Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Traffic Inspector

 1. Traffic Inspector Розробник: ГК «Смарт-софт» Traffic Inspector FSTEC
 2. Traffic Inspector Anti-Spam powered by Kaspersky
 3. Traffic Inspector Anti-Virus powered by Kaspersky
 4. Dr.Web Gateway Security Suite для Traffic Inspector
 5. NetPolice для Traffic Inspector
 6. Traffic Inspector Next Generation FSTEC
 7. Traffic Inspector
 8. Traffic Inspector FSTEC
 9. Traffic Inspector Anti-Spam powered by Kaspersky
 10. Traffic Inspector Anti-Virus powered by Kaspersky
 11. Dr.Web Gateway Security Suite для Traffic Inspector
 12. NetPolice для Traffic Inspector
 13. Traffic Inspector Next Generation FSTEC
 14. Traffic Inspector
 15. Traffic Inspector FSTEC
 16. Traffic Inspector Anti-Spam powered by Kaspersky
 17. Traffic Inspector Anti-Virus powered by Kaspersky
 18. Dr.Web Gateway Security Suite для Traffic Inspector
 19. NetPolice для Traffic Inspector
 20. Traffic Inspector Next Generation FSTEC

Traffic Inspector

Розробник: ГК «Смарт-софт»

Traffic Inspector FSTEC

Traffic Inspector FSTEC - шлюз безпеки з фаєрволом для контролю і захисту інтернет-доступу в корпоративних комп'ютерних мережах Traffic Inspector FSTEC - шлюз безпеки з фаєрволом для контролю і захисту інтернет-доступу в корпоративних комп'ютерних мережах. Сертифікат ФСТЕК дозволяє застосовувати рішення в держструктурах. Забезпечує захищене підключення всіх комп'ютерів корпоративної мережі до інтернету і антивірусний захист, запобігає доступ в корпоративну мережу ззовні, блокує шкідливі сайти, в тому числі за критерієм неприпустимого контенту, веде облік мережевого трафіку.
Міжмережевий екран типу «Б» відповідає вимогам документів «Вимоги до міжмережевих екранів» (ФСТЕК Росії, 2016) і «Профіль захисту міжмережевих екранів типу« Б »п'ятого класу захисту. ІТ.МЕ.Б5.ПЗ »(ФСТЕК Росії, 2016).
Traffic Inspector FSTEC встановлюють на персональному комп'ютері, що виконує функції шлюзу для LAN-мережі. Адміністрування відбувається в графічному режимі, через оснащення Microsoft Management Console.
Основні характеристики рішення:
- операційна система: Microsoft Windows 7 x86, Windows 7 x64, Windows 8 x86, Windows 8 x64, Windows 8.1 x86, Windows 8.1 x64, Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2;
- SMS-ідентифікація;
- Layer 7 - фільтрація (інтелектуальне розпізнавання протоколів прикладного (сьомого) рівня за рахунок сигнатурного аналізу, використовується для блокування додатків на зразок Skype і BitTorrent);
- IDS / IPS;
- різні методи аутентифікації;
- білінг;
- інтеграція з доменної середовищем Active Directory (імпорт користувачів з домена);
- блокування сайтів, реклами, тематична фільтрація і URL-фільтрація, перехоплення і аналіз HTTPS-трафіку;
- проксі-сервер;
- обмеження швидкості інтернету і управління пропускною спроможністю інтернет-доступу, облік трафіку з системою лімітів, гнучке управління маршрутизацією;
- поштовий шлюз;
- вбудований веб-сервер для перегляду звітів і індивідуальної статистики як адміністраторами, так і допущеними до статистики користувачами;
- додатково плагіни: антивірусний захист, антиспам для електронної пошти.
Рішення компанії «Смарт-Софт» захищають комп'ютери «Газпрому», «Мегафона», Ощадбанку, РЖД, «Роснефти», а також тисяч інших компаній великого, середнього і малого бізнесу і державних організацій.
Системні вимоги:
Процесор Intel® Core ™ i3
Оперативна пам'ять - 4 ГБ
Операційна система - Windows 7/8/10, Windows Server 2008 R2 / 2012 R2 і старше (x86 або x64)
Жорсткий диск - 1000 МБ + додатковий простір для зберігання кеша проксі і файлів бази даних
Рекомендована роздільна здатність - 1024x768
Підключення до Інтернет - Потрібно для проведення активації програми

Traffic Inspector Anti-Spam powered by Kaspersky

Traffic Inspector Anti-Spam powered by Kaspersky - рішення для захисту від спаму поштових серверів в корпоративних мережах Traffic Inspector Anti-Spam powered by Kaspersky - рішення для захисту від спаму поштових серверів в корпоративних мережах. Антиспам-модуль зроблений для шлюзу безпеки Traffic Inspector за технологією Kaspersky Lab. Перевіряє поштовий трафік на шкідливі програми, блокує спам, становить докладні звіти для адміністраторів мережі. Застосування на рівні шлюзу дозволяє організувати централізований захист всіх співробітників, в тому числі тих, хто нехтує правилами ІТ-безпеки.
В основі модуля:
- перевірка повідомлення за списками;
- фільтрація по SPF і SURBL;
- аналіз формальних ознак письма;
- сигнатурний аналіз;
- лінгвістичні евристики;
- графічні сигнатури;
- UDS-запити в режимі реального часу.
Можна задавати правила і налаштування, позначаючи тему, додаючи в заголовки і змінюючи ваговий коефіцієнт для повідомлень, розпізнаних як спам, для звичайних і сумнівних листів. Передбачена установка рівня агресивності перевірки і розміру перевіряються повідомлень.

Traffic Inspector Anti-Virus powered by Kaspersky

Traffic Inspector Anti-Virus powered by Kaspersky - антивірусний захист трафіку в межсетевом екрані Traffic Inspector Traffic Inspector Anti-Virus powered by Kaspersky - антивірусний захист трафіку в межсетевом екрані Traffic Inspector. Модуль розроблений за технологією Kaspersky Lab. Лікує заражені файли, блокує шкідливі програми, за-прещает потенційно небезпечний вміст.
Модуль сканує HTTP- і FTP-трафік, що проходить через проксі-сервер, а також поштовий трафік, що передається через SMTP-шлюз програмного брандмауера Traffic Inspector. Заражені об'єкти лікує, невиліковні і шкідливі програми видаляє і блокує. За допомогою механізмів евристичного аналізу виявляє і забороняє отримання файлів, які можуть завдати шкоди користувачам.
Висока швидкість перевірки забезпечує непомітне для користувачів сканування всього трафіку. Автоматичне і ручне оновлення антивірусних баз. Звіт по виявленим вірусам.

Dr.Web Gateway Security Suite для Traffic Inspector

Dr Dr.Web Gateway Security Suite для Traffic Inspector - антивірусний захист трафіку в межсетевом екрані Traffic Inspector. Модуль розроблений за технологією Dr.Web. Лікує заражені файли, блокує шкідливі програми, забороняє потенційно небезпечний вміст.
Модуль сканує HTTP- і FTP-трафік, що проходить через проксі-сервер, а також поштовий трафік, що передається через SMTP-шлюз програмного брандмауера Traffic Inspector. Заражені об'єкти лікує, невиліковні і шкідливі програми видаляє і блокує. За допомогою механізмів евристичного аналізу виявляє і забороняє отримання файлів, які можуть завдати шкоди користувачам.
Висока швидкість перевірки забезпечує непомітне для користувачів сканування всього трафіку. Автоматичне і ручне оновлення антивірусних баз. Звіт по виявленим вірусам.

NetPolice для Traffic Inspector

NetPolice для Traffic Inspector - модуль тематичної фільтра-ції на основі категорій веб-ресурсів NetPolice для Traffic Inspector - модуль тематичної фільтра-ції на основі категорій веб-ресурсів. Створено для брандмауера Traffic Inspector.
Модуль NetPolice незамінний в школах, де використовує рекомендовані Міністерством освіти РФ списки фільтрації і актуальну базу заборонених ресурсів. Забороняє доступ до інтернет-ресурсів, несумісним із завданнями виховання і освіти учнів (система СІД, впроваджена Цаіру в 2006-2008 роках в рамках пріоритетного національного проекту «Освіта» більш ніж в 60 000 російських шкіл).
База NetPolice включає 100+ категорій (в тому числі за списками категорій, рекомендованим Міністерства освіти та науки РФ). За запитом «Ліги безпечного інтернету» спеціально для навчальних закладів були додані категорії «Білий список» і «Безпечні для дітей».
NetPolice застосовується і в офісах для заборони нецільового вико-користування інтернету співробітниками.

Traffic Inspector Next Generation FSTEC

Traffic Inspector Next Generation FSTEC - програмно-апаратний мережевий шлюз нового покоління, що включає брандмауер, для організації контрольованого доступу до інтернету корпоративних комп'ютерних мереж і їх захисту від зовнішніх загроз Traffic Inspector Next Generation FSTEC - програмно-апаратний мережевий шлюз нового покоління, що включає брандмауер, для організації контрольованого доступу до інтернету корпоративних комп'ютерних мереж і їх захисту від зовнішніх загроз. Відноситься до класу Unified Threat Management (UTM). Зроблено на відкритому коді проекту OPNsense. Відповідає новим вимогам ФСТЕК від 2016 року. Може використовуватися в державних організаціях: школах, вузах, медичних центрах та ін. (Має відповідний сертифікат ФСТЕК Росії).
Моделі в лінійці:
- S 100: для невеликих домашніх і офісних мереж. В якості апаратної платформи використовуються комп'ютери x86-64 малого форм-фактора (152,4 x 152,4 мм);
- M 1000: для середнього бізнесу, установ державного сектору, освіти та охорони здоров'я. Апаратна платформа: стійку сервери DEPO, Lenovo, D-Link форм-фактора 1U;
- L 1000+: топова модель для великих комерційних, державних, освітніх організацій і установ охорони здоров'я. Використовує потужні стійку сервери DEPO, Lenovo, D-Link форм-фактора 1U.
Traffic Inspector Next Generation FSTEC забезпечує фільтрацію на різних рівнях моделі OSI і управління через веб-інтерфейс по захищеному HTTPS-підключенню, а також по протоколу SSH з використанням термінальної програми. Рішення розгортається в ролі шлюзу на кордоні корпоративної мережі і дозволяє контролювати інформаційні потоки між локальною мережею і інтернетом.
Технічні характеристики Traffic Inspector Next Generation FSTEC:
- мережевий екран (Packet Filter) захищає шлюз і комп'ютери користувачів від несанкціонованого доступу ззовні, роздає інтернет на користувачів, забезпечує доступ до внутрішніх серверів з інтернету;
- управління пропускною спроможністю інтернет-доступу динамічним шейпер і пріоритезації трафіку (обмеження максимальної швидкості роботи користувача, резервування виділеної смуги для трафіку, розподіл пропускної здатності інтернет-каналу порівну між користувачами внутрішньої мережі, пріоритизація трафіку додатки за допомогою черг для трафіку, критичного до затримок) ;
- різні види VPN (OpenVPN, IPsec в тунельному режимі, L2TP / IPsec (IPSec в транспортному режимі), Tinc VPN, PPTP, PPPoE);
- кластеризація (використовує протоколи CARP (VRRP), PFSYNC (синхронізація стану міжмережевих екранів), XMLRPC Sync (синхронізація інших налаштувань шлюзу);
- Connection Failover (в даному режимі шлюз перемикається на запасні канали доступу в інтернет при виході з ладу основних, забезпечуючи тим самим безперервність доступу);
- система централізованого управління (Central Management System) розподіленої інфраструктурою мережевих шлюзів (шлюз може бути майстер-вузлом (master node) в центральному офісі та підлеглим вузлом (slave node) в віддаленому офісі);
- Captive Portal (в тому числі з підтримкою SMS-ідентифікації);
- гнучка маршрутизація;
- проксі-сервер (Squid) підтримує: HTTP, HTTPS, FTP, про-прозорі проксінг, перехоплення і дешифрування SSL / TLS-з'єднань, кешування веб-контенту, фільтрацію;
- фільтрація: по IP-адресами клієнтів і мереж, по портам призначення, на кшталт браузера (User Agent), за типом контенту (по MIME-типами), за загальними білим і чорним URL-списками, за індивідуальними URL-списками, який призначається на доменного або локального користувача або групу, по викачуваним URL-списками (SquidGuard), за категоріями за допомогою модуля NetPolice (в URL-списках допускається використання синтаксису регулярних виразів);
- різні методи аутентифікації (аутентифікація по ло-кальной базі, LDAP, RADIUS, Kerberos, прив'язка по IP- і MAC-адресами, двофакторна аутентифікація, ваучери);
- Layer 7 - фільтрація (інтелектуальне розпізнавання протоколів прикладного (сьомого) рівня за рахунок сигнатурного аналізу, використовується для блокування додатків на зразок Skype і BitTorrent);
- шлюзовий антивірус (HTTP Antivirus Proxy + ClamAV) не вимагає установки на кожному клієнтському комп'ютері, замість цього встановлюється один раз на шлюзі і перевіряє веб-трафік всіх користувачів;
- моніторинг мережевої активності і звіти (NetFlow: звіт по мережевої активності, по найбільш популярних мережевих служб, по найбільш популярним IP-адресами. Веб-проксі: Domains (по відвіданих доменів), URLs (по відвіданих URL), Users (по користувачах, генерувати запити на проксі), User IPs (по комп'ютерам, генерувати запити на проксі). Програми RRDtool: звіт за станом інтернет-каналу, по використанню процесора, по використанню оперативної пам'яті, за кількістю станів трасувальника з'єднань мережевого екрану. Моніторинг завантаження мережевих Інтерфом сов в реальному часі. Журнал мережевого екрану. Системний журнал і syslog-ng);
- середовище: операційна система FreeBSD 11.
Термін дії ліцензії - 5 років, включає 1 рік доступу до об-лення та розширеної технічної підтримки.

Traffic Inspector

Розробник: ГК «Смарт-софт»

Traffic Inspector FSTEC

Traffic Inspector FSTEC - шлюз безпеки з фаєрволом для контролю і захисту інтернет-доступу в корпоративних комп'ютерних мережах Traffic Inspector FSTEC - шлюз безпеки з фаєрволом для контролю і захисту інтернет-доступу в корпоративних комп'ютерних мережах. Сертифікат ФСТЕК дозволяє застосовувати рішення в держструктурах. Забезпечує захищене підключення всіх комп'ютерів корпоративної мережі до інтернету і антивірусний захист, запобігає доступ в корпоративну мережу ззовні, блокує шкідливі сайти, в тому числі за критерієм неприпустимого контенту, веде облік мережевого трафіку.
Міжмережевий екран типу «Б» відповідає вимогам документів «Вимоги до міжмережевих екранів» (ФСТЕК Росії, 2016) і «Профіль захисту міжмережевих екранів типу« Б »п'ятого класу захисту. ІТ.МЕ.Б5.ПЗ »(ФСТЕК Росії, 2016).
Traffic Inspector FSTEC встановлюють на персональному комп'ютері, що виконує функції шлюзу для LAN-мережі. Адміністрування відбувається в графічному режимі, через оснащення Microsoft Management Console.
Основні характеристики рішення:
- операційна система: Microsoft Windows 7 x86, Windows 7 x64, Windows 8 x86, Windows 8 x64, Windows 8.1 x86, Windows 8.1 x64, Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2;
- SMS-ідентифікація;
- Layer 7 - фільтрація (інтелектуальне розпізнавання протоколів прикладного (сьомого) рівня за рахунок сигнатурного аналізу, використовується для блокування додатків на зразок Skype і BitTorrent);
- IDS / IPS;
- різні методи аутентифікації;
- білінг;
- інтеграція з доменної середовищем Active Directory (імпорт користувачів з домена);
- блокування сайтів, реклами, тематична фільтрація і URL-фільтрація, перехоплення і аналіз HTTPS-трафіку;
- проксі-сервер;
- обмеження швидкості інтернету і управління пропускною спроможністю інтернет-доступу, облік трафіку з системою лімітів, гнучке управління маршрутизацією;
- поштовий шлюз;
- вбудований веб-сервер для перегляду звітів і індивідуальної статистики як адміністраторами, так і допущеними до статистики користувачами;
- додатково плагіни: антивірусний захист, антиспам для електронної пошти.
Рішення компанії «Смарт-Софт» захищають комп'ютери «Газпрому», «Мегафона», Ощадбанку, РЖД, «Роснефти», а також тисяч інших компаній великого, середнього і малого бізнесу і державних організацій.
Системні вимоги:
Процесор Intel® Core ™ i3
Оперативна пам'ять - 4 ГБ
Операційна система - Windows 7/8/10, Windows Server 2008 R2 / 2012 R2 і старше (x86 або x64)
Жорсткий диск - 1000 МБ + додатковий простір для зберігання кеша проксі і файлів бази даних
Рекомендована роздільна здатність - 1024x768
Підключення до Інтернет - Потрібно для проведення активації програми

Traffic Inspector Anti-Spam powered by Kaspersky

Traffic Inspector Anti-Spam powered by Kaspersky - рішення для захисту від спаму поштових серверів в корпоративних мережах Traffic Inspector Anti-Spam powered by Kaspersky - рішення для захисту від спаму поштових серверів в корпоративних мережах. Антиспам-модуль зроблений для шлюзу безпеки Traffic Inspector за технологією Kaspersky Lab. Перевіряє поштовий трафік на шкідливі програми, блокує спам, становить докладні звіти для адміністраторів мережі. Застосування на рівні шлюзу дозволяє організувати централізований захист всіх співробітників, в тому числі тих, хто нехтує правилами ІТ-безпеки.
В основі модуля:
- перевірка повідомлення за списками;
- фільтрація по SPF і SURBL;
- аналіз формальних ознак письма;
- сигнатурний аналіз;
- лінгвістичні евристики;
- графічні сигнатури;
- UDS-запити в режимі реального часу.
Можна задавати правила і налаштування, позначаючи тему, додаючи в заголовки і змінюючи ваговий коефіцієнт для повідомлень, розпізнаних як спам, для звичайних і сумнівних листів. Передбачена установка рівня агресивності перевірки і розміру перевіряються повідомлень.

Traffic Inspector Anti-Virus powered by Kaspersky

Traffic Inspector Anti-Virus powered by Kaspersky - антивірусний захист трафіку в межсетевом екрані Traffic Inspector Traffic Inspector Anti-Virus powered by Kaspersky - антивірусний захист трафіку в межсетевом екрані Traffic Inspector. Модуль розроблений за технологією Kaspersky Lab. Лікує заражені файли, блокує шкідливі програми, за-прещает потенційно небезпечний вміст.
Модуль сканує HTTP- і FTP-трафік, що проходить через проксі-сервер, а також поштовий трафік, що передається через SMTP-шлюз програмного брандмауера Traffic Inspector. Заражені об'єкти лікує, невиліковні і шкідливі програми видаляє і блокує. За допомогою механізмів евристичного аналізу виявляє і забороняє отримання файлів, які можуть завдати шкоди користувачам.
Висока швидкість перевірки забезпечує непомітне для користувачів сканування всього трафіку. Автоматичне і ручне оновлення антивірусних баз. Звіт по виявленим вірусам.

Dr.Web Gateway Security Suite для Traffic Inspector

Dr Dr.Web Gateway Security Suite для Traffic Inspector - антивірусний захист трафіку в межсетевом екрані Traffic Inspector. Модуль розроблений за технологією Dr.Web. Лікує заражені файли, блокує шкідливі програми, забороняє потенційно небезпечний вміст.
Модуль сканує HTTP- і FTP-трафік, що проходить через проксі-сервер, а також поштовий трафік, що передається через SMTP-шлюз програмного брандмауера Traffic Inspector. Заражені об'єкти лікує, невиліковні і шкідливі програми видаляє і блокує. За допомогою механізмів евристичного аналізу виявляє і забороняє отримання файлів, які можуть завдати шкоди користувачам.
Висока швидкість перевірки забезпечує непомітне для користувачів сканування всього трафіку. Автоматичне і ручне оновлення антивірусних баз. Звіт по виявленим вірусам.

NetPolice для Traffic Inspector

NetPolice для Traffic Inspector - модуль тематичної фільтра-ції на основі категорій веб-ресурсів NetPolice для Traffic Inspector - модуль тематичної фільтра-ції на основі категорій веб-ресурсів. Створено для брандмауера Traffic Inspector.
Модуль NetPolice незамінний в школах, де використовує рекомендовані Міністерством освіти РФ списки фільтрації і актуальну базу заборонених ресурсів. Забороняє доступ до інтернет-ресурсів, несумісним із завданнями виховання і освіти учнів (система СІД, впроваджена Цаіру в 2006-2008 роках в рамках пріоритетного національного проекту «Освіта» більш ніж в 60 000 російських шкіл).
База NetPolice включає 100+ категорій (в тому числі за списками категорій, рекомендованим Міністерства освіти та науки РФ). За запитом «Ліги безпечного інтернету» спеціально для навчальних закладів були додані категорії «Білий список» і «Безпечні для дітей».
NetPolice застосовується і в офісах для заборони нецільового вико-користування інтернету співробітниками.

Traffic Inspector Next Generation FSTEC

Traffic Inspector Next Generation FSTEC - програмно-апаратний мережевий шлюз нового покоління, що включає брандмауер, для організації контрольованого доступу до інтернету корпоративних комп'ютерних мереж і їх захисту від зовнішніх загроз Traffic Inspector Next Generation FSTEC - програмно-апаратний мережевий шлюз нового покоління, що включає брандмауер, для організації контрольованого доступу до інтернету корпоративних комп'ютерних мереж і їх захисту від зовнішніх загроз. Відноситься до класу Unified Threat Management (UTM). Зроблено на відкритому коді проекту OPNsense. Відповідає новим вимогам ФСТЕК від 2016 року. Може використовуватися в державних організаціях: школах, вузах, медичних центрах та ін. (Має відповідний сертифікат ФСТЕК Росії).
Моделі в лінійці:
- S 100: для невеликих домашніх і офісних мереж. В якості апаратної платформи використовуються комп'ютери x86-64 малого форм-фактора (152,4 x 152,4 мм);
- M 1000: для середнього бізнесу, установ державного сектору, освіти та охорони здоров'я. Апаратна платформа: стійку сервери DEPO, Lenovo, D-Link форм-фактора 1U;
- L 1000+: топова модель для великих комерційних, державних, освітніх організацій і установ охорони здоров'я. Використовує потужні стійку сервери DEPO, Lenovo, D-Link форм-фактора 1U.
Traffic Inspector Next Generation FSTEC забезпечує фільтрацію на різних рівнях моделі OSI і управління через веб-інтерфейс по захищеному HTTPS-підключенню, а також по протоколу SSH з використанням термінальної програми. Рішення розгортається в ролі шлюзу на кордоні корпоративної мережі і дозволяє контролювати інформаційні потоки між локальною мережею і інтернетом.
Технічні характеристики Traffic Inspector Next Generation FSTEC:
- мережевий екран (Packet Filter) захищає шлюз і комп'ютери користувачів від несанкціонованого доступу ззовні, роздає інтернет на користувачів, забезпечує доступ до внутрішніх серверів з інтернету;
- управління пропускною спроможністю інтернет-доступу динамічним шейпер і пріоритезації трафіку (обмеження максимальної швидкості роботи користувача, резервування виділеної смуги для трафіку, розподіл пропускної здатності інтернет-каналу порівну між користувачами внутрішньої мережі, пріоритизація трафіку додатки за допомогою черг для трафіку, критичного до затримок) ;
- різні види VPN (OpenVPN, IPsec в тунельному режимі, L2TP / IPsec (IPSec в транспортному режимі), Tinc VPN, PPTP, PPPoE);
- кластеризація (використовує протоколи CARP (VRRP), PFSYNC (синхронізація стану міжмережевих екранів), XMLRPC Sync (синхронізація інших налаштувань шлюзу);
- Connection Failover (в даному режимі шлюз перемикається на запасні канали доступу в інтернет при виході з ладу основних, забезпечуючи тим самим безперервність доступу);
- система централізованого управління (Central Management System) розподіленої інфраструктурою мережевих шлюзів (шлюз може бути майстер-вузлом (master node) в центральному офісі та підлеглим вузлом (slave node) в віддаленому офісі);
- Captive Portal (в тому числі з підтримкою SMS-ідентифікації);
- гнучка маршрутизація;
- проксі-сервер (Squid) підтримує: HTTP, HTTPS, FTP, про-прозорі проксінг, перехоплення і дешифрування SSL / TLS-з'єднань, кешування веб-контенту, фільтрацію;
- фільтрація: по IP-адресами клієнтів і мереж, по портам призначення, на кшталт браузера (User Agent), за типом контенту (по MIME-типами), за загальними білим і чорним URL-списками, за індивідуальними URL-списками, який призначається на доменного або локального користувача або групу, по викачуваним URL-списками (SquidGuard), за категоріями за допомогою модуля NetPolice (в URL-списках допускається використання синтаксису регулярних виразів);
- різні методи аутентифікації (аутентифікація по ло-кальной базі, LDAP, RADIUS, Kerberos, прив'язка по IP- і MAC-адресами, двофакторна аутентифікація, ваучери);
- Layer 7 - фільтрація (інтелектуальне розпізнавання протоколів прикладного (сьомого) рівня за рахунок сигнатурного аналізу, використовується для блокування додатків на зразок Skype і BitTorrent);
- шлюзовий антивірус (HTTP Antivirus Proxy + ClamAV) не вимагає установки на кожному клієнтському комп'ютері, замість цього встановлюється один раз на шлюзі і перевіряє веб-трафік всіх користувачів;
- моніторинг мережевої активності і звіти (NetFlow: звіт по мережевої активності, по найбільш популярних мережевих служб, по найбільш популярним IP-адресами. Веб-проксі: Domains (по відвіданих доменів), URLs (по відвіданих URL), Users (по користувачах, генерувати запити на проксі), User IPs (по комп'ютерам, генерувати запити на проксі). Програми RRDtool: звіт за станом інтернет-каналу, по використанню процесора, по використанню оперативної пам'яті, за кількістю станів трасувальника з'єднань мережевого екрану. Моніторинг завантаження мережевих Інтерфом сов в реальному часі. Журнал мережевого екрану. Системний журнал і syslog-ng);
- середовище: операційна система FreeBSD 11.
Термін дії ліцензії - 5 років, включає 1 рік доступу до об-лення та розширеної технічної підтримки.

Traffic Inspector

Розробник: ГК «Смарт-софт»

Traffic Inspector FSTEC

Traffic Inspector FSTEC - шлюз безпеки з фаєрволом для контролю і захисту інтернет-доступу в корпоративних комп'ютерних мережах Traffic Inspector FSTEC - шлюз безпеки з фаєрволом для контролю і захисту інтернет-доступу в корпоративних комп'ютерних мережах. Сертифікат ФСТЕК дозволяє застосовувати рішення в держструктурах. Забезпечує захищене підключення всіх комп'ютерів корпоративної мережі до інтернету і антивірусний захист, запобігає доступ в корпоративну мережу ззовні, блокує шкідливі сайти, в тому числі за критерієм неприпустимого контенту, веде облік мережевого трафіку.
Міжмережевий екран типу «Б» відповідає вимогам документів «Вимоги до міжмережевих екранів» (ФСТЕК Росії, 2016) і «Профіль захисту міжмережевих екранів типу« Б »п'ятого класу захисту. ІТ.МЕ.Б5.ПЗ »(ФСТЕК Росії, 2016).
Traffic Inspector FSTEC встановлюють на персональному комп'ютері, що виконує функції шлюзу для LAN-мережі. Адміністрування відбувається в графічному режимі, через оснащення Microsoft Management Console.
Основні характеристики рішення:
- операційна система: Microsoft Windows 7 x86, Windows 7 x64, Windows 8 x86, Windows 8 x64, Windows 8.1 x86, Windows 8.1 x64, Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2;
- SMS-ідентифікація;
- Layer 7 - фільтрація (інтелектуальне розпізнавання протоколів прикладного (сьомого) рівня за рахунок сигнатурного аналізу, використовується для блокування додатків на зразок Skype і BitTorrent);
- IDS / IPS;
- різні методи аутентифікації;
- білінг;
- інтеграція з доменної середовищем Active Directory (імпорт користувачів з домена);
- блокування сайтів, реклами, тематична фільтрація і URL-фільтрація, перехоплення і аналіз HTTPS-трафіку;
- проксі-сервер;
- обмеження швидкості інтернету і управління пропускною спроможністю інтернет-доступу, облік трафіку з системою лімітів, гнучке управління маршрутизацією;
- поштовий шлюз;
- вбудований веб-сервер для перегляду звітів і індивідуальної статистики як адміністраторами, так і допущеними до статистики користувачами;
- додатково плагіни: антивірусний захист, антиспам для електронної пошти.
Рішення компанії «Смарт-Софт» захищають комп'ютери «Газпрому», «Мегафона», Ощадбанку, РЖД, «Роснефти», а також тисяч інших компаній великого, середнього і малого бізнесу і державних організацій.
Системні вимоги:
Процесор Intel® Core ™ i3
Оперативна пам'ять - 4 ГБ
Операційна система - Windows 7/8/10, Windows Server 2008 R2 / 2012 R2 і старше (x86 або x64)
Жорсткий диск - 1000 МБ + додатковий простір для зберігання кеша проксі і файлів бази даних
Рекомендована роздільна здатність - 1024x768
Підключення до Інтернет - Потрібно для проведення активації програми

Traffic Inspector Anti-Spam powered by Kaspersky

Traffic Inspector Anti-Spam powered by Kaspersky - рішення для захисту від спаму поштових серверів в корпоративних мережах Traffic Inspector Anti-Spam powered by Kaspersky - рішення для захисту від спаму поштових серверів в корпоративних мережах. Антиспам-модуль зроблений для шлюзу безпеки Traffic Inspector за технологією Kaspersky Lab. Перевіряє поштовий трафік на шкідливі програми, блокує спам, становить докладні звіти для адміністраторів мережі. Застосування на рівні шлюзу дозволяє організувати централізований захист всіх співробітників, в тому числі тих, хто нехтує правилами ІТ-безпеки.
В основі модуля:
- перевірка повідомлення за списками;
- фільтрація по SPF і SURBL;
- аналіз формальних ознак письма;
- сигнатурний аналіз;
- лінгвістичні евристики;
- графічні сигнатури;
- UDS-запити в режимі реального часу.
Можна задавати правила і налаштування, позначаючи тему, додаючи в заголовки і змінюючи ваговий коефіцієнт для повідомлень, розпізнаних як спам, для звичайних і сумнівних листів. Передбачена установка рівня агресивності перевірки і розміру перевіряються повідомлень.

Traffic Inspector Anti-Virus powered by Kaspersky

Traffic Inspector Anti-Virus powered by Kaspersky - антивірусний захист трафіку в межсетевом екрані Traffic Inspector Traffic Inspector Anti-Virus powered by Kaspersky - антивірусний захист трафіку в межсетевом екрані Traffic Inspector. Модуль розроблений за технологією Kaspersky Lab. Лікує заражені файли, блокує шкідливі програми, за-прещает потенційно небезпечний вміст.
Модуль сканує HTTP- і FTP-трафік, що проходить через проксі-сервер, а також поштовий трафік, що передається через SMTP-шлюз програмного брандмауера Traffic Inspector. Заражені об'єкти лікує, невиліковні і шкідливі програми видаляє і блокує. За допомогою механізмів евристичного аналізу виявляє і забороняє отримання файлів, які можуть завдати шкоди користувачам.
Висока швидкість перевірки забезпечує непомітне для користувачів сканування всього трафіку. Автоматичне і ручне оновлення антивірусних баз. Звіт по виявленим вірусам.

Dr.Web Gateway Security Suite для Traffic Inspector

Dr Dr.Web Gateway Security Suite для Traffic Inspector - антивірусний захист трафіку в межсетевом екрані Traffic Inspector. Модуль розроблений за технологією Dr.Web. Лікує заражені файли, блокує шкідливі програми, забороняє потенційно небезпечний вміст.
Модуль сканує HTTP- і FTP-трафік, що проходить через проксі-сервер, а також поштовий трафік, що передається через SMTP-шлюз програмного брандмауера Traffic Inspector. Заражені об'єкти лікує, невиліковні і шкідливі програми видаляє і блокує. За допомогою механізмів евристичного аналізу виявляє і забороняє отримання файлів, які можуть завдати шкоди користувачам.
Висока швидкість перевірки забезпечує непомітне для користувачів сканування всього трафіку. Автоматичне і ручне оновлення антивірусних баз. Звіт по виявленим вірусам.

NetPolice для Traffic Inspector

NetPolice для Traffic Inspector - модуль тематичної фільтра-ції на основі категорій веб-ресурсів NetPolice для Traffic Inspector - модуль тематичної фільтра-ції на основі категорій веб-ресурсів. Створено для брандмауера Traffic Inspector.
Модуль NetPolice незамінний в школах, де використовує рекомендовані Міністерством освіти РФ списки фільтрації і актуальну базу заборонених ресурсів. Забороняє доступ до інтернет-ресурсів, несумісним із завданнями виховання і освіти учнів (система СІД, впроваджена Цаіру в 2006-2008 роках в рамках пріоритетного національного проекту «Освіта» більш ніж в 60 000 російських шкіл).
База NetPolice включає 100+ категорій (в тому числі за списками категорій, рекомендованим Міністерства освіти та науки РФ). За запитом «Ліги безпечного інтернету» спеціально для навчальних закладів були додані категорії «Білий список» і «Безпечні для дітей».
NetPolice застосовується і в офісах для заборони нецільового вико-користування інтернету співробітниками.

Traffic Inspector Next Generation FSTEC

Traffic Inspector Next Generation FSTEC - програмно-апаратний мережевий шлюз нового покоління, що включає брандмауер, для організації контрольованого доступу до інтернету корпоративних комп'ютерних мереж і їх захисту від зовнішніх загроз Traffic Inspector Next Generation FSTEC - програмно-апаратний мережевий шлюз нового покоління, що включає брандмауер, для організації контрольованого доступу до інтернету корпоративних комп'ютерних мереж і їх захисту від зовнішніх загроз. Відноситься до класу Unified Threat Management (UTM). Зроблено на відкритому коді проекту OPNsense. Відповідає новим вимогам ФСТЕК від 2016 року. Може використовуватися в державних організаціях: школах, вузах, медичних центрах та ін. (Має відповідний сертифікат ФСТЕК Росії).
Моделі в лінійці:
- S 100: для невеликих домашніх і офісних мереж. В якості апаратної платформи використовуються комп'ютери x86-64 малого форм-фактора (152,4 x 152,4 мм);
- M 1000: для середнього бізнесу, установ державного сектору, освіти та охорони здоров'я. Апаратна платформа: стійку сервери DEPO, Lenovo, D-Link форм-фактора 1U;
- L 1000+: топова модель для великих комерційних, державних, освітніх організацій і установ охорони здоров'я. Використовує потужні стійку сервери DEPO, Lenovo, D-Link форм-фактора 1U.
Traffic Inspector Next Generation FSTEC забезпечує фільтрацію на різних рівнях моделі OSI і управління через веб-інтерфейс по захищеному HTTPS-підключенню, а також по протоколу SSH з використанням термінальної програми. Рішення розгортається в ролі шлюзу на кордоні корпоративної мережі і дозволяє контролювати інформаційні потоки між локальною мережею і інтернетом.
Технічні характеристики Traffic Inspector Next Generation FSTEC:
- мережевий екран (Packet Filter) захищає шлюз і комп'ютери користувачів від несанкціонованого доступу ззовні, роздає інтернет на користувачів, забезпечує доступ до внутрішніх серверів з інтернету;
- управління пропускною спроможністю інтернет-доступу динамічним шейпер і пріоритезації трафіку (обмеження максимальної швидкості роботи користувача, резервування виділеної смуги для трафіку, розподіл пропускної здатності інтернет-каналу порівну між користувачами внутрішньої мережі, пріоритизація трафіку додатки за допомогою черг для трафіку, критичного до затримок) ;
- різні види VPN (OpenVPN, IPsec в тунельному режимі, L2TP / IPsec (IPSec в транспортному режимі), Tinc VPN, PPTP, PPPoE);
- кластеризація (використовує протоколи CARP (VRRP), PFSYNC (синхронізація стану міжмережевих екранів), XMLRPC Sync (синхронізація інших налаштувань шлюзу);
- Connection Failover (в даному режимі шлюз перемикається на запасні канали доступу в інтернет при виході з ладу основних, забезпечуючи тим самим безперервність доступу);
- система централізованого управління (Central Management System) розподіленої інфраструктурою мережевих шлюзів (шлюз може бути майстер-вузлом (master node) в центральному офісі та підлеглим вузлом (slave node) в віддаленому офісі);
- Captive Portal (в тому числі з підтримкою SMS-ідентифікації);
- гнучка маршрутизація;
- проксі-сервер (Squid) підтримує: HTTP, HTTPS, FTP, про-прозорі проксінг, перехоплення і дешифрування SSL / TLS-з'єднань, кешування веб-контенту, фільтрацію;
- фільтрація: по IP-адресами клієнтів і мереж, по портам призначення, на кшталт браузера (User Agent), за типом контенту (по MIME-типами), за загальними білим і чорним URL-списками, за індивідуальними URL-списками, який призначається на доменного або локального користувача або групу, по викачуваним URL-списками (SquidGuard), за категоріями за допомогою модуля NetPolice (в URL-списках допускається використання синтаксису регулярних виразів);
- різні методи аутентифікації (аутентифікація по ло-кальной базі, LDAP, RADIUS, Kerberos, прив'язка по IP- і MAC-адресами, двофакторна аутентифікація, ваучери);
- Layer 7 - фільтрація (інтелектуальне розпізнавання протоколів прикладного (сьомого) рівня за рахунок сигнатурного аналізу, використовується для блокування додатків на зразок Skype і BitTorrent);
- шлюзовий антивірус (HTTP Antivirus Proxy + ClamAV) не вимагає установки на кожному клієнтському комп'ютері, замість цього встановлюється один раз на шлюзі і перевіряє веб-трафік всіх користувачів;
- моніторинг мережевої активності і звіти (NetFlow: звіт по мережевої активності, по найбільш популярних мережевих служб, по найбільш популярним IP-адресами. Веб-проксі: Domains (по відвіданих доменів), URLs (по відвіданих URL), Users (по користувачах, генерувати запити на проксі), User IPs (по комп'ютерам, генерувати запити на проксі). Програми RRDtool: звіт за станом інтернет-каналу, по використанню процесора, по використанню оперативної пам'яті, за кількістю станів трасувальника з'єднань мережевого екрану. Моніторинг завантаження мережевих Інтерфом сов в реальному часі. Журнал мережевого екрану. Системний журнал і syslog-ng);
- середовище: операційна система FreeBSD 11.
Термін дії ліцензії - 5 років, включає 1 рік доступу до об-лення та розширеної технічної підтримки.

Термін дії ліцензії - 5 років, включає 1 рік доступу до об-лення та розширеної технічної підтримки

Новости