Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

У Києві на Лівому березі відкрився новий дилерський центр Hyundai

Тепер шанувальникам Hyundai, які живуть на Лівому березі Києва, буде простіше придбати і обслужити автомобіль корейського бренду. Сьогодні, 5 червня, на Троєщині було відкрито новий дилерський центр Hyundai - ТОВ «Автоберег». Центр розташовується за адресою вул. Бальзака, 7 і пропонує відвідувачам весь модельний ряд бренду, представлений в Україні.

Сам автосалон, площа якого становить 323 м2, розташовується на першому поверсі. Там же можна виявити зону обслуговування клієнтів, касу, кімнату переговорів і стіл замовлень. У новому дилерському центрі також є зона відпочинку з Wi-Fi доступом.

На території центру розташовується обладнана 7-ю двухстійкові гідравлічними підйомниками, зона ремонту та обслуговування автомобілів, яка розкинулася на 435 м2. Також центр має в своєму розпорядженні автомийних комплексом з двох повноцінних робочих постів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ярослав золотник Ярослав золотник

Онлайн-редактор сайту «Автоцентр» Любов до письменництва виявилася для мене визначальним фактором при виборі професії журналіста. По правді кажучи, мій прихід в автожурналістіку був скоріше випадковістю, ніж свідомим кроком, але я ніколи не шкодував про те, що мій шлях привів мене саме до неї. Автомобільний світ сповнений джерел натхнення, черпати з яких завжди цікаво. Можливо, хтось вважає за краще, щоб його хобі переростало в роботу, мені ж більше до душі, коли робота стає хобі. Google+

Інші матеріали автора:

Новости