Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Унікальний контент: 10 варіантів отримати його безкоштовно

 1. Як працює унікальний контент
 2. Для чого потрібен унікальний контент
 3. Як аналізується унікальний контент
 4. Унікальність полягає не тільки в тексті сторінки
 5. Як виглядає структура унікального тексту для сайту
 6. Оптимізація контенту: 7 моментів, на які потрібно звернути увагу
 7. 10 способів створити унікальний контент безкоштовно
 8. Особистий блог про китайський чай
 9. Де купити унікальний контент
 10. Плюси і мінуси платного контенту
 11. Як правильно скласти текстове завдання для копірайтера: покрокова інструкція
 12. Як часто публікувати унікальний контент
 13. Інформація про авторів та компаніях

Якісний унікальний контент - основа успішного просування в Інтернеті, так як багато в чому визначає позиції в пошуковій видачі. Інтернет-контент - це будь-яка інформація, розміщена на сторінках сайту. Існують 4 види контенту - текст, зображення, аудіоматеріали і відео. Але саме текст - головний вид контенту для сучасних сайтів.

У цій статті ви прочитаєте:

 • Як отримати унікальний контент
 • Яким повинен бути унікальний контент сайту
 • Нюанси створення унікального контенту
 • Що враховувати при написанні унікального контенту, щоб привернути увагу читачів і зробити їх своїми покупцями

ТОП-5 найбільш затребуваних статей для комерсанта:

Як працює унікальний контент

Будь-яка пошукова система є роботом, який діє за встановленим алгоритмом. Тому унікальним контент сайту можна вважати лише формально, так як система машинально виробляє порівняння наборів символів, опублікованих на сайті. Оцінка ступеня збігу виробляється в процентному співвідношенні. Чим відсоток збігу нижче, тим текст вважається більш унікальним. Отже, в роботі пошукових систем оцінка унікальності тексту на сайті проводиться лише формально - виключно за змістом.

Для чого потрібен унікальний контент

Питання унікальності контенту на сайті відвідувача зазвичай не цікавить. Головне для нього - отримання максимально корисних відомостей. При цьому для кожного відвідувача такий критерій корисності інформації індивідуальний. Зазвичай для більшості сайтів такої корисністю стає інформативність розміщеної інформації. А ось для деяких сайтів, в тому числі розважальних, головним завданням контенту стає його захопливість для відвідувачів. Оптимальний варіант - домогтися гармонії захопливості і інформативності розміщеної інформації.

Унікальність контенту має найважливіше значення не для відвідувачів, а для пошукових систем. Саме на основі показників унікальності даних ранжуються позиції сайтів в пошуковій видачі.

Отже, унікальний контент стає потужним локомотивом для успішного просування сайту, виводячи його на провідні позиції в пошуковій видачі.

Як аналізується унікальний контент

Дані про алгоритм роботи пошукових систем строго засекречені, тому складно говорити точно про їх принципах аналізу тексту. Однак практичний досвід роботи з просуванням береться за основу при розробці різних сервісів, які аналізують ступінь унікальності. Серед найвідоміших в Рунеті слід зазначити Адвего і Text.ru.

Алгоритм їх роботи наступний:

 1. Розбивка тексту на групи слів - шингли, прибираючи при цьому прогалини, знаки пунктуації, а великі літери стають великими.

 2. Автоматично такі комбінації відправляються пошуковим системам як запит - з пошуком схожих комбінацій на просторах Інтернету.

 3. Надходить інформація від пошукових систем буде аналізуватися даними програмами, формуючи звіт в процентному відношенні.

Унікальність полягає не тільки в тексті сторінки

Євген Костін, керівник департаменту продажів Системи SeoPult

Як виглядає структура унікального тексту для сайту

1. Тема. Як краще починати текст? Копірайтери зазвичай заявляють - починаємо з введення. Однак це вважається однією з головних помилок, які порушують загальну ефективність тексту. Правильною відповіддю буде - починаємо з заголовка. Поки в Рунеті недостатньо уваги приділяється складанню цікавих заголовків.

Правильно складений заголовок, за даними досліджень, підвищує ефективність контенту в 10-15 разів. Наш досвід підтверджує - понад 70-75% користувачів вирішують піти зі сторінки вже через 30 секунд перебування на ній. Якщо ж текст головної сторінки починається заголовком, то затримати довше 1 хвилини на сайті можна 60% відвідувачів. Тому можна стверджувати - хороший заголовок просто необхідний. Але після залучення уваги своїх відвідувачів потрібно їх захопити, тому варто подумати про ефектному заголовку.

Не забуваємо про головну перевагу своєї пропозиції в заголовку. Потрібно зацікавити клієнта в прочитанні всього іншого тексту головної сторінки. Затроньте проблему користувача, яка може бути йому актуальною. Дайте відповідь на задається їм запитання.

При пошуку інформації в Інтернеті, бажанні щось купити, він підсвідомо планує зробити вибір по можливості швидше. Необхідно донести йому причину, по якій можна зупинитися саме на цій пропозиції. Таким інструментом виступає заголовок нашого тексту, привертаючи увагу читача.

Таким інструментом виступає заголовок нашого тексту, привертаючи увагу читача

2. Введення. У нас є 60 секунд, щоб переконати відвідувача залишитися на сайті - час відраховується з моменту залучення уваги заголовком. Адже заголовок лише дозволив зупинити його погляд - настає час пояснити, для чого це зроблено, що йому готові запропонувати? У нас немає права обманювати очікування відвідувача. Тому за нашим заголовком повинен слідувати короткий розповідь, що його чекає далі.

Відвідувачу буде комфортно на сайті, якщо ви допоможете зорієнтуватися, куди він потрапив, чи потрібно читати продовження тексту. У вступі необхідно відзначити, що саме ви пропонуєте, аргументи, що заслуговують на увагу відвідувача. Дайте користувачеві причину знайомитися з подальшим контентом сайту.

3. Основна частина. При роботі з основної частини тексту звертаємося до інформації про свою цільову аудиторію. Має бути уважно продумати, які аргументи важливі для представника цієї цільової аудиторії. При складанні контенту не орієнтуйтеся на задоволення інтересів кожного користувача - потрібно працювати з конкретною нішею, своєю цільовою аудиторією.

Необхідно враховувати - багато в Інтернеті вже освітлено, відвідувач вже прочитав досить «води» - він хоче короткої та інформативною конкретики.

Іншим важливим аспектом стає оптимізація контенту сайту під вимоги пошукових систем. Для цього потрібно домогтися відповідності вимогам пошукової системи і зацікавленості для читача.

4. Висновок. На закінчення свого тексту важливо вказати керівництво до дії для користувача. Не можна просто обмежуватися пропозицією певної інформації - вказуйте читачеві, що йому потрібно робити.

Оптимізація контенту: 7 моментів, на які потрібно звернути увагу

Сергій Касьянов, директор з маркетингу видавничого дому «Генеральний Директор», Москва

Відповідність пошукових запитів сторінок сайту. В даному випадку мова йде про те, щоб користувач потрапляв саме на ту сторінку вашого сайту, де знаходиться актуальна для нього інформація.

Унікальний контент. Розміщуйте оригінальні тексти, унікальність яких становить 95-100%.

Оформлення тексту. Рекомендується поділ тексту по смисловим абзаців, не забуваючи про заголовках, використанні зображень.

Ключові слова. Вказуйте ключові слова в заголовку і тексті. При цьому їх кількість не повинна бути зайвим, щоб матеріал не сприймався пошуковим роботом як спам.

Оптимізація назв і опису сторінок. Оскільки назва сторінки відбивається в пошуковій видачі, тому багато в чому визначає кликабельность. Опис сторінок повинно починатися ключовим словом, загальний обсяг не повинен бути більше 200 символів. Починайте ключовим словом і перше речення свого тексту.

Внутрішні посилання з однієї сторінки на іншу. На менш важливих сторінках повинні бути посилання на більш важливі, однак їх кількість не може перевищувати 3 одиниці на 1 сторінку.

Оптимізація зображень. Для картинки оптимальним вважається вага 40-70 Кбайт. Кожне зображення має бути з назвою, відповідним текстового матеріалу.

10 способів створити унікальний контент безкоштовно

1. Інтерв'ю з реальною людиною. Відмінний варіант для тематичного сайту. Можна поспілкуватися з фахівцем у своїй галузі, героєм вашої аудиторії. Сьогодні інтерв'ю можна легко проводити по Skype, без необхідності складних технічних рішень.

2. Коментарі з різних питань - теж поширений варіант для цікавого і захоплюючого матеріалу. Наприклад, у вас є 20 друзів, які цікавляться різними речами. Попросіть їх дати компетентну коментар по певній події в суспільстві - в сфері, в якій вони відмінно розбираються.

3. Проведення майстер-класів. Теж досить популярний варіант. Люди на просторах Інтернету часто задаються питанням - як щось зробити, хочуть наочно побачити спосіб вирішення проблеми. Поділіться зі своїми користувачами таким контентом, щоб привернути їхню увагу.

4. Презентація - затребуваний тип контенту. Можна попросити знайомих або фахівців в певній сфері скласти презентацію чогось. Можна оформити презентацію за допомогою режисерського підходу. Для створення презентацій важливе значення відводиться творчому підходу з використанням оригінальних рішень.

5. Огляд чужих матеріалів. Ефективний і доступний тип контенту, заснований при цьому на чужій медіапродукції. Можна використовувати чужий матеріал різними способами. Наприклад, отрерайтіть матеріали або створити з них щось принципово нове, своє. Серед популярних і доступних способів - в один матеріал збираємо огляд чужих думок / матеріалів і робимо власну аналітику по написаним статтями. Ємність і інформативність такого матеріалу роблять його затребуваним серед користувачів, оскільки об'єднує думки відразу багатьох авторів.

6. Огляд минулих подій і заходів. Існує безліч безкоштовних подій, які можна відвідувати і складати огляд про них. На таких заходах можливо знайомство з цікавими людьми, запис інтерв'ю, розширення кругозору. Отримана інформація може стати основою для нового контенту на сайті.

7. Створення контенту на основі особистого досвіду. Якщо плануєте приготувати страву, потім виклавши рецепт і фотографію на сайт, то генеруєте контент за рахунок особистого досвіду. Багато в чому цим відомі блогери. Перевага такого підходу - не доводиться домовлятися про зустрічі, витрачати час на заході, просто можете скласти контент самостійно з урахуванням свого уявлення про ідеальний матеріалі.

8. Переклад. Можна використовувати онлайн-перекладач, щоб не довелося самому перекладати. Якість залежить від обраної програми-транслятора, але на особливо хороший результат розраховувати не доводиться. Не забувайте перевіряти переклад на унікальність - можливо, хтось вже опублікував його раніше.

9. Скани газет або книг.

10. Запозичення унікального контенту в Інтернеті.

Особистий блог про китайський чай

Григорій Потьомкін, керівник проекту ReaChinaTea.ru, Сямень (Китай)

Мій проект з моменту заснування був не стільки комерційним, скільки інформаційним. Щотижня я їздив в одну з провінцій Китаю, знаходив майстрів в високогірних чайних селах, проводив збір матеріалів про конкретний сорт чаю, порівнював отримані дані, викладав дані на сайті. Щопонеділка обов'язково публікував свій пост, незалежно від життєвих обставин.

Матеріали з докладними описами, фотографіями і сьогодні привертають основну частину користувачів, особливо при освітленні віддалених китайських районів, в яких немає електроенергії і доріг, рідко відвідуваних туристами. Адже всім цікавий унікальний контент, а не статті, переписані з інших джерел.

Свої статті пишу про те, що цікаво було б читати самому. Для мене це ключовий аспект. Адже можна скласти тисячі сторінок контенту, але ніхто їх не читатиме, якщо не буде цікавих матеріалів. Важливо, щоб текст запам'ятовувався і чіпляв. Потрібно зацікавити користувачів поділитися контентом зі своїми друзями і знайомими.

Безкоштовний унікальний контент можна знайти і на різних майданчиках в Інтернеті:

 • Електронні книги. В Інтернеті можна знайти безліч електронних видань в форматах .pdf,. djvu та ін. Пошукові системи такі видань не індексують. Часом можна знайти електронні книги з унікальним контентом, проте зустрічаються вони зараз все рідше.
 • Сайти, закриті від пошукової індексації. На деяких сайтах інформація доступна лише для зареєстрованих користувачів.

Важливо також врахувати - якщо працюєте з матеріалом з блогів, книг, журналів, інших джерел - щоб уникнути порушення авторського права необхідно вказати на своєму сайті автора контенту. Деякі з авторів наполягають також на розміщенні посилання на джерело.

Де купити унікальний контент

1) Біржа статей. Тут можна замовити текстовий унікальний контент і картинки. Залежить якість результату від майстерності автора і розміру винагороди. Серед найпопулярніших бірж статей слід зазначити:

2) Прямий замовлення у копірайтера. Можливий варіант із залученням автора на постійну роботу для наповнення сайту з наданням йому відповідних тем та інструкцій статей. Такий варіант дорожче, але на практиці ефективніше.

3) Купівля контенту в магазинах статей. Вони подібні до бірж статей, але значно економлять час - без необхідності узгодження замовлення і очікування його виконання. Просто захочете і вибираєте вже серед готового контенту відповідний текст для покупки.

4) Купити скан. Часто на форумах для веб-майстрів пропонують унікальний контент з сканів книг. Такий варіант обходиться набагато дешевше.

Плюси і мінуси платного контенту

+ «Бідні» компанії за рахунок платних текстів можуть отримати потрібний контент на перший час.

+ Значна економія часу і нервів. Поки копіарйтер займається підготовкою тексту, у вас є можливість займатися іншими завданнями.

- Не завжди є впевненість в якості матеріалу.

- Часто на біржах контенту складно знайти виконавців, готових вдаватися в тонкощі проекту. Через постійного потоку замовлень часто виконавець більше зацікавлений не в якості, а обсязі робіт

- На деяких біржах немає можливості зв'язку з виконавцем безпосередньо.

- Зазвичай за гроші надається стандартний матеріал, написаний в певних рамках. Адже не всі копірайтери освоюють тонкощі і секрети продають текстів.

Як правильно скласти текстове завдання для копірайтера: покрокова інструкція

Перший крок - вибір відповідної теми. Чому буде присвячений текст, які акценти заслуговують на особливу увагу? Адже важливо розуміти - не кожен автор візьметься за специфічні, технічні тексти.

Також необхідно вказівку функції, з якою доведеться справлятися даного тексту. Де плануєте його розмістити, в друкованих виданнях, Інтернеті, на сайті, в рекламних листівках. Кожен з цих варіантів текстів передбачає індивідуальні особливості. Оптимально, якщо автору відомо місце публікації його творіння. Якщо необхідний текст для сайту, вкажіть сторінки, на яких буде опублікований.

Другий крок - опис вигляду майбутнього тексту. Вкажіть, який вид тексту необхідний - написання тексту з нуля (копірайтинг), виклад готової статті своїми словами (рерайтинг), SEO -контент, в якому використовуються ключові слова.

Рекомендуємо відразу надавати автору добірку базових статей - для введення в курс справи. Це є досить важливим правилом для значної економії часу для подальшого узгодження результату.

Також необхідно вказати свої побажання про стилі тексту - інформаційний матеріал, рекламний або інший. Зверніть увагу і на вимоги до стилістики - представляється вам текст респектабельним, серйозним, або доступним і легким для сприйняття з елементами гумору?

Третій крок - надання додаткової інформації. Наприклад, розкажіть копірайтер про компанію, проінформуйте про моментах біографії, перелік послуг та товарів. Не можна не відзначити свою позицію по відношенню до конкурентів, в чому відмінності вашої продукції.

Четвертий крок - вказівка ​​технічних деталей. Наповніть завдання конкретикою - обсяг матеріалу, ключові слова (можна використовувати сервіс wordstat.yandex.ru). Потрібно обов'язково узгодити ціну за 1000 знаків, устанавить термін виконання, потрібний відсоток унікальності, можливості внесення певних коректив.

Далі текстове завдання передається на розгляд копірайтера. Можна передати інформацію усно, але є ризик певних непорозумінь. Тому краще вказувати дані в документі.

Як часто публікувати унікальний контент

Незаперечно - чим частіше оновлюється контент на сайті, тим він цікавіше пошуковим системам. При щоденному додаванні матеріалу можна не розлучатися з пошуковими роботами. Якщо щоденної можливості публікації немає, то потрібно скласти і дотримуватися графіка своїх публікацій. За тиждень на сайті повинні з'являтися мінімум дві-три інформативні та якісні статті.

Завдяки регулярній публікації вдається підвищити трафік сайту . За рахунок грамотного просування і унікального контенту значно зростають шанси на провідні позиції пошукової видачі і залучення більшої кількості потенційних покупців.

Інформація про авторів та компаніях

Григорій Потьомкін, керівник проекту ReaChinaTea.ru, Сямень (Китай).

RealChinaTea.ru. Сфера діяльності: роздрібний інтернет-магазин, оптова торгівля, чайний туризм, поставки чаю для сегмента HoReCa.

Сергій Касьянов, директор з маркетингу видавничого дому «Генеральний Директор», Москва. Закінчив Вищу школу економіки. Досвід роботи в області інтернет-маркетингу - шість років. Займався просуванням товарів і послуг компаній малого і середнього бізнесу, що працюють в 12 різних сферах діяльності.

ВД «Генеральний Директор». Сфера діяльності: видання журналів «Генеральний Директор», «Комерційний директор», книг із серії «Бібліотека головного менеджера»; організація конференцій.

Як краще починати текст?
Адже заголовок лише дозволив зупинити його погляд - настає час пояснити, для чого це зроблено, що йому готові запропонувати?
Чому буде присвячений текст, які акценти заслуговують на особливу увагу?
Зверніть увагу і на вимоги до стилістики - представляється вам текст респектабельним, серйозним, або доступним і легким для сприйняття з елементами гумору?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно