Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Том Форд парфум | Tom Ford духи | парфумерія | купити аромати від Том Форд | туалетна вода | ціна | Відгуки на Embaumer

Том Форд - один з найбільш харизматичних дизайнерів нашого часу Том Форд - один з найбільш харизматичних дизайнерів нашого часу. До того як, він створив власний бренд, Том Форд був найбільш високооплачуваним арт-директором в світі моди.
Він родом з Техасу, жив в Нью Мексико і Санта Фе, закінчивши школу, він поїхав в Нью-Йорк і вступив до університету, де вивчав історію мистецтв. Згодом зрозумів, що це не його і кинув навчання. Прийняв рішення стати архітектором і поступив в відому школу Парсонса. Але знову ж таки, через кілька років навчання, Том Форд зрозумів, що хоче займатися дизайном одягу і, кинувши навчання, їде в Париж. Дизайн одягу він вивчав на практиці, працюючи в креативному відділі відомого американського дизайнера Кеті Харвік, а пізніше - у Перрі Елліс, де він, вже зайняв пост художнього директора. І все через два роки, Тома Форда запрошують зайняти пост креативного директора Gucci. Завдяки його таланту, Модний дім Gucci повернув свої втрачені позиції. Том Форд особисто займався дизайном усіх випущених ліній одягу, парфумерними лініями, аксесуарами і т.п. Керував рекламними компаніями бренду, розробляв імідж Gucci і займався створенням дизайну бутиків бренду. За 10 років, які Том Форд присвятив Gucci, він зумів перетворити бренд в величезний концерн з 3х мільярдним прибутком. У 2000 році, коли Yves Saint Laurent, був викуплений концерном Gucci, Том Форд зайнявся створенням колекцій і цього бренду. У 2001 році, він був визнаний кращим дизайнером жіночого одягу. У 2004 році, Том Форд йде з Gucci і приймає рішення не займатися більше модою.

Через рік він починає співпрацю з Estee Lauder, створює для цього бренду дві парфумерні лінії Tom Ford і розробляє сучасну версію легендарного парфуму Estee Lauder «Youth Dew». Також, в цей же час разом з компанією Marcolin, випускає власну лінію сонцезахисних окулярів.
Але Форд не зміг піти з моди і в 2006 році, він заснував власний бренд - Tom Ford International і випустив першу лінію чоловічого одягу.
Ще одним його захопленням стала Tom Ford парфумерія. У 2006 році був випущений перший Том Форд парфум , Названий на честь свого творця. Рекламна кампанія туалетної води Tom Ford, була досить відвертою і, наприклад, в Італії її просто заборонили. Чоловічі аромати Tom Ford неординарні, вони призначені для сильних, зухвалих, чуттєвих, пристрасних і впевнених у собі чоловіків. А Tom Ford духи для жінок - це аромати для чуттєвої, сексуальної, розкішної жінки, яка знає собі ціну. Через рік після створення першого Том Форд парфум, в Нью-Йорку відбулася презентація улюбленого творіння Тома Форда. Публіці було представлено парфум Tom Ford Black Orhid . Чорна орхідея Тома Форда була створена спільно з відомим ботаніком, який вивів першу в світі чорну орхідею. Саме її аромат став основою для створення парфуму.
У 2007 році, в Нью-Йорку, а точніше - на Манхеттане відкрився росскошний бутик Tom Ford, але його засновник не має наміру на цьому зупинятися і найближчим часом заплановано відкриття ще чотирьох нових магазинів бренду по всьому світу.

Сcилка на офіційний сайт бренду Tom Ford (Том Форд): www.tomford.com

Новости