Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Веб камери Сочі - Webcams Sochi | Погода в Сочі | Пам'ятки Сочі | Обстановка на дорогах Сочі

 1. Команда «Бізнес-Зв'язок» (Сочі)
 2. Дизайн:
 3. Керівник проекту:

Перед вами п'ята версія онлайн-відеосервісу «Сочікамера». Це некомерційний соціальний проект компанії « Бізнес-Зв'язок », Оператора зв'язку в місті Сочі. Крім цього компанія «Бізнес-Зв'язок» забезпечує функціонування некомерційної радіостанції « Електронна Хвиля ».

«Сочікамера» з'явилася 24 квітня 2009 року. Перші 3 камери були встановлені на замовлення Заявочного комітету «Сочі-2014». Даний проект фінансується і обслуговується компанією «Бізнес-Зв'язок». Деякі камери встановлені та обслуговуються нашими партнерами, інформація про них розміщена в описі цих камер.

Адміністрація сайту в своїй роботі з веб-камерами насамперед дотримується право кожного громадянина на недоторканність приватного життя, гарантоване ст. 23 Конституції РФ. Камери транслюють виключно громадські місця. Ми намагаємося сформувати зображення таким чином, щоб унеможливити розпізнавання облич людей і номерних знаків автотранспорту. Камери встановлюються на значній відстані від об'єктів, при необхідності застосовуються спеціальні фільтри.

 • Створення даного проекту є прямим вираженням права кожного громадянина вільно шукати, одержувати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію будь-яким законним способом, гарантованого п. 4 ст. 29 Конституції РФ.
 • Наші веб-камери виробляють зйомку в громадських місцях з вільним доступом. Використання зображення здійснюється в державних, громадських та інших публічних інтересах, камери знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет. Зображення людей отримані при зйомці, яка проводиться в місцях, відкритих для вільного відвідування, або на публічних заходах. Відповідно до п.п.1 і п.п.2 пункту 1 статті 152.1 ГК РФ в цих випадках отримання спеціального узгодження на проведення зйомки не потрібно.

Вміст даного сайту (елементи дизайну, програмний код, фото- і відеозображення) є інтелектуальною власністю компанії «Бізнес-Зв'язок» і охороняється відповідно до законодавства РФ.

Допускається вільне поширення статичних зображень (скріншоти, фотографії, отримані за допомогою веб-камер), при цьому для ЗМІ обов'язковою умовою є вказівка джерела: компанія « Бізнес-Зв'язок »).

Допускається використання відеоматеріалу, отриманого за допомогою веб-камер - тільки при обов'язковому письмовому узгодженні з ТОВ «Бізнес-Зв'язок», ІПН 2320105623.

Не допускається використання програмного коду і елементів дизайну веб-сайту http://sochi.camera

Перегляд камер на цьому сайті є безкоштовним, і завжди залишиться таким.

Рекламувати самих себе - банально Рекламувати самих себе - банально. Ми вирішили рекламувати своїх клієнтів. Неважливо чим ви займаєтеся: будуєте будинки, продаєте квіти, або ремонтуєте автомобілі. Якщо ви клієнт компанії «Бізнес-Зв'язок» і користуєтеся нашими послугами протягом більш ніж 1 року - у вас є можливість прорекламувати свій бізнес на сайті «Сочікамера». Безкоштовно. Вашу інформацію побачать приблизно 10000 чоловік кожен день протягом тижня. З вас - логотип і текст, з нас - розміщення на головній сторінці сайту sochi.camera.

Ми розміщуємо рекламу тільки наших клієнтів. Тільки. Наших. Клієнтів. І тільки безкоштовно. Прохання не звертатися з пропозиціями про розміщення сторонньої реклами. Більш детальна інформація - по цьому посиланню .

Яндекс-метрика: статистика відвідуваності сайту .

На сайті працює колективний мікро-блог (чат). Є глобальний і індивідуальний чат для кожної камери. Чати створені для обговорення побаченого на даній веб-камері, а також для вільного спілкування на будь-які теми.

Не допускаються:

 • пропаганда чи агітація, збуджуючі соціальну, расову, національну чи релігійну ненависть і ворожнечу
 • пропаганда соціального, расового, національного, релігійного чи мовного переваги
 • застосування ненормативної лексики, агресії і порушення законодавства РФ
 • комерційна реклама, спам

Питання та пропозиції, пов'язані з роботою сайту веб-камер бажано ставити в розділі «Тих. підтримка ».

На розсуд адміністрації ресурсу порушникам може бути заблокований доступ, а їх повідомлення - видалені без додаткового попередження.

Да прибуде з вами сила!

  Команда «Бізнес-Зв'язок» (Сочі)

  • Технічна підтримка каналів, вузлів зв'язку та серверів: Литвинов Дмитро
   Миронов Роман
   Соболевський Антон
   Шумілкін Ілля
   Шурубей Олександр
  • Група монтажу та обслуговування: Корнієнко Володимир
   Лубківський Максим
   Обабко Микола
   Плотніков Михайло
   Рильков Вадим
   Смирнов Святослав
   Стебунов Андрій
   Забіні Іван
  • Керівник служби розвитку мережі: Пащенко Сергій
 • Розробка ПО:

  Антонов Олександр ( artsector.ru )
 • Дизайн:

  Кирило Чернявський (Казань) - концепція, загальний стиль
  Олена Піменова (С.Петербург) - піктограми, додатковий дизайн
  Смирнов Андрій (Москва) - консультації і все таке
 • Керівник проекту:

  Дмитро Козменко (Сочі) - компанія «Бізнес-Зв'язок»

Російському представництву компанії Foreca за доступ до актуальних інформацію про погоду. Компанія Foreca надає сучасний і точний погодний сервіс для бізнесу: погодний контент для мас-медіа, рішення для мобільного зв'язку і навігації, енергетики та експлуатації доріг, рішення для автоматизації будівель. Також компанія пропонує проведення метеорологічних і кліматологічних досліджень, консультування, співпраця і управління проектами в сфері НДДКР, і навчання для своїх клієнтів. Детальніше читайте на сайті Foreca

Компанії Ерлівідео (Москва) за розробку і підтримку відеострімінгового сервера Flussonic, який є мотором сервісу «Сочікамера» в його нинішній, п'ятої версії. Бізнес-Зв'язок високо оцінила якість і надійність програмного забезпечення Flussonic, а також оперативну та кваліфіковану технічну підтримку з боку ТОВ «Ерлівідео». Детальніше читайте на сайті Ерлівідео

В: Як отримати запис?
Про: Записи надаються за офіційним запитом від правоохоронних органів або адвокатському запиту. Якщо такого запиту немає і ви хочете подивитися записи - ми їх покажемо на екрані, але у вигляді файлу віддавати не будемо.

В: Які камери пишуться?
Про: Камери з розділу «Дорожня обстановка» (там де машинка)

В: Скільки днів зберігається запис?
Про: 10 діб.

В: Як з нами оперативно зв'язатися?
Про: Телефон техпідтримки «Бізнес-Зв'язок» +7 (862) 296 09 11

В: Хто за нами стоїть?
Про: Гаррус Вакаріан.

В: Чи можна встановити камеру у себе і транслювати її на Сочікамере? Про: Можна. Детальніше описано нижче по тексту.

В: Чи можна вставити будь-які веб-камери звідси до себе на сайт?
Про: Можна. Детальніше описано нижче по тексту.

Якщо ви володієте або керуєте якимось рекреаційним об'єктом і думаєте про організацію подібних інтернет-трансляцій, то це досить просто зробити. Ми ставимо камери і виконуємо всі супутні заходи безкоштовно. Для цього повинні бути присутніми три простих умови:

 1. об'єкт підключений до мережі «Бізнес-Зв'язок»
 2. є дійсно цікавий, красивий вид, який захочуть переглядати інтернет-користувачі (приклади: Горки-Город , санаторій Знання )
 3. ви зв'язалися з нами через форму зворотного зв'язку.

Здійснюється через розміщення html-коду, аналогічно сервісів Youtube і Vimeo. Вбудований плеєр не брендований і має нейтральне оформлення. Є напис «Камери Сочі», назва камери і кнопка "розгорнути на весь екран". Розміри картинки (ширина / висота) - довільні.

Ми авторізуемся трансляцію і видамо вам код вставки відео в наступних випадках:

 1. ми встановили у вас веб-камеру для цього проекту;
 2. в обмін на розміщення рекламних банерів «Бізнес-Зв'язки» на сайтах з візитами не менше 1000 унікальних відвідувачів на добу. (Приклади: Сочі-Експрес , Макс-Портал )
 3. ви зв'язалися з нами через форму зворотного зв'язку.
 1. Створення сприятливого іміджу міста - курорту Сочі в очах світового інтернет - спільноти. Залучення уваги до міста Сочі з боку наших співгромадян, а також громадян іноземних держав. Залучення до культурних місць і пам'яток Сочі.
 2. Інформування жителів і гостей Сочі про стан транспортних потоків на ключових перехрестях міста, що сприяє вибору оптимального маршруту і мінімізації часу простою на дорогах. Жителям міста, комунальним службам, представникам влади надана можливість спостерігати за станом дорожніх потоків.

В: Які камери пишуться?
В: Як з нами оперативно зв'язатися?
В: Чи можна встановити камеру у себе і транслювати її на Сочікамере?
В: Чи можна вставити будь-які веб-камери звідси до себе на сайт?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно