPoint), що відтворюються одразу ж після отримання до них доступу без попереднього завантаження їх в локальний комп'ютер.

Існують два види доставки таких інформаційних матеріалів: прямі мультимедійні передачі (часто звані Web-трансляцією) і надання архівних аудіо- і відеоданих, доступ до яких здійснюється за запитом користувача.

Спрощено стадії перетворення відзнятого на плівку матеріалу в потокове інформаційний вміст, яке можна переглядати на екрані ПК, виглядає наступним чином:

 • подія записується на плівку;
 • вміст редагується, потім оцифровується з використанням відеомонтажна апаратури і ПО;
 • оцифрованное аудіо- та відеовміст кодується для потокової передачі. Найбільш широке визнання отримали стандарти кодування, використовувані в Windows Media і RealVideo. Однак існують апаратура та комплектуючі, ПЗ для кодування форматів Vivo, AVI, QuickTime і MPEG;
 • медіа-файл або вміст прямої потокової передачі заноситься в пам'ять комп'ютера, на якому інстальований сервер потокової середовища передачі даних;
 • користувач зв'язується зі сторінкою интрасети і запитує потокову відеоінформацію;
 • сервер відправляє оцифрованное вміст (медіа-файл) кінцевому користувачеві, а відтворює пристрій (наприклад, Media Player або RealPlayer) відображає цей медіа-файл на екрані настільного ПК.

Найбільші фірми часто вважають за краще самі здійснювати весь процес перетворення матеріалу. Багато ж, особливо невеликі компанії, зазвичай використовують для цього виробничого процесу зовнішні ресурси.

Компанії, у яких немає власного обладнання відеовиробництва, а головне, немає бажання вкладати кілька тисяч доларів в створення власної студії, можуть найняти іншу фірму для проведення зйомок і добірки окремих подій, а також замовити монтаж і оцифровку матеріалу, щоб отримати вже готові для кодування дані . Кодери можна придбати у компаній RealNetworks, Microsoft, а також у Adobe або Sonic Foundry. Крім того, такі постачальники послуг, як Encoding.com, виконують кодування і готують інформацію в тому форматі потокової передачі, в якому ви побажаєте.

Розсилка інформаційного вмісту може сильно позначитися на параметрах вашої мережі. Компанії, що не готові до додаткових проблем, пов'язаних зі зміною і пропускною спроможністю мережі, а також ті, які вважали за краще б спочатку оцінити ефективність нової послуги, перш ніж витрачати тисячі доларів на модернізацію мережі, можуть підключитися до таких постачальникам послуг, як Broadcast.com, Network 24 і InterVU. Вони забезпечують поставку потокового вмісту веб-сайтів як за допомогою прямого підключення до ЛВС, так і через Internet.

Найбільш суттєвим аспектом використання коштів потокової передачі в порівнянні з традиційними відеострічками або засобами мовлення є якість відтворення. За даними Optibase, компанії, що розробляє відеоапаратуру, передача нестислого повноекранного і повномасштабної відео (30 кадрів в секунду) по мережі може зажадати пропускної здатності до 200 Мбіт / с. Навіть при використанні формату MPEG1 для передачі відео на третьому рівні OSI необхідно забезпечити швидкість приблизно 1,2 Мбіт / с.

У більшості компаній немає ресурсів пропускної здатності, щоб обслуговувати велику кількість користувачів при такій швидкості передачі, а надлишковий трафік може супроводжуватись нестійким зображенням і порушення синхронізації при відтворенні аудіо.

Адміністраторам мереж для якісного відтворення сигналу шукати явного переможця стиснення відеосигналу потрібно досвідченим шляхом. Можливо, має сенс кодувати велику кількість варіантів інформаційного вмісту, ущільненого в різному ступені, щоб забезпечити передачу при різної пропускної здатності і трафіку. Інший спосіб розсилки віддаленим користувачам при використанні сполук з низькою пропускною спроможністю - створювати тільки аудіо- або мультимедійні презентації.

Мимоволі задумаєшся, а чи витримає мережа таке навантаження?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают