Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

У Дніпрі для чиновників ввели жорсткий дрес-код

Фото: pixabay.com

Без матів і викликає одягу: в мерії Дніпра ввели дрес-код і правила поведінки Журавель Максим https://cdn.segodnya.ua/img/article/11339/98_main_new.1524774898.jpg https://cdn.segodnya.ua/img /article/11339/98_tn.1524774898.jpg 2018-04-27T07: 12: 21 + 03: 00 Дніпро Жінкам доведеться змінити короткі спідниці та прозорі кофтинки на костюми класичного крою, класичні блузи та спідниці до коліна

Відтепер в мерії Дніпра діють суворі правила поведінки для можновладців. На сесії міськради, яка відбулася 25 квітня, депутати прийняли "Кодекс поведінки працівників", згідно з яким чиновникам не можна нецензурно виражатися в соцмережах і навіть у вихідний день не рекомендується з'являтися в громадському місці в нетверезому вигляді.

Жінкам доведеться змінити короткі спідниці та прозорі кофтинки на костюми класичного крою, класичні блузи та спідниці до коліна. Крім того, чиновникам, які постійно спілкуються з городянами, необхідно носити бейдж.

За дотриманням дрес-коду буде стежити спеціальна комісія, а за порушення правил співробітників міськвиконкому планують звільняти.

"Пора закінчувати цю вакханалію, коли в соцмережах пишуть в злегка збудженому стані. За хамство, пияцтво, не зовсім, так би мовити, товарний зовнішній вигляд, чиновники повинні звільнятися", - підкреслив мер Дніпра Борис Філатов.

Депутати до ініціативи поставилися позитивно.

"Зовнішній вигляд чиновника повинен відповідати діловому стилю. Хочеться, щоб не тільки оболонка, а й зміст викликало у людей довіру і повагу. За останній час у владу прийшли люди, які до цього, умовно кажучи, робили чебуреки на Ленінському проспекті, а зараз вони великі керівники, дозволяють собі нецензурну лайку або неадекватна поведінка в громадських місцях. При цьому не замислюються, що, за оцінками соціологів, 80-90 відсотків громадян не довіряють владі. А їх поведінка може призвести до 100 відсотків. А коли немає довіри до влади, наступають анархія і безлад ", - вважає депутат міськради Наталія Начар'ян.

Нагадаємо, в українській школі ввели дрес-код для вчителів . Ніяких масивних прикрас, що викликають спідниць і відвертих блуз. Тільки строгі костюми.

Раніше ми писали, навіщо потрібен дрес-код на роботі: плюси і мінуси корпоративного стилю .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости