Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Трекінг-сервіс «Відстежити-посилку.рф» -спрощення роботи з Поштою Росії :: Shopolog.ru

  1. Які труднощі виникають у співпраці продавців, покупців і Пошти?
  2. Як пропонує вирішити ці проблеми сервіс «Відстежити-посилку.рф»?

Трекінг-сервіс «Відстежити-посилку.рф» буде корисний власникам інтернет-магазинів, які працюють з Поштою Росії і ЕМС. Завдяки цьому сервісу і продавці, і покупці зможуть забути про цілу низку проблем.

Які труднощі виникають у співпраці продавців, покупців і Пошти?

Відмова від викупу посилки. Одна з головних проблем, знайома всім інтернет-магазинах, - це повернення товарів. Якщо посилка не викупили протягом 30 днів, її відсилають назад продавцеві. В результаті інтернет-магазин несе збитки, оплачуючи доставку, а також витрати на обробку і залучення замовлення. І звичайно винною в цьому є Пошта, яка часто затримує посилку, вчасно не інформує покупця про надходження товару в відділення. Правда, іноді й сам покупець свідомо відмовляється від замовлення.

Як пропонує вирішити ці проблеми сервіс «Відстежити-посилку.рф»?

«Відстежити-посилку.рф» пропонує зручну і сучасну заміну паперовим повідомленнями - це відправлення покупцеві повідомлень за допомогою смс та електронної пошти. Такі повідомлення приходять як в процесі руху посилки на всіх етапах (прийом, сортування і т.д.), так і після доставки замовлення в пункт призначення. При цьому розсилка виконується автоматично, без участі співробітників магазина або працівників Пошти. Продавець повинен лише надати трекінг-код і контактні дані одержувача.

Якщо посилка не викупили протягом п'яти днів, покупець отримує ще одне повідомлення. Як і всі інші повідомлення, текст його може бути будь-яким на розсуд продавця. Відмінно стимулюють повідомлення на кшталт «Поспішайте забрати ваше замовлення, і вас чекає сюрприз!». Так сотні магазинів знижують відсоток відмов, і цей інструмент діє дуже ефективно. Тільки покупця не варто обманювати, подарунок краще дійсно покласти всередину посилки.

Наступна «фішка» - адреса поштового відділення в тексті sms і e-mail повідомлення. За трекінг-коди сервіс розпізнає, в яке відділення йде посилка, знаходить адресу цього відділення і вставляє в текст sms і e-mail. Для цього в системі є макрос «Адреса поштового відділення». Інші макроси, які можна використовувати: «Ім'я покупця», «Трекінг-код посилки», «Номер замовлення», «Сума замовлення».

Використання сервісу «Відстежити посилку» вбиває відразу декількох зайців - не тільки дозволяє знизити кількість відмов від посилок, але і знімає нагпузку з менеджерів магазину, постійно інформуючи клієнта про рух його посилки.

Інтернет-магазини часто дають покупцям трекінг-код, і останні змушені самостійно шукати інформацію по ньому. А незручна її подача на сайті Пошти «доповнюється» постійними проблемами із завантаженням і збоями в роботі.

А незручна її подача на сайті Пошти «доповнюється» постійними проблемами із завантаженням і збоями в роботі

«Відстежити посилку» пропонує зовсім інше рішення. Тепер інформація знаходить покупця сама і надходить у вигляді смс-повідомлень і повідомлень на електронну пошту. При цьому подача відомостей проста і зручна. Клієнти цінують таке ставлення до них.

Клієнти цінують таке ставлення до них

Після того, як оплата товару відбулася, покупець отримує ще одне повідомлення. У ньому продавець може написати будь-який текст: від простих слів подяки до промокодом зі знижкою або ж посиланням на відгуки в яндекс-маркеті. Таким чином вирішуються ще й маркетингові задачі - потворние продажу і збір зворотного зв'язку.

Таким чином вирішуються ще й маркетингові задачі - потворние продажу і збір зворотного зв'язку

Моніторинг відправлень. Сервіс «Відстежити посилку», на відміну від Пошти Росії, надає всі дані для маркетингового аналізу. Так, швидко і зручно формуються звіти по відправленим посилок, це дозволяє контролювати терміни доставки. Інформація надається адміністраторам інтернет-магазинів регулярно. При цьому в звіті містяться відомості про всі трекінг-кодах, а також контактні дані покупців. При відсутності змін про посилку протягом тижня статус набуває червоного кольору. Це дає можливість стежити за проблемними замовленнями і своєчасно вживати заходів.


Це дає можливість стежити за проблемними замовленнями і своєчасно вживати заходів

Приєднатися до тих, хто вже користується послугами «Відстежити-посилку», може абсолютно будь-який інтернет-магазин. Технічних перешкод немає, тому що інформацію можна передавати через звичайний excel файл. Для просунутих користувачів є API. Також сервіс робить інтеграції з cms платформами. Вже працюють модулі для Bitrix і InSales, незабаром з'являться Amiro, Umi та інші.

Кожен зареєстрований в сервісі отримує три тижні використання сервісу безкоштовно! Спробувати і зрозуміти, Ваше або не ваше.

Будемо раді, якщо ця інформація виявиться для вас корисною!

Сайт сервісу: http: //отследіть-посилку.рф/

Які труднощі виникають у співпраці продавців, покупців і Пошти?
»?
Які труднощі виникають у співпраці продавців, покупців і Пошти?
»?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно