Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Гоблін

 1. переклади
 2. Професійні перекладачі про Гоблін і мате
 3. Піратська діяльність
 4. рецензії
 5. тупичок
 6. тролінг
 7. Перебудова ™ сайту
 8. бездуховність
 9. Vott.ru
 10. Розлучення з продюсером
 11. Частина друга
 12. Зовнішнє прояв «феномена»
 13. Мемі
 14. Цікаві факти
 15. Наші дні

Гоблін Ім'я IRL Дмитро Юрійович Пучков Рід діяльності Надмозг всієї Русі, Троль , поцреоти , ідол молоді , артист оригинального жанра , Автор пучка мемів Релігія бидло , атеїст , сталініст . симптоми Підвищений ЧСВ , Алергія на прізвища « Стругацькі »І« Солженіцин ». Місце проживання Ленінград . Короткий курс Сплив в прокляті 90-е на творчій ниві , Але після раптового усвідомлення, що в цій країні населення ~ 95 , Не витримав спокуси і став товстим тролем . Характер Пролетарсько-совковий, говністий.

Гоблін (він же Опер, він же ст. Б / у. О / у. Він же Дмитро Пучков, він же ПДЮГ, він же Тупий мент, він же Головний [на опер.ру], він же Дмитро Юрійович, він же дю , він же Дмитро Юрійович Гоблін-Пучков) відомий, головним чином, в інтернетах за свій уютненький stand-alone бложік (що характерно, блог почав вести тоді, коли і слова-то такого не було), званий Tynu40k Goblina, а також як автор перекладів фільмів і т. н. смішних перекладів західних блокбастерів, йумор яких, полягає в переказі пафосних англомовних текстів рідною матерно-блатному говіркою з вкрапленнями тупих анекдотів . володіє жахливим ЧСВ , обтяженим ФДМ в термінальній стадії, в зв'язку з чим вважає себе експертом зі світовим ім'ям з усіх питань. Деяким здається, що він так іронізує, але ці здогадки відкидаються практикою жорстокого підоренія за інакомислення.

У своєму бложіке він в невтішних виразах зриває завісу і відновлює історичну справедливість, за що його люто, люто обожнюють одні сопливі дітлахи , і також люто, шалено ненавидять інші. Себе він часто називає радянським бидлом , Що є правдою лише частково: то, що він бидло - ні у кого сумнівів не викликає, але ось радянське - це вже кокетство!

переклади

Спочатку займаючись «правильними перекладами», які, за запевненням Гобліна, відрізняються від звичайних тим, що є вкрай точними перекладами з піндосского на російський, де всі тексти і діалоги збережені в первозданному вигляді, а не перепилювати надмозгамі і не піддаються цензурі (тобто школота може порадіти неабияким порціях міцний мату), Гоблін кілька прославився в цих ваших інтернетах. Але справжня слава прийшла до нього після випуску так званих «смішних перекладів» трилогії «Володар кілець», розрахованих на інтелектуальне більшість і щедро приправлених злодійський тематикою (орки-урки-хуюркі). Піпл схвалює і попросив добавки, в результаті чого в корито з помиями були злиті такі «шедеври» як «Шматріца» і «Антибумер», а мережу наповнив потік виробів від інших поціновувачів хорошого гумору . Треба сказати, що ідейних послідовників Гоблін сильно не любить і шибко таврує ганьбою, хоча, наприклад, «Нічний базар» в озвучці Володарського на текст Олександра Бачило не дуже відрізняється від останніх смішних перекладів, де Дмитро вже «списався». Будучи експертом зі світовим ім'ям в області перекладів, Гоблін любить порівнювати себе з школярами , що роблять субтитри до аніме , Щоб потішити ЧСВ . Крім того, брати інтерв'ю у американських акторів Пучков вважає за краще виключно через заангажованого надмозга .

Крім іншого, Пучкову властиві багато помилок молодих перекладачів: наприклад, бажання зберегти і сенс фрази, і порядок слів, тому «правильні переклади» часто рясніють конструкціями на кшталт «хітрожопий йобаний російський» ( «sneaky fucking russian») і « охуенно тупий »(« Fucking stupid »). Також спроби взяти переклад з наскоку там, де слід було б подумати (комп'ютер на ім'я «Р. А. З. В. Є. Д. К. А.» в Team America). Іноді йому тупо чується не те (в «Червоній Жарі» йому почулося «chips» замість «tips»). А часом і зовсім допускає грубі помилки, за які прийнято таврувати надмозгом , Наприклад, «french horn» - французький ріжок, йобаний сором! Справа зазвичай легко можна поправити, але не в цьому випадку. Переглядаючи деякі фільми в оригіналі і гоблинский перекладі, можна виявити, що гоблинский переклад вельми сумний і в багатьох місцях спотворює сенс в догоду звичним кривляння з зайвими матюками і жаргонізмів.

Професійні перекладачі про Гоблін і мате

біографія

Біографію пана Гобліна можна безборонно прочитати в педевікіі . Як би там не було, але нелегка життя поціент (Особливо служба в армії ) Привчила його дивитися на всіх як на гівно .

Однак існує ряд моментів, які викликали свого часу інтерес блогерів : служба Пучкова в міліції і ухилення від поїздки в Чорнобиль ( Альтернативна посилання ). Ще одну цікаву історію розповів Гоблін про своє дитинство :

У пості дю природно відмазав свою анальну невинність, але ми -то знаємо, що чудес не буває. Хоча за радянських часів багато ленінградські школярі зазвичай носили з собою здоровенний німецький багнет-ніж і приставали на вулицях до художникам. Не вірите? - Ось уривок кримінальної справи .

також в буржуйської версії статті про Гоблін в розділі «Personal life» можна ознайомитися з фактом того, що Дмитро Юрійович працював донором сперми, що ніби натякає нам про можливе існування маленьких гоблёнишей.

Піратська діяльність

Тривалий час в мережі існував проект Гобліна під назвою Megakino , На сторінках якого продавалися піратські версії фільмів. Посилання на цей магазин в достатку були розвішані на oper.ru. Як кур'єрів працювали пенсіонерки і жебраки студенти, які доставляли покупцям записані в домашніх умовах і підписані фломастером диски з надрукованою на струменевому принтері і вирізаної ножицями чорно-білої обкладинкою. Більш того, Гоблін власноруч відправляв бандеролі з піратським кіно поштою, про що свідчать збережені квитанції . Нині своє ставлення до цього категорично заперечує. Рекламу «Мегакіно» також можна почути у фільмі «Шматріца».

рецензії

Як і слід було очікувати, вважаючи себе знавцем сучасної кінематографії, після перегляду чергового кіношедеври публікував у своєму затишному бложіке порцію ахінеї, на 90% складається з дуже докладного і нудного переказу побаченого на екрані і на 10% - з домислів самого Гобліна. В результаті рецензія зводиться до висновку «ніхуя не зрозумів - фільм говно». На жаль, останнім часом Гоблін занадто зайнятий комерцією, щоб радувати нас подібними ескападами, і його іскрометні рецензії з'являються гнітюче рідко. Більш того, у маститого письменника знайшовся час написати книги на самі різні теми. З недавнього: про СРСР , Про життя , про кіно . Книги пишуться в такий спосіб: все «загальновідомі» і популярні статті (наприклад, про фільм «Бійцівський клуб») були безборонно вирізані з сайту, вставлені в книгу, а на сайті залишені жалюгідні хвости з припискою «інше, дорогі друзі, прочитаєте в книзі» . Вся ця графоманская метушня заважає Гоблін займатися перекладами, і доводиться наймати негрів, яким за сторінку перекладеного тексту Гоблін платить аж 75 рублів .

За результатами аналізу сайту легко скласти ціннісну шкалу об'єкта спостереження. На першому місці стоять фільми про кримінальників, на другому - про все військове, на третьому - про токарів-розрядників. Як правило, вище рівня токарного верстата смаки не піднімаються, але що поробиш: буття визначає свідомість, тут вже хоч голову розбий.

Якщо перечитати старі рецензії Гобліна (частина з яких вже випиляна), то можна зловити пару хороших Лулзім. Зокрема:

Фраза, сказана в 2000 році як-то суперечить тому факту, що милується в даний час пацієнт саме на зовнішні форми. На «Трансформерів», наприклад. Бути може, один крок вже таки пройдений?

порівняємо:

тупичок

Дизайн сайту був заточений під те, щоб можна було безперешкодно запхати якомога більше рекламних банерів. Сам Гоблін впевнений, що його аудиторія на 100% складається з малолітніх долбойоб 15-25 років, тому в роликах і нечастих відповідях на форумі він звертається саме до них (звернення виключно на "ти" і менторським-хамський тон додаються). Найменша критика або підозра в нелояльності на форумі нещадно видаляється, тому коментарі на форумі складаються з флюродросеров трохи більше, ніж повністю . Пов'язано це з тим, що неугодні пости, тупі і образливі, а також пости недоброзичливців, які не вкладаються в концепцію «малолітнього долбоебізма», або не проходять премодерацію , Або замінюються на випорожнення внутрішнього Петросяна модераторів . В основному це пов'язано з тим, що 95% цих «недоброзичливців» - невмілі тролі; власне, звідси і негативна реакція у анонімусів - сам Гоблін у себе в глухому куті безборонно їх досить товсто гнобить, а відповісти не дає. Чи не проходять навіть коментарі зі спробою ввічливо натякнути Гоблін, що він не правий з питань технічного характеру.

На іміджбордах Гобліна дуже люблять

Гоблін штовхає хуіта

Таким чином, весь процес спілкування на опер.ру зводиться до обчислення камрадами малолітніх долбойоб і знущанню над ними, а також гавкання на пости Головного. Тут потрібно зробити відступ: одного разу на коментар « +1 »Гоблін іронічно зауважив, що натомість потрібно говорити« гав ». Протягом кількох місяців можна було спостерігати дзявкучими шавок, які взяли рада за чисту монету.

Відповіді на питання, що пройшли премодерацію , Зазвичай складаються з побитих фраз і виразів, як бе натякаючи питається, що він не знає елементарних речей (часто не без підстав, бо основний контингент відповідний). Подальші уточнюючі питання призводять до напруження знущання з подальшим випилюванням .

Теми, на які пише Гоблін в своєму блозі, можна звести до наступних:

 • Реклама сайтів, книг, фільмів, ігор та інших утконосов .
 • Реклама власного, расово вірного софткор-платника з манірним Кумом в головній ролі і парою блджадей в статистки.
 • Коментарі до новин з інтернету:
 • Щось погане про інтелігентних, освічених людей, з неодмінним протиставленням їм тупих ментів (хоча нинішній рід діяльності пролетарським не назвеш).
 • Щось хороше про тупих ментів, природно в порівнянні з інтелігентними і освіченими сволотою.
 • про тупих дітей .
 • про короткоствол .
 • Щось на тему гомосексуалізму і / або педофілії.
 • Приклади того, як жахлива демократія і як все добре було у Сталіна; що зараз творять інтелігенти, зрадники та інші вороги народу , Що розперезалися без Сталіна-то.
 • Щось про жахливе життя на загниваючий Захід з повальним стукацтвом, поліцейським свавіллям і тотальною цензурою.
 • фальсифікація історії інтелігентами і їхніми дітьми, неодмінний розповідь про те, як все було насправді , виведення на чисту воду брехливої ​​сучасної преси.
 • про освоєння експертом зі світовим ім'ям нанотіражние ультра праволевие покетбуки, де розкрита вся правда про фальсифікації історії інтелігентами.
 • Про куплені їм штани, записні книжечки та іншу поебень. Коментарів до таких записів на подив дохуя .
 • Новини типу «Подивився фільм ХХХ, рекомендується до перегляду, потім задивився фільм YYY - гавно, не дивитися. Замітка буде пізніше ». Однак накорябать замітку Гоблін вже колись - відволікає рубка капусти.

Традиційний спосіб викладу - Гоблін розповідає, наприклад, як усіх розстрілював Сталін, але читає ясно, що це такий гумор, а репресій насправді ніяких і не було. Або барвисте опис того, як було погано при комунізмі - мається на увазі, що все було добре. Практично завжди згадуються або малолітні долбойоб , або мільярд розстріляних особисто Сталіним , або живці від лопати , А також короткоствол.

уютненькое на Тупичке числиться в списку «підорскіе» ресурсів. Будь-які згадки про уютненькая стираються, а текст ретельно замінюється Гоблином на випорожнення «нібито модератора». приклад спроби камрада- белоштанніка запостити посилання і відповідь Гобліна на цю спробу.

тролінг

Треба визнати, що тролі Гобліна досить важко, в зв'язку з премодерацією на його сайті. Однак коли він виповзає на чужій форум, може статися успішний тролінг з наступним підореніем камрада . Треба зауважити, що Гуру до Гуру більше не повернувся. Мабуть, зовсім не здатний до дискусії без підоренія неугодних. Та й факт власного очеренковиванія, мабуть, доставив йому нехілий батхёрт.

Перебудова ™ сайту

У 2008-2009 році сайт зазнав серйозних змін, як цільової аудиторії були обрані, як не дивно , Раніше гнані віртуальним держаком малолітні долбойоб . Була оголошена політика гласності, з мовчазного схвалення модераторів активізувалися флудери, стало можна нести практично все що завгодно, крім засудження посилу статті і, звичайно ж, Головного.

відчувши своє необмежений вплив на свідомість аудиторії , Гоблін став відкривати нові проекти, суть яких полягала в проголошенні рекламної нісенітниці на камеру. Всі попередні расово вірні розробки, на зразок епічного шедевра «Зомбі в кривавому угарі» або документального «Правда про 9-й роті» були похерила, а питання про їх долю стали розцінюватися як неприкрите хамство на адресу Гобліна і безжально випилювати модераторами.

Одним з проектів був «В чіпких лапах» - створення замовних «оглядів» заліза, де «головним» активно застосовуються взаємовиключні параграфи : З огляду зрозуміло, що залізяка - говно, але висновки протилежні - «Хороший девайс, рекомендую». Текстові рецензії замінили (анти) рекламні відео-рецензії на фільми «Синій педофіла» і « бездуховність ». Алсо , З'явився гаманець на Webmoney, куди камаради , Щоб довести свою расову вірність Гуру , Можуть засипати бабло в ДР та інші православні свята . І що найдивніше - засипають.

Незадовго до повного припинення виробництва контенту, Гоблін взяв моду приписувати в кінці ~ 90% постів щось типу «Це, як неважко здогадатися , Реклама [довільній хуета] ». Спочатку здавалося, що у Гобліна традиційне загострення Петросні , Але потім стало ясно, що він просто не знає, як додавати теги ... Зі зникненням постскриптума для «жадібних дітей» зник і контент. Пізніше сайт обріс банерами, смутними конкурсами , Рекламою і всілякої хуіта настільки, що розгледіти під всім цим залишки контенту виявилося неможливо.

З початку вересня 2009 року поціент знову став генерувати контент. При цьому Гуру почав створювати свідомо провокаційні пости , Які рвуть шаблони у «контингенту» цілком і повністю; Гоблін глумиться аки сотона, використовуючи здавалося б забуті давно прийоми. Так, 07.09.2009 р їм підкинули копипаста інтерв'ю Чеченця Всієї Русі , І все б нічого, але в коментарях сабж заявив, що бачить Кадирова як президента РФ і що взагалі він правильний пацан, далі їм було написано аж 147 посилів нахуй в улюбленою формою .

У квітні 2012 року Пучков в пориві вірнопідданстві Путіну запостив ролик , Де той стверджував, що в СРСР м'яса не було , Що є відомої дисципліною олімпіади. І написав, мовляв, прем'єр наш прав, я одного разу жив в кишлаку і не бачив м'яса, а хлопці в ностальгійній угарі нічого не пам'ятають. Сам пост добре був доповнений коментарями головного з небувалим рівнем ліберасти. Набравши over 1500 коментарів новина була по-швидкому завалена зверху плоскими баяністів анекдотами , смішними роликами , жовтими новинами і Кургіняном .

бездуховність

Пару років назад пролетарський буржуа Гоблін здогадався робити гроші на виготовленні кустарної порнографії. Через вищезазначений бложік заможним хлопцям , Отложівшівшім 100 рублів з даних мамою на сніданок в школі / інституті, надається можливість подивитися картинки еротичного змісту . Це дійство отримало назву « бездуховність », Незважаючи на те, що по суті є високодуховною трохи менше, ніж повністю. Іншими словами, дрочити на це неможливо, навіть при наявності на знімках щодо красивих повій зі студії Олеженьке Зотова. Фімозность затії прогресує катастрофічно швидкими темпами, неухильно переростаючи в справжнісінький маразм: якщо раніше наш поціент лише миготів на тлі жіночих Попок, то тепер попки воліють з'являтися на тлі пацієнта . Деякий час по тому Гоблін, схоже, вирішив-таки привести контент порнухи у відповідність зі своєю ЦА і знімається виключно в компанії якихось имбецилов гнітюче чоловічої статі .

Все фотосесії бездуховності доступні в безкоштовному перегляді для заможних, але особливо економних хлопців на сайті Тупичок як у Гобліна .

Vott.ru

Приблизно в серпні 2008 року сабжем був організований «новинний» сайт Вотт.ру , З відкритою реєстрацією, розташований на одному з Тупичке сервері.

Суть ресурсу полягає в тому, що користувачі створюють пости-новини з посиланнями на інші ресурси і коротким коментарем. новина можна плюсовать і мінусувати , Що власне, як і кількість створених постів, позначається на рейтингу користувача, який за великим рахунком на хуй не потрібен, але підвищує ЧСВ.

Спочатку контент новин регулювався слабо, тому на сайт хлинули забанені на «Тупичке» і стали постити новини, але новини перестали подобатися камрада, їх стали посилено мінусувати і скаржитися на авторів модераторам. Зі змінним успіхом окупувати сайт намагалися Огурцоведи, КОБовци , Рекламщики всякої хуіта, але активні камаради не дрімали - мінусувати і скаржилися. В результаті ресурс остаточно перетворився в УГ (хоча, власне, таким він і був), нині він забитий сталіністами і поцреоти під зав'язку. Типові пости діляться на кілька категорій:

 1. Сталін - форева.
 2. СРСР - гут, гут, супергут.
 3. Америці (Росії) скоро пиздец .

Присутній весь фімоз Тупичка з живцями від лопат, камрадами, фапаніем на Гуру, забороною підорскіе сайтів (так-так, і / lm / теж є підорскіе) і т. П. Останнім часом став заповідником для сектантів .

Свого часу на Двач був зроблений рейд на vott.ru - був запущений хробак, і в результаті протягом кількох годин користувачі бачили на сайті лише повідомлення про помилку і копіпаст про гобліна, якому ветеринар прочистив анальні залози. [ пруфлінк ? ]

Розлучення з продюсером

Частина перша

У листопаді 2012 року на тупичке з'явилася новина , Написана сухим канцелярською мовою, в якій говорилося про вигнання Сергія Іванова з бізнесу Пучкова. Іванов був «лютим підручним» Гобліна (тобто особистим адміністратором і продюсером всіх його робіт) протягом 13 років. За твердженнями Головного, всі ці роки Серьога відчайдушно фейлов , Загубивши не один проект, включаючи «Правду про 9 роті». Останній їх суперечка як колег стався на грунті відсутності фінансової звітності про діяльність Іванова. Остаточне живцювання сталося після спливання установчих документів на ТОВ «Гоблін ЕнтерТорМент», яке лютий підручний замутив нишком.

Іванов, витримавши паузу, виступив з не менш потужним відповіддю . За його словами, всі ці роки Гоблін відмовлявся віддавати Іванову частку в бізнесі, постійно годуючи його «сніданками». Останньою краплею стали 20-мільйонні збори «Сім психопатів», які не принесли люто підручному ні копійки понад звичайний. Також Іванов пояснив, що сам Гоблін з оригіналами фільмів не працює, а всі його «правильні переклади» полягають лише в правці чужої праці. І взагалі Гоблін - бяка: грубий, хитрий і в той же час тупий мент. Перший час Іванов обіцяв запустити свої «правильні переклади» з блекджек і повіями , Але потім почав потихеньку зливатися.

Зустріч Іванова і Гобліна. обережно, товсто !

Цікаво, що в розпал конфлікту Гоблін називав Іванова одночасно і «рідним сином», і «жирним підором». З цього можна зробити висновок, що саме відбувається з камрадами через 10 років щоденного відвідування Тупичка. В результаті легіон Тупичка направив вентилятори з лайном на самого Іванова, який організував діяльність в своєму Цікаво, що в розпал конфлікту Гоблін називав Іванова одночасно і «рідним сином», і «жирним підором» ЖЖ , І зареєстрували « Справжній щоденник Сергія Іванова ». пранкери Вольнов взяв інтерв'ю у Гобліна про розлучення з Сергієм: [1] [2]

За підсумками боїв про Іванові майже нічого не чути, а Гоблін на Тупичке хвалився, що без адміністратора він встигає куди більше. На даний момент більшість стежать за конфліктом сходяться в одному - Іванов свій раунд злив . Але в той же час Іванов пристойно напаскудив колишньому босові, що сильно обрадувало співробітників відомого За підсумками боїв про Іванові майже нічого не чути, а Гоблін на Тупичке хвалився, що без адміністратора він встигає куди більше НДІ гурологіі і паразитології .

Драма триває: в Тупичке пишуть, що Іванов програв суд про захист честі і гідності. Але насправді виявилося, що частково виграв .

Частина друга

У другій половині 2016 року Іванов знову розгорнув бурхливу діяльність по боротьбі з Гоблином. Відразу продюсер розповів багато цікавого, пред'явивши в своєму ЖЖ пруф: Гоблін через дружину стирчить йому мільйон з відсотками, суд на стороні Іванова, у Пучкова заарештовано чотири земельні ділянки з недобудованим на них будинком. Сам Іванов за роки мовчання лікував сина від знервований, відбивався від Гобліна, який бажає відняти у продюсера дитини через органи соцопекі, боровся з гормональним захворюванням , Налагоджував особисте життя і будував новий бізнес. 9 грудня 2016 Іванов прийшов на зустріч Гобл з фоннатамі , Поставив Пучкову кілька неприємних питань, спровокувавши перекладача на безглузду бійку. 28 грудня 2016 року Гобліна облили зеленкою на презентації його книги в «Буквоїд». Що характерно, Пучков прийшов з охороною, але вона не допомогла .

Про свою боротьбу з Гоблином продюсер Іванов розповідає більш ніж регулярно в ЖЖ з аліасом oper2.ru і на каналі з назвою TheOriginalPolniyP .

За політичними переконаннями - марксист-леніністів-сталініст і державник. У відкритому вилизуванні державної верхівки помічений не був, але ми то знаємо. Люто шалено ненавидить (список не повний): антирадянщиків, західників, американофілом , майдаунів , свідомітів , бандерівців , (Російських) опозиціонерів, резуноідов , фоменковцев , Малолітніх долбойоб і так далі. Будь-якого персонажа з даних категорій презирливо називає ментівським кліше "громадянин", а всю їх масу в цілому - "контингент".

висери Гобліна про цих персонажів зазвичай покликані щось викрити, з його, гоблінській точки зору. Гоблінофіли радісно її хаває, гоблінофоби роблять поправку на те, що це точка зору тупого мента. В цілому завжди виходить море срач навколо особистостей і мінімум Лулзім. Достовірно відомо, що носик ненавидів Гобліна і порівнював його з Лимоновим .

Зовнішнє прояв «феномена»

Особливо завзяті прихильники Гобліна відомі в цих ваших інтернетах своєї загальної тупістю і неухильним дотриманням вказівок Гуру. например, якщо Пучков скаже «фас» , Тисячі лемінгів дадуть « аваф »І кинуться флудить на вказаний Гоблином ресурс, вживаючи при цьому меми самого Гобліна просто в кожній фразі. Забавним прикладом може служити срач фанатів з пейсатель , Який засвітився при створенні т. Н. «Гоблинский перекладу» «Нічного Дозору». Історія - « фас », срач .

Деякі шанувальники Гобліна втрачають голову настільки, що вилазять за межі бложика Головного (як правило, в жежешечку , Блоги-собака-милом-сру и Вконтакте ). Там вони знаходять негативні відгуки про Гоблін і влаштовують інтелектуальний суперечка, що складається з однієї фрази «тебе підорнулі на oper.ru ». Тримаються недовго, і, нарікаючи від неможливості забанити опонента або приробити йому лайливий статус, швидко ретируються. Досить легко тролі - досить натякнути поціент, що всі його думки насправді не його, а він так думає тому, що Головний наказав. Починається далі срач доставляє.

20 травня 2008 року Гоблін організував на « Вконтакте Ру »групу під назвою« 20 травня 2008 року Гоблін організував на «  Вконтакте  Ру »групу під назвою«  Дмитро Goblin Пучков - переклади, фільми, і не тільки  » Дмитро "Goblin" Пучков - переклади, фільми, і не тільки ». На наступний же день група була атакована двачерской « тролльськіх »Зондеркомандою, в звичайному для подобниx рейдів стилі: злягаються підараси та інші принади. Загалом, все те, чим був Двач заповнений на той момент. Подробиці тут и тут . Гоблін все пам'ятає!

Мемі

Складаються переважно з улюблених фраз і зворотів Гобліна. ОСГ , Більшість з них є мемамі радянського зразка і ментовські-блатними оборотами. В результате популярності перекладів Пучкова, а також немаленькою відвідуваності його сайту, багато хто з фразочек пішли в народ по другому колу, вже як «меми Тупичка».

Цікаві факти

 • Незважаючи на величезну любов Гобліна до армії, його син в ній не служив. Офіційна причина - проблеми із зором, але ми-то з вами знаємо ...
 • Гоблін рівно на 2 дня старше американського перзідента Обами , Що на перший погляд доставляє першому чималий баттхерт . Воно й не дивно: якщо «Обамка» (ласкаве назва Барака на глухому куті) до 55-и років побув лідером найбагатшої країни в світі, то Гоблін - всього лише маловідомий перекладач, мотатися по країні в жадобі наживи .

Наші дні

На момент 2017 го року всі «правильні» переклади звелися до офіційного ©, але смутному «перекладу» деяких іноземних фільмів, за які Гоблін платять бабло і на які він регулярно випускає РАПТОМ хвалебні рецензії на своєму сайті або ютуб каналі. Діяльність же в інтернеті перетворилася в з одного боку цікавим науково-пізнавальні бесіди на найрізноманітніші історичні і не дуже теми на ютубі, а з іншого в ще більш зашкалює патріотизм сабжа, де Гоблін намагається видати репресії Івана Грозного «як цілком обгрунтовані слідчі заходи» для того часу, то довго і нудно разом з лівими істориками розповідає цільової аудиторії про безумовної годноте комунізму і огидно загниваючого капіталізму в принципово русофобські США, що мріють уничтож ить все російське. Таким чином, не дивлячись на таку собі освітню цінність, до кінця десятих сабж остаточно перетворився на старіючого політонутого блогера, майже нічого крім політики не займаються. Природно, новини про кіно \ іграх \ гаджетах залишилися, але якщо порівняти перегляди і коментарі, то складається відчуття, що всім на них глибоко похуй.

ПОСИЛАННЯ

Див. такоже

Не вірите?
Бути може, один крок вже таки пройдений?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно