Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

USB Recording

Що таке USB Recording? Що таке USB Recording

Останнім часом телевізори все частіше оснащені одним або декількома USB-портами. Ми вже звикли до перегляду фотографій і фільмів з жорсткого диска або флеш-накопичувача, підключеного до телевізора через інтерфейс USB. Тепер до функцій телевізору, оснащеного інтерфейсом USB, додалася ще одна - USB Recording. Якщо ви купили телевізор так давно, цілком ймовірно, що у нього є функція USB Recording (особливо в тому випадку, якщо це телевізор середнього або вищого класу).

Функція USB Recording дозволяє записувати програми на зовнішній пристрій зберігання, підключений безпосередньо до телевізора через USB-порт. Зовнішній жорсткий диск фактично служить відеомагнітофоном. Його також можна використовувати для припинення прямої трансляції телепрограм.

Зверніть увагу: функцією USB Recording оснащуються тільки телевізори, призначені для продажу в країнах Європи. Моделі, призначені для продажу в США, не мають цієї функції з причин правового характеру.

При наявності функції USB Recording зовнішній жорсткий диск USB замінює собою вбудований жорсткий диск, пристрій запису на DVD диски і навіть відеомагнітофон.

Що для цього потрібно?

Перш за все потрібно перевірити, чи підтримує телевізор функцію USB Recording. Починаючи з 2010 р провідні виробники телевізорів, такі як Samsung, Sony, LG, Philips, Panasonic, Toshiba, Sharp і Grundig, оснащують цією функцією частину своїх моделей. Пошукайте наклейки або логотипи з такими написами:

 • USB Rec / Play
 • USB Recording
 • PVR (Personal Video Recorder)
 • DVR (Digital Video Recorder)

Якщо немає впевненості, зверніться до веб-сайту виробника або до керівництва користувача.

Цілком можливо, що в вашому телевізорі є функція USB Recording, але ви не знаєте про це - просто тому, що до цих пір виробники телевізорів не дуже афішували її.

Для використання цієї функції, потрібно мати наступне.

 1. Телевізор, що підтримує функцію USB Recording.
 2. Зовнішньому жорсткому диску USB: чи можна використовувати як 2,5-дюймові, і 3,5-дюймові диски. На практиці більш кращі 2,5-дюймові моделі, так як вони витрачають менше енергії і виробляють менше шуму.
 3. Цифрові телеканали: функція USB Recording працює тільки з цифровими телеканалами (ні з аналоговими). Можна записувати передачі в форматах SD, HD і 3D.

Деякі виробники рекомендують використовувати жорсткі диски USB із зовнішнім джерелом живлення. Однак наші тести показали, що 2,5-дюймові зовнішні жорсткі диски Verbatim, які отримують живлення від USB-порту, нормально працюють з телевізорами 98% виробників. У виняткових випадках, коли харчування від USB-порту телевізора недостатньо, жорсткий диск із зовнішнім джерелом живлення буде працювати обов'язково. Зазвичай виробники дозволяють запис типу 1: 1, т. Е. Без видимої втрати якості зображення.

Налаштування функції USB Recording на телевізорі

Після підключення зовнішнього жорсткого диска USB до USB-порту з можливістю запису потрібно виконати ініціалізацію диска для роботи з телевізором.

 1. Підключіть жорсткий диск USB до вільного порту USB на задній стінці телевізора.
 2. Тепер слід відформатувати зовнішній жорсткий диск USB за допомогою телевізора. При цьому всі дані, записані на жорсткому диску, будуть знищені. Більшість телевізорів розпізнають підключений жорсткий диск USB і автоматично виводять запит на його форматування. Однак на деяких моделях потрібно відкрити меню і вибрати пункт Format HDD ( «Форматувати жорсткий диск») або аналогічний.
 3. Жорсткий диск буде відформатований з використанням вбудованого формату. Після цього він буде прив'язаний до конкретного телевізору. Це означає, що неможливо записати телепрограму на одному телевізорі, від'єднати жорсткий диск і переглянути запис на іншому телевізорі або комп'ютері.
 4. Як правило, на одному телевізорі можна виконати ініціалізацію не більше восьми жорстких дисків USB.
 5. Щоб записати програми, просто натисніть кнопку Record ( «Запис») на пульті дистанційного управління (почнеться запис каналу,) або використовуйте функцію таймера (у поєднанні з електронною програмою передач) для настройки запису майбутньої програми (ця функція працює на більшості телевізорів навіть при вимкненому приймачі). Щоб призупинити відтворення транслюється телепрограми, натисніть кнопку Pause ( "Пауза") на пульті дистанційного управління. Додаткові відомості див. У керівництві користувача, що додається до телевізора.

Що таке USB Recording?
Що для цього потрібно?

Новости