Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

ТОП 5 Програм для Відновлення фото на Mac

  1. # 1. Disk Drill
  2. # 2. PhotoRec
  3. # 3. EaseUS Data Recovery Wizard
  4. # 4. Softtote Mac Data Recovery
  5. # 5. MiniTool Power Data Recovery

Нижче наведено список безкоштовних програм для відновлення даних на Mac, доступних в Інтернеті. Ці п'ять додатків розрізняються за своїми характеристиками. Проте всі вони мають щось спільне, вони безкоштовні і тому корисні для звичайного користувача.

# 1. Disk Drill

Disk Drill Basic - безкоштовна версія Disk Drill. Ця програма, крім можливості попереднього перегляду відновлених файлів, містить багато додаткових функцій, таких як Recovery Vault і Guaranteed Recovery, які роблять його одним з кращих додатків для відновлення даних Mac.

Recovery Vault - це по суті додатковий шар до папки Кошик, який зберігає посилання на віддалені дані. Guaranteed Recovery - це фонова служба, яка зберігає копію кожного файлу, відправленого в зазначену користувачем папку. Обидві утиліти значно знижують ймовірність втрати важливих даних.

Disk Drill може працювати на внутрішніх і зовнішніх жорстких дисках, флеш-накопичувачах USB, накопичувачах SSD і багатьох інших пристроях, які можуть бути підключені до Mac, включаючи пристрої iOS і Android. Його остання версія має велику базу сигнатур файлів і використовує дуже ефективні алгоритми сканування.

Крім того, цей додаток також пропонує функцію створення образу диска, надаючи користувачу можливість працювати з клонованої версією пристрою / розділу, не піддаючи ризику вихідний джерело.

Безкоштовне відновлення даних
Ваш Помічник у Відновлення Видалених фото


Disk Drill в популярному виданні

Інтерфейс дуже інтуїтивний, а версія Pro включає в себе ефективну службу підтримки і можливість покупки довічного поновлення, яке охоплює всі майбутні версії. В цілому, Disk Drill - це відмінний додаток і підійде як звичайним, так і професійним і корпоративним користувачам, і оновлення дійсно коштує витрачених на нього грошей.

# 2. PhotoRec

PhotoRec - це не самий потужний безкоштовний інструмент для відновлення даних Mac, але він має ту перевагу, що поставляється з відкритим вихідним кодом. Це означає те, що користувачам доступно не тільки додаток, але і його вихідний код.

PhotoRec може працювати з OS X, Linux, Free BSD, Net BSD, Open BSD і Windows. Він дозволяє відновлювати найбільш поширені формати файлів, такі як зображення JPEG, аудіо файли MP3, файли OpenDocument і Microsoft Office, документи PDF, HTML-сторінки і файли ZIP-архівів. Файли можуть бути відновлені з різних пристроїв, таких як карти пам'яті цифрових камер, флеш-накопичувачі USB, жорсткі диски і CD-ROM.

Це безкоштовний додаток для відновлення файлів Mac використовує потужну технологію, відому як різьблення по файлу. Цей метод складається з двох етапів. По-перше, він шукає блок даних або розмір кластера. Якщо файлова система не пошкоджена, це значення виходить з суперблоку (ext2 / ext3 / ext4) або завантажувального запису томи (FAT, NTFS). Якщо це неможливо, додаток перевіряє кожен сектор пристрою і, використовуючи перші десять знайдених файлів, обчислює розмір блоку або кластера. По-друге, додаток зчитує пристрій, блок за блоком / кластер за кластером, перевіряє різні підписи файлів, доступні в базі даних програми, таким чином збираючи і відновлюючи доступні файли.

В цілому, це хороший інструмент, якщо вам потрібно відновити деякі особисті файли, не вдаючись до професійного додатком.

# 3. EaseUS Data Recovery Wizard

EaseUS Data Recovery Wizard - це одна з кращих програм для відновлення даних Mac. Розробник випустив три різні версії: безкоштовна, професійна і версія без обмежень. Безкоштовна дозволяє відновити максимум 2 ГБ даних.

Це безкоштовний додаток для відновлення даних Mac може відновлювати дані з ноутбуків Mac, настільних комп'ютерів, жорстких дисків, USB-накопичувачів, SD-карт, карт пам'яті цифрових камер і т.д. Воно працює на внутрішніх дисках, підтримуваних HFS, а також на файлових системах FAT / FAT32, використовуваних в USB-флеш-накопичувачах і зовнішніх жорстких дисках, які можуть бути підключені до комп'ютера Apple. Ця програма відновлює формати файлів, які використовуються в зображеннях, відео, музики, а також файли документів.

Призначений для відновлення випадково видалених файлів або файлів, втрачених унаслідок форматування диска, він також охоплює випадки пошкодження даних в результаті збою в електроживленні або видалення пристрою без попереднього його відключення.

Підводячи підсумок, можна сказати, що безкоштовний інструмент для відновлення даних EaseUs - це зручний додаток для випадкових ненавмисних вилучень файлів.

# 4. Softtote Mac Data Recovery

Це безкоштовне програмне забезпечення для відновлення даних Mac має ту перевагу, що воно пропонується без будь-яких обмежень і включає безкоштовну технічну підтримку.

Softtote's може відновлювати втрачені файли з внутрішніх і зовнішніх жорстких дисків. Типи файлів включають Canon, Fuji, Nikon і найбільш поширені файли зображень Kodak. Воно працює на пристроях з файловими системами NTFS, HFS / HFS +, HFS Wrapper і FAT. Додаток має можливість переглядати такі деталі, як розмір зображення і дата його створення. Воно також надає можливість вибирати файли для відновлення.

Якщо говорити коротко, то додаток Softtote може бути включено в список найкращих програм для відновлення даних Mac і, хоча воно не так добре відомо, воно заслуговує на те, щоб його спробувати в разі випадкової втрати файлу.

# 5. MiniTool Power Data Recovery

Це програмне забезпечення для відновлення даних Mac має версію для особистого користування, яку можна використовувати безкоштовно тільки на одному комп'ютері і з максимальною можливістю відновлення до 1 ГБ. Також пропонуються комерційна, підприємницька і технічна версії.

MiniTool дозволяє відновлювати фотографії, музику, відео, електронну пошту, документи та інші типи даних з комп'ютерів Mac або інших широко використовуваних пристроїв зберігання. Безкоштовна версія підтримується тільки по електронній пошті.

Ця програма для відновлення даних для Mac працює в чотирьох різних режимах. Перший, «Скасування видалення», може бути використаний для швидкого відновлення втрачених даних через випадкове видалення. Другий, «Відновлення пошкодженого розділу», відновлює втрачені дані з існуючих розділів. Третій, «Відновлення втраченого розділу», відновлює втрачені дані з втрачених або видалених розділів. І, нарешті, режим «Відновлення з цифрових носіїв» відновлює мультимедійні файли з переносних пристроїв зберігання.

Новости