Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Весільний гороскоп на 2019 рік Свині для всіх знаків зодіаку

Весільний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку.

Фото: pixabay

Багатьох людей цікавить питання: сприятливий чи 2019 рік для весілля чи ні? Адже якщо пара досягла повного взаєморозуміння і гармонії у відносинах - саме час укласти шлюб.

Взагалі сприятливі роки для весілля - це ті, які йдуть безпосередньо перед високосним. І 2019 й саме такий рік, адже слідом за ним буде високосний 2020 рік, коли вважається вкрай поганою прикметою укладати шлюби. А далі йдуть рік вдівця і рік вдови - судячи з назв теж малоприємні періоди для весілля.

Щоб узаконити свої стосунки, багато закохані пари звертаються до релігії і вирішують грати весілля в 2019 році за церковним календарем. Інші озираються на народні прикмети і забобони, треті ж орієнтуються на зірки.

Символ 2019 року Свиня, виходячи зі східного гороскопу, по натурі тварина домашня, націлене на сім'ю, міцний союз і вірність. Так що весілля в рік Свині практично для всіх знаків зодіаку буде щасливою. Але не забувайте, що навіть миролюбна Свиня в хвилини образи здатна на фонтан емоцій і вибух пристрастей. А тому в будь-якій спірній ситуації важливо шукати компроміси і домовлятися.

Весілля в 2019 році практично для всіх знаків зодіаку буде щасливою

Фото: pixabay

Весільний гороскоп на 2019 рік підкаже вам, яка доля очікує вашу сім'ю, в залежності від того, в який період і під яким знаком зодіаку ви плануєте зіграти весілля в рік Свині.

Весільний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку: Овен (21 березня - 20 квітня)

Суперечливе час для весілля. У такій сім'ї, створеної під впливом впертого знака зодіаку, не виключені сварки через різних точок зору партнерів на один і той же питання. Рішення будуть прийматися під впливом емоцій. У той же час така сім'я буде володіти сильною енергетикою і спільно здатна зрушити гори.

Весільний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку: Телець (21 квітня - 20 травня)

Весілля, зіграна під цим знаком зодіаку, призведе до створення стабільної і дружної сім'ї. Незважаючи на усталену думку, що в травні люди нудяться, в цих відносинах для чоловіка і дружини в пріоритеті завжди залишатимуться взаємна підтримка, увага, вірність, стабільність, а також сильна сексуальна енергетика.

Весільний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку: Близнюки (21 травня - 20 червня)

Шлюб, створений під впливом Близнюків, зовні виглядає дуже надійно і стабільно, а тому користується повагою у оточуючих. Це вплив часто виявляється взаємним, оскільки якісь сварки або сварки між подружжям частіше продиктовані не внутрішніми проблемами, а думкою суспільства.

Весільний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку: Рак (21 червня - 20 липня)

Весілля, яка пройшла під впливом знака Рак, призводить до народження по-справжньому міцних і міцних сімейних відносин. Обидва партнери тягнуться до домашнього затишку, відповідальності і взаємної симпатії. Але часто саме через занадто сильних почуттів така сім'я страждає від надмірної ревнощів одного з партнерів.

Весільний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку: Лев (21 липня - 22 серпня)

Сильний зодіакальний знак призводить до створення такої ж сильної і яскравої родини. Разом така пара здатна підкорити мало не всі вершини в багатьох сферах життя і добитися успіху, поваги і визнання. Головна умова для щастя в родині - це взаємна підтримка один одного, довіра і дію спільно.

Весільний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку: Діва (23 серпня - 22 вересня)

Знак зодіаку Діва забезпечить парі, що з'єдналася в цей період, спокійну, утихомирену і раціональну спільне життя. У відносинах все гранично ясно і розкладено по поличках. Тили надійно захищені, а сам шлюб буде стійким і вірним. Для такої пари велике значення має чистота - як в будинку, так і в помислах.

Весільний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку: Терези (23 вересня - 22 жовтня)

Досить сильна, міцна, врівноважена сім'я зароджується під знаком зодіаку Терези. До того ж час Покрова у слов'ян завжди вважалося дуже сприятливим для укладення шлюбів. Головна умова - щоб прагнення до матеріальних благ і накопичення не накрило подружжя з головою і не понесло з чуттєвої сфери.

Весільний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку: Скорпіон (23 жовтня - 21 листопада)

Який знак, такі і сімейні відносини. Неоднозначний, часом непередбачуваний, суперечливий і екстремальний союз виходить, якщо пара вибере для весілля період правління Скорпіона. Але ось чого не відняти у цього знака - так це запалу, нестримної пристрасті і неприборканої сексуальності в стосунках.

Весільний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку: Стрілець (22 листопада - 21 грудня)

Досить миролюбна і гармонійна сім'я виходить в результаті шлюбу, укладеного під наглядом Стрільця. Цей знак точно і влучно з'єднує серця, які згодом починають стукати в унісон. Обидва партнери знають, чого хочуть від життя, причому їх бажання багато в чому збігаються, створюючи ідилію в будинку і сім'ї.

Весільний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку: Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Авантюрний і розважливий період для створення сім'ї. Це вдалий час для шлюбу за розрахунком, а ось романтикою тут і не пахне. Подружжя розважливі й прагматичні, здатні домогтися успіху в кар'єрі, бізнесі, статус. Але ось тільки прості ніжні людські почуття тут ризикують відійти на другий план.

Весільний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку: Водолій (21 січня - 18 лютого)

Гармонійна і взаимодополняющая пара, яка поєднала серця під знаком Водолія, готова прошагать по життю рука об руку. Тут може бути все: повне взаєморозуміння, взаємний інтерес інтелектуалів, повагу один до одного, політ творчості і одночасно елементарне невміння займатися домашніми справами.

Весільний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку: Риби (19 лютого - 20 березня)

Сценарій розвитку сімейних відносин, що зародилися в цей період, може бути непередбачуваний. Спектр досить багатий: від безмірної любові один до одного до відстороненості та байдужості до прагнень партнера. Однозначно можна сказати, що парі буде ненудно, оскільки такій сім'ї властиво все перебільшувати.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают