Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Трекінг-сервіс «Відстежити-посилку.рф» -спрощення роботи з Поштою Росії :: Shopolog.ru

  1. Які труднощі виникають у співпраці продавців, покупців і Пошти?
  2. Як пропонує вирішити ці проблеми сервіс «Відстежити-посилку.рф»?

Трекінг-сервіс «Відстежити-посилку.рф» буде корисний власникам інтернет-магазинів, які працюють з Поштою Росії і ЕМС. Завдяки цьому сервісу і продавці, і покупці зможуть забути про цілу низку проблем.

Які труднощі виникають у співпраці продавців, покупців і Пошти?

Відмова від викупу посилки. Одна з головних проблем, знайома всім інтернет-магазинах, - це повернення товарів. Якщо посилка не викупили протягом 30 днів, її відсилають назад продавцеві. В результаті інтернет-магазин несе збитки, оплачуючи доставку, а також витрати на обробку і залучення замовлення. І звичайно винною в цьому є Пошта, яка часто затримує посилку, вчасно не інформує покупця про надходження товару в відділення. Правда, іноді й сам покупець свідомо відмовляється від замовлення.

Як пропонує вирішити ці проблеми сервіс «Відстежити-посилку.рф»?

«Відстежити-посилку.рф» пропонує зручну і сучасну заміну паперовим повідомленнями - це відправлення покупцеві повідомлень за допомогою смс та електронної пошти. Такі повідомлення приходять як в процесі руху посилки на всіх етапах (прийом, сортування і т.д.), так і після доставки замовлення в пункт призначення. При цьому розсилка виконується автоматично, без участі співробітників магазина або працівників Пошти. Продавець повинен лише надати трекінг-код і контактні дані одержувача.

Якщо посилка не викупили протягом п'яти днів, покупець отримує ще одне повідомлення. Як і всі інші повідомлення, текст його може бути будь-яким на розсуд продавця. Відмінно стимулюють повідомлення на кшталт «Поспішайте забрати ваше замовлення, і вас чекає сюрприз!». Так сотні магазинів знижують відсоток відмов, і цей інструмент діє дуже ефективно. Тільки покупця не варто обманювати, подарунок краще дійсно покласти всередину посилки.

Наступна «фішка» - адреса поштового відділення в тексті sms і e-mail повідомлення. За трекінг-коди сервіс розпізнає, в яке відділення йде посилка, знаходить адресу цього відділення і вставляє в текст sms і e-mail. Для цього в системі є макрос «Адреса поштового відділення». Інші макроси, які можна використовувати: «Ім'я покупця», «Трекінг-код посилки», «Номер замовлення», «Сума замовлення».

Використання сервісу «Відстежити посилку» вбиває відразу декількох зайців - не тільки дозволяє знизити кількість відмов від посилок, але і знімає нагпузку з менеджерів магазину, постійно інформуючи клієнта про рух його посилки.

Інтернет-магазини часто дають покупцям трекінг-код, і останні змушені самостійно шукати інформацію по ньому. А незручна її подача на сайті Пошти «доповнюється» постійними проблемами із завантаженням і збоями в роботі.

А незручна її подача на сайті Пошти «доповнюється» постійними проблемами із завантаженням і збоями в роботі

«Відстежити посилку» пропонує зовсім інше рішення. Тепер інформація знаходить покупця сама і надходить у вигляді смс-повідомлень і повідомлень на електронну пошту. При цьому подача відомостей проста і зручна. Клієнти цінують таке ставлення до них.

Клієнти цінують таке ставлення до них

Після того, як оплата товару відбулася, покупець отримує ще одне повідомлення. У ньому продавець може написати будь-який текст: від простих слів подяки до промокодом зі знижкою або ж посиланням на відгуки в яндекс-маркеті. Таким чином вирішуються ще й маркетингові задачі - потворние продажу і збір зворотного зв'язку.

Таким чином вирішуються ще й маркетингові задачі - потворние продажу і збір зворотного зв'язку

Моніторинг відправлень. Сервіс «Відстежити посилку», на відміну від Пошти Росії, надає всі дані для маркетингового аналізу. Так, швидко і зручно формуються звіти по відправленим посилок, це дозволяє контролювати терміни доставки. Інформація надається адміністраторам інтернет-магазинів регулярно. При цьому в звіті містяться відомості про всі трекінг-кодах, а також контактні дані покупців. При відсутності змін про посилку протягом тижня статус набуває червоного кольору. Це дає можливість стежити за проблемними замовленнями і своєчасно вживати заходів.


Це дає можливість стежити за проблемними замовленнями і своєчасно вживати заходів

Приєднатися до тих, хто вже користується послугами «Відстежити-посилку», може абсолютно будь-який інтернет-магазин. Технічних перешкод немає, тому що інформацію можна передавати через звичайний excel файл. Для просунутих користувачів є API. Також сервіс робить інтеграції з cms платформами. Вже працюють модулі для Bitrix і InSales, незабаром з'являться Amiro, Umi та інші.

Кожен зареєстрований в сервісі отримує три тижні використання сервісу безкоштовно! Спробувати і зрозуміти, Ваше або не ваше.

Будемо раді, якщо ця інформація виявиться для вас корисною!

Сайт сервісу: http: //отследіть-посилку.рф/

Які труднощі виникають у співпраці продавців, покупців і Пошти?
»?
Які труднощі виникають у співпраці продавців, покупців і Пошти?
»?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,