Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Установка теми для WordPress

  1. Вибір теми для WordPress.
  2. Вибір теми через консоль блогу.
  3. Вибір теми через пошукові системи.
  4. Модулі для оптимізації.

Установка теми для WordPress вимагає певних навичок і знань. Сама CMS або, як кажуть, движок сайту - дуже зручна система для його створення. Вона дозволяє не тільки редагувати і управляти контентом сайту, але і оновлювати теми, додавати різні плагіни, що сприяє поліпшенню зовнішнього вигляду сайту та його функціональності.

Минулого разу ми розглянули з вами тему - як встановити WordPress на хостинг .

Відразу ж виникає одвічне питання: як знайти тему (шаблон), яка підходить саме для вашого блогу, щоб була проста у використанні і відповідала всім вашим запитам?
Не раз уже чув: - Після того як ви створили свій сайт, не потрібно зациклюватися на дизайні, унікальності дизайну вашого сайту - це далеко не найголовніше. Спочатку треба подумати про те, як заповнити блог статтями - унікальним контентом, а потім вже вирішувати питання про дизайн.

Так і хочеться запитати: - Господа, а про що ви думали, коли створювали свій сайт? Спочатку сайт, а потім будете думати який контент туди впихати? Біда в тому, що багато цього і вчать.

В одній з попередніх статей, ми вже розглядали питання про наповнення сайту контентом. Бізнес-блог - це не кнопка з назвою «гроші», а всього лише інструмент для інтернет-бізнесу. А інструмент буває різний - він або корявий, або добре налагоджений механізм.

Якщо виникла потреба в створенні сайту, значить ви повинні знати - для чого він вам потрібен і що ви хочете розповісти і запропонувати своїм читачам. А головне, як і в якому вигляді.

Тому, дуже багато новачків задаються питанням (що само по собі дуже правильно) про те, як змінити стандартний шаблон на WordPress.

Вибір теми для WordPress.

При першому ж заході, на новостворений блог, у вас вже буде встановлена ​​одна з безкоштовних тем для WordPress. Якщо ви добре розбираєтеся в коді HTML, тему можна змінити до невпізнання. А якщо немає? Так, сам WordPress надає теми з чистим кодом, без сторонніх прихованих посилань, що ведуть бозна-куди. Але завжди хочеться чогось індивідуального, і щоб відповідало потрібної тематики.

Ми розберемо з вами два способи заміни шаблону. Перший спосіб - пошук і установка теми на WordPress з самої панелі блогу, і другий - знайдемо і завантажити безкоштовно (або платні) шаблони WordPress через пошукові системи Google або Yandex.

Вибір теми через консоль блогу.

Вибір теми через консоль блогу - це найдоступніший варіант. І найбезпечніший, так як, все теми, перевірені співробітниками WordPress.

У верхньому лівому кутку консолі є значок-логотип WordPress, наводите на нього мишкою і зі списку, вибираєте WordPress.org натискаєте правою кнопкою миші - відкрити в новій вкладці.

org натискаєте правою кнопкою миші - відкрити в новій вкладці

Заходьте на сайт і натискаєте в меню «Теми». Перед вами відкривається широкий вибір.

Комерційні теми - всі вони, звичайно, платні. Плата різна, дивлячись який вид послуг. Клікнувши на будь-яку з тим, вона відкриється в окремому вікні, по одній з посилань, можете зв'язатися з представником сайту і дізнатися всі подробиці. Вони можуть бути і безкоштовні - гроші беруть тільки за тих. підтримку. Всі теми підтримують відкритий вихідний код WordPress і його ліцензію GPL.

Нижче знаходяться вкладки з безкоштовними темами - обрані, популярні, свіжі.

Так само можна підібрати і по фільтру характеристик: колір, розмітка - одна або дві колонки, адаптивний дизайн. Підтримка різних функцій - довільний фон, настройка квітів, стиль для редактора, і т.д.

До речі, цим мало хто користується, а даремно. Скачують де-попало безкоштовні теми, а потім мучаться з корявим кодом.

Відкрийте вподобану вам тему в окремому вікні і почитайте її характеристики. Багато тем підтримують обширнейший функціонал з настройками і адаптивний дизайн, готові до переведення.

Ви можете налаштувати тему під себе, змінити її до невпізнання. І головне - вона буде працювати без нарікань.

Скопіюйте назву теми. Зайдіть в консоль, відкрийте «Зовнішній вигляд» - «Теми» - «Додати нову» і в рядок пошуку вставте назву обраної теми і через пару секунд вона у вас на екрані. Виділивши її, натисніть «Завантажити» - «Встановити» - «Активувати». Працюйте!

Вибір теми через пошукові системи.

Звичайно, потрібно вибирати Російські теми для WordPress, щоб вам було зручно працювати. При виборі теми потрібно враховувати її характеристики, функції та особливості. Деякі шаблони мають вбудовані додаткові програми.

І особливо при зміні однієї теми на іншу, коли блог якийсь час був у роботі, є контент, встановлені плагіни, з додатковими функціями - можуть виникнути проблеми сумісності. Зверніть увагу на це.

Вставивши в пошуковий рядок Yandex або Google - Теми для WordPress, у видачі отримаєте список сайтів, що пропонують свої послуги.

Безліч безкоштовних шаблонів, преміум-шаблонів, з різним функціоналом, адаптованих під різні формати. Тут вже справа смаку. Дивіться, аналізуйте, читайте характеристики - вибирайте сайти, де на кожну тему дані докладні характеристики і її можливості. Читайте відгуки, скільки людей скачало. Чи є можливість зв'язатися з автором.

З деяких пір, я вважаю за краще платні шаблони. Можливості у них по-багатшими, та й тих. підтримка важливу роль відіграє. Оновлюється сам WordPress, плагіни, потреби користувача так само зростають. А застарілий шаблон вже не відповідає їм.

Є хороші зарубіжні інтернет-портали, які надають свої послуги: TemlateMonster.com, Themeforest.net. Але правда не завжди є підтримка російської мови.

Правда, для популярної теми - Be Theme, яка включає в себе: адаптивну верстку, підтримку мобільних пристроїв, установку демо-даних в один клік, багатофункціональну панель управління, генератор шорт-кодів, вбудоване мега-меню, локалізацію - знайшлися умільці і постійно випускають поновлення російською мовою.

За допомогою BeTheme, ви можете створити практично будь-який сайт від простого одностранічнік до великого інформаційного порталу.

З платних Російських, можу запропонувати сайт: anfisabreus.ru . Де автор пропонує багатофункціональний шаблон для бізнес-блогу на WordPress: AB-Inspiration. Шаблон часто оновлюється, набуває новий функціонал - купивши один раз, ви отримуєте оновлення безкоштовно.

Можна звернутися і на фреланс: freelancer.ru і там замовити шаблон, але ви повинні бути впевнені в людині, з яким зробите замовлення. Подивитися його портфоліо. Краще, якщо хто порекомендує.

З приводу технічного боку - шаблони для WordPress закачуються, а потім завантажуються з комп'ютера на сайт архівом - формат файлу ZIP. У тому ж форматі завантажуються і плагіни для сайту.

Модулі для оптимізації.

Для правильної оптимізації блогу і його контенту під пошукові роботи, для початку, потрібно встановити деякі обов'язкові плагіни.

Перший плагін - Akismet, який захистить ваш блог від спаму. Він вже попередньо встановлено за замовчуванням, якщо немає - зайдіть в консоль - вкладка «Модулі» - «Додати новий». У вікні пошуку вбийте назву плагіна і натисніть завантажити. Після завантаження - «Активувати». Навпаки назви, праворуч, в описі - буде посилання з пропозицією зайти і зареєструватися для отримання ключа активації.

Перейдіть по посиланню на сайт плагіна. Увійдіть, ввівши свій E-mail, який в вашому профілі блога і придумайте пароль - не обов'язково складний. Після реєстрації вам будуть запропоновані тарифні плани. Вибирайте зліва, безкоштовний. У новому вікні, справа вгорі буде повзунок, переведіть його вліво, до упору, і натисніть «Згенерувати».

У новому вікні, справа вгорі буде повзунок, переведіть його вліво, до упору, і натисніть «Згенерувати»

Скопіюйте запропонований пароль. В панелі управління блогу вкладка «Налаштування» - «Akismet» вставте ключ в рядок «API-ключ», в рядку «Режим» відзначте - завжди поміщати спам в папку «Спам» - зберегти зміни.

В панелі управління блогу вкладка «Налаштування» - «Akismet» вставте ключ в рядок «API-ключ», в рядку «Режим» відзначте - завжди поміщати спам в папку «Спам» - зберегти зміни

Від спаму ви захищені. Іноді заходите в консоль і видаляйте з цієї папки сміття.

І ще, у вас може бути встановлений плагін - Hello Dolly, або щось в цьому роді, видаліть його - це реклама.

Другий - найголовніший плагін оптимізації - All in One SEO Pack, завантажується тим же шляхом - додати новий, пошук, завантажити, активувати. Будьте уважні - правильно вводите назву в рядок пошуку. Зазвичай система його видає першим, серед схожих за назвою.

Після активації заходите в «All in One SEO» - «Основні настройки» і приступайте до налаштувань плагіна, дивіться скріншоти:

Основні налаштування:

Основні налаштування:

Налаштування головної сторінки:

Налаштування головної сторінки:

Перше - впишіть назву головної сторінки. Головна сторінка - це буде перший запис блогу, перша ваша стаття, яка описує тему і завдання, все те, що ви хочете запропонувати своїм читачам на своєму сайті. Постарайтеся якомога детальніше донести свою думку.

Друге - короткий опис вашої сторінки, а значить і блогу. Свого роду слоган.

Третє - сюди вписуєте через кому список основних ключових слів сторінки, а значить і блогу. Ті ключові слова (середньо-частотні), за допомогою яких розкриваєте тематику блогу.

Налаштування ключів:

Налаштування заголовків:

Зверніть увагу на додавання російським текстом.

Налаштування профілів записів і відображення:

Налаштування профілів записів і відображення:

Верифікація веб-майстри і настройка Google:

Верифікація веб-майстри і настройка Google:

Налаштування індексування:

Налаштування індексування:

Розширені налаштування:

Розширені налаштування:

Не забудьте після внесення всіх установок, внизу оновити налаштування.

Увійдіть в консоль «Налаштування» - «Загальні» і внесіть відповідні зміни - назва сайту, опис, свої дані, формат дати і збережіть зміни.

Для настройки структури постійних посилань, зайдіть в «Налаштування» - «Постійні посилання» і виділіть «Назва записи» або »Довільно» і справа вставте ось цей скрипт: /% postname% / і натисніть «Зберегти зміни».

Третій плагін - Rus-to-Lat. Для коректного відображення латинським шрифтом в адресному рядку браузерів посилань і назв ваших постів. Скачайте, встановіть і активуйте цей плагін. Він не вимагає додаткових налаштувань.

У висновку цієї статті хочу сказати, що установка теми для WordPress, її налаштування і оптимізація сайту вимагає дуже уважного ставлення. Надалі, коректна робота вашого блогу буде залежати від цього.

PS - Якщо у кого виникли питання, пишіть в коментарях.

Відразу ж виникає одвічне питання: як знайти тему (шаблон), яка підходить саме для вашого блогу, щоб була проста у використанні і відповідала всім вашим запитам?
Спочатку сайт, а потім будете думати який контент туди впихати?
А якщо немає?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают