Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Топ 20 безкоштовних і преміум шаблонів Вордпресс для бізнесу

 1. Безкоштовні або платні шаблони?
 2. Мультифункціональні шаблони
 3. Grafique
 4. Spelloite
 5. Furnicom
 6. GRIMM Lite
 7. PetInn
 8. Monstroid 2 Lite - безкоштовний WordPress шаблон
 9. Універсальний WordPress шаблон Monstroid2
 10. Шаблони на тему «Мода»
 11. Kustrix Lite - безкоштовний адаптивний WordPress шаблон для блогу про моду
 12. WordPress шаблон Trendomania для блогу про моду
 13. Шаблони на тему «Фотостудія»
 14. Melissa - адаптивна WordPress тема для сайту фотостудії / фотографа
 15. WordPress шаблон Room4Pics для сайту фотостудії
 16. Шаблони для ресторанного бізнесу
 17. Mia Ittalloni - WordPress шаблон для сайту ресторану
 18. Liber - Адаптивний WordPress шаблон для ресторану / бару
 19. Шаблони для модельного бізнесу
 20. CatWalk - адаптивний WordPress шаблон для сайту модельного агентства
 21. Peony - адаптивний WordPress шаблон для сайту модельного агентства
 22. Шаблони на медичну тематику
 23. Безкоштовний адаптивний WordPress шаблон на тему «Психологія»
 24. Counselor - адаптивний WordPress шаблон на тему «Психологія»
 25. Шаблони для сайтів про тварин
 26. PetStore - безкоштовний адаптивний WooCommerce шаблон для зоомагазину
 27. PetTown - адаптивний WooCommerce шаблон на для зоомагазину
 28. Шаблони для сайтів про садівництво
 29. Energico - безкоштовний WordPress шаблон для сайту про садівництво
 30. Lawn Care - WordPress шаблон на тему «ландшафтний дизайн»
 31. Шаблони для сайтів дитячих магазинів
 32. Безкоштовний WooCommerce шаблон для магазину іграшок
 33. Teddy - адаптивний WooCommerce шаблон для магазину дитячих товарів
 34. Шаблони сайтів по дизайну інтер'єру
 35. Безкоштовний WordPress шаблон на основі Cherry Framework 4
 36. DuronFlooring - WordPress шаблон на тему «Підлога»
 37. Шаблони для професійних портфоліо
 38. Jane Morris - безкоштовний WordPress шаблон на тему «Портфоліо»
 39. Covers - адаптивний WordPress шаблон на тему «Портфоліо»

Чи плануєте запустити власний веб-сайт, але не знаєте з чого почати? Пропоную почати з вибору готового макету сайту. З його допомогою можна запустити інтернет-проект в найбільш стислі терміни і почати займатися його просуванням серед цільової аудиторії. Чи плануєте запустити власний веб-сайт, але не знаєте з чого почати

Коли питання стосується вибору найбільш підходящої платформи для створення сайту, для мене абсолютним лідером залишається WordPress . Система прогресивна і багатофункціональна. WordPress співтовариство поповнюється все новими креативними розробниками і зручними готовими рішеннями по створенню інтернет-проектів будь-якого рівня складності. Такі компанії як TemplateMonster надають широкий вибір платних і безкоштовних бізнес WordPress шаблонів для самих різних цілей і тематик. Перш ніж я перейду до розгляду кращих шаблонів для бізнесу, давайте розберемося на якому типі продуктів краще зупинити свій вибір - платний чи безплатний?

Безкоштовні або платні шаблони?

Відповідь на це питання безпосередньо залежить від цілей, які ви перед собою ставите, від бюджету і очікувань від отриманого результату. Завантажити та встановити безкоштовний шаблон не вимагає яких-небудь інвестицій. Якщо ви перед собою ставите освітні або пізнавальні цілі, то безкоштовний макет сайту буде відмінним варіантом для вас.

Якщо ви початківець дизайнер або розробник, то за допомогою безкоштовного шаблону можна поліпшити свої навички, перебрати досвід професійних веб-майстрів або ж просто спробувати запустити свій перший веб-проект без сторонньої допомоги. Безкоштовні шаблони також знадобляться невеликим студіям, стартапам або ж починаючим підприємцям, які мають на меті стати більш впізнаваними серед користувачів.

Якщо після установки безкоштовного шаблони в розумієте, що шукаєте більш просунутий функціонал, тоді макети преміум-класу - ваш кращий вибір. Платні шаблони часто включають в себе широкий вибір додаткових макетів сторінок і унікальний функціонал, який не включає в безкоштовні продукти. Нижче наведені 22 прикладу платних і безкоштовних WordPress шаблонів, розділених по тематиках. Вибирайте, дивіться демо-версії, завантажуйте найбільш підходящі продукти і запускайте бізнес-проекти з легкістю.

Мультифункціональні шаблони

На просторах сучасної всесвітньої павутини, все частіше можна знайти шаблони сайтів, які готові до використання на веб-ресурсах різних тематик. Такі універсальні готові рішення для запуску інтернет-проектів користуються попитом як серед власників бізнесів, так і серед веб-майстрів, які будують сайти на основі таких багатофункціональних готових дизайнів. Найчастіше, такі продукти містять у собі кілька промальованих макетів на різні тематики, розширені можливості по їх налаштування, гнучкі і повністю адаптивні дизайни і безліч додаткових функцій.

Grafique

Grafique

На перший погляд може здатися, що дизайн теми не рясніє оригінальністю, але, насправді, все з точністю навпаки. А його функціонал також вражає всіх тих, хто наважується на покупку даного готового рішення. Соціальна інтеграція з Facebook, Instagram і Twitter порадує всіх тих, хто любить ділитися сподобалася інформацією в своїх профілях соціальних мереж. Також ця тема включає в себе унікальні варіанти хедера і навігації.

завантажити демо

Spelloite

Spelloite

Дуже яскравий шаблон, який точно не залишиться непоміченим. Це саме той варіант, який дозволить створити незабутню онлайн-презентацію мовної школи. Якщо хтось зацікавиться оновленнями, то він завжди зможе підписатися на розсилку новин. А різноманітні настройки фону залучать ще більше уваги до майбутнього сайту.

завантажити демо

Furnicom

Furnicom

Furnicom - це безкоштовна тема, яка допоможе в створенні сучасного сайту для презентації магазину меблів. Її дизайн буде швидко підлаштовуватися під будь-які дозволи екрану. А сам шаблон встановлюється лише в один клік. Не забудьте перевести свій сайт на різні мови, щоб отримати якомога більше клієнтів.

завантажити демо

GRIMM Lite

GRIMM Lite

Ця тема припаде до душі всім розробникам ігор, які зацікавлені в створенні просто неймовірного сайту для презентації своїх робіт. Живий пошук Ajax дасть відвідувачам шанс знайти потрібну інформацію лише в кілька кліків. А соціальні опції дозволять навіть поділитися нею в профілях різних соціальних мереж. А якщо хтось захоче поділитися своїми думками з приводу тієї чи іншої гри, він зможе зробити це завдяки системі коментарів.

завантажити демо

PetInn

PetInn

Хочете, щоб якомога більше людей звернуло увагу на проблему бездомних тварин? Тоді використовуйте саме цю тему, щоб достукатися до якомога більшої кількості користувачів. Вона сумісна з усіма сучасними браузерами, щоб у кожного був шанс ознайомитися з представленою на сайті інформацією. І якщо хтось зважиться дати притулок у себе якогось вихованця, він зможе зв'язатися з командою, використовуючи контактну форму.

завантажити демо

Monstroid 2 Lite - безкоштовний WordPress шаблон

Monstroid 2 Lite - безкоштовний WordPress шаблон

Monstroid 2 Lite - це безкоштовна, спрощена версія багатофункціонального WordPress шаблону Monstroid 2. Безкоштовна версія шаблону проста і інтуїтивна як в установці, так і в налаштуванні. Завдяки вбудованій функції онлайн настройки сторінок дизайну, ми можемо спостерігати за всіма змінами, що вносяться в шаблон в режимі реального часу. Якісний, валідний код шаблону добре структурований і прописаний в відповідно до сучасних стандартів веб-розробки.

завантажити демо

Універсальний WordPress шаблон Monstroid2

Універсальний WordPress шаблон Monstroid2

Універсальний Monstroid2 - це платна версія мультифункціонального шаблону, згаданої раніше. Він містить в собі колекцію з 16 тематичних макетів сторінок, яка поповнюється з кожним наступним оновленням шаблону. Cherry Framework 5 лежить в основі Monstroid2. Всі елементи дизайну шаблону повністю настроюються. Десятки стилів хедера і футера, промальовані сторінки блогу, портфоліо і онлайн магазину, а також блоки плагінів, модулів і віджетів прискорять процес налаштування і запуску інтернет-ресурсу. Шаблон випущений за ліцензією GPL. Візуальний редактор сторінок допоможе навіть новачкам кастомизировать і запустити сайт без сторонньої допомоги.

завантажити демо

Шаблони на тему «Мода»

Працюючи над інтернет-ресурсом про моду, ми часто прагнемо створити яскравий і візуально неповторний дизайн, який би виділяв наш проект з ряду подібних. Інтернет-портали на тему «мода, краса і стиль» повинні бути адаптовані під розміщення візуально більш насичених проектів. Використання WordPress шаблонів, які були спеціально розроблені для створення сайтів вузької специфіки, дозволяє досягти бажаного результату в більш стислі терміни.

Kustrix Lite - безкоштовний адаптивний WordPress шаблон для блогу про моду

Kustrix Lite - безкоштовний адаптивний WordPress шаблон для блогу про моду

Kustrix Lite - це готове рішення для створення блогів і особистих сторінок на тему «мода і стиль». Всі елементи дизайну повністю настроюються і адаптивні. Шаблон містить в собі онлайн редактор сторінок, за допомогою якого можна спостерігати результати своєї роботи з шаблоном без необхідності оновлювати сторінку. Досить потужна адмін-панель містить всі елементи, які можуть стати в нагоді під час налаштування продукту. Всі сторінки SEO-оптимізовані і побудовані за допомогою валидного коду.

завантажити демо

WordPress шаблон Trendomania для блогу про моду

WordPress шаблон Trendomania для блогу про моду

Trendomania - це якісний WordPress шаблон преміум-класу, на основі якого можна побудувати ряд онлайн-ресурсів модною тематики. Можливість його необмеженого використання забезпечує GPL ліцензія. Працювати з шаблоном зможуть як новачки, так і професіонали. Вбудований функціонал дозволяє налаштовувати різні елементи дизайну без особливих навичок в області дизайну або ж програмування. Широкий вибір віджетів і модулів прискорить процес налаштування шаблону відповідно до власних вимог.

завантажити демо

Шаблони на тему «Фотостудія»

Фотографи та відеограф прагнуть здивувати публіку новими креативними проектами і їх унікальним візуальним оформленням. Для сайтів зазначеної тематики характерна наявність безлічі галерей, слайдів і сторінок з портфоліо. Адаптивність подібних веб-ресурсів понад усе, тому що найчастіше клієнти переглядають портфоліо на ходу, з екранів сучасних переносних пристроїв. Більш того, не варто нехтувати якістю відображення зображень. Графіка, адаптована під Retina дизайн, гарантовано відображає будь-який візуальний контент в найвищій якості.

Melissa - адаптивна WordPress тема для сайту фотостудії / фотографа

Melissa - адаптивна WordPress тема для сайту фотостудії / фотографа

Melissa - це безкоштовний продукт, який призначений для створення онлайн портфоліо фотографів і відеографів. Він простий і інтуїтивний в установці та налаштування. Він побудований на основі візуального редактора сторінок Power. Всі елементи його дизайну повністю настроюються і 100% адаптивні. Онлайн редактор сторінок також вбудований в функціонал шаблону. Кілька варіантів дизайну сторінок, тематичні модулі, віджети, галереї та інший функціонал преміум-класу доступні до використання абсолютно безкоштовно.

завантажити демо

WordPress шаблон Room4Pics для сайту фотостудії

WordPress шаблон Room4Pics для сайту фотостудії

Також як і раніше розглянутий безкоштовний шаблон для сайтів фотографів Melissa, Room4Pics заснований на візуальному редакторі сторінок Power. Крім безкоштовного функціоналу, шаблон містить в собі достатню кількість універсальних характеристик, що дозволяє заощадити додаткові кошти на придбання плагінів і модулів для розширення можливостей сайту. Шаблон побудований на Cherry Framework 5 і містить в собі унікальні Cherry Послуги і Cherry Проекти плагіни, за допомогою яких можна представити сервіси та завершені проекти в більш професійно.

завантажити демо

Шаблони для ресторанного бізнесу

Я думаю, не знайдеться людини, яка не погодиться з тим, що сайти про їжу повинні виглядати смачно. Апетитні фото і відео готових страв з меню, а також процес їх приготування не зможуть залишити справжніх гурманів байдужими після їх перегляду. Крім цього, сайти про їжу повинні бути оснащені функціоналом онлайн-чату, контактними формами, можливістю резервування столика або ж оформлення замовлення на сайті. Про готових шаблонах для сайтів ресторанного бізнесу поговоримо далі.

Mia Ittalloni - WordPress шаблон для сайту ресторану

Mia Ittalloni - WordPress шаблон для сайту ресторану

Сайти кафе і ресторанів можна запустити в лічені дні і без зайвих інвестицій за допомогою шаблону Mia Ittalloni. Простий і інтуїтивний дизайн його сторінок буде гідно оцінений тими, хто віддає перевагу лаконічним веб-порталів. Шаблон містить в собі широкий вибір повністю настроюються сторінок і елементів дизайну. Все, що є на демо версії, буде встановлено на сайт в лічені хвилини. 100% адаптивність всіх елементів дизайну гарантує якісне і адекватне відображення контенту на екранах смартфонів і планшетів.

завантажити демо

Liber - Адаптивний WordPress шаблон для ресторану / бару

Liber - Адаптивний WordPress шаблон для ресторану / бару

Представлений WordPress шаблон можна назвати справжнім багатофункціональним рішенням для запуску широкого безлічі веб-ресурсах на тему їжі. Так, архів містить в собі 4 повністю промальованих сторінки для сайтів ресторанів і барів. Шаблон містить весь функціонал, який може стати в нагоді для власників ресторанного бізнесу. Наприклад, шаблон містить в собі можливість переглянути меню, відгуки клієнтів, контактну інформацію, а також зарезервувати столик в режимі реального часу.

завантажити демо

Шаблони для модельного бізнесу

Сайти модельних агентств повинні виділятися витонченістю і вишуканістю. Такі веб-портали часто насичені візуальним контентом, який представлений у вигляді галерей, портфоліо, слайдів і інших елементів.

CatWalk - адаптивний WordPress шаблон для сайту модельного агентства

CatWalk - адаптивний WordPress шаблон для сайту модельного агентства

Чорно-біла кольорова схема представленого шаблону для сайтів модельних агентств додасть витонченості і витонченості проектам, які будуть побудовані на його основі. Шаблон повністю адаптивний і настроюється. Сторінки можна модифікувати без спеціальних навичок в програмуванні. Він містить вбудований візуальний редактор сторінок і можливість онлайн-настройки. Завдяки наявності декількох готових варіантів дизайну, можна запустити веб-ресурс, який би повністю відповідав власним проектом, всього за пару днів і без додаткових вкладень.

завантажити демо

Peony - адаптивний WordPress шаблон для сайту модельного агентства

Peony - адаптивний WordPress шаблон для сайту модельного агентства

Простий і мінімалістичний дизайн шаблону дозволяє сконцентрувати увагу інтернет-користувачів на контенті, не відволікаючись на помітні елементи оформлення сторінок. Працювати з ним зможуть як професійні розробники, так і новачки в сфері веб-дизайну. Інтуїтивний редактор сторінок Power спрощує і прискорює процес кастомізації дизайну шаблону. Cherry Framework 5 був узятий за основу для макета. Cherry плагіни, додаткові варіанти настройки шаблону, модулі і готові шаблони сторінок вже додані в архів для скачування. На основі шаблону можна також побудувати інтернет-магазин, чому сприяє підтримка плагіна Ecwid.

завантажити демо

Шаблони на медичну тематику

Коли мова заходить про те, як повинні бути представлені медичні установи в мережі інтернет, на думку не спадає нічого крім приємною, інтуїтивної і зручної організації контенту на адаптивних сторінках сайту. Люди відвідують такі сайти з метою отримати необхідну їм інформацію. Помітні елементи і запаморочлива анімація абсолютно не підходять для такого роду веб-ресурсів.

Безкоштовний адаптивний WordPress шаблон на тему «Психологія»

Безкоштовний адаптивний WordPress шаблон на тему «Психологія»

Шаблон виконаний в простому і лаконічному стилі. Кожен елемент дизайну був відібраний з метою виконання певної мети на сайті. Наприклад, для ознайомлення користувачів зі списком послуг, що надаються, контактними даними, формою для подачі заявки на медичний огляд і іншим. Шаблон абсолютно безкоштовний і може бути встановлений на необмежену кількість сайтів.

завантажити демо

Counselor - адаптивний WordPress шаблон на тему «Психологія»

Counselor - адаптивний WordPress шаблон на тему «Психологія»

<a href=»https://www.templatemonster.com/ru/wordpress-themes-type/.html?aff=danilin&utm_campaign=blog_site_danilin&utm_source=10.10.2017_guestpost&utm_medium=freepremium»> <img src = "images / 63388.jpg» alt = "Топ 20 Безкоштовних і Преміум Вордпресс Бізнес Шаблонів» width = »700"> </a>

Представлений шаблон підійде для тих, хто для сайту практикуючого психолога шукає більшого, ніж стандартний набір характеристик. Він був розроблений на базі Cherry Framework 5. Завдяки плагинам преміум-класу, можна з легкістю оформити список послуг, що надаються в галереї, окремі публікації або сторінки. Плагін Cherry Team Members познайомить онлайн-аудиторію з командою медичного центру, а Cherry Search спростить пошук по сайту.

завантажити демо

Шаблони для сайтів про тварин

Спілкування з тваринами робить людину добрішою, милосерднішими і спокійніше. Піклуючись про домашнього вихованця, людина може знайти внутрішню гармонію і проявити себе з кращого боку. Сайти про тварин розчулюють кумедними зображеннями і смішними відео. Вони також несуть в собі інформативну навантаження, навчаючи і ознайомлюючись нас з тими фактами про догляд за вихованцями, про яких ми могли навіть не здогадуватися. Інтернет-магазини для тварин користуються широким попитом. Про них і поговоримо далі.

PetStore - безкоштовний адаптивний WooCommerce шаблон для зоомагазину

PetStore - безкоштовний адаптивний WooCommerce шаблон для зоомагазину

Простий і зрозумілий дизайн шаблону, який можна налаштовувати відповідно до власних вимог без необхідності копатися в коді. Інтуїтивна навігація по сайту і сортування товарів спростять пошук відповідних продуктів. Безкоштовний шаблон містить в собі WordPress редактор з функцією попереднього перегляду. Він також SEO-оптимізований і створений на валідність коді.

завантажити демо

PetTown - адаптивний WooCommerce шаблон на для зоомагазину

PetTown - адаптивний WooCommerce шаблон на для зоомагазину

Шаблон був випущений за ліцензією GPL. Простий і інтуїтивний дизайн його сторінок можна модифікувати в цілому коду завдяки доступному візуальному редактору. Всі зміни, що вносяться до дизайн, можна спостерігати в режимі реального часу за допомогою WordPress редактора з функцією попереднього перегляду. Всі сторінки макета сайту повністю адаптивні і настроюються.

завантажити демо

Шаблони для сайтів про садівництво

Ландшафтний, садівничий бізнес або ж агентства дизайну повинні виглядати якісно і професійно. Для таких сайтів характерними є лаконічність в наданні інформації та супровід якісним фото і відео контентом. Створюючи сайти на тему садівництва, розробники приділяють особливу увагу функціональної складової сторінок, роблячи їх максимально доступними і інтуїтивними.

Energico - безкоштовний WordPress шаблон для сайту про садівництво

Energico - безкоштовний WordPress шаблон для сайту про садівництво

Плоский або flat-дизайн набирає все більшої популярності. Найчастіше він простий і інтуїтивний навіть для новачків. Energicо - це готове рішення для створення сайтів про садівництво і ландшафтний дизайн. Інтуїтивно проста організація його сторінок може бути адаптована під будь-які вимоги онлайн-проектів в лічені кліки завдяки drag-and-drop можливостям.

завантажити демо

Lawn Care - WordPress шаблон на тему «ландшафтний дизайн»

Lawn Care - WordPress шаблон на тему «ландшафтний дизайн»

Шаблон побудований на базі повністю адаптіпного фреймворка Bootstrap 3. В його основі лежить потужний функціонал Cherry Framework 5, який прискорює процес установки шаблону і налаштування його елементів. Він підтримує всі можливі типи контенту. Потужний візуальний редактор сторінок містить широкий вибір модулів і пресетів, які спрощують і прискорюють настройку сторінок макета. GPL ліцензія забезпечує можливість установки шаблону на необмеженій кількості веб-сайтів.

скачать демо

Шаблони для сайтів дитячих магазинів

Інтернет-магазини, які займаються продажем товарів для дітей зазвичай побудовані в яскравих тонах, які приносять атмосферу радості, щастя і безтурботності. Дітям може бути досить важко догодити з подарунком, тому демонструючи свої товари на сайті, потрібно потурбуватися про їх якісної і яскравої презентації на екранах усіх можливих сучасних пристроїв. На подібних сайтах також доречно використовувати ефекти анімації, які додадуть інтерактивності.

Безкоштовний WooCommerce шаблон для магазину іграшок

Безкоштовний WooCommerce шаблон для магазину іграшок

Повністю адаптивний дизайн шаблону буде якісно відображати будь-який тип контенту на екранах усіх дозволів. Він містить в собі весь функціонал, який може стати в нагоді в процесі настройки інтернет-магазину. Слайди та якісне превью товару на головній сторінці фокусують увагу користувачів на спеціальні пропозиції. Основна панель навігації зафіксована у верхній частині сторінки, надаючи покупцям швидкий доступ до всіх категорій товару.

скачать демо

Teddy - адаптивний WooCommerce шаблон для магазину дитячих товарів

Teddy - адаптивний WooCommerce шаблон для магазину дитячих товарів

На відміну від яскравого і помітного безкоштовного шаблону для сайту дитячого магазину, платний був побудований в кращих традиціях мінімалізму. Стриманий дизайн дозволяє інтернет-користувачам акцентувати більше уваги на запропонованих товарах. Він також розроблений на основі Bootstrap 3 і Cherry Framework 5. 100% GPL ліцензія дозволяє вносити будь-які зміни в дизайн шаблону і встановлювати його на необмеженій кількості сайтів. Розумна сортування товарів, віджет каруселі товарів, ярлики категорій і якісне візуальний супровід націлений на те, щоб кожному користувачеві було зручно і просто робити покупки на сайті.

скачать демо

Шаблони сайтів по дизайну інтер'єру

За допомогою веб-ресурсів студії дизайну інтер'єру можуть в рази розширити клієнтську базу, якісно демонструючи приклади своїх робіт і надані послуги. WordPress шаблони можуть допомогти у запуску інформаційно насичених веб-порталів всього за пару днів. Високий рівень безпеки і великі функціональні можливості допоможуть правильно донести всю глибину вашого проекту цільової аудиторії.

Безкоштовний WordPress шаблон на основі Cherry Framework 4

Безкоштовний WordPress шаблон на основі Cherry Framework 4

Вище було перераховано велика кількість шаблонів, побудованих на Cherry Framework 5. А що ж включає в себе попередня версія фреймворку? Відповідь на це питання можна знайти, скачавши запропонований безкоштовний шаблон. Він призначений для запуску веб-сайтів на тему «дизайн інтер'єру». Простий і плоский дизайн повністю адаптивний і настроюється. Підтримка Retina-дисплеїв дозволяє якісно відображати візуальний контент на гаджетах останнього покоління. Завдяки підтримці Ecwid, шаблон можна використовувати для створення інтернет-магазинів.

скачать демо

DuronFlooring - WordPress шаблон на тему «Підлога»

Шаблон багатий на візуальний контент, за допомогою якого можна якісно представити весь спектр послуг. На відміну від безкоштовного шаблону, даний дизайн розроблений на сучасній версії Cherry Framework 5. Безліч промальованих сторінок і елемент дизайну сайту прискорять процес запуску веб-ресурсу на простори всесвітньої павутини. Для більш якісної демонстрації робіт, шаблон містить вбудований плагін Cherry.

скачать демо

Шаблони для професійних портфоліо

Сайти-портфоліо користуються все більшою популярністю серед фотографів. Такі веб-ресурси можуть стати відмінною рекламою для початківців креативних фахівців, які хочуть розширити свою аудиторію і залучити більшу кількість клієнтів, демонструючи найуспішніші зі своїх робіт.

Jane Morris - безкоштовний WordPress шаблон на тему «Портфоліо»

Jane Morris - безкоштовний WordPress шаблон на тему «Портфоліо»

Jane Morris - це відмінний приклад того, як можна побудувати особистий сайт-портфоліо. На його сторінках немає нічого зайвого. Кожен елемент націлений на те, щоб познайомити користувачів з особистістю фотографа і його роботами. Завдяки кількома варіантами слайдів і підтримки галерей, досягти бажаного «вау-ефекту» стане набагато простіше.

скачать демо

Covers - адаптивний WordPress шаблон на тему «Портфоліо»

Covers - адаптивний WordPress шаблон на тему «Портфоліо»

Covers - заключний на сьогодні, але не менш примітний шаблон преміум-класу для сайтів-портфоліо. Перейшовши за посиланням на демо версію шаблону, можна помітити, що дизайн виконаний в стильному мінімалістичному дизайні. Спливаюче меню сайту з'являється при натисканні на відповідну іконку у верхньому правому куті. Шаблон містить широкий набір промальованих сторінок, галереї, блогу, портфоліо та інших інформаційних блоків.

скачать демо

Все найновіше і цікаве зі світу Вордпресс в моєму Телеграм-каналі . Підписуємося!

Безкоштовні або платні шаблони?
Перш ніж я перейду до розгляду кращих шаблонів для бізнесу, давайте розберемося на якому типі продуктів краще зупинити свій вибір - платний чи безплатний?
Безкоштовні або платні шаблони?
Html?
5. А що ж включає в себе попередня версія фреймворку?

Новости