Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Тест для бухгалтера при прийомі на роботу

 1. Навіщо потрібно тестування
 2. види тестувань
 3. Як виглядають тести головному бухгалтеру при прийомі на роботу
 4. Які питання можуть входити в тести для бухгалтера
 5. Навіщо потрібно тестувати бухгалтера при прийомі на роботу?
 • Що входить в тести для бухгалтера?
 • Які тести найкраще використовувати?
 • Як переконатися, що результати тестування відповідають вимогам компанії до фахівця?
 • Ці та багато інших питань виникають у HR-менеджера в ході пошуку фахівця на посаду бухгалтера в компанію. Цей матеріал допоможе зорієнтуватися при підборі профільних тестів для співбесіди і дає незаперечні аргументи кадровику, якому, можливо, доведеться доводити перед керівництвом необхідність проведення тестування фахівців. Тому детально розглянемо тут такі питання:

  Навіщо потрібно тестування
  види тестувань
  Як виглядають тести головному бухгалтеру при прийомі на роботу
  Які питання можуть входити в тести для бухгалтера
  Чому необхідно тестувати бухгалтера при прийомі на роботу?

  Бухгалтер - друга особа в компанії після керівника. Від його роботи залежить фінансовий стан підприємства. Тому, коли необхідно знайти фахівця на таку вакансію, в процес відбору варто включити тестування. Це не тільки значно полегшить роботу HR-менеджеру, але і попередить появу помилок в роботі з боку майбутнього співробітника і невдоволення керівництва.

  Навіщо потрібно тестування

  Тестування здобувача - дієвий для менеджера по персоналу спосіб оцінити компетентність, інтелектуальний рівень і особистісні якості кандидата і прийняти рішення про продовження спілкування з ним.

  Тестування здобувача - дієвий для менеджера по персоналу спосіб оцінити компетентність, інтелектуальний рівень і особистісні якості кандидата і прийняти рішення про продовження спілкування з ним

  "Раніше, при працевлаштуванні бухгалтера зазвичай пропонували виконати кілька проводок і цим обмежувалася оцінка фахівця. Тепер все частіше вдаються до тестів для прийняття на роботу бухгалтера, які дозволяють компанії отримати точне уявлення про професійний вигляді претендента на посаду. "

  Адже стандартний набір: вищу освіту за спеціальністю і обізнаність про зміни в законодавстві не гарантують, що бухгалтер має необхідної вправністю та досвідом.

  Залежно від розміру організації і її штату, до претендента на посаду бухгалтера, поряд зі стандартним набором навичок і знань, можуть висуватися специфічні вимоги. Якщо це не знак зодіаку, певне ім'я або спортивні пристрасті (всі варіанти засновані на реальних прикладах вакансій), то кандидата легко оцінити за допомогою спеціалізованих тестів.
  Вони можуть бути стандартними і визначати відповідність встановленим вимогам до професії, або вузькопрофільними, і показати, наскільки підходить фахівець запитам конкретної компанії. Перші тести є або повинні бути в арсеналі менеджера по персоналу, другі - розробляються експертом.
  Незалежно від їх типу, компанія, яка використовує тести при співбесіді на роботу бухгалтера, буде спокійна за своє фінансове становище, знаючи, якого фахівця вона доручає важливу частину функцій.

  види тестувань

  Тести для бухгалтера при прийомі на роботу в першу чергу залежать від посади, на яку запрошують кандидата. Є різниця між вимогами до головного бухгалтера компанії і, наприклад, бухгалтеру-касиру, оскільки зони відповідальності значно відрізняються. Так чи інакше такі тести не тільки допомагають продемонструвати наймачам компетенції фахівця, а й розповідають про майбутній обсяг і характер робіт здобувачеві.

  У зарубіжних компаніях використовують 2 види тестів - психологічні та професійні. Психологічні тести покликані визначити характер і емоційний тип людини. Ці дані можуть бути важливі для компаній, які беруть на роботу фахівця на керівну посаду.
  Існують такі психологічні тести:

  1. на перевірку уважності
  2. псіхогеометріческій тест
  3. тест на перевірку загального рівня інтелекту
  4. тест загальних і спеціальних здібностей
  5. особистісні та мотиваційні тести

  Результати таких тестувань на 20-70% залежать від вибору методик і кваліфікації інтерпретатора.

  Професійні тести дозволяють оцінити компетенції фахівця і перевірити їх актуальність. Такі тести можуть використовуватися для перевірки рівня знань кандидата в певній галузі або володіння спеціалізованою програмою з якою йому доведеться працювати надалі. Тести можуть включати в себе професійні теоретичні питання, практичні завдання, питання про посадові обов'язки, зонах відповідальності тощо.
  Крім класичних тестів, які пропонують пройти прямо в офісі компанії, існують також онлайн тести, наприклад Фінассессмент. Професійні тести такого формату дозволяють менеджеру з персоналу економити час і сили на відборі претендентів , А кандидатам - на підготовку та проходження співбесід. Тести в режимі онлайн при прийомі на роботу бухгалтера дозволяють отримати об'єктивну оцінку його професійних компетенцій, не вдаючись до послуг консультантів або експертів в сфері бухгалтерії та фінансів, які могли б інтерпретувати результати.

  Як виглядають тести головному бухгалтеру при прийомі на роботу

  "Часто невеликі компанії підбирають собі в штат головного бухгалтера, який би виконував також обов'язки фінансового директора. У зв'язку з цим такий фахівець повинен мати досвід у веденні управлінського обліку, планування і бюджетування. Оцінити здатності такої людини одними тестами складно. "

  Однак в Фінассессменте є ряд спеціалізованих тестів по управлінського обліку , Фінансового менеджменту та бухгалтерського обліку , Які можуть стати в нагоді при відборі кандидата.
  Стандартний набір запитань у тестах для головного бухгалтера повинен визначати його компетенції за такими напрямками:

  1. бухгалтерський і податковий облік
  2. наявність математичний здібностей і навички точних обчислень
  3. здатність концентруватися на одному завданні, виконувати монотонну роботу
  4. самоконтроль, пам'ять
  5. рівень відповідальності і організованості

  Крім професійних компетенцій, головний бухгалтер повинен володіти високими комунікативними здібностями, а саме - вміти спілкуватися з підлеглими і контролювати їх роботу.

  Які питання можуть входити в тести для бухгалтера

  Вимоги до рядовому бухгалтеру трохи простіше. Вони полягають в отточенности практичних навичок, таких як виконання проводок, складання звітності, робота в програмі 1С та інше. Залежно від розміру компанії перелік вимог до фахівця може змінюватися. Наприклад, в невелику компанію або приватному підприємцю більше підійде бухгалтер-універсал.

  В яку б компанію не підбирався бухгалтер, він обов'язково повинен знати:

  1. актуальні законодавчі акти, постанови, накази, розпорядження, нормативні матеріали по організації бухгалтерського обліку майна, складання звітності, обліку зобов'язань і господарських операцій
  2. форми і методи бухгалтерського обліку на підприємстві
  3. документообіг в плані ділянок бухгалтерського обліку
  4. порядок оформлення, відображення та обліку бухгалтерських операцій
  5. економічний аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства
  6. правила користування комп'ютерною технікою
  7. трудове законодавство
  8. правила охорони праці
  9. спеціалізовані бухгалтерські програми

  У тестування можуть входити як теоретичні питання, так і практичні завдання, мета яких визначити компетенції здобувача.

  Навіщо потрібно тестувати бухгалтера при прийомі на роботу?

  Робота цього фахівця безпосередньо впливає на фінансовий стан компанії і рівень уваги з боку контролюючих органів. А тести допомагають заздалегідь переконатися в тому, що кандидат на посаду володіє необхідними професійними навичками та здатний забезпечити стабільну роботу компанії.
  Можна використовувати готовий набір, або створити власні спецтести для бухгалтерів при прийомі на роботу з відповідями, все залежить від цілей. Головне - не ігнорувати потенціал цього інструменту і використовувати його.

Що входить в тести для бухгалтера?
Які тести найкраще використовувати?
Як переконатися, що результати тестування відповідають вимогам компанії до фахівця?
Навіщо потрібно тестувати бухгалтера при прийомі на роботу?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно