Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

AppleMobileDeviceService.exe

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з AppleMobileDeviceService.exe
 2. Інформація про фото AppleMobileDeviceService.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з AppleMobileDeviceService
 5. AppleMobileDeviceService сканер

Справжній файл AppleMobileDeviceService.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Mobile Device Support, розробленого Apple.

AppleMobileDeviceService.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є AppleMobileDeviceService.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з AppleMobileDeviceService.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму MobileDeviceService. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи AppleMobileDeviceService.exe.

Інформація про фото AppleMobileDeviceService.exe

процес MobileDeviceService або YSLoader.exe або Apple Mobile Device Service або Apple Mobile Device або Apple Mobile Device Support належить програмі Apple Mobile Device Support або Apple або Apple Mobile Device Service або MobileMe Control Panel або iPod Reset Utility або Утиліта скидання iPod або Apple Mobile Device або PoserContent2012 від Apple (Www.apple.com).

Опис: AppleMobileDeviceService.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. AppleMobileDeviceService.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files \ Common Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 55,144 байт (14% всіх випадків), 37,664 байт і ще 18 варіанта . Опис: AppleMobileDeviceService
Назва сервісу - Apple Mobile Device.
У процесу немає видимого вікна. Це не системний файл Windows. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Це файл, підписаний Verisign. Немає опису файлу. Ви можете деінсталювати цю програму з панелі інструментів. Процес слухає або шле дані на відкриті порти в мережі або по інтернету. AppleMobileDeviceService.exe здатний моніторити додатки. Тому технічний рейтинг надійності 27% небезпеки.
Ви можете видалити програму Apple Mobile Device Support або iTunes, оновити її, або попросити допомоги у Служби Підтримки Клієнтів. Перейти до support.apple.com/downloads/ або www.apple.com/itunes/ для поновлення, перейти до www.apple.com/support/ для звернення до Служби Підтримки Клієнтів, або натисніть на Apple Mobile Device Support або iTunes в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з AppleMobileDeviceService.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як AppleMobileDeviceService.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл AppleMobileDeviceService.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Сервіс для пристрою Apple Mobile. Сервіс встановлюється разом з Apple's iTunes 7.3. Він дозволяє iTunes звертатись з Apple iPhone and the Apple TV
Шурик У мене ця штука висіла тут I: \ Program Files \ Common Files \ Apple \ Mobile Device Support Процес завантажував процесор на 50%. Вирізав файл, перезавантажив. Начебто все працює.
М.ужік Процес AppleMobileDeviceService.exe. Йшов постійно, забирав 50 і більше%. Бездіяльність системи майже завжди 0. Навіть коли iTunes отключен.Отключіл через диспетчер задач. Тепер проблеми. Спочатку iTunes не бачив Айпад, зніс iTunes і прийшов північний звірок писар. При установці iTunes не починається служба AppleMjbileDeviceService. Видаляв і чистив реєстр кілька разів - не допомогло. Так як при установці iTunes не починається служба AppleMjbileDeviceService, то, мабуть, тунець і встановлюється з помилкою. І при спробі відкрити його виходить напис «не запускається служба AppleMjbileDeviceService". Зайшов в Пуск-Настройки- Панель управління-Адміністрування-Служби. Спробував запустити службу Apple Mobile Device. Вискакує вікно і там "Помилка 1053. Служба не відповіла на запит своєчасно". Що робити?
М.ужік нічого
Це служба. Її можна в "Службах" відключити.
Віктор Це служба. Її можна в "Службах" відключити.
Віктор У "службах" знайти цю службу і поміняти тип запуску на "відключена", або якщо вона іноді все таки потрібна на "вручну". Стан якщо працює на "зупинити". Або тупо в диспетчері завдань зупинити процес. Але тоді це доведеться робити при кожному запуску системи.
Роман Cоздаёте ярлик файлу AppleMjbileDeviceService.exe до себе на робочий стіл. Переменовивайте в 0AppleMjbileDeviceService.exe і забираєте нуль тільки перед включенням iTunes.
Deryvier

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото AppleMobileDeviceService.exe: - на основі 8 голосів з 8 відгуками.

147 користувачів запитували про цей файл. Один користувач не поставив рейтинг (вказав "я не знаю"). Один користувач оцінив, як важливий для Windows або встановленої програми. 2 користувачів дали, як здається безпечним. 4 користувачів дали, як нейтрально. Один користувач оцінив, як здається небезпечним.

Кращі практики для виправлення проблем з AppleMobileDeviceService

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з AppleMobileDeviceService. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу AppleMobileDeviceService.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

AppleMobileDeviceService сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Що робити?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,