Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Тест для батьків підлітків


Історії про підлітків і реакція батьків. пройдіть тест


Крик душі вчителя підлітків: не робіть за них уроки і не перевіряйте оцінки
... В результаті оцінки, які бачили мої батьки, краще відображали мої здібності. Дозвольте своїм дітям самим робити свою роботу. Дозвольте їм спотикатися і падати, дозвольте самим шукати спосіб виправляти помилки. Якщо ви позбавите їх такої можливості або зробите нещасними, контролюючи кожен крок, то заподієте їм величезної шкоди. Підліток і школа: коли треба втрутитися батькам Врахуйте, бувають моменти, коли вам необхідно втрутитися в роботу вашої дитини, навіть якщо він цього не хоче. Якщо його оцінки неухильно знижуються, це вказує на те, що дитина працює далеко не на повну силу. Вам слід поговорити з ним і вислухати, що він скаже з цього приводу. Поділіться результатами вашої бесіди з учителями та вислушайт ...

Читати всі обговорення і залишити коментар

болюча тема(
хоча помилки батьків, які тут перераховані - не зовсім згодна

19.01.2016 15:32:13

Невже до підліткового віку у батьків буває стільки сил і часу, щоб лізти в кожну оцінку або роботу, тим більше робити за них ДЗ?
Прям завидки беруть.
Тут не розкрите питання ЄДІ :) Найважливіший питання. Все інше - нісенітниця, по суті. Якщо дитинка дожила в школі до 10-11 класу, зрозуміло, що мозок є. Але це зовсім не одне і те ж, що здати тести на високі бали ... І тут, на жаль, в російських реаліях 90% батьків так чи інакше втручаються в процес.

02.10.2015 12:29:34

Риси характеру дитини: погану поведінку можна передбачити


Який він - ваш малюк, і чого він хоче


Проблеми підлітків: самооцінка, емоції, конфлікти з батьками


Активне слухання і підтвердження почуттів дитини: як це робиться

Читати всі обговорення і залишити коментар

Цікаво, кому-небудь з дорослих хотілося б, щоб з ним так розмовляли? Як з недорозвиненим?
Так чому ж до дітей треба ставитися настільки нешанобливо? Я якось виходжу з того, що мій син - розумна людина.
Особливо порадував рада демонструвати увагу за допомогою звуків "м" і "про". Найкращий спосіб показати, що на дитину плювати.

01.02.2014 00:47:13

Комп'ютер - для справи, заборони - при загрозі здоров'ю. І спільне дозвілля.

Читати всі обговорення і залишити коментар

Моїй доньці 10 років вже. І, я вже почала розуміти наскільки важливе спілкування між матір'ю і дочкою.

30.08.2013 15:41:44

Так, це все вірно написано! Діти нам даються тільки на час, а потім вони починають жити своїм життям і нам там відводитися абсолютно мало часу. Так що не можна упускати свого часу зараз.

30.08.2013 15:40:58

Ситуація банальна, але з розряду "накипіло". Хлопець навчається в коледжі. Як вчитися не зрозумієш - іспитів ще не було, щоденників немає, вдома не займається практично зовсім. Нудити як мусі йди вчися - дістало, тому що він відповідає або типу - а я зараз що по твоєму роблю!?! (Встромляючи в телефон, типу там підручник) Або - у мене все під контролем і т.д. Сьогодні не витримала, вранці (розумію, час невдалий, але не стерпів) сказала, що судячи з усього проср .... їж атестат, ні про яке інституті з ...

Читати всі обговорення і залишити коментар

Моя старша 14,5 років теж видала тут.
"Мама, ось ти коли на мене так дивишся, відразу ж починаєш говорити про мої уроки! Ну йолки-палки!".
А дійсно, згадую я. Якось останнім часом, коли я в потоці життя пролітають від плити до роботи десь мимо дитини, я так пригальмовую, дивлюся, мабуть, пронизливо і говорю щось типу "А ти не забула зробити алгебру? А ти ходила на доп.занятія? Ти вивчила вірш? Ти прочитала Євгенія Онєгіна? " і все в такому дусі.
Дочка задовбало. Мене б теж задовбало. Тепер, правда, ми більше іржемо, що ось, мовляв, знову я попалася на тому ж самому ... "Настя! (Погляд) (далі хором) А ти зробила алгебру?" Але я намагаюся знизити напір, як би мені не хотілося її прив'язати до стільця і ​​змусити вчити все для ОГЕ. Якось мені згадалася мама з мультиків про домовичка Кузю, яка так контролюючого пропливала повз з реплікою "Уроки робиш? Розумниця, доню!" :)) Не хочу так :)))

29.09.2017 17:56:38

Ну, по-перше, скоро перших батьківських зборах. По-друге у них є класний керівник (куратор), який стежить, в тому числі за відвідуваністю і успішністю. Якби було дуже критично - вже б повідомили. Перша сесія - це заліки (зазвичай). Найважливіша у них літня сесія.
Мені здається, що син відчув себе більш самостійним і відповідальним, бо там така обстановка, а Ви ще міряєте його шкільними рамками.
Краще поговоріть з ним про його нових знайомих, про спец.предметах. На скільки важко сидіти 3-4 пари в день. Що він їсть, де і коли. Чим займаються на фізкультурі. Коротше не про саму навчанні, а про зміну життя. Адже він поміняв зараз друзів, школу, звичних вчителів.

29.09.2017 12:50:17

Шановні батьки! Ми раді повідомити, що запускаємо онлайн-курс про підлітків. Цей курс - результат колективної праці, в його створенні взяли участь кілька фахівців, які мають досвід допомоги підліткам та їх сім'ям. Підлітковий вік пред'являє багато вимог до батьків: до їх стійкості, розумності, почуттю гумору, готовність шукати і знаходити нестандартні рішення. Де знайти підтримку? На що спиратися, приймаючи рішення? Як зрозуміти, що нормально, а що ні? З чим варто змиритися ...

А поясніть мені, єхидно, ніж шкідливо для підлітка тестування - будь-яке, хоч на наркотики. хоч на що? Просто все тут (та швидше за все і в класі) бадьоро пишуть відмови. А чим може пошкодити здоровому фізично і психічно дитині, якщо він пройде будь-яке тестування? А то я хотіла написати відмову від психологів просто за принципом "як всі", але потім подумала, а раптом дитині це знадобиться, раптом він захоче без мого відома звернутися до психолога (адже теоретично це можливо?), А йому - від ...

Читати всі обговорення і залишити коментар

Психологи: це тести швидше для самих психологів, а не для розуміння особистості наших дітей. Мудрі рідко цим займаються, а потрапляти в руки малоосвічених не хочеться. Знову ж часу на це шкода. У мене дочка року в три-чотири почала малювати чорним фломастером. мені пояснювали, що це погано ... Але на щастя знайшлася людина, яка поговорив з дитиною і з'ясувалося, що чорний для неї на білому більш контрастний, ніж інші і взагалі це контур.
Наркотики. Не заперечую. Але був випадок з сином друзів. Близько інституту роздавали напій в металевих банках на пробу, він випив, і несподівано весь курс здавав на наркотики. У нього позитивний результат. Якесь розслідування показало, що це від вмісту баночки, якийсь енергетичний напій. Все добре закінчилося, але нервів помотали.

10.02.2017 17:34:44

У нас не проводять ніяких тестувань, але я б дала згоду (якби діти теж були згодні).
Мені цікаво було б почитати результати :).
Маю на увазі психолога.

07.02.2017 17:10:37

Хотілося б силами відвідувачів конференції Підлітки створити каталог корисних посилань на нормативні документи для старшої школи та абітурієнтів. Для батьків дітей, які закінчують школи і вступників, це актуально. Зберігати в темі таке незручно - поїде вниз. Чи немає можливості якось зберігати - поповнювати ці посилання в фіксованому місці сайту - конференції? Посилання на обговорення в конференції

Про те, на яке навесні все записувалися. Ходив хтось? я згадала, що ми на лютий записані ... *** Тема перенесена з конференції "СП: посиденьки"

Читати всі обговорення і залишити коментар

Чоловік ходив з донькою. Дорофєєв також і відбитки чоловіка для порівняння подивився. Характеристики збіглися на 100%. Рекомендації і повний опис прислали на пошту. Причому, тому що дуже сильно заморочуюся щодо профорієнтації з 11-річного віку дитини, також консультувалася з астрологами, відвідували семінари з профорієнтації та багато ще чого. Поки найточніші і близькі до реальних результати показує саме натальная карта і це дослідження. Вони за основними характеристиками один одного дублюють. Ніхто ніколи точно не скаже назву компанії, займану посаду з окладом або ВНЗ і факультет.Только напрямок і орієнтовні професії, де він зможе реалізуватися по максимуму і відчувати себе комфортно,.

12.01.2017 10:20:36

Я це зробила з собою безкоштовно на Мастерфесте навесні просто від нудьги (була з підлітком, і мені там зовсім було нецікаво, а на ворожіння по руці потрапила без черги, просто для сміху). Ну, результат відповідав очікуванням. Сміялися довго всією родиною. Підліток відмовився займатися "мракобіссям" навіть по приколу :) Після мене зате натовп набігла ...

10.01.2017 16:55:22

Зробили нову конференцію - для батьків студентів! Думаю, що є, що обговорити :) Ласкаво просимо!

Читати всі обговорення і залишити коментар

ІМХО, настав часом не дробити розділи, а навпаки - об'єднувати. Всі 5 в одну - "діти" (від 7 років до нескінченності). Був кістяк, який спочатку заповнював младшешкольного, потім - среднешкольную, тепер він перемістився в підліткову і ось уже студентську, а 7-10 і 10-13 здебільшого пустують. І - вічна проблема, коли більше однієї дитини, а проблема - загальна. У сімейному це не цікаво, тому що це не розлучення і не зрада, з дівочої - безжально зноситься в ... який вік? І - так, буває, що один - школяр (добре, якщо старше-), а інший - студент. Не кажучи вже про багатодітних (від 3-х), які в окремій "резервації".

03.12.2015 17:22:32

Може й справді тут зробити тему діти учні поза школою?
але т оли що робити з тими кому більше 18?

03.12.2015 13:12:32

Може хтось проходив зі своїми? Здайте місця. *** Тема перенесена з конференції "СП: посиденьки"

Читати всі обговорення і залишити коментар

Син проходив тестування в 13 років за наводкою з цієї конференції в Центральній бібліотеці на Жовтневій.
Тестування на комп'ютері, бесіда з ним і розмова зі мною. Практично безкоштовно, там смішна якась сума була.

14.09.2013 19:39:06 в Гостиному дворі буде виставка Освіта і кар'єра 7-9 листопада. ми там проходили безкоштовно. в одному місці типу на папірцях від педагогічного інституту, в іншому-комп'ютерний тест, питань більше і більше розгорнутий ... відповідь (?) думаю, всі ці профорієнтації по одному типу. заодно можна подивитися які інститути бувають :-) зі студентами поспілкуватися!
[Посилання-1] 14.09.2013 15:52:11

Все ж винесу окремою темою ... Синові 16 років. Дівчата немає. Але є калейдоскоп різних дівчат, з якими він спілкується. Часто запрошує когось в кіно (в парк, на Арбат, в ТЦ, куди завгодно), і завжди / часто дівчинки платять за себе самі. Син каже, що це нормально, тому що вони дружать, а не зустрічаються ... Мені це дивно ... У мене питання до мамам дівчаток: ви даєте своїм дівчаткам гроші на кіно? Як вважають ваші дівчинки?

Читати всі обговорення і залишити коментар

Платить за дівчаток завжди. Якщо дівчинка хоче повернути гроші - не заперечує

28.03.2015 9:54:08

У мене не виникне подібних питань до мамам дівчаток, поки мій хлопчик не почне сам заробляти.
Я не має наміру оплачувати всіх подружок, а одружується він, сподіваюся, скоро і не на першій, яку в кіно зводить

27.03.2015 00:05:03

Є у нас дві знайомих сім'ї - я живу в одному будинку з самого дитинства з чоловіками цих сімей. Так як будинок наш - кооператив від "мами-татового" інституту, то і в піонерський табір ми їздили разом, і дачі поруч у батьків, і школа спочатку була одна. Загалом, як висловлюється мій чоловік - на сусідніх горщиках писали. Але виросли в результаті ми зовсім-зовсім різними людьми. Незважаючи на це, дружимо, допомагаємо завжди один одному. І ставимося один до одного як родичі скоріше - щось на кшталт "свої ...

Читати всі обговорення і залишити коментар

Ви торкнулися дуже, дуже важливу проблему. Нещодавно я якраз думала про те, яку роль відіграють наші друзі в розвитку особистості наших дітей: яке місце їм "має" відводитися на різних етапах дорослішання дитини; як пояснювати дітям проблеми "подружіванія" і "раздружіванія" з ними; як вчити дітей приймати НАШИХ друзів, не ототожнюючи НАШІ потреби зі своїми (чи повинні діти погоджуватися з нашими оцінками, і що робити, якщо якась "тьотя" нам приємна, а малюкові - ні?) і т.д.
Насправді питання це набагато серйозніший, ніж може здатися на перший погляд, оскільки на відносинах близького-далекого кола Знайомих дитина вчиться будувати СВОЇ взаємини з РІЗНИМИ людьми ( "різні" - маються на увазі "різновіддалені" (різно-значущі) для нас і для самої дитини).
І тут виникають дві проблеми. На мій погляд, треба розмежувати поняття "ставлення до людини" і "вираження ставлення до людини": з дитинства вчити дитину правильно "оформляти" своє ставлення до людей. Часто батьки, навіть вміють це робити самі (не всі, на жаль ...), не можуть ПОЯСНИТИ дитині цю, в общем-то, нескладну модель. У двох словах (спрощено) вона виглядає так: можеш не любити, але не можеш - грубіянити.
Діти - це дзеркало своїх почуттів, а дорослішання - це вміння ці почуття висловлювати коректно. :)
Некоректність поведінки дітей (і дорослих, напевно, теж) йде, на мій погляд, не стільки від нестачі етичної культури, скільки від впевненості в своїй оцінці, звички покладатися на ЧИЄ-ТО (або навіть своє, але стереотипне, "застигле") думка . Схоплюючи першу характеристику людини по уривчастих відомостей, дитина визначає для людини якесь місце в рейтингу своїх відносин (прихильностей, симпатій) і далі включається "програма" відносин з "поганим" людиною.
Але часто батьки НЕ ВВАЖАЮТЬ людини поганим "з голови до п'ят", вони вважають "поганий" лише ЯКУСЬ його, человекіну, :), сторону. :)) Оскільки дитина ще не здатна розглядати явище з РІЗНИХ точок зору (а хто його цьому вчить, скажіть, будь ласка? :))), то він міркує в категоріях "або-або" .Пріговор, як правило, оскарженню не підлягає. :))
Тому, як це не парадоксально на перший погляд, для того, щоб виховати в дітях толерантність, треба з САМОГО РАННЬОГО віку (але, власне, це не пізно зробити ніколи, я навіть формувала це у студентів старших курсів) вчити дитину ОБОВ'ЯЗКОВО дивитися на проблему (явище, ситуацію, людини) як мінімум, з ДВОХ сторін. Вищий пілотаж, природно, - це коли явище розглядається не тільки "по горизонталі", а й "по вертикалі", - проте, це не кожен дорослий ВМІЄ (знають, можливо, багато ..).
Таким чином, в даному конкретному випадку я б звернула увагу батьків на ПОЯСНЕННЯ своєї позиції по відношенню до цих людей, і зупинилася б приблизно на таких аспектах:
-многомерность даних людей (їх не тільки негативні якості, але і обов'язково - позитивні; привела б приклад неоднозначності НАШОЇ особистості :));
-Які наші потреби задовольняються в цьому спілкуванні (що воно дає І дитині теж);
-цінності довготривалі стосунки (друзі дитинства - це майже родичі, а родичів не вибирають :)) і нестатічность людей протягом життєвого циклу (сьогодні він "поганий", а завтра ситуація змінилася, і змінився сам чоловік - як в ту, так і в іншу сторону);
-непріемлемость поганого ставлення до БУДЬ-ЯКИМ людям, ообенно до тих, з ким У НАС (батьків) склалися добрі відносини;
-право КОЖНОГО людини на повагу до його особливостей (можна навести приклад поваги будь-яких "особливостей" :) дитини іншими людьми, родичами - за типом "Ми всі не ангели ..");
-у разі некоректного висловлювання ставлення дитини до ВАШИМ знайомим повідомте йому, що ви ОБОВ'ЯЗКОВО принесете (або ВЖЕ принесли) вибачення за його поведінку. Діє дуже. :) І попутно поясніть дитині, що його ставлення до ваших спільних знайомих майже завжди інтерпретуються останніми як вираження ставлення ВСІЄЇ сім'ї. :)
Щодо обговорення знайомих ПРИ дитину, то я вважаю це ОБОВ'ЯЗКОВИМ. Однак тут потрібно уважно стежити, щоб це ОБ-судження не перетворилося в О-судження, так як дитиною засвоюється часто не інформація сама по собі, а те, з яким захопленням ви її подаєте. :)) І тут якраз і необхідно (особливо якщо дитина стала свідком вашої бесіди) знайти противагу негативній оцінці, що не закінчувати розмову "вироком". Це важливо.
І останнє. Хотілося б зауважити, що всі перераховані вище акценти можна так само застосовувати і до проблеми взаємин з найближчими родичами (бабусями-дідусями, свекрухами і т.д). Як правило, батьки часто не можуть у видачі "характеристик" дій інших членів родини, які часом мають полярні з нашими погляди на життя. :) Спробуйте виховувати толерантність і в собі теж. :))

13.03.2001 1:03:39

Може бути він "втомився" від цього загального - все разом, або щось сталося, між ними? Обговорювати друзів при дитині дуже навіть не бажано ... У тітки був схожий приклад був. Внучка відмовилася дружити з хлопчиком, про який говорили все погане (насправді все було нормально, просто тітка і мама-тато внучки неправильно розуміли ситуацію)

11.03.2001 12:10:12

Пропоную вашій увазі анкету для батьків дітей-дошкільнят з 14 питань (по посиланню). Метою дослідження є з'ясувати ставлення батьків до додаткових занять різної спрямованості для дітей дошкільного віку. Дослідження проводиться студентами, його результати далі будуть використовуватися при написанні програми для Центру Раннього Творчого Розвитку. Прохання надсилати відповіді на мейл [email protected], залишати їх у коментарях до посту по посиланню або залишати їх прямо ...

"Психологічний огляд прийомних батьків пропишуть в законі" (вірішує Держдума [ПОСИЛАННЯ-1]). Що це - чергова "полегшення процедури усиновлення та передачі дітей в сім'ю" або "недовіру до висновка (свідченням) ШПР"? Найбільше цікавить: хто буде оцінювати це огляд -псіхілог, якого в нашому органі опіки взагалі немає (навіть ставка відсутня) або лікар-психіатр, який сказав мені (коли проходила комісію): "Я вам підпишу довідку, але якщо Ви психічно .. .

Читати всі Обговорення и Залишити коментар

А про те, що говорять лікарі при проходженні мед. комісії, звичайно окрема розмова ... Самі повторювані фрази в нашому випадку були:
1 А навіщо вам це? Свої діти є, онук маленький вже ...
2. Так ви не родича берете? Зовсім чужого ??? (Круглі очі)
3. А вам говорили, що вони ВСІ з неблагополучних сімей?
Рекорд побив психіатр, в кабінет до якого я зайшла разом з синочком (всиновлювали після опіки). її питання
1. Новонародженого берете?
2. Великого? Та ви що?
3. Ось цього? Так, ладно вам, не може бути! Він же НОРМАЛЬНИЙ !!!!
Думаю, коментар зайве ...

07.03.2013 10:44:13

Ми теж проходили тестування. Судячи з того, що написано, у нас був дійсно психологічний тест, а не якась дурниця з сотнею питань ... Було близько 5-7 тестів (точно не пам'ятаю), але все чисто психологічні, з розумними назвами і з такими питаннями, що просто плутатися починаєш потім ... про дітей, які не слово, тільки про себе! У підсумку: у мене "багато страхів, що призводять до зайвої опекаемості" (обумовлено псіх.травмой від загибелі першого чоловіка і частими фіз.травмамі першої доньки. До 7 років поламали, обпекли і зашили все, що тільки можна і завжди виходило "на рівному місці "). У чоловіка - дуже рідкісний, але різкий викид агресії у вигляді крику і нестриманості (він у нас "бик" за гороскопом, то пасеться, то копитом риє). Але загальний висновок: патологічних відхилень і показань до психічних відхилень у поведінці і захворювань немає. Знаєте, я сама після цього тесту легко зітхнула! Тепер як починаю чого то боятися, чоловік відразу сміється: У тебе БАГАТО страхів! І ситуація вирівнюється ... Я його так само гальмую, коли заводиться. Якщо знаєш з НІЖ боротися, то і ПЕРЕМОГТИ можливо! Я ЗА тестування!

07.03.2013 10:39:34

підкажіть пожалуйста..есть які небудь тести на усиновленіе.ну типу хорошою чи я буду..готова чи і т п.інтересно) поділіться ссилочкой.спасібо.

Читати всі Обговорення и Залишити коментар

Я теж хочу пройти тест

18.12.2018 6:05:14 Коли ми з чоловіком перед усиновленням проходили співбесіду у психолога, нам давали там кілька тестів. Два з них я потім "дізналася" в Інеті і можу з Вами поділитися - це тести Кеттела і Люшера:
[ПОСИЛАННЯ-1]
[ПОСИЛАННЯ-2]
Прямого відношення ці тести до готовності тестованого бути усиновлювачем не мають, але за їх результатами було складено наші психологічні характеристики для суду. 14.08.2012 20:50:33

Завтра викладу тести, якими тестують майбутніх батьків, не всіх звичайно, а кому це тестіровніе навязалі.Прішлось потрудитися, але я їх всеткі здобула і готова поділитися, може кому знадобляться. Це жесть якась то.Я спочатку ржала, потім мені стало не смешно.Такая злість напала, хотіла прямо счас, ввечері всіх опіки .... гм ... ну того ... ви зрозуміли. По-моєму Марина (.) Спрашівала.Так ось, у мене є не тільки самі тести, але навіть ключі є до цих тестам.Да, а винайшов їх американець 1905 року народження ...

Дівчата, питання може і дивний, але важливий для мене. Як ви думаєте, як ваші діти поставляться до того, що з ними в класі буде вчиться хлопчик на пару років їх молодші. Хлопчик непростий, здрастуй, конфліктний, але в той же час навчання тягне з задоволенням. Просто в школі агітують перевести сина на пару років старше, а я боюся ...

Читати всі Обговорення и Залишити коментар

Всім велике спасибі, ви дуже мені допомогли в прийнятті рішення. Тему закриваю.

27.04.2009 20:03:19

мало даних.
що таке на пару років молодше? найстаршого? наймолодшого? середнього по лікарні?
дитині скільки? по реге зрозуміти не можна.
якщо "навчання тягне", а не саме собою все виходить, ІМХО - нікуди переводити не потрібно, скоріше навпаки б - на домашнє навчання-екстернат, бо типаж не дуже приємний, добре ставитися до такого будуть навряд чи.
а взагалі - не в ту конф звернулися, Вам в 10-13.

27.04.2009 16:35:42

Якщо вам не важко, напишіть, плз, які теми діти встигли вивчити з фізики? Наші п'ятикласники йдуть на олімпіаду, хотілося б зорієнтувати.

Читати всі Обговорення и Залишити коментар

Наші пройшли за підручником Перишкін:
будову речовини,
молекули,
дифузія в газах, рідинах і твердих тілах,
взаємне тяжіння і відштовхування молекул,
відмінність в молекулярній будові твердих тіл, рідин і газів,
механічний рух,
рівномірний і нерівномірний двіеніе,
швидкість, одиниці швидкості,
розрахунок шляху і часу руху,
інерція,
взаємодія тіл,
маса, одиниці маси,
вимір маси тіла на терезах,
щільність речовини,
розрахунок маси і об'єму тіла за його щільності.
Але Накш клас не самий просунутий в галузі фізики, інші, швидше за все, вже і більше пройшли. :)))
Хоча ... мій зараз хворіє, вже тиждень з температурою 39 валяється вдома, цілком ймовірно, що ще дві темки здолали без нас.
28.11.2008 14:41:31

А куди ви йдете?

28.11.2008 14:07:12Невже до підліткового віку у батьків буває стільки сил і часу, щоб лізти в кожну оцінку або роботу, тим більше робити за них ДЗ?
Як з недорозвиненим?
Так чому ж до дітей треба ставитися настільки нешанобливо?
Якось останнім часом, коли я в потоці життя пролітають від плити до роботи десь мимо дитини, я так пригальмовую, дивлюся, мабуть, пронизливо і говорю щось типу "А ти не забула зробити алгебру?
Занятія?
Ти вивчила вірш?
Ти прочитала Євгенія Онєгіна?
Погляд) (далі хором) А ти зробила алгебру?
Якось мені згадалася мама з мультиків про домовичка Кузю, яка так контролюючого пропливала повз з реплікою "Уроки робиш?
Де знайти підтримку?

Новости