Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Веб-дизайн: які тренди в моді

 1. Тренди, що втратили актуальність
 2. Реалістичний дизайн і стиль Web 2.0
 3. PopUp-вікна
 4. Заставка при завантаженні
 5. Відсутність читабельності і перевантаженість шрифтами
 6. Неприродні фотознімки зі стоків
 7. Самовідтворюючому відео і аудіо
 8. Рішення, що втратили свою практичність
 9. Текст у вигляді зображень
 10. Використання технології Flash
 11. Безліч кнопок Share і Like
 12. Іконки без підписів
 13. Що зараз в моді?
 14. блоковий дизайн
 15. Мінімалізм у всьому
 16. Фон з відеороликів або фотографій
 17. Використання інфографіки
 18. Прості колірні схеми
 19. Якісні нестандартні шрифти

Веб-дизайн: які тренди в моді, а від чого краще відмовитися?

Протягом останніх 5 років web-дизайн зазнав безліч змін, було впроваджено безліч інноваційних рішень і реалізована маса модних тенденцій. Ця галузь розвивається дуже активно: всі старі ресурси намагаються максимально швидко відновити свій інтерфейс, а нові - реалізувати найпередовіші тренди. Але необхідно відзначити, що існує маса web-ресурсів, які використовують застарілі методи і через це значно деградують в плані привабливості для клієнтів. Створення дизайну сайту - це кропітка і трудомісткий процес, від якого на 50% залежить рівень конверсії. Щоб не помилитися з ним, ознайомтеся з тенденціями, актуальними в 2015 році, а також методами, такими, що втратили свою популярність.

Тренди, що втратили актуальність

Багато з «прикрас», що використовувалися раніше практично на кожному сайті, - стандартних фотографій, а також шаблонних елементів інтерфейсу, вже встигли набриднути 90% користувачів. Крім того, дані елементи часто сприймаються як поганий тон. Отже, давайте розглянемо, чого варто уникати веб-дизайнерам в 2015 році?

Реалістичний дизайн і стиль Web 2.0

Вже давно минули ті часи, коли кожен вважав своїм обов'язком використовувати на сайті об'ємні кнопки з округленими краями, підсвічування елементів, реалістичну іконографіку, а також градієнтні заливки і «відображення» об'єктів. Зараз став популярний мінімалізм, і, не дивлячись на те, що думки авторитетних дизайнерів про використання плоского і об'ємного дизайну розходяться, мало хто буде сперечатися з привабливістю першого з них.

PopUp-вікна

PopUp-вікна

Статистика показує, що більшість користувачів Інтернету негативно ставляться до спливаючих вікон, які «випрошують» електронну пошту для розсилок або показують рекламу. Крім того, додатковий мінус - відсутність швидкого способу позбутися від них. Не лякайте користувачів - забудьте про автоматичні PopUp-вікнах.

Заставка при завантаженні

Користувач, переходячи на ресурс, бажає відразу побачити необхідний йому контент, а не розглядати смугу завантаження, повноекранну заставку для сайту або відео, програвати при відкритті сторінки. Всі ці елементи сприймаються як перешкоди, які заважають веб-серфінгу і можуть негативно позначитися на репутації Інтернет-ресурсу. Особливо якщо їх неможливо пропустити або моментально закрити.

Відсутність читабельності і перевантаженість шрифтами

Безліч різних шрифтів на одній сторінці - це ознака повної відсутності смаку. Найкраще використовувати один певний шрифт для всіх однотипних елементів. Крім того, текст повинен бути оптимального розміру, а його колір - добре контрастувати з тлом, щоб кожен користувач зміг розглянути і з легкістю прочитати весь викладений матеріал.

Неприродні фотознімки зі стоків

Користувачі перестали довіряти знімкам з «глянцевими» бізнесменами, «щасливими» володарями будь-яких товарів (натягнуті посмішки яких можуть викликати лише іронію) і т.д. Все це виглядає нудно і неприродно, набагато ефектніше виглядатимуть зображення, відзняті спеціально під конкретний проект.

Самовідтворюючому відео і аудіо

Відтворити у випадковому порядку відео зі звуком або музики на сторінці - це ознака поганого тону. Крім того, що користувач просто не очікує такого «сюрпризу» від сайту, програвання звуку може поставити його в незручну ситуацію або, наприклад, розбудити дитину. Зазвичай такі сторінки закриваються моментально, без найменшого жалю.

Рішення, що втратили свою практичність

Інтернет, як і всі технології, не стоїть на місці і розвивається буквально з кожною годиною. Використання сучасних засобів і методів веб-дизайну дозволить позбутися від маси проблем, пов'язаних з відображенням сайту на різних пристроях, а також поліпшити його сприйняття користувачами.

Текст у вигляді зображень

Використовувати зображення для розміщення тексту на сайті - це досить погане рішення. Якщо у користувача повільний інтернет, він просто не зможе зорієнтуватися в меню, щоб потрапити на потрібну сторінку, адже зображення завантажуються значно довше тексту. Крім того, жоден з пошукових систем не зможе проіндексувати навігаційне меню, так як вони не вміють «читати» текст з картинок.

Використання технології Flash

Зараз всім розробникам доступні такі технології, як HTML5, CSS3 і т.д., які дозволяють реалізувати повну сумісність сайту з різними пристроями і браузерами. У той час як морально застарілий Flash не дасть скористатися всім функціоналом сайту як мінімум 40% відвідувачів.

Безліч кнопок Share і Like

Не варто розміщувати на сайті кнопки всіх доступних соціальних мереж Не варто розміщувати на сайті кнопки всіх доступних соціальних мереж. Це не тільки відволікає увагу користувачів, але і займає корисний простір. Залиште кнопки 2-3 найпопулярніших ресурсів, а решта сховайте з уваги.

Іконки без підписів

Якщо підписи до іконок відображаються тільки при наведенні на них мишки - це велика проблема для мобільних користувачів. Вони не зможуть подивитися підписи і їм доведеться лише здогадуватися про призначення зображення. Крім того, при використанні ПК не кожен відвідувач захоче шукати потрібний пункт меню «методом наукового тику».

Що зараз в моді?

Одним з найостанніших трендів є адаптивний дизайн, який відмінно виглядає і стабільно працює як на ПК, так і на смартфонах. Крім того, дуже популярний flat-дизайн (з плоскими елементами), в якому використовується мінімум графіки, а вся увага акцентується на вмісті.

блоковий дизайн

блоковий дизайн

Блочне розміщення інформації дозволяє максимально швидко і комфортно ознайомитися з вмістом Інтернет-ресурсу. Прості і яскраві блоки з текстом, доповнені хорошими фотографіями, є дуже практичним рішенням.

Мінімалізм у всьому

Тепер на сторінках сайту цінується велика кількість вільного простору, контент, що притягає увагу відвідувачів, і простий для сприйняття інтерфейс, який не перевантажений зайвими блоками.

Фон з відеороликів або фотографій

Фото-фон для сайту - це відмінний спосіб привернути увагу відвідувача. Він здатен Інтернет-ресурс запам'ятовується і дає можливість виділитися серед конкурентів. Як варіант, замість фотографій можна використовувати сінемаграфи - анімовані зображення з мінімальним рухом.

Ще одна модна тенденція - відео-фон для сайту, він розміщується позаду контенту в повноекранному режимі. При цьому важливо, щоб відтворення відео не заважало сприйняттю інформації з ресурсу.

Використання інфографіки

Даний хід останнім часом став дуже популярний на багатьох сайтах Даний хід останнім часом став дуже популярний на багатьох сайтах. Інфографіка - це спосіб подачі інформації в графічному вигляді, який допомагає максимально оживити контент і зацікавити читачів.

Прості колірні схеми

Зараз популярно використовувати в дизайні сайту всього лише кілька добре підібраних кольорів замість всієї «веселки». Завдяки цьому вся увага користувача концентрується на найбільш важливих елементах.

Якісні нестандартні шрифти

Шрифт, який зможе підкреслити індивідуальність і при цьому буде максимально легкий для сприйняття - справжня візитна картка будь-якого Інтернет-ресурсу. Нестандартні шрифти на сайті більше не є проблемою завдяки таким сервісам, як Google Fonts і Typekit.

Отже, давайте розглянемо, чого варто уникати веб-дизайнерам в 2015 році?
Що зараз в моді?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно