Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Валідація аккаунта ВКонтакте. Що робити, як вирішити, це вірус?

 1. Валідація аккаунта ВКонтакте. Що робити, як вирішити, це вірус? Здравсвуйте друзі! Поговоримо сьогодні...
 2. Як видалити вірус валідація аккаунта ВКонтакте?
 3. Перевіряємо комп'ютер на віруси за допомогою Dr.Web CureIt і AVZ
 4. Очищаємо, видаляємо, або замінюємо файл hosts
 5. Перевіряємо DNS-сервер. Можливо вірус замінив його
 6. висновок
 7. Валідація аккаунта ВКонтакте. Що робити, як вирішити, це вірус?
 8. Валідація аккаунта ВКонтакте - вірус, чи ні?
 9. Як видалити вірус валідація аккаунта ВКонтакте?
 10. Перевіряємо комп'ютер на віруси за допомогою Dr.Web CureIt і AVZ
 11. Очищаємо, видаляємо, або замінюємо файл hosts
 12. Перевіряємо DNS-сервер. Можливо вірус замінив його
 13. висновок
 14. Валідація аккаунта ВКонтакте. Що робити, як вирішити, це вірус?
 15. Валідація аккаунта ВКонтакте - вірус, чи ні?
 16. Як видалити вірус валідація аккаунта ВКонтакте?
 17. Перевіряємо комп'ютер на віруси за допомогою Dr.Web CureIt і AVZ
 18. Очищаємо, видаляємо, або замінюємо файл hosts
 19. Перевіряємо DNS-сервер. Можливо вірус замінив його
 20. висновок

Валідація аккаунта ВКонтакте. Що робити, як вирішити, це вірус?

Здравсвуйте друзі! Поговоримо сьогодні про таку проблему, як валідація облікового запису в соціальній мережі ВКонтакте. Як прибрати валідацію і від чого вона з'являється. Що б було зрозуміло, давайте спочатку розберемося, що таке валідація аккаунта і яка вона буває. Сьогодні ми говоримо виключно про соціальну мережу Вконтакте, хоча така проблема дуже часто зустрічається і в Одноклассниках.

Валідація аккаунта - це прив'язка Вашої сторінки до Вашого номеру мобільного телефону. Це потрібно для того, що б можна було легко відновити доступ до Вашої сторінці в соціальній мережі ВКонтакте. Вам просто прийде СМС повідомлення з кодом, який Ви введете на сайті і отримаєте доступ до своєї сторінці. У разі, якщо Вас наприклад зламали, або Ви забули свій пароль.

ВКонтакте зараз вже неможливо зареєструватися без вказівки номера Вашого мобільного телефону. А Всі раніше створені сторінки отримали пропозицію вказати номер мобільного телефону, тим самим прив'язали свою сторінку до номера.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Вище я описав, якщо так можна сказати, офіційний спосіб валідації аккаунта в соціальній мережі ВКонтакте.

Ви повинні пам'ятати, що ВКонтакте ніколи не попросить Вас відправити СМС на короткий (та й на довгий) номер! Валідація - безкоштовна. Ви просто вводите свій номер телефону і Вам приходить код, який Ви вказує на сайті для перевірки, що той хто намагається увійти на сторінку - власник номера, до якого прив'язана ця сторінка.

Але стаття не про прив'язку вашої сторінки до номера, а про віруси, які маскуються під "Валідацію аккаунта" і просять Вас відправити СМС на короткий номер, ввести свій логін, пароль, або інші дані. Ось зараз ми постараємося вирішити цю проблему і прибрати валідацію аккаунта, під якою ховається вірус.

Ви заходите Вконтакт і бачите ось таке вікно:

Важливо!

Текст в цьому вікні може бути інший! Там може бути написано, що Вашу сторінку заблокували і Вам потрібно відправити СМС на такий-то номер. Може бути все що завгодно. Головне, не відправляйте ніяких СМС, швидше за все це вірус!

Перевірте адресу, який прописаний в адресному рядку браузера. Там повинен бути наприклад http://vk.com. Дуже часто вірус перенаправляє на інший, схожий адреса, а сам сайт дуже схожий на сайт ВКонтакте.

Але так само не варто забувати, що це може бути і нормальна перевірка Вашого номера, яка Вам нічим не загрожує. Зараз перевіримо.

Валідація аккаунта ВКонтакте - вірус, чи ні?

Для того, що б перевірити, вірус чи це, досить спробувати зайти Вконтакт з іншого комп'ютера, або мобільного пристрою. Якщо все нормально і ніяких вікон з проханням щось ввести, або щось відправити немає, то значить у Вас на комп'ютері розважається вірус, який ми спробуємо знищити, читайте статтю далі.

Якщо у Вас немає можливості перевірити на іншому комп'ютері, то спробуйте зайти ВКонтакте через анонімайзер, наприклад можна взяти http://cameleo.ru . Переходимо по посиланню і внизу сторінки натискаємо на vk.com.

com

На сторінці яка відкриється, спробуйте увійти на свою сторінку. Якщо ніяких вікон з "Валідація аккаунта" не з'явиться, то значить у Вас на комп'ютері точно вірус.

Головне!

Не відправляйте СМС! У кращому випадку, у Вас буде один раз списана певна сума з рахунку (приблизно 300 рублів, залежить від жадібності шахраїв). У гіршому випадку, у Вас після кожного поповнення мобільного телефону будуть пропадати гроші з рахунку.

Як видалити вірус валідація аккаунта ВКонтакте?

Ось ми і підійшли до найцікавішої частини цієї статті. Зараз я розповім Вам про деякі способи, якими можна видалити цей вірус.

Віруси, які маскуються під валідацію аккаунта, найрізноманітніші і кожен намагається сховатися якомога глибше в системі, що б його не знайшли. Якщо говорити про те, де можна зловити такий вірус, то тут варіантів дуже багато. Можливо Ви перейшли з якоїсь засланні в тій же соціальній мережі ВКонтакте і після цього вже зайти Вконтакте не виходить. Можливо Ви завантажили якийсь файл і встановили його. Варіантів дуже багато, зловити вірус, це не проблема - проблема від нього позбудеться (правда життя :)).

Зазвичай всі віруси, які перенаправляють на інші сайти, які забороняють доступ до певних сайтів і які показують такі вікна як "Валідація аккаунта" - змінюють файл hosts. Вони можуть прописувати туди свої рядки, які будуть Вас перенаправляти на інші сайти, можуть створити приховану копію файлу hosts і т. Д.

Я вже писав статтю Не можу зайти Вконтакт. Редагуємо файл hosts. В якій писав про те, як очистити файл hosts. Але зараз ще раз більш детально про все напишу. Але перш ніж шукати і виправляти проблему вручну, ми спочатку запустимо "Важку артилерію" :). Перевіримо комп'ютер утилітою Dr.Web CureIt і утилітою AVZ. Так само за допомогою AVZ спробуємо автоматично вилікувати файл hosts.

Перевіряємо комп'ютер на віруси за допомогою Dr.Web CureIt і AVZ

Dr.Web CureIt - хороша утиліта, яка проссканірует Ваш комп'ютер і при виявленні вірусу спробуйте його нейтралізувати. Так само утиліта спробує виправити всі проблеми, які накоїв вірус. Я вже писав докладну інструкцію про те як користуватися утилітою CureIt - Перевіряємо ефективність антивіруса і швидко видаляємо віруси за допомогою безкоштовної утиліти Dr.Web CureIt .

AVZ - ще одне класне засіб, який допоможе вирішити проблему з вірусами. Докладна інструкція - Огляд і робота з антивірусною утилітою AVZ .

Так само за допомогою AVZ можна спробувати вилікувати файл hosts. Робиться це так:

Запустіть утиліту, натисніть на "Файл" і виберіть "Відновлення системи".

Запустіть утиліту, натисніть на Файл і виберіть Відновлення системи

Відкриється вікно, в якому потрібно поставити галочку навпроти пункту "Очищення файлу hosts" і вибрати "Виконати зазначені операції".

Відкриється вікно, в якому потрібно поставити галочку навпроти пункту Очищення файлу hosts і вибрати Виконати зазначені операції

З'явиться попередження, натисніть "Так".

З'явиться попередження, натисніть Так

Після цих дій перезавантажте комп'ютер і спробуйте зайти Вконтакт. Якщо проблема залишилася, то читаємо далі.

Очищаємо, видаляємо, або замінюємо файл hosts

Відкрийте файл hosts і подивіться, чи є в ньому непотрібний рядки (як повинен виглядає файл hosts дивіться тут ). Цей файл знаходиться в: C: \ Windows \ System32 \ Drivers \ Etc \ (якщо у Вас 64-розрядний, то шлях буде таким: C: \ Windows \ SysWOW64 \ Drivers \ Etc \).

Ви можете спробувати видалити непотрібні рядки відкривши його через Блокнот і зберегти файл.

Багато так само просто повністю видаляють папку Etc. Це як правило не страшно для роботи системи і допомагає вирішити проблему. Але ці дії Ви робите на свій страх і ризик!

Бувають випадки, коли вірус створює приховану копію файлу hosts в цій же папці Etc. Ви вносите зміни в файл hosts, але результату немає і це не дивно. Вирішити цю проблему допомагає заміна самого файлу оригіналом.

Натисніть на це посилання що б завантажити файл hosts.

Потім натисніть зберегти, перейдіть в папку Etc в якій знаходиться файл hosts і натисніть два рази на нього. З'явиться вікно з питанням чи замінювати файл - погодьтеся.

З'явиться вікно з питанням чи замінювати файл - погодьтеся

Ну з файлом hosts начебто розібралися.

Не забудьте ще перевірити автозавантаження - Як це зробити, я писав в статті Як прибрати програми з автозавантаження (автозапуску)? Видаліть звідти все дивні програми, особливо ті, які мають розширення .cmd і .bat.

Перевіряємо DNS-сервер. Можливо вірус замінив його

Подібні віруси можуть змінювати DNS сервера. Давайте перевіримо:

Зайдіть в "Пуск" - "Панель управління" - "Центр управління мережами і загальним доступом" - "Зміна параметрів адаптера".

Натисніть правою кнопкою миші на те з'єднання, через яке Ви підключаєтеся до інтернету і виберіть "Властивості".

Виділіть "Протокол Інтернету версії 4 (TCP / IPv4)" і натисніть кнопку "Властивості".

І подивіться який DNS там прописаний. Якщо там якийсь незнайомий Вам адресу, то замініть на свій, або встановіть отримувати автоматично.

Якщо там якийсь незнайомий Вам адресу, то замініть на свій, або встановіть отримувати автоматично

Потрібно ще виконати дві команди:

Відкрийте "Пуск", "Всі програми", "Стандартні" і запустіть Командний рядок.

По черзі введіть дві команди:

route -f
ipconfig / flushdns

Після кожної команди підтвердіть її натисканням на Enter.

Після цих дій перезавантажте комп'ютер і спробуйте знову зайти Вконтакт.

висновок

Ну начебто всі основні способи розглянув, якими можна зловити цей вірус. Якщо у Вас не вийшло вирішити проблему описаними Вище способами, то значить у Вас серйозніший випадок. Пам'ятаю у мене була проблема з валідації аккаунта в Одноклассниках (описував в статті Не можу увійти в однокласники. Помилка 404 Not found. Не виходить відновити доступ через номер. ), Вирішив перевстановлення Windows. Правда тоді багато часу розбиратися не було. Це я до того, що перевстановлення операційної системи допомагає :).

Питання, рекомендації і доповнення чекаю в коментарях. Всього доброго!

Валідація аккаунта ВКонтакте. Що робити, як вирішити, це вірус?

Здравсвуйте друзі! Поговоримо сьогодні про таку проблему, як валідація облікового запису в соціальній мережі ВКонтакте. Як прибрати валідацію і від чого вона з'являється. Що б було зрозуміло, давайте спочатку розберемося, що таке валідація аккаунта і яка вона буває. Сьогодні ми говоримо виключно про соціальну мережу Вконтакте, хоча така проблема дуже часто зустрічається і в Одноклассниках.

Валідація аккаунта - це прив'язка Вашої сторінки до Вашого номеру мобільного телефону. Це потрібно для того, що б можна було легко відновити доступ до Вашої сторінці в соціальній мережі ВКонтакте. Вам просто прийде СМС повідомлення з кодом, який Ви введете на сайті і отримаєте доступ до своєї сторінці. У разі, якщо Вас наприклад зламали, або Ви забули свій пароль.

ВКонтакте зараз вже неможливо зареєструватися без вказівки номера Вашого мобільного телефону. А Всі раніше створені сторінки отримали пропозицію вказати номер мобільного телефону, тим самим прив'язали свою сторінку до номера.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Вище я описав, якщо так можна сказати, офіційний спосіб валідації аккаунта в соціальній мережі ВКонтакте.

Ви повинні пам'ятати, що ВКонтакте ніколи не попросить Вас відправити СМС на короткий (та й на довгий) номер! Валідація - безкоштовна. Ви просто вводите свій номер телефону і Вам приходить код, який Ви вказує на сайті для перевірки, що той хто намагається увійти на сторінку - власник номера, до якого прив'язана ця сторінка.

Але стаття не про прив'язку вашої сторінки до номера, а про віруси, які маскуються під "Валідацію аккаунта" і просять Вас відправити СМС на короткий номер, ввести свій логін, пароль, або інші дані. Ось зараз ми постараємося вирішити цю проблему і прибрати валідацію аккаунта, під якою ховається вірус.

Ви заходите Вконтакт і бачите ось таке вікно:

Важливо!

Текст в цьому вікні може бути інший! Там може бути написано, що Вашу сторінку заблокували і Вам потрібно відправити СМС на такий-то номер. Може бути все що завгодно. Головне, не відправляйте ніяких СМС, швидше за все це вірус!

Перевірте адресу, який прописаний в адресному рядку браузера. Там повинен бути наприклад http://vk.com. Дуже часто вірус перенаправляє на інший, схожий адреса, а сам сайт дуже схожий на сайт ВКонтакте.

Але так само не варто забувати, що це може бути і нормальна перевірка Вашого номера, яка Вам нічим не загрожує. Зараз перевіримо.

Валідація аккаунта ВКонтакте - вірус, чи ні?

Для того, що б перевірити, вірус чи це, досить спробувати зайти Вконтакт з іншого комп'ютера, або мобільного пристрою. Якщо все нормально і ніяких вікон з проханням щось ввести, або щось відправити немає, то значить у Вас на комп'ютері розважається вірус, який ми спробуємо знищити, читайте статтю далі.

Якщо у Вас немає можливості перевірити на іншому комп'ютері, то спробуйте зайти ВКонтакте через анонімайзер, наприклад можна взяти http://cameleo.ru . Переходимо по посиланню і внизу сторінки натискаємо на vk.com.

com

На сторінці яка відкриється, спробуйте увійти на свою сторінку. Якщо ніяких вікон з "Валідація аккаунта" не з'явиться, то значить у Вас на комп'ютері точно вірус.

Головне!

Не відправляйте СМС! У кращому випадку, у Вас буде один раз списана певна сума з рахунку (приблизно 300 рублів, залежить від жадібності шахраїв). У гіршому випадку, у Вас після кожного поповнення мобільного телефону будуть пропадати гроші з рахунку.

Як видалити вірус валідація аккаунта ВКонтакте?

Ось ми і підійшли до найцікавішої частини цієї статті. Зараз я розповім Вам про деякі способи, якими можна видалити цей вірус.

Віруси, які маскуються під валідацію аккаунта, найрізноманітніші і кожен намагається сховатися якомога глибше в системі, що б його не знайшли. Якщо говорити про те, де можна зловити такий вірус, то тут варіантів дуже багато. Можливо Ви перейшли з якоїсь засланні в тій же соціальній мережі ВКонтакте і після цього вже зайти Вконтакте не виходить. Можливо Ви завантажили якийсь файл і встановили його. Варіантів дуже багато, зловити вірус, це не проблема - проблема від нього позбудеться (правда життя :)).

Зазвичай всі віруси, які перенаправляють на інші сайти, які забороняють доступ до певних сайтів і які показують такі вікна як "Валідація аккаунта" - змінюють файл hosts. Вони можуть прописувати туди свої рядки, які будуть Вас перенаправляти на інші сайти, можуть створити приховану копію файлу hosts і т. Д.

Я вже писав статтю Не можу зайти Вконтакт. Редагуємо файл hosts. В якій писав про те, як очистити файл hosts. Але зараз ще раз більш детально про все напишу. Але перш ніж шукати і виправляти проблему вручну, ми спочатку запустимо "Важку артилерію" :). Перевіримо комп'ютер утилітою Dr.Web CureIt і утилітою AVZ. Так само за допомогою AVZ спробуємо автоматично вилікувати файл hosts.

Перевіряємо комп'ютер на віруси за допомогою Dr.Web CureIt і AVZ

Dr.Web CureIt - хороша утиліта, яка проссканірует Ваш комп'ютер і при виявленні вірусу спробуйте його нейтралізувати. Так само утиліта спробує виправити всі проблеми, які накоїв вірус. Я вже писав докладну інструкцію про те як користуватися утилітою CureIt - Перевіряємо ефективність антивіруса і швидко видаляємо віруси за допомогою безкоштовної утиліти Dr.Web CureIt .

AVZ - ще одне класне засіб, який допоможе вирішити проблему з вірусами. Докладна інструкція - Огляд і робота з антивірусною утилітою AVZ .

Так само за допомогою AVZ можна спробувати вилікувати файл hosts. Робиться це так:

Запустіть утиліту, натисніть на "Файл" і виберіть "Відновлення системи".

Запустіть утиліту, натисніть на Файл і виберіть Відновлення системи

Відкриється вікно, в якому потрібно поставити галочку навпроти пункту "Очищення файлу hosts" і вибрати "Виконати зазначені операції".

Відкриється вікно, в якому потрібно поставити галочку навпроти пункту Очищення файлу hosts і вибрати Виконати зазначені операції

З'явиться попередження, натисніть "Так".

З'явиться попередження, натисніть Так

Після цих дій перезавантажте комп'ютер і спробуйте зайти Вконтакт. Якщо проблема залишилася, то читаємо далі.

Очищаємо, видаляємо, або замінюємо файл hosts

Відкрийте файл hosts і подивіться, чи є в ньому непотрібний рядки (як повинен виглядає файл hosts дивіться тут ). Цей файл знаходиться в: C: \ Windows \ System32 \ Drivers \ Etc \ (якщо у Вас 64-розрядний, то шлях буде таким: C: \ Windows \ SysWOW64 \ Drivers \ Etc \).

Ви можете спробувати видалити непотрібні рядки відкривши його через Блокнот і зберегти файл.

Багато так само просто повністю видаляють папку Etc. Це як правило не страшно для роботи системи і допомагає вирішити проблему. Але ці дії Ви робите на свій страх і ризик!

Бувають випадки, коли вірус створює приховану копію файлу hosts в цій же папці Etc. Ви вносите зміни в файл hosts, але результату немає і це не дивно. Вирішити цю проблему допомагає заміна самого файлу оригіналом.

Натисніть на це посилання що б завантажити файл hosts.

Потім натисніть зберегти, перейдіть в папку Etc в якій знаходиться файл hosts і натисніть два рази на нього. З'явиться вікно з питанням чи замінювати файл - погодьтеся.

З'явиться вікно з питанням чи замінювати файл - погодьтеся

Ну з файлом hosts начебто розібралися.

Не забудьте ще перевірити автозавантаження - Як це зробити, я писав в статті Як прибрати програми з автозавантаження (автозапуску)? Видаліть звідти все дивні програми, особливо ті, які мають розширення .cmd і .bat.

Перевіряємо DNS-сервер. Можливо вірус замінив його

Подібні віруси можуть змінювати DNS сервера. Давайте перевіримо:

Зайдіть в "Пуск" - "Панель управління" - "Центр управління мережами і загальним доступом" - "Зміна параметрів адаптера".

Натисніть правою кнопкою миші на те з'єднання, через яке Ви підключаєтеся до інтернету і виберіть "Властивості".

Виділіть "Протокол Інтернету версії 4 (TCP / IPv4)" і натисніть кнопку "Властивості".

І подивіться який DNS там прописаний. Якщо там якийсь незнайомий Вам адресу, то замініть на свій, або встановіть отримувати автоматично.

Якщо там якийсь незнайомий Вам адресу, то замініть на свій, або встановіть отримувати автоматично

Потрібно ще виконати дві команди:

Відкрийте "Пуск", "Всі програми", "Стандартні" і запустіть Командний рядок.

По черзі введіть дві команди:

route -f
ipconfig / flushdns

Після кожної команди підтвердіть її натисканням на Enter.

Після цих дій перезавантажте комп'ютер і спробуйте знову зайти Вконтакт.

висновок

Ну начебто всі основні способи розглянув, якими можна зловити цей вірус. Якщо у Вас не вийшло вирішити проблему описаними Вище способами, то значить у Вас серйозніший випадок. Пам'ятаю у мене була проблема з валідації аккаунта в Одноклассниках (описував в статті Не можу увійти в однокласники. Помилка 404 Not found. Не виходить відновити доступ через номер. ), Вирішив перевстановлення Windows. Правда тоді багато часу розбиратися не було. Це я до того, що перевстановлення операційної системи допомагає :).

Питання, рекомендації і доповнення чекаю в коментарях. Всього найкращого!

Валідація аккаунта ВКонтакте. Що робити, як вирішити, це вірус?

Здравсвуйте друзі! Поговоримо сьогодні про таку проблему, як валідація облікового запису в соціальній мережі ВКонтакте. Як прибрати валідацію і від чого вона з'являється. Що б було зрозуміло, давайте спочатку розберемося, що таке валідація аккаунта і яка вона буває. Сьогодні ми говоримо виключно про соціальну мережу Вконтакте, хоча така проблема дуже часто зустрічається і в Одноклассниках.

Валідація аккаунта - це прив'язка Вашої сторінки до Вашого номеру мобільного телефону. Це потрібно для того, що б можна було легко відновити доступ до Вашої сторінці в соціальній мережі ВКонтакте. Вам просто прийде СМС повідомлення з кодом, який Ви введете на сайті і отримаєте доступ до своєї сторінці. У разі, якщо Вас наприклад зламали, або Ви забули свій пароль.

ВКонтакте зараз вже неможливо зареєструватися без вказівки номера Вашого мобільного телефону. А Всі раніше створені сторінки отримали пропозицію вказати номер мобільного телефону, тим самим прив'язали свою сторінку до номера.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Вище я описав, якщо так можна сказати, офіційний спосіб валідації аккаунта в соціальній мережі ВКонтакте.

Ви повинні пам'ятати, що ВКонтакте ніколи не попросить Вас відправити СМС на короткий (та й на довгий) номер! Валідація - безкоштовна. Ви просто вводите свій номер телефону і Вам приходить код, який Ви вказує на сайті для перевірки, що той хто намагається увійти на сторінку - власник номера, до якого прив'язана ця сторінка.

Але стаття не про прив'язку вашої сторінки до номера, а про віруси, які маскуються під "Валідацію аккаунта" і просять Вас відправити СМС на короткий номер, ввести свій логін, пароль, або інші дані. Ось зараз ми постараємося вирішити цю проблему і прибрати валідацію аккаунта, під якою ховається вірус.

Ви заходите Вконтакт і бачите ось таке вікно:

Важливо!

Текст в цьому вікні може бути інший! Там може бути написано, що Вашу сторінку заблокували і Вам потрібно відправити СМС на такий-то номер. Може бути все що завгодно. Головне, не відправляйте ніяких СМС, швидше за все це вірус!

Перевірте адресу, який прописаний в адресному рядку браузера. Там повинен бути наприклад http://vk.com. Дуже часто вірус перенаправляє на інший, схожий адреса, а сам сайт дуже схожий на сайт ВКонтакте.

Але так само не варто забувати, що це може бути і нормальна перевірка Вашого номера, яка Вам нічим не загрожує. Зараз перевіримо.

Валідація аккаунта ВКонтакте - вірус, чи ні?

Для того, що б перевірити, вірус чи це, досить спробувати зайти Вконтакт з іншого комп'ютера, або мобільного пристрою. Якщо все нормально і ніяких вікон з проханням щось ввести, або щось відправити немає, то значить у Вас на комп'ютері розважається вірус, який ми спробуємо знищити, читайте статтю далі.

Якщо у Вас немає можливості перевірити на іншому комп'ютері, то спробуйте зайти ВКонтакте через анонімайзер, наприклад можна взяти http://cameleo.ru . Переходимо по посиланню і внизу сторінки натискаємо на vk.com.

com

На сторінці яка відкриється, спробуйте увійти на свою сторінку. Якщо ніяких вікон з "Валідація аккаунта" не з'явиться, то значить у Вас на комп'ютері точно вірус.

Головне!

Не відправляйте СМС! У кращому випадку, у Вас буде один раз списана певна сума з рахунку (приблизно 300 рублів, залежить від жадібності шахраїв). У гіршому випадку, у Вас після кожного поповнення мобільного телефону будуть пропадати гроші з рахунку.

Як видалити вірус валідація аккаунта ВКонтакте?

Ось ми і підійшли до найцікавішої частини цієї статті. Зараз я розповім Вам про деякі способи, якими можна видалити цей вірус.

Віруси, які маскуються під валідацію аккаунта, найрізноманітніші і кожен намагається сховатися якомога глибше в системі, що б його не знайшли. Якщо говорити про те, де можна зловити такий вірус, то тут варіантів дуже багато. Можливо Ви перейшли з якоїсь засланні в тій же соціальній мережі ВКонтакте і після цього вже зайти Вконтакте не виходить. Можливо Ви завантажили якийсь файл і встановили його. Варіантів дуже багато, зловити вірус, це не проблема - проблема від нього позбудеться (правда життя :)).

Зазвичай всі віруси, які перенаправляють на інші сайти, які забороняють доступ до певних сайтів і які показують такі вікна як "Валідація аккаунта" - змінюють файл hosts. Вони можуть прописувати туди свої рядки, які будуть Вас перенаправляти на інші сайти, можуть створити приховану копію файлу hosts і т. Д.

Я вже писав статтю Не можу зайти Вконтакт. Редагуємо файл hosts. В якій писав про те, як очистити файл hosts. Але зараз ще раз більш детально про все напишу. Але перш ніж шукати і виправляти проблему вручну, ми спочатку запустимо "Важку артилерію" :). Перевіримо комп'ютер утилітою Dr.Web CureIt і утилітою AVZ. Так само за допомогою AVZ спробуємо автоматично вилікувати файл hosts.

Перевіряємо комп'ютер на віруси за допомогою Dr.Web CureIt і AVZ

Dr.Web CureIt - хороша утиліта, яка проссканірует Ваш комп'ютер і при виявленні вірусу спробуйте його нейтралізувати. Так само утиліта спробує виправити всі проблеми, які накоїв вірус. Я вже писав докладну інструкцію про те як користуватися утилітою CureIt - Перевіряємо ефективність антивіруса і швидко видаляємо віруси за допомогою безкоштовної утиліти Dr.Web CureIt .

AVZ - ще одне класне засіб, який допоможе вирішити проблему з вірусами. Докладна інструкція - Огляд і робота з антивірусною утилітою AVZ .

Так само за допомогою AVZ можна спробувати вилікувати файл hosts. Робиться це так:

Запустіть утиліту, натисніть на "Файл" і виберіть "Відновлення системи".

Запустіть утиліту, натисніть на Файл і виберіть Відновлення системи

Відкриється вікно, в якому потрібно поставити галочку навпроти пункту "Очищення файлу hosts" і вибрати "Виконати зазначені операції".

Відкриється вікно, в якому потрібно поставити галочку навпроти пункту Очищення файлу hosts і вибрати Виконати зазначені операції

З'явиться попередження, натисніть "Так".

З'явиться попередження, натисніть Так

Після цих дій перезавантажте комп'ютер і спробуйте зайти Вконтакт. Якщо проблема залишилася, то читаємо далі.

Очищаємо, видаляємо, або замінюємо файл hosts

Відкрийте файл hosts і подивіться, чи є в ньому непотрібний рядки (як повинен виглядає файл hosts дивіться тут ). Цей файл знаходиться в: C: \ Windows \ System32 \ Drivers \ Etc \ (якщо у Вас 64-розрядний, то шлях буде таким: C: \ Windows \ SysWOW64 \ Drivers \ Etc \).

Ви можете спробувати видалити непотрібні рядки відкривши його через Блокнот і зберегти файл.

Багато так само просто повністю видаляють папку Etc. Це як правило не страшно для роботи системи і допомагає вирішити проблему. Але ці дії Ви робите на свій страх і ризик!

Бувають випадки, коли вірус створює приховану копію файлу hosts в цій же папці Etc. Ви вносите зміни в файл hosts, але результату немає і це не дивно. Вирішити цю проблему допомагає заміна самого файлу оригіналом.

Натисніть на це посилання що б завантажити файл hosts.

Потім натисніть зберегти, перейдіть в папку Etc в якій знаходиться файл hosts і натисніть два рази на нього. З'явиться вікно з питанням чи замінювати файл - погодьтеся.

З'явиться вікно з питанням чи замінювати файл - погодьтеся

Ну з файлом hosts начебто розібралися.

Не забудьте ще перевірити автозавантаження - Як це зробити, я писав в статті Як прибрати програми з автозавантаження (автозапуску)? Видаліть звідти все дивні програми, особливо ті, які мають розширення .cmd і .bat.

Перевіряємо DNS-сервер. Можливо вірус замінив його

Подібні віруси можуть змінювати DNS сервера. Давайте перевіримо:

Зайдіть в "Пуск" - "Панель управління" - "Центр управління мережами і загальним доступом" - "Зміна параметрів адаптера".

Натисніть правою кнопкою миші на те з'єднання, через яке Ви підключаєтеся до інтернету і виберіть "Властивості".

Виділіть "Протокол Інтернету версії 4 (TCP / IPv4)" і натисніть кнопку "Властивості".

І подивіться який DNS там прописаний. Якщо там якийсь незнайомий Вам адресу, то замініть на свій, або встановіть отримувати автоматично.

Якщо там якийсь незнайомий Вам адресу, то замініть на свій, або встановіть отримувати автоматично

Потрібно ще виконати дві команди:

Відкрийте "Пуск", "Всі програми", "Стандартні" і запустіть Командний рядок.

По черзі введіть дві команди:

route -f
ipconfig / flushdns

Після кожної команди підтвердіть її натисканням на Enter.

Після цих дій перезавантажте комп'ютер і спробуйте знову зайти Вконтакт.

висновок

Ну начебто всі основні способи розглянув, якими можна зловити цей вірус. Якщо у Вас не вийшло вирішити проблему описаними Вище способами, то значить у Вас серйозніший випадок. Пам'ятаю у мене була проблема з валідації аккаунта в Одноклассниках (описував в статті Не можу увійти в однокласники. Помилка 404 Not found. Не виходить відновити доступ через номер. ), Вирішив перевстановлення Windows. Правда тоді багато часу розбиратися не було. Це я до того, що перевстановлення операційної системи допомагає :).

Питання, рекомендації і доповнення чекаю в коментарях. Всього найкращого!

Що робити, як вирішити, це вірус?
Як видалити вірус валідація аккаунта ВКонтакте?
Що робити, як вирішити, це вірус?
Валідація аккаунта ВКонтакте - вірус, чи ні?
Як видалити вірус валідація аккаунта ВКонтакте?
Що робити, як вирішити, це вірус?
Валідація аккаунта ВКонтакте - вірус, чи ні?
Як видалити вірус валідація аккаунта ВКонтакте?
Що робити, як вирішити, це вірус?
Валідація аккаунта ВКонтакте - вірус, чи ні?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно