Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

В Єрусалимі розповіли, що будуть далі робити з гробницею Христа

Гроб Господній. Фото: wikipedia.org

В Єрусалимі розповіли, що будуть далі робити з гробницею Христа https://cdn.segodnya.ua/img/article/7651/79_main.1477848562.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/7651/79_tn. 1477848562.jpg 2016-10-31T05: 30: 03 + 02: 00 Світ Роботи з реставрації Гробу Господнього планується закінчити в березні 2017 року, а вчені за цей час зможуть провести цінні дослідження Гробу Господнього

Реставратори, які займаються відновленням Храму Гробу Господнього, збираються прорубати невеликий отвір в плиті над усипальницею Ісуса Христа, а також планується до березня завершити роботи з реконструкції Ложа Господнього. Про це розповіла в інтерв'ю телеканалу РЕН ТВ керівник робіт з реставрації в храмі Гробу Господнього Антонія Марополу.

За її словами, через прорубані вікно вдасться частково отримати доступ до Ложу Воскресіння.

"Ми відкрили труну і провели роботи, зараз святий камінь закритий. Конструкції, які підтримують едікули (гробницю), укріплені, і до березня ми сподіваємося закінчити роботи з реконструкції триденного Ложа Господнього і покажемо результати представникам трьох конфесій", - розповіла реставратор.

Вона пояснила, що Едікуле багато століть погрожували волога і свічкова кіптява.

"Звичайно, ми розуміємо, що підземні конструкції храму Гробу Господнього - це жива система повна тунелів, каналів з водою, цистерн. Ми все зафіксували, тому що повінь може поставити під загрозу стан едікули", - додала Марополу.

Нагадаємо, днями була піднята мармурова плита , Яка накривала труну Ісуса Христа в Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі, була піднята вперше з 1555 року.

Згідно християнської віри, тіло Ісуса Христа спочивало на кам'яному поховальному Ложі у вапняковій печері після розп'яття римлянами в 30 або 33 році. Гроб Господній укладений в Кувуклії - купольної каплиці з жовто-рожевого мармуру в центрі Ротонди Храму Воскресіння Христового площею шість на вісім метрів. Через землетрус 1927 року збереглися лише частина стін печери і входу, тому зовні встановлені зміцнюють сталеві балки і стяжки.

Аналіз вихідних порід дозволить вченим детально вивчити місце поховання Ісуса Христа. Вони не тільки зможуть дізнатися оригінальну форму гробниці, але і з'ясувати, чому свята Єлена, яка проводила розкопки в Єрусалимі, вирішила, що Христа поховали саме тут.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости