Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

ВgPlus 3.0.0.0 - Моди від Віктора - Моди програми "Менеджер Модів 2" - Каталог модів - Далекобійники 3: Game & Mods

 1. Перелік основних функцій, що входять за замовчуванням з попередніх версій патча (мода):
 2. Збільшено кількість опцій, які не діють на сейви і є відключаються:

Вашій увазі пропонується новий патч (мод) BgPlus_3, що є продовженням серії модів, що виправляють помилки розробників і поліпшують геймплей гри Д-3. Ця версія містить останні напрацювання в плані поліпшення геймплея, в неї увійшли всі кращі функції, які були створені в предудущей версіях. У зв'язку з появою ММ-2, вдалося значно розширити функціональні можливості мода, і додати нові опції. Можна навіть сказати так, що ця версія мода, є початком нового, перспективного напряму модостроітельства, для гри Далекобійники-3. Як буде в подальшому розвиватися гра, залежить від вас, шанувальників цієї гри, тому на сайті www.rnrmm.ru , Ви можете залишати свої побажання, запитання та пропозиції, які будуть прийняті до відома та за можливості здійснені в наступних моїх роботах, і роботах інших модостроітелей.

Мод призначений для ліцензійних версій Д-3, з встановленим додатком "Великі перегони".

Перелік основних функцій, що входять за замовчуванням з попередніх версій патча (мода):

1.

Виправлені помилки пов'язані з визначенням апгрейдів на СТО, для спортивних траків. Тепер відсутнє необхідність використання різних методів редагування сейвів. 2. Додані нові, різні апгрейди для спорттраков.

(Двигуни, підвіска, рама і ін.)

3.

Виправлено електроосвітлення та баги в роботі приладової панелі,
Виправлено електроосвітлення та баги в роботі приладової панелі,  у всіх траків і напівпричепів
у всіх траків і напівпричепів.
4. Виправлені помилки в наявних побічних місіях, усунуті різні види блокувань виявлених користувачами, також виправлені логічні нестиковки.
5. Додано (реанімовано) більше 30! різних місій (квестів), в т.ч. таких популярних, як з Дороті, Тріксі і ін.
6. Піднята оплата за виконання побічних місій (квестів), тепер виконувати їх не тільки цікаво, а й вигідно.
7. Доступний для покупки в офісі Гепард, для якого на СТО є все

необхідні апгрейди, а також можливий обмежений (поки) ресталлінг.

8.

Введено можливість додаткового вибору виду гри:
a) Симулятор. В цьому режимі збільшено час доставки у всіх режимах гри, для вантажів (змагань) з баз, а також для квестів. Можливість придбання спортивних двигунів, присутній тільки для спорттраков і Гепарда. Початковий капітал змінений. Початковий трак - Стерлінг 9500.
b) Аркада. У цьому режимі, час доставки відповідає тому, яке було за замовчуванням в грі ( "чайник", "далекобійник"). Режим "експерт" додатково ускладнений, і час доставки зменшено. Присутні двигуни потужністю до 2000 к.с. для всіх траків (крім Стерлінга 9500), покупка їх можлива як в офісі (разом з траком), так і окремо на деяких СТО. Початковий трак - Стерлінг 9500.
9. Додана нова функція генерації траків на тракстопах. Ця функція активується з початком нової гри і пов'язана з виконанням квестів. Відмова від квестів може її заблокувати, ну а виконання квестів в різному порядку, призводить до цікавих результатів, коли на тракстопах з'являються навіть
такі машини, яких немає в трафіку.
10. Змінено маршрути Великих перегонів. Тепер можливий вибір з трьох варіантів маршрутів. (Для коректної роботи цієї функції, і перерахованих вище, потрібно почати нову гру!).

Збільшено кількість опцій, які не діють на сейви і є відключаються:

11.

Зміна назв траків на реальні. Тепер ця опція є відключається, і її можна задіяти в будь-який момент гри, згідно бажань гравця.
12. Корекція рівнів гучності звуку для обладнання траків, а також іншого, звукового оформлення в грі. Ця функція також тепер є відключається, і може бути активована \ деактивовано в будь-який момент гри.
13. Можливість відключення емблем (картинок з вантажами) для причепів, цю функцію можна активувати або відмовитися, при установці мода.
14. Можливість зміни відображення швидкості, і інших параметрів (милі-км, галони-літри і тд.), Також можна встановити / відмовитися, при установці мода.
15. Можливість розширеного огляду в кабіні трака, додаткові режими (вид з капота трака і панорамний режим камер), доступний будь-який з двох варіантів:
1.) Камера оптимізована для всіх тягачів. 2.) Камера піднята і видалена, для всіх тягачів. Для можливості використання необхідних видів камер (панорамний і ін.), Передбачено 14 різних варіантів:

 1. Камера оптимізована + вид з пас. місця + панорамний режим.
 2. Камера оптимізована + вид c капота трака + панорамний режим.
 3. Камера оптимізована + вид з пас. місця + вид з спальника.
 4. Камера оптимізована + визирнути з вікна + вид з спальника.
 5. Камера оптимізована + визирнути з вікна + панорамний режим.
 6. Камера оптимізована + визирнути з вікна + вид з пас. місця.
 7. Камера оптимізована + виглянути з правого вікна + виглянути з лівого вікна.
 8. Камера видалена + вид з пас. місця + панорамний режим.
 9. Камера видалена + вид c капота трака + панорамний режим.
 10. Камера видалена + вид з пас. місця + вид з спальника.
 11. Камера видалена + визирнути з вікна + вид з спальника.
 12. Камера видалена + визирнути з вікна + панорамний режим.
 13. Камера видалена + визирнути з вікна + вид з пас. місця.
 14. Камера видалена + виглянути з правого вікна + виглянути з лівого вікна.
16.

"AntiHeadUp" - активація мода для відключення панелі у верхній частині екрану, автор цієї функції tester20 (Дмитро), ця функція використовується в патч (моді) спеціально для зручності користувачів і для забезпечення повної сумісності.
17. Оптимізація роботи КПП. Тепер є можливість вибору передавальних чисел коробки передач, що покращує характеристики для всіх машин. Є 3 варіанти:

 1. 6-ти ступінчаста КПП.
 2. 9-ти ступінчаста КПП.
 3. 13-ти ступінчаста КПП.

Крім перерахованих вище функцій, слід відзначити те, що у всіх версіях патч (мода) проводяться роботи по оптимізації гри, усунення провалів FPS, а також оптимізація завантаження. Деякі гравці, ще в попередніх версіях патч (мода), це відчули.

18. NEW! Починаючи з цієї версії патч (мода), до його складу входить спеціальний перспективний режим, названий мною "Нестандартна гра". Що це? Як і зрозуміло з назви, при активації цього режиму, у гравця з'являються можливості використання того, що не було заплановано розробниками. Залежно від версій патч (мода), це можуть бути нові квести, нові машини, і ін. Розробки. У цій версії патч (мода),
гравцеві пропонується можливість вибору додаткової машини, для використання в режимі кар'єри. Існує можливість вибору будь-якої машини, з пропонованого в процесі установки мода, списку. Всього поки доступно 27 додаткових машин. Додаткова машина буде доступна гравцеві відразу після початку нової гри (звичайно, якщо режим активований). Для всього парку передбачені різні апгрейди, які доступні на СТО. Зрозуміло для режиму "симулятор" і "аркада", набір різний, наприклад для режиму "симулятор", немає потужних двигунів, що дозволяють досягати сумашедших швидкостей. В процесі гри, гравець може в офісі міняти додаткову машину на звичний тягач, і назад, але продавши цю машину, гравець її втратить. На додаткової машині можна виконувати багато квести, возити попутників, посилки та ін., Крім перевезення причепів, а також участі в гонках і змаганнях, які передбачені тільки для тягачів. Поки існує можливість гри на додатковій машині, тільки в режимі зовнішньої камери, але зрозуміло, якщо вдасться створити салони, в наступних версіях патча це обмеження буде знято.

Увага!!! Для коректної гри необхідно:

 1. Відключити в налаштуваннях гри використання роликів.
 2. Нова гру.
 3. Після зміни додаткової машини на тягач і назад, необхідно зробити сейв, вийти з гри і завантажитися з нього. Інакше, в деяких випадках, можливий виліт при заїзді на СТО.

+ Для цієї версії патча, були заплановані ще деякі функції, але вони не пройшли тестових випробувань, і будуть доступні в доповненнях до основного патч дещо пізніше.
Патч-Мод сумісний ТІЛЬКИ c тими версіями інших модів, які будуть розроблені після його виходу, і які будуть враховувати його функції. Забезпечено сумісність з

Раніше зроблені сейви доступні лише для перевірки та тимчасової гри, для коректної гри в режимі кар'єри, необхідно обов'язково! почати гру спочатку. Тим, хто починав гру з більш ранніми версіями BgPlus_2, нову гру потрібно починати лише в тому випадку, якщо цього вимагають нові, що підключаються функції.


Висловлюю подяку за допомогу в тестуванні і в підтримці проекту,
камрада Terian, Domovoi732 (Роман), Нік 777 (Максим), Maksimuscool (Максим),
himm (Дмитро), fellow111 (Антон), Миха, Regwiem (Олексій), tester20 (Дмитро),
King Road (Олександр), а також багатьом іншим. Особлива подяка GoodBoyAlex (А.Бабаеву), за оперативну допомогу в створенні установки.
Встановивши патч, не забувайте подякувати автора, який доклав дуже багато праці, для улюбленої всіма нами гри, і вже хоча б на пиво, напевно заслужив від кожного. Перерахуйте будь-яку суму, на ваш розсуд, на гаманець автора в Webmoney: R583288901697 або на гаманець в системі Яндекс Гроші: 41001882694053.

Порядок установки:

2.

Якщо перед початком установки мода з'явиться повідомлення про неправильну контрольної сумі файлу Locmain.pkqt (що відбувається через різних версій цього файлу в дистрибутивах), то правильний варіант можна скачати тут .

3. Після запуску установки мода, уважного прочитання важливої ​​інформації, з'явиться вікно, в якому буде запропонований вибір типів установки. Тип "Експрес-установка" рекомендується в тому випадку, якщо ви не визначилися які опції вам потрібні, при виборі цього типу, будуть встановлені основні компоненти виправляють помилки в грі. Для повного використання всіх функцій мода, слід вибирати тип "Вибіркова установка" і дочекатися появи вікна вибору компонентів.

4. Після появи вікна вибору компонентів, відзначаєте в ньому все що хочете активувати, натискаєте кнопку "далі" і чекаєте появи сл. вікна.

5. У наступному вікні ви побачите інформацію про те, що буде встановлено. Якщо щось було вибрано неправильно, ви можете повернутися натиснувши кнопку "назад". У тому випадку якщо все вірно, натискаємо "встановити мод".

6. Далі чекаємо повної установки мода. Мод складний, вносить багато змін, тому процес установки може бути тривалим.

7. Якщо вами була активована можливість використання додаткових автомобілів, в процесі установки, буде запропоновано вибрати один з них, в іншому ж випадку, дочекайтеся появи вікна, в якому буде сказано, що мод успішно встановлений. Натискайте кнопку "готово".

8. Усе! Приємної гри!


Увага!

Програма зроблена для розміщення тільки на сайті www.rnrmm.ru . Розміщення на інших ресурсах, заборонено!

Ідентифікатор мода: {ACB0FD35-71B3-4720-9815-2F244596828F}

Розмір мода (формат mm2): 114 Мб (119 358 971 байт)

Розмір мода (формат exe): недоступний

У exe формат вбудований Менеджер Модів: недоступно

Файл розміщений на сервері: так

Доступ до тестового сервера: обмежений

Контрольні суми:ВерсіяКонтрольна сума md5mm22cf3f15b5e9441310905da0e01766dc8exeНедоступно
Системні вимоги:

 1. Ліцензійні активовані копії "Далекобійники 3: Підкорення Америки" і "Далекобійники 3: Великі гонки".
 2. Менеджер Модів 2 версії 2.1.0.100 і вище.
Наявність активованого доповнення "Великі перегони":

обов'язково. Увага! Чи не гарантується сумісність з Windows 8, 8.1 і 10! Детальніше >>

Що це?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,