Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Веб-дизайн: які тренди в моді

 1. Тренди, що втратили актуальність
 2. Реалістичний дизайн і стиль Web 2.0
 3. PopUp-вікна
 4. Заставка при завантаженні
 5. Відсутність читабельності і перевантаженість шрифтами
 6. Неприродні фотознімки зі стоків
 7. Самовідтворюючому відео і аудіо
 8. Рішення, що втратили свою практичність
 9. Текст у вигляді зображень
 10. Використання технології Flash
 11. Безліч кнопок Share і Like
 12. Іконки без підписів
 13. Що зараз в моді?
 14. блоковий дизайн
 15. Мінімалізм у всьому
 16. Фон з відеороликів або фотографій
 17. Використання інфографіки
 18. Прості колірні схеми
 19. Якісні нестандартні шрифти

Веб-дизайн: які тренди в моді, а від чого краще відмовитися?

Протягом останніх 5 років web-дизайн зазнав безліч змін, було впроваджено безліч інноваційних рішень і реалізована маса модних тенденцій. Ця галузь розвивається дуже активно: всі старі ресурси намагаються максимально швидко відновити свій інтерфейс, а нові - реалізувати найпередовіші тренди. Але необхідно відзначити, що існує маса web-ресурсів, які використовують застарілі методи і через це значно деградують в плані привабливості для клієнтів. Створення дизайну сайту - це кропітка і трудомісткий процес, від якого на 50% залежить рівень конверсії. Щоб не помилитися з ним, ознайомтеся з тенденціями, актуальними в 2015 році, а також методами, такими, що втратили свою популярність.

Тренди, що втратили актуальність

Багато з «прикрас», що використовувалися раніше практично на кожному сайті, - стандартних фотографій, а також шаблонних елементів інтерфейсу, вже встигли набриднути 90% користувачів. Крім того, дані елементи часто сприймаються як поганий тон. Отже, давайте розглянемо, чого варто уникати веб-дизайнерам в 2015 році?

Реалістичний дизайн і стиль Web 2.0

Вже давно минули ті часи, коли кожен вважав своїм обов'язком використовувати на сайті об'ємні кнопки з округленими краями, підсвічування елементів, реалістичну іконографіку, а також градієнтні заливки і «відображення» об'єктів. Зараз став популярний мінімалізм, і, не дивлячись на те, що думки авторитетних дизайнерів про використання плоского і об'ємного дизайну розходяться, мало хто буде сперечатися з привабливістю першого з них.

PopUp-вікна

PopUp-вікна

Статистика показує, що більшість користувачів Інтернету негативно ставляться до спливаючих вікон, які «випрошують» електронну пошту для розсилок або показують рекламу. Крім того, додатковий мінус - відсутність швидкого способу позбутися від них. Не лякайте користувачів - забудьте про автоматичні PopUp-вікнах.

Заставка при завантаженні

Користувач, переходячи на ресурс, бажає відразу побачити необхідний йому контент, а не розглядати смугу завантаження, повноекранну заставку для сайту або відео, програвати при відкритті сторінки. Всі ці елементи сприймаються як перешкоди, які заважають веб-серфінгу і можуть негативно позначитися на репутації Інтернет-ресурсу. Особливо якщо їх неможливо пропустити або моментально закрити.

Відсутність читабельності і перевантаженість шрифтами

Безліч різних шрифтів на одній сторінці - це ознака повної відсутності смаку. Найкраще використовувати один певний шрифт для всіх однотипних елементів. Крім того, текст повинен бути оптимального розміру, а його колір - добре контрастувати з тлом, щоб кожен користувач зміг розглянути і з легкістю прочитати весь викладений матеріал.

Неприродні фотознімки зі стоків

Користувачі перестали довіряти знімкам з «глянцевими» бізнесменами, «щасливими» володарями будь-яких товарів (натягнуті посмішки яких можуть викликати лише іронію) і т.д. Все це виглядає нудно і неприродно, набагато ефектніше виглядатимуть зображення, відзняті спеціально під конкретний проект.

Самовідтворюючому відео і аудіо

Відтворити у випадковому порядку відео зі звуком або музики на сторінці - це ознака поганого тону. Крім того, що користувач просто не очікує такого «сюрпризу» від сайту, програвання звуку може поставити його в незручну ситуацію або, наприклад, розбудити дитину. Зазвичай такі сторінки закриваються моментально, без найменшого жалю.

Рішення, що втратили свою практичність

Інтернет, як і всі технології, не стоїть на місці і розвивається буквально з кожною годиною. Використання сучасних засобів і методів веб-дизайну дозволить позбутися від маси проблем, пов'язаних з відображенням сайту на різних пристроях, а також поліпшити його сприйняття користувачами.

Текст у вигляді зображень

Використовувати зображення для розміщення тексту на сайті - це досить погане рішення. Якщо у користувача повільний інтернет, він просто не зможе зорієнтуватися в меню, щоб потрапити на потрібну сторінку, адже зображення завантажуються значно довше тексту. Крім того, жоден з пошукових систем не зможе проіндексувати навігаційне меню, так як вони не вміють «читати» текст з картинок.

Використання технології Flash

Зараз всім розробникам доступні такі технології, як HTML5, CSS3 і т.д., які дозволяють реалізувати повну сумісність сайту з різними пристроями і браузерами. У той час як морально застарілий Flash не дасть скористатися всім функціоналом сайту як мінімум 40% відвідувачів.

Безліч кнопок Share і Like

Не варто розміщувати на сайті кнопки всіх доступних соціальних мереж Не варто розміщувати на сайті кнопки всіх доступних соціальних мереж. Це не тільки відволікає увагу користувачів, але і займає корисний простір. Залиште кнопки 2-3 найпопулярніших ресурсів, а решта сховайте з уваги.

Іконки без підписів

Якщо підписи до іконок відображаються тільки при наведенні на них мишки - це велика проблема для мобільних користувачів. Вони не зможуть подивитися підписи і їм доведеться лише здогадуватися про призначення зображення. Крім того, при використанні ПК не кожен відвідувач захоче шукати потрібний пункт меню «методом наукового тику».

Що зараз в моді?

Одним з найостанніших трендів є адаптивний дизайн, який відмінно виглядає і стабільно працює як на ПК, так і на смартфонах. Крім того, дуже популярний flat-дизайн (з плоскими елементами), в якому використовується мінімум графіки, а вся увага акцентується на вмісті.

блоковий дизайн

блоковий дизайн

Блочне розміщення інформації дозволяє максимально швидко і комфортно ознайомитися з вмістом Інтернет-ресурсу. Прості і яскраві блоки з текстом, доповнені хорошими фотографіями, є дуже практичним рішенням.

Мінімалізм у всьому

Тепер на сторінках сайту цінується велика кількість вільного простору, контент, що притягає увагу відвідувачів, і простий для сприйняття інтерфейс, який не перевантажений зайвими блоками.

Фон з відеороликів або фотографій

Фото-фон для сайту - це відмінний спосіб привернути увагу відвідувача. Він здатен Інтернет-ресурс запам'ятовується і дає можливість виділитися серед конкурентів. Як варіант, замість фотографій можна використовувати сінемаграфи - анімовані зображення з мінімальним рухом.

Ще одна модна тенденція - відео-фон для сайту, він розміщується позаду контенту в повноекранному режимі. При цьому важливо, щоб відтворення відео не заважало сприйняттю інформації з ресурсу.

Використання інфографіки

Даний хід останнім часом став дуже популярний на багатьох сайтах Даний хід останнім часом став дуже популярний на багатьох сайтах. Інфографіка - це спосіб подачі інформації в графічному вигляді, який допомагає максимально оживити контент і зацікавити читачів.

Прості колірні схеми

Зараз популярно використовувати в дизайні сайту всього лише кілька добре підібраних кольорів замість всієї «веселки». Завдяки цьому вся увага користувача концентрується на найбільш важливих елементах.

Якісні нестандартні шрифти

Шрифт, який зможе підкреслити індивідуальність і при цьому буде максимально легкий для сприйняття - справжня візитна картка будь-якого Інтернет-ресурсу. Нестандартні шрифти на сайті більше не є проблемою завдяки таким сервісам, як Google Fonts і Typekit.

Отже, давайте розглянемо, чого варто уникати веб-дизайнерам в 2015 році?
Що зараз в моді?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,