Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

ТОП 10 сайтів по дизайну інтер'єру - designcrimea

Нашому блогу вже більше року - а це достатній термін для того, щоб підібрати свою власну колекцію сайтів, у яких ми черпаємо натхнення та ідеї. Здебільшого це закордонні джерела і сайти всесвітньо визнаних дизайн студій - у них дійсно є, чому повчитися.

Так ось, сьогодні ми б хотіли скласти список ТОП 10 найкращих сайтів по дизайну інтер'єру, на думку майстрів студії IDEAS:

1. http://www.elledecor.com/ - це, мабуть, один з найбільш авторитетних ресурсів, де можна почитати про тренди в інтер'єрі, знайти цікаві поради та дизайн проекти. багато інтер'єри зірок ми підглядали саме тут.

багато   інтер'єри зірок   ми підглядали саме тут

2. http://www.housetohome.co.uk/ - хороший сайт, створений командою майстрів з Великобританії. Тут можна знайти слушні поради з декору для кожної кімнати в вашому домі, знайти надихаючі інтер'єри в неокласичному і традиційному стилі.

Тут можна знайти слушні поради з декору для кожної кімнати в вашому домі, знайти надихаючі інтер'єри в неокласичному і традиційному стилі

3. http://www.home-designing.com/ - сайт, на якому завжди можна знайти по-справжньому стоять інтер'єри від дизайн студій з усього світу. Фото проектів завжди відмінної якості і дозволу. А що найприємніше для нас - наші роботи теж можна зустріти на сторінках цього ресурсу.

А що найприємніше для нас - наші роботи теж можна зустріти на сторінках цього ресурсу

4. http://www.designinvogue.com/ - американський блог, присвячений дизайну інтер'єру, архітектури та пов'язаним темам. Тут можна знайти гарні інтер'єри найдорожчих ресторанів і готелів світу.

Тут можна знайти гарні інтер'єри найдорожчих ресторанів і готелів світу

5. http://www.hgtv.com/ - цей сайт присвячений корисним статей, які допомагають підібрати правильний декор і дизайн інтер'єру, а ще тут багато цікавих відео-роликів на тему.

com/   - цей сайт присвячений корисним статей, які допомагають підібрати правильний декор і дизайн інтер'єру, а ще тут багато цікавих відео-роликів на тему

6. http://www.roomenvy.co.uk/ - ще один блог, який розповідає про яскраві проекти і стилях. Тут можна знайти цікаві добірки проектів з різної тематики, наприклад, як використовувати жовтий колір в інтер'єрі, або втілити морський стиль в своєму будинку.

Тут можна знайти цікаві добірки проектів з різної тематики, наприклад, як використовувати жовтий колір в інтер'єрі, або втілити морський стиль в своєму будинку

7. http://www.homebunch.com/ - це ще один сайт, на якому можна зустріти безліч стоять інтер'єрів в класичному і неокласичному стилі. Крім того, тут багато гідних постів на тему колірної схеми в інтер'єрі.

Крім того, тут багато гідних постів на тему колірної схеми в інтер'єрі

8. http://www.mauriciokaram.com.br/ - сайт-портфоліо дизайнера зі світовим ім'ям Мауріціо Карама. Ось на чиїх роботах варто повчитися вмінню поєднувати дорогий інтер'єр і неординарні аксесуари. Взяти хоча б те, як автор використовує картини в інтер'єрі.

Взяти хоча б те, як автор використовує картини в інтер'єрі

9. http://thehappyhousie.com/ - блог дизайнера-самоучки Крісти. Тут можна знайти корисні уроки по хенд-мейд декору і правильної організації речей і повчитися тому, як перетворювати свій будинок і отримувати від цього справжнє задоволення.

Тут можна знайти корисні уроки по хенд-мейд декору і правильної організації речей і повчитися тому, як перетворювати свій будинок і отримувати від цього справжнє задоволення

10. http://www.designsponge.com/ - на цьому сайті можна знайти масу корисних ідей, нам же найбільше подобаються пости з проектами До і Після, де можна наочно побачити, як змінюється будинок або квартира при правильному дизайні.

com/   - на цьому сайті можна знайти масу корисних ідей, нам же найбільше подобаються пости з проектами До і Після, де можна наочно побачити, як змінюється будинок або квартира при правильному дизайні

Ну і, звичайно ж, заходите на наш сайт - http://design-studio-ideas.ru/ . У розділі статті ви знайдете корисні ідеї з досвіду наших дизайнерів, гід по стилям допоможе вам втілити будь-який інтер'єр - від середземноморського до мінімалістичного. А в портфоліо ви зможете подивитися наші найкращі роботи.

Новости