Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

ТОП 5 Програм для Відновлення фото на Mac

  1. # 1. Disk Drill
  2. # 2. PhotoRec
  3. # 3. EaseUS Data Recovery Wizard
  4. # 4. Softtote Mac Data Recovery
  5. # 5. MiniTool Power Data Recovery

Нижче наведено список безкоштовних програм для відновлення даних на Mac, доступних в Інтернеті. Ці п'ять додатків розрізняються за своїми характеристиками. Проте всі вони мають щось спільне, вони безкоштовні і тому корисні для звичайного користувача.

# 1. Disk Drill

Disk Drill Basic - безкоштовна версія Disk Drill. Ця програма, крім можливості попереднього перегляду відновлених файлів, містить багато додаткових функцій, таких як Recovery Vault і Guaranteed Recovery, які роблять його одним з кращих додатків для відновлення даних Mac.

Recovery Vault - це по суті додатковий шар до папки Кошик, який зберігає посилання на віддалені дані. Guaranteed Recovery - це фонова служба, яка зберігає копію кожного файлу, відправленого в зазначену користувачем папку. Обидві утиліти значно знижують ймовірність втрати важливих даних.

Disk Drill може працювати на внутрішніх і зовнішніх жорстких дисках, флеш-накопичувачах USB, накопичувачах SSD і багатьох інших пристроях, які можуть бути підключені до Mac, включаючи пристрої iOS і Android. Його остання версія має велику базу сигнатур файлів і використовує дуже ефективні алгоритми сканування.

Крім того, цей додаток також пропонує функцію створення образу диска, надаючи користувачу можливість працювати з клонованої версією пристрою / розділу, не піддаючи ризику вихідний джерело.

Безкоштовне відновлення даних
Ваш Помічник у Відновлення Видалених фото


Disk Drill в популярному виданні

Інтерфейс дуже інтуїтивний, а версія Pro включає в себе ефективну службу підтримки і можливість покупки довічного поновлення, яке охоплює всі майбутні версії. В цілому, Disk Drill - це відмінний додаток і підійде як звичайним, так і професійним і корпоративним користувачам, і оновлення дійсно коштує витрачених на нього грошей.

# 2. PhotoRec

PhotoRec - це не самий потужний безкоштовний інструмент для відновлення даних Mac, але він має ту перевагу, що поставляється з відкритим вихідним кодом. Це означає те, що користувачам доступно не тільки додаток, але і його вихідний код.

PhotoRec може працювати з OS X, Linux, Free BSD, Net BSD, Open BSD і Windows. Він дозволяє відновлювати найбільш поширені формати файлів, такі як зображення JPEG, аудіо файли MP3, файли OpenDocument і Microsoft Office, документи PDF, HTML-сторінки і файли ZIP-архівів. Файли можуть бути відновлені з різних пристроїв, таких як карти пам'яті цифрових камер, флеш-накопичувачі USB, жорсткі диски і CD-ROM.

Це безкоштовний додаток для відновлення файлів Mac використовує потужну технологію, відому як різьблення по файлу. Цей метод складається з двох етапів. По-перше, він шукає блок даних або розмір кластера. Якщо файлова система не пошкоджена, це значення виходить з суперблоку (ext2 / ext3 / ext4) або завантажувального запису томи (FAT, NTFS). Якщо це неможливо, додаток перевіряє кожен сектор пристрою і, використовуючи перші десять знайдених файлів, обчислює розмір блоку або кластера. По-друге, додаток зчитує пристрій, блок за блоком / кластер за кластером, перевіряє різні підписи файлів, доступні в базі даних програми, таким чином збираючи і відновлюючи доступні файли.

В цілому, це хороший інструмент, якщо вам потрібно відновити деякі особисті файли, не вдаючись до професійного додатком.

# 3. EaseUS Data Recovery Wizard

EaseUS Data Recovery Wizard - це одна з кращих програм для відновлення даних Mac. Розробник випустив три різні версії: безкоштовна, професійна і версія без обмежень. Безкоштовна дозволяє відновити максимум 2 ГБ даних.

Це безкоштовний додаток для відновлення даних Mac може відновлювати дані з ноутбуків Mac, настільних комп'ютерів, жорстких дисків, USB-накопичувачів, SD-карт, карт пам'яті цифрових камер і т.д. Воно працює на внутрішніх дисках, підтримуваних HFS, а також на файлових системах FAT / FAT32, використовуваних в USB-флеш-накопичувачах і зовнішніх жорстких дисках, які можуть бути підключені до комп'ютера Apple. Ця програма відновлює формати файлів, які використовуються в зображеннях, відео, музики, а також файли документів.

Призначений для відновлення випадково видалених файлів або файлів, втрачених унаслідок форматування диска, він також охоплює випадки пошкодження даних в результаті збою в електроживленні або видалення пристрою без попереднього його відключення.

Підводячи підсумок, можна сказати, що безкоштовний інструмент для відновлення даних EaseUs - це зручний додаток для випадкових ненавмисних вилучень файлів.

# 4. Softtote Mac Data Recovery

Це безкоштовне програмне забезпечення для відновлення даних Mac має ту перевагу, що воно пропонується без будь-яких обмежень і включає безкоштовну технічну підтримку.

Softtote's може відновлювати втрачені файли з внутрішніх і зовнішніх жорстких дисків. Типи файлів включають Canon, Fuji, Nikon і найбільш поширені файли зображень Kodak. Воно працює на пристроях з файловими системами NTFS, HFS / HFS +, HFS Wrapper і FAT. Додаток має можливість переглядати такі деталі, як розмір зображення і дата його створення. Воно також надає можливість вибирати файли для відновлення.

Якщо говорити коротко, то додаток Softtote може бути включено в список найкращих програм для відновлення даних Mac і, хоча воно не так добре відомо, воно заслуговує на те, щоб його спробувати в разі випадкової втрати файлу.

# 5. MiniTool Power Data Recovery

Це програмне забезпечення для відновлення даних Mac має версію для особистого користування, яку можна використовувати безкоштовно тільки на одному комп'ютері і з максимальною можливістю відновлення до 1 ГБ. Також пропонуються комерційна, підприємницька і технічна версії.

MiniTool дозволяє відновлювати фотографії, музику, відео, електронну пошту, документи та інші типи даних з комп'ютерів Mac або інших широко використовуваних пристроїв зберігання. Безкоштовна версія підтримується тільки по електронній пошті.

Ця програма для відновлення даних для Mac працює в чотирьох різних режимах. Перший, «Скасування видалення», може бути використаний для швидкого відновлення втрачених даних через випадкове видалення. Другий, «Відновлення пошкодженого розділу», відновлює втрачені дані з існуючих розділів. Третій, «Відновлення втраченого розділу», відновлює втрачені дані з втрачених або видалених розділів. І, нарешті, режим «Відновлення з цифрових носіїв» відновлює мультимедійні файли з переносних пристроїв зберігання.

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают