Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

В інтернеті гальмує відео - в чому причина і як виправити?

 1. Ресурсів комп'ютера не вистачає
 2. Апаратне прискорення у плеєра
 3. Низька швидкість інтернету
 4. Неправильна робота браузера.
 5. Чому гальмує відео в інтернеті: варіанти виправлень
 6. Що робити якщо відео не працює в повноекранному режимі?

Всім привіт Всім привіт! У цій статті ви дізнаєтеся чому гальмує відео в інтернеті і як це виправити. Люди проводять чималу частину за перегляд відео в інтернеті. У різних соціальних мережах розміщені мільйони цікавих відео. Але не завжди їх перегляд відбувається гладко. Іноді відео дуже довго вантажиться або гальмує. Як виправити це, я розповім вам в цій статті.

Ресурсів комп'ютера не вистачає

Відтворювати відео - завдання не з найлегших. Якщо на комп'ютері крім відтворення відео працює ще кілька програм, то машина починає задіяти свої спеціальні ресурси.

Перед переглядом відео закрийте всі непотрібні програми.

Апаратне прискорення у плеєра

Перегляньте настройки flash- плеєра або поновіть даний плагін. Можливо, там відключено апаратне прискорення. Ця установка допомагає відтворювати відео швидше і плавно.

Переконайтеся, що у вас остання версія драйвера для відеокарти і включіть підтримку апаратного прискорення в налаштуваннях. Як це зробити? Клацніть правою кнопкою миші по відео, і знайдіть в ньому пункт «Параметри ...» поставте галочку навпроти «Включити апаратне прискорення».

» поставте галочку навпроти «Включити апаратне прискорення»

Низька швидкість інтернету

Найчастіше проблема повільного завантаження відео через проблеми зі швидкістю інтернету. Якщо швидкість вашого інтернету менш ніж 2 Мбіт / сек, то дивитися кіно у вас вийде навряд чи. Що ж робити в такій ситуації? Є 3 варіантів розв'язання проблеми.

 1. Глобальний спосіб. Сходіть до провайдера і змініть трафік на той, швидкість у якого буде більше.
 2. Компроміс. Знизьте якість завантажується фільму. Наприклад, на сайті YouTube на панелі управління є спеціальний значок. Значок цей в формі шестерінки. Клацніть на нього правою кнопкою миші, і виведуться варіанти якості. Які ви можете вибрати. Природно, що чим менше цифри ви оберете, тим швидше воно буде завантажуватися.

Природно, що чим менше цифри ви оберете, тим швидше воно буде завантажуватися

 1. Що ж робити, якщо ви хочете подивитися відео в хорошій якості? Просто поставте відео вантажиться, а самі можете йти у своїх справах. Дочекайтеся завантаження фільму, а після можете насолодитися фільмом в хорошій якості.

Неправильна робота браузера.

Проблеми з показом відео в ВКонтакте і Ютубі можуть виникнути через неправльного роботи браузера. Можете скористатися для завантаження відео іншим браузером. Але можна і вирішити проблему. Для цього потрібно очистити тимчасові файли і cookies в настройках браузера чи виконати його перевстановлення.

Якщо ви не хочете копати в настройках, то на допомогу вам прийде відмінна утиліта CCleaner. Ця утиліта безкоштовна і дуже проста у використанні.

Ця утиліта безкоштовна і дуже проста у використанні

Чому гальмує відео в інтернеті: варіанти виправлень

Буває і таке, що відео гальмує не тільки в інтернеті, але і безпосередньо на комп'ютері. Що ж робити в цьому випадку?

 • Слід виконати оновлення кодеків. Кодеки - це програми, які дозволяють виконувати перегляд відео в різних форматах і плеєрах.
 • Змініть програвач. Можете скачати Media Player Classic.
 • Виконайте оновлення драйверів вашої відеокарти.
 • Якщо не один з перерахованих вище способів вам не допоможу, то виконайте заміну відеокарти або процесора.

Що робити якщо відео не працює в повноекранному режимі?

Іноді буває, що відео працює нормально, поки не розгорнути його на весь екран. Комп'ютер не реагує на рухи мишки, а диспетчер завдань не відображається. Відновити комп'ютер до роботи допомагає тільки перезавантаження.

У таких випадках використовуйте для початку комбінацію клавіш alt + F10. Дана комбінація клавіш дозволить перейти до звичайного режиму. Якщо це не допомогло, то після перезавантаження комп'ютера переустановите флеш-плеєр на останню версію.

Можна, звичайно, і виконати переустановку операційної системи або оновити версію на більш сучасну.

На замітку! Пропоную вам прочитати такі статті: що робити якщо акумулятор ноутбука не заряджається або як очистити реєстр на виндовс 8, а ще як зробити стартову сторінку яндекс . Ще можете ввести свій email адреса в кінці статті і я БДУ надсилати нові уроки прямо до вас на пошту.

На цьому все! Тепер ви знаєте чому гальмує відео в інтернеті. Якщо у вас залишилися питання - задавайте їх у коментарях. Всім бажаю величезного добра!

З Ув. Євген Крижановський

Як це зробити?
Що ж робити в такій ситуації?
Що ж робити, якщо ви хочете подивитися відео в хорошій якості?
Що ж робити в цьому випадку?
Що робити якщо відео не працює в повноекранному режимі?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно