Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Тренди в Instagram для бізнесу на 2018 рік

 1. 6 основних трендів в Instagram в 2017 році:
 2. Stories
 3. хештеги
 4. вірусність
 5. нестандарт
 6. нормалізація спільноти
 7. Статистика
 8. резюме

Грудень - час підбиття підсумків року, що минає і фантазій на тему «а що буде в наступному»? Всі хочуть заздалегідь передбачити тренди, заздалегідь підготуватися і бути у всеозброєнні. Тому статей плодиться велика кількість (і ця не виняток), але ось уже який рік ми говоримо про одне й те ж. Давайте домовимося так. У минулому році я робив «тренди Instagram для бізнесу в 2017 році». Основні тези з неї:

6 основних трендів в Instagram в 2017 році:

 1. відеоконтент
 2. Робота над залученістю
 3. Падіння ефективності МФ / МЛ
 4. Зростання цінності блогерів
 5. Статистика всюди
 6. Розвиток бізнес-функціоналу Instagram

У 2018 році торішні тренди стають швидше чимось в стилі «to-do list», тобто обов'язковими для використання і застосування. Але говорити про те, що робота з блогерами і виробництво відео - це тренд, м'яко кажучи, баян.

Паразайт - зручний сервіс автопостінга, аналітики і роботи з особистими повідомленнями в Інстаграме.

Переходьте за посиланням , Щоб отримати тиждень безкоштовного використання!

Детальніше про кожен з них можете прочитати в минулому матеріалі, тому що в 2018 році нічого з цими «трендами» не зміниться. Як відео набирає популярність і цінність, так і буде продовжувати. Як залученість була наріжним каменем просування, так і залишиться. Тому все, про що йшлося на 2017 рік - продовжує залишатися актуальним і ці 6 «типу трендів» я пропоную залишити робочими в році прийдешньому. Така ось маленька хитрість.

Тепер можемо поговорити про те, що бачиться мені ключовим для Instagram на 2018 рік.

1. Окрема контент-стратегія для Stories
2. хештегом отримають нове життя
3. Instagram нарощує вірусний потенціал
4. Нестандарт
5. Нормалізація спільноти
6. Статистика (повторюся)

Як бачите, тренди не про те, якого кольору контент треба робити і якими додатками користуватися.

Stories

Не хочу бути тим, хто почне пояснювати важливість використання Історій сьогодні, але буду. При цьому я розрізняю 2 кардинально різні підходи:

 1. що бачу - те знімаю
 2. постійна і планомірна робота над зникаючим контентом
Грудень - час підбиття підсумків року, що минає і фантазій на тему «а що буде в наступному»

Капітан очевидність

Випадкове рідко буває хорошим.

Мало не половина всіх дрібних оновлень в Instagram за 2017 рік, так чи інакше, відноситься до Stories, що виражається і в цифрах: 3 з 5 користувачів Instagram, які щодня заходять в мережу, також щодня взаємодіють з Історіями. При цьому через очевидну простоти створення і «необов'язкового вимоги до якості» звичайного користувача, Історії стали більш «довірчим» каналом комунікації з читачами.

Останній анонс від Instagram на тему Stories і зовсім говорить про те, що соціальна мережа розглядає їх окремим типом постійного «флагманського» контенту поряд зі звичайними фотографіями і відео.

Фактично Історії - це повноекранний вертикальний контент з мінімальним присутністю інтерфейсу і автоматичним перегортанням.

Можна сказати - ідеальний формат для споживання контенту.

Використання виділених альбомів з Історіями, крос-постинг Історій з Instagram в Facebook, інтерактивні кнопки (будуть ще, впевнений) - все це утворює окрему соціальну мережу всередині Instagram, і з нею треба працювати за іншими правилами.

Я вже розглядаю опрацювання окремих контент-стратегій і бюджетування додаткових ресурсів на планомірну і постійну роботу з Історіями для SMM-стратегій на 2018 рік. І я не кажу про формат «О, сніг пішов. Давай сфотканная наш ключовий візуал на тлі снігу для Історій ». Ціла окрема контент-стратегія і контент-план.

хештеги

Моя нелюбов і «невіра» в хештеги в Instagram почалася давно і не змінюється який рік. Але Instagram підкинув нам сюрприз у вигляді можливості підписатися на хештег. У цьому простому оновленні лежить, на мій погляд, друге життя для кириличних хештегов. Рубрикатори, які я вже практично поховав за часів (тіньового бана) алгоритмічної і глючной видачі по низькочастотних хештегом, знову стають must-have для всіх. Користувач тепер може навіть не підписуватися на аккаунт в цілому, а тільки на його окремі рубрики.

З іншого боку, кількість спаму по популярним хештегом буде тільки зростати, а все галузеві, тематичні та івентовие теги будуть швидко переповнюватися лівим контентом, які не мають до оригінальної тематиці ніякого відношення. Якщо Instagram придумає, як побороти цю проблему, то підписка на хештеги може стати те саме російській рулетці. Ніколи не дізнаєшся, що побачиш в наступний раз.

вірусність

Навскидку пам'ятаю 4-5 різних форматів рекомендацій контенту в стрічках, які з'явилися тільки за листопад. Основною проблемою Instagram, на мій скромний погляд, весь час існування мережі залишалася закритість мережі. Користувач набирає певну кількість цікавих для себе профілів і далі його інформаційне поле нікуди не розширюється, тому що він:

 1. Задовольнив свої запити
 2. Чи не бачить нікого крім тих, на кого підписаний

І найстрашніше, в більшості випадків звичайний пересічний користувач не сильно-то й зацікавлений в розширенні цього інформаційного міхура. Тому що ледачий, все і так добре, не знає / не вміє. Це нам і вам смішно і незручно думати про те, що люди не вміють користуватися найпростішим Instagram, але бачили б ви, які іноді питання шлють мені в личку люди з гордими написами @smm_raskrutka_omsk в ніку, сміятися б в цирку перестали.

Але не тільки я бачив в цьому істотну недоробку мережі, а й керівництво Instagram скромно так сказав я, щедро вмотивоване стусанами від керівництва Facebook, несподівано перейнявся розширенням призначеного для користувача кругозору і початок засовувати «рекомендуємо підписатися», «цей контент явно вам сподобається» в кожну щілину . Навіть рекомендовані діалоги вже бачив, хоча, здавалося б.

Саме смішно в цій ситуації інше. Півтора роки тому, коли Instagram вводив алгоритмічну новинну стрічку, він заявляв, що користувачі в середньому не бачать 70% контенту, який є в їх стрічках, хоча всіх все влаштовувало. Тепер же намагаються засунути туди побільше того, на що я взагалі не підписувався, про що їх я взагалі не просив.

Виходить, контенту стало так мало, що треба розбавити і «алгоритмічно запропонованим»?

Так ось. Вихід в топ рекомендованого контенту вже приносить величезне розширення охоплення публікацій, правда з досить низьким залученням і усвідомленим прочитанням з боку «випадково подивились аудиторії». Якщо ж рекомендації стануть ще більш розумними, будуть видаватися в стрічці з додатковими CTA у вигляді кнопок «підписатися» і супроводжуватися красивими фразочками «Твій друг Димон лайкнув цю фотку», то ефект від таких рекомендацій стане значно більше надихаючим. А це веде нас до наступного пункту.

нестандарт

Кілька місяців тому моя профдеформація досягла критичної точки і вилилася в матеріал про те, чому Instagram повинен згоріти . Якщо бути більш точним, то дістав більшою мірою не Instagram, а то, що в ньому влаштували користувачі. Взагалі, це, звичайно, не погано, але і не добре.

Я зараз активно массфоловлю мама я массфоловер на своєму особистому акаунті і отримав прекрасну цифру в 4,4к вихідних підписок. Часом я гортаю стрічку, і виніс з цього 2 цікавих спостереження:

По-перше, я в будь-якому випадку майже завжди бачу пости моїх найближчих друзів і дівчата. Алгоритм намагається і підсовує мені в половині випадків все ж цікаві пости вгорі стрічки, але не завжди.

По-друге, прості (смертні) люди роблять говіння контент. Серйозно, мій телефон мало не плаче, коли йому доводиться показувати ті фотографії, які публікують звичайні люди.

Що це означає для бізнесу та блогерів? А то, що звичайний висветленний контент, від якого вже давно нудить будь-якого, хто активно займається Instagram, як і раніше в нескінченну кількість разів краще звичайних фотографій, які публікує пересічний користувач мережі. Отже, він як і раніше працює але люди продають гайди по обробці фотографій повинні страждати.

Тільки от домогтися успіху з «звичайним якісним контентом" не вийде. Якщо ви початківців блогер і навіть мама-блогер, то домогтися успіху і світової слави, роблячи все те, чим займалися і продовжують займатися сотні і тисячі аналогічний lifestyle-блогерів, точно не вийде. Або вам доведеться витратити на це занадто багато грошей, сил і часу.

Простіше бути несхожим на інших, впроваджувати свої фішки і пробувати варіанти. Красиво сказано? І я так вважаю.

У SMM дуже складно з законами правильності і нормальності. Їх просто не існує. Не можна говорити, що ви повинні робити пости щодня або обов'язково додавати текст.

Ні «правильно», є тільки ефективно.

Резюмуючи вищесказане: практично неможливо просто домогтися успіху, завівши черговий профіль успішно-успішного бізнесмена, черговий голови, що говорить про Instagram, ще однієї мами, яка молодець.

Мені в Instagram не вистачає щирих і чесних профілів. Обезоружівающе-чесних. Про факапи читати цікавіше і корисніше, послухайте дядька Льошу, так.

А тепер спробуйте робити крутий, унікальний, несхожий на інших контент, публікуючи по 1-2 поста в добу. Ага. Тому пост менше, але якісніше.

нормалізація спільноти

Найкоротший пункт.

Якщо вже Instagram починає забороняти робити Селфі з тваринами, то це багато що означає. Instagram завжди славився дивною нелюбов'ю до голих жіночих сосок, при цьому лояльно сприймаючи аналогічні органи, або як сказати, від чоловіків. Але в останній рік, особисто для мене, сильно помітні рука кремля спроби модерації та введення правил взагалі на все. Неліцензійну музику банять, фейки банять, спам буде переможений?

Другий напрямок діяльності в нормалізації спільноти - впровадження нових налаштувань конфіденційності, таких як «кращі друзі», різні настройки на приватність в фотографіях, які ви відправляєте друзям в Direct, і автоматизовані спам-фільтри. Instagram прагне знову стати уютненькая.

Пам'ятаєте історію з масовою блокуванням топових блогерів в Instagram? Як несподівано вона почалася, так само несподівано і зійшла нанівець. Судячи з усього, просто тестувалися нові алгоритми, які порозумнішали і стали фільтрувати спроби зловживання.

Статистика

Який статистика в Instagram у постів була на старті

Який статистика в Instagram у постів була на старті

Який стала до кінця 2к17 року

Ура, статистика в Instagram стає потихеньку і маленькими кроками настільки крутий, що плакати від щастя хочеться і обніматися з колегами.

Дійсно, останнє оновлення статистики під постами у бізнесових профілів подарувало нам можливість спостерігати за тим, звідки ж прийшли перегляди публікації, розуміти, чи працюють взагалі хештеги або геометки чи ні. Тепер реально можна тестувати і стежити за ефективністю всіх казок і теорій про те, що треба / не треба використовувати високочастоних хештеги, популярні геометки, накручувати лайки для виходу в топи і багато іншого.

Друга важлива штука - Instagram став віддавати статистику бізнес-профілів стороннім сервісам, що значно спростило створення щомісячних звітів для SMMщіков і подарувало нам всім масу можливостей для аналізу і накопичення статистики за профілем за тривалі періоди часу.

резюме

Instagram розвивається, розвиваються всі соцмережі, і новини в цьому немає ніякої. 2018 рік стане багато в чому показовим в тому, наскільки сильно Instagram буде інтегрований в Facebook і WhatsApp, що стане з охопленням і алгоритмічної стрічкою. Чекаємо, сподіваємося і віримо.

PS Про массфоловінг і масслайкінг. Масслайкінг продовжує «лежати», ідеально вирішити проблему із забороною на лайки сервісів, наскільки мені відомо, це не вирішить. При цьому массфоловінг продовжує жити і процвітати. Середня ефективність каналів, які працюють за моїми акаунтів - 10% і вище. Це як і раніше найдешевший спосіб залучення передплатників, але масштабованість у нього слабка. В місяць ви навряд чи зможете залучити більше 2.000 передплатників. Для кого-то і ця цифра здається надмірною, але рости до розмірів стотисячника вам доведеться довго.

Тому я б назвав МФ зараз вітамінками для малого регіонального бізнесу. Приймати можна і потрібно, але надзвичайних результатів не дочекаєтеся.

Кращий блог про Instagram в соціальних мережах. Підписався на свіжі статті?

Telegram-канал
Група Вконтакті
Сторінка в Facebook
Youtube-канал

Виходить, контенту стало так мало, що треба розбавити і «алгоритмічно запропонованим»?
Що це означає для бізнесу та блогерів?
Красиво сказано?
Неліцензійну музику банять, фейки банять, спам буде переможений?
Пам'ятаєте історію з масовою блокуванням топових блогерів в Instagram?
Підписався на свіжі статті?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,