Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Твіттер Вам на допомогу! Розкрутіть Ваш сайт по повній

 1. переваги Твіттера
 2. недоліки Твіттера
 3. Твіттер: навіщо він потрібен?
 4. Як отримати фоловерів
 5. Manageflitter
 6. Justunfollow
 7. Підсумки конкурсу коментаторів за листопад 2013

Доброго дня любі друзі

Доброго дня любі друзі! Соціальні мережі сьогодні допомагають залучати нових клієнтів і просувати сайти. Тому ми ближче познайомимося з однією з мереж, а саме - твіттером.

Twitter - сервіс мікроблогів, який дозволяє миттєво відправляти невеликі повідомлення до 140 символів.

Найцікавіше, що Twitter відображає «твіти» на головній сторінці Ваших читачів, тих, хто підписався на Вас. Їх ще називають фоловерів.

Завдяки цьому твіттер є відмінним способом для просування вашого бізнесу або веб-сайту!

переваги Твіттера

 • Безкоштовність. Реєстрація абсолютно безкоштовна і проста. Досить мати доступ в інтернет і електронну скриньку. На відміну від багатьох інших маркетингових компаній, твіттер не вимагає інвестицій і, отже, ви нічим не ризикуєте, використовуючи його.
 • Простота використання . Досить один раз заповнити свій профіль і потім вам залишається лише писати твіти, шукати нових читачів, підписуватися на цікаві новини. Звичайно, для просування вашого сайту або бізнесу, потрібно спочатку розкрутити твіттер-аккаунт, тобто придбати читачів. Але це набагато легше, ніж підвищити відвідуваність блогу. Яким саме способом шукати фоловерів я розповім трохи пізніше.
 • Величезна аудиторія. Твіттером користуються сотні мільйонів людей по всьому світу. Серед них досить легко знайти вашу цільову аудиторію.
 • Ви можете залишати повідомлення на будь-яку тему. Twitter є соціальною мережею. З цієї причини, багато пости мають соціальний характер. Багато пишуть про те, чим займаються зараз або чим займатимуться, наприклад, про похід в магазин, про підготовку до свята і так далі. Твіттер можна використовувати також і для продажу продуктів, послуг, розкрутки сайту або блогу.
 • Ваші читачі в твіттері будуть бачити ваші повідомлення. Це підвищує шанс, що вони зайдуть на ваш сайт, навіть якщо вони не підписані на його поновлення. При цьому не буде ніякого тиску або примусу з вашого боку.
 • Чим більше у вас фоловерів, тим більш авторитетними Ви будете виглядати в очах користувачів і вони більш охоче будуть на вас підписуватися, прислухатися до ваших порад і купувати ваші товари і послуги.

недоліки Твіттера

 • Може відволікати від роботи. Ваша Головна мета полягає в використанні Twitter для інтернет-маркетингу, але дуже легко відволіктися на спілкування з друзями або навіть з незнайомими користувачами. Адже пишуть про все на світі і дуже просто захопитися чимось іншим, наприклад, дізнатися про новинки кіно або просто читати про що, пишуть користувачі.
 • Викликає звичку. Дуже багато годинами просиджують в соц.сетях. Думаю, кожен то відчув на собі, у мене теж був період, коли я дуже часто заходила в них, при цьому без якоїсь певної мети.
 • Дуже легко стати спамером. Твіттер створений насамперед для спілкування, а не для продажу, тому не зловживайте такими повідомленнями, як «відвідайте мій сайт» або «купите цей курс». Краще поділитися посиланням на статтю і запитати думки читачів. Такі твіти будуть генерувати трафік і інтерес, але люди, які слідують за Вами не будуть відчувати на собі ніякого тиску.

Твіттер: навіщо він потрібен?

За допомогою мікроблога Ви:

 1. Збільшите число відвідувачів сайту. Для цього варто анонсувати статті з чіплятися заголовками , Щоб привернути більше уваги і спонукати користувачів дізнатися, в чому справа.
 2. Будете постійно нагадувати про себе користувачам, публікуючи регулярно твіти. Це завжди плюс мати людей, які говорять: «Якщо мені це потрібно, я знаю, що знайду відповідь на такому-то сайті».
 3. Чи зможете легко знаходити партнерів для бізнесу. Наявність великого списку читачів збільшить довіру до вас, в очах багатьох ви будете експертом. Великий список фоловерів - це майже як мати свою передплатну базу на блозі.
 4. Чи зможете заробляти гроші. По-перше, за допомогою твіттера Ви можете рекламувати ваші власні продукти, або партнерські посилання . А по-друге, Ви можете заробляти, розміщуючи твіти інших людей.

Як отримати фоловерів

Само собою просто створити твіттер-аккаунт недостатньо, потрібно ще й отримати якомога більше передплатників. Як це зробити? Пропоную Вашій увазі кілька порад:

 • Виберіть просте і запам'ятовує ім'я для облікового запису. Можна використовувати доменне ім'я сайту, якщо аккаунт створюється для нього.
 • Максимально заповніть Ваш профіль: вкажіть Ваші інтереси, посилання на ваш сайт і деяку інформацію про себе.
 • Надайте телефону Вашу сторінку. Щоб виділятися з маси, зробіть власний фон сторінки, завантажте аватар.
 • Публікуйте твіти регулярно: не дозволяйте вашій сторінці залишатися порожньою занадто довго. Ваш аккаунт повинен бути частиною Вашої інтернет-активності.
 • Надавайте унікальну інформацію: крім анонсів статей сайту, додавайте щось нове, інформації, якої немає на сайті або блозі.
 • Чи не спамьте: уникайте таких повідомлень, як «Відвідайте мій сайт зараз!» Ви можете зробити свою рекламу, але все ж доданої вартості кожного твіту.
 • На сайті або блозі не забудьте встановити кнопку «Поділитися в твіттері». Можна також встановити віджет з останніми твітами.
 • Вказати посилання на ваш твіттер можна також в підписі при розсилці листів по Вашій підписаний базі.
 • Робіть ретвіти цікавих статей інших блогерів. Багато будуть Вам вдячні і ретвітнуть у відповідь, крім того це додасть корисної інформації в ваш твіттер-аккаунт і допоможе зміцнити партнерські відносини з іншими блогерами.
 • Публікуючи в анонсах посилання, використовуйте сервіси для їх скорочення.
 • Підписуйтесь на людей, які мають блоги схоже тематики.
 • Друзі ваших друзів ваші друзі, не соромтеся додавати друзів ваших друзів. Це ваші потенційні читачі.
 • Використовуйте «хештеги». Іноді ви можете побачити запис таким чином «# блогінг». Хештеги - це як ключові слова в статті. За ним Вас можуть знайти в твіттері.
 • Виділіть певний час для твітів: не витрачайте більше години в день на Twitter, згадайте про недоліки: ви можете захопитися і просидіти весь день в твіттері, замість більш важливих справ.
 • Відписуйтеся від неактивних користувачів або від тих, хто не підписався на Вас. Для цього існують різні сервіси. Про один з них розповім в кінці статті.
 • Чи не підписуйтесь відразу на велику кількість акаунтів, щоб не потрапити в спам.
 • Не продавайте безпосередньо в твіттері, для цього є сайт або одностранічнікі.
 • Ретельно продумуйте кожен твіт. Вони частина вашого образу.
 • Спробуйте оптимізувати співвідношення «Читачі / читаються». Число читаються Вами повинно бути в кілька разів менше, ніж читачів.
 • Вчіться у інших. Відвідуйте інші твіттер-акаунти і використовуйте їх ідеї, без копіювання звичайно.
 • Використовуйте автовідповідач для нових послідовників: Ви можете відправити автоматичне повідомлення новим послідовникам, в якому можете привітати їх, вручити подарунок (книгу або безкоштовний курс).
 • Використовуйте фон твіттер-аккаунта в якості реклами для Вашого сайту. Ви може вказати там посилання на Ваш сайт або обкладинку нового курсу, наприклад.
 • Пишіть грамотно і перевіряйте помилки. Це саме можна сказати і до сайту. Це питання іміджу і професіоналізму.
 • Будьте терплячі. Досить легко розчаруватися в твіттері, так як оцінити результати його використання важко.

Сподіваюся, дані поради будуть Вам корисні і допоможуть використовувати твіттер більш ефективно.

А тепер розповім про двох сервісах, які допоможуть в роботі з мікроблог.

Manageflitter

Перший сервіс - це manageflitter.com. У нього є як платний, так і безкоштовний аккаунт. Але безкоштовного цілком достатньо. За допомогою даного сервісу ви можете, по-перше, знаходити цільових читачів і підписуватися на них. У майбутньому вони, можливо, підпишуться на Вас.

Отже, заходите на сайт, авторизуйтесь. Для авторизації переконайтеся, що ви вже увійшли в свій твіттер-аккаунт.

Для авторизації переконайтеся, що ви вже увійшли в свій твіттер-аккаунт

Тепер переходите в розділ Search (Пошук):

Тепер переходите в розділ Search (Пошук):

І, нарешті, вводите ключове слово, за яким будете шукати читачів:

І, нарешті, вводите ключове слово, за яким будете шукати читачів:

Перед вами з'явиться список відповідних акаунтів. Навівши курсор на обраний аккаунт, ви побачите його Bio, тобто інформацію, яку користувачі вказують про себе: діяльність, інтереси.

Завдяки цьому Ви зрозумієте, чи цікавий вам людина в якості потенційного читача або клієнта. Також ви бачите останній твіт, залишений користувачем, і тут варто звернути увагу на дату твіти. Якщо він осавлен більше року назад, то підписуватися на аккаунт не має сенсу.

Мені даний сервіс дуже сподобався і дозволив отримати нових читачів.

Крім цього, за допомогою сервісу Ви можете відписатися від навзамін і від неактивних користувачів: для цього використовуйте розділ not following back і inactiv.

Justunfollow

Ще один корисний сервіс - це justunfollow.com. C допомогою нього можна налаштувати автовідповідач. Кожен новий користувач буде отримувати при підписці на Вас повідомлення.

Авторізуетесь на сайті за допомогою твіттера. Заходьте в розділ Automate і пишіть повідомлення. У ньому можна просто привітати нового читача, а можна вказати посилання на Ваш сайт або блог або посилання на подарунок.

Не забудьте поставити галочку, як показано на скріншоті нижче, і зберегти.

У сервісі також можна відписуватися від навзамін і неактивних користувачів. Сподіваюся, сервіси будуть Вам корисні. Дізнатися про не менш цікавих сервісах для вебмайстрів ви можете тут . І не забудьте підписатися на мій твіттер-аккаунт. Кнопочка в сайдбарі :).

Підсумки конкурсу коментаторів за листопад 2013

І, звичайно, давно вже пора підвести підсумки конкурсу коментаторів. Зустрічаємо чемпіонів листопада:

Скріншот робила в аеропорту, в очікуванні літака :). Завдяки Вам було чим зайнятися :). Дякую всім читачів, бажаю Вам успіхів, а Вашим блогам процвітання!

1 місце - Наталія

2 місце - Ірина Мозгунова

3 місце - Creeper

Нагадую, що у кожного є шанс стати переможцем конкурсу і отримати нехай не великий, але приємний приз! Приєднуйтесь! І до зустрічі

Твіттер: навіщо він потрібен?
Як це зробити?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно