Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ НІМЕЧЧИНА - УКРАЇНА |

Вантажоперевезення Німеччина - Україна є одним з головних напрямків міжнародних перевезень, які здійснює наша компанія

Вантажоперевезення Німеччина - Україна є одним з головних напрямків міжнародних перевезень, які здійснює наша компанія.

Німеччина, завдяки бездоганній якості продукції, що виробляється, є великим експортером своїх товарів в Україну. Тому процес вантажоперевезення по маршруту Німеччина - Україна є важливим і вимагає ретельного планування і контролю на всіх етапах перевезення вантажу.

Нашим завданням є максимальне спрощення процесу вантажоперевезення з Німеччини в Україну для наших Клієнтів. Тому, в рамках організації послуги перевезення вантажів по маршруту Німеччина - Україна, ми маємо честь запропонувати Вам:

 • Транспорт вантажопідйомністю від 2 до 20 тонн, який відповідає всім технічним і екологічним вимогам Європейського Союзу.
 • Послуги досвідчених і акуратних водіїв. Ваші вантажі будуть в надійних руках.
 • Митне оформлення вантажів в Німеччині. (При наявності всіх необхідних документів)
 • Оформлення страховки вантажу на випадок різних неприємностей (ДТП, пожежа, крадіжка ...)
 • Оформлення дозволів СЕС при ввезенні товарів на митну територію України.
 • Використання міжнародної системи транзиту вантажів TIR Carnet дозволить безперешкодно перетинати державні кордони і спростити проходження митних процедур.

Вантажоперевезення невеликих вантажів (до 3 тонн) ми можемо здійснювати консолідовано, тобто в складі збірного вантажу. Цей спосіб перевезення займе трохи більше часу на доставку, однак дозволяє економити грошові ресурси.

Ми говоримо по-німецьки. Тому можемо вільно вирішувати питання вантажоперевезення Німеччина - Україна з вашими партнерами в Німеччині.

[Stextbox id = "download» caption = "Додаткові матеріали по темі ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ НІМЕЧЧИНА - УКРАЇНА»] Для вирішення завдання перевезення і визначення точної вартості, нам потрібно знати її умова. Для цього Вам потрібно завантажити, заповнити та надіслати нам бланк замовлення:

Орієнтовну вартість доставки вантажу з різних регіонів Німеччини в Україну, можна дізнатися скачавши нашу таблицю базових тарифів вантажоперевезення Німеччина - Україна:

[/ Stextbox]

Питання з приводу вантажоперевезення Німеччина - Україна Ви можете задати за допомогою форми коментарів або зв'язавшись з менеджером напрямки будь-яким зручним способом. Ми постараємося Вам відповісти максимально швидко.

Новости