Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Терези і Водолій сумісність чоловіка та жінки в любові і шлюбі. Гороскоп сумісності Ваги


Сумісність знаків Зодіаку Ваги - Водолій

Це один із прикладів дуже вдалою сполучуваності, гармонійності у всіх сферах людського життя. взаєморозуміння між Водолієм і вагами забезпечено, їх життєві позиції такі ж, вони прагнуть якщо не до чогось однаковому, то, у всякому разі, близькому в загальному розумінні. У такому союзі обидва відчувають достатньо уваги і інтересу до себе, спілкування приносить їм взаємне задоволення. Ці відносини цінні ще й тим, що обидва знака Зодіаку йдуть по шляху самовдосконалення. Звичайно, між ними можливі суперечки, непорозуміння, але не настільки серйозні, щоб зіпсувати майбутнє цієї пари. зазвичай Водолій з вагами охоче і легко йдуть на поступки один одному.

Терези і Водолій - сумісність в коханні і шлюбі

сумісність Ваги чоловік - Водолій жінка

Це люди, про яких можна сказати, що вони - дві половинки одного цілого. Їхні стосунки часто служать взірцем для наслідування, об'єктом захоплення і заздрості. Чоловік-Терези і жінка-Водолій здатні зробити один одного по-справжньому щасливими, більш того - вони допомагають другій половині реалізовувати природні таланти, відкривати нові грані особистості, і це ще більше зміцнює їх взаєморозуміння.

Спільність менталітету виявляється майбутніми чоловіком і дружиною вже при перших зустрічах. Обидва цінують відносну незалежність і легкість у відносинах. Надаючи один одному свободу, Ваги з жінкою-Водолієм не зловживають нею, не доводять до того, щоб друга половина відчувала стрес, побоюючись за цілісність і чистоту відносин. У їх розумінні свобода - це можливість як і раніше жити легко і не ставити життєві успіхи в залежність від цінностей матеріального характеру. Обидва не люблять конфліктувати, тому що виникають проблеми в цій парі намагаються вирішувати максимально спокійно, розмовляючи конструктивно, не допускаючи підвищених або командних тонів.

Хороша сумісність Терезів-чоловіків з жінками знака Водолій грунтується і на однаковому підході до питань побуту, господарства. Обидва бачать в цьому досить нудну перспективу і намагаються, не зациклюючись на побут, разом займатися домашніми клопотами, щоб швидше з ними покінчити. Водолій є для чоловіка-Терезів стимулом до духовного розвитку. Вона може мотивувати його на щось нове, в тому числі і в професії , Показуючи найбільш привабливі перспективи розвитку. Чоловік-Терези піклується про збереження балансу і гармонії в цій родині.

Такий шлюб досить часто зустрічається в творчому середовищі, його представники намагаються уникати побутових обов'язків, не прагнуть мати дітей, можуть дозволити собі романи на стороні. Але якщо ця пара не належить до богеми, то в цій сім'ї найчастіше швидко з'являються діти, і батьки всіляко сприяють їх інтелектуальному розвитку. Таким сім'ям не потрібно боротися за щастя, приносячи себе в жертву: їхні стосунки природні і гармонійні і, як стверджує гороскоп сумісності, мають чудові перспективи.

сумісність Водолій чоловік - Терези жінка

Дуже часто чоловік-Водолій і жінка-Терези знайомляться на якомусь громадському заході, на вечірці або в діловій обстановці. Обидва комунікабельні, мають нестандартне мислення, вміють швидко налагоджувати контакт з людьми - так само швидко вони знайдуть спільну мову і один з одним. Уже в перші зустрічі після знайомства ці двоє виявлять, що дивляться в одному напрямку і мають дуже багато спільних позицій.

Перед такою парою відкриваються дуже гарні перспективи з точки зору майбутнього сімейного життя. Нерідко вони не просто одружуються, а й утворюють новий творчий або діловий союз, зливаючись в єдине ціле і багаторазово збільшуючи сили кожного. Правда, їх просування до цілей періодично стопориться через упертість чоловіка-Водолія , Який намагається наполягти на своєму баченні подальшого розвитку союзу. Вони будуть сваритися, але їх конфлікти будуть відрізнятися від сварок багатьох інших знаків Зодіаку. Тут Водолії з Терезами схожі на двох ділових партнерів, які наводять аргументи на користь своєї думки, спокійно міркують, апелюють до фактів, не без задоволення демонструючи мимохідь своє красномовство. Сварки не тільки не розводять подружжя по сторонам загальної дороги, але часто ще більш зближують, оскільки конструктивний суперечка дозволяє виявити нові точки дотику.

У такому союзі на роль глави зазвичай претендує саме жінка-Терези - як людина більш серйозний, грунтовний і стабільний в думках і вчинках. За нею ж найчастіше залишається і останнє слово. Чоловік-Водолій зазвичай зробить вигляд, що йому все одно, як події розвиватимуться далі, самоусуваючись від вирішення питань. Але трапляється і так, що чоловік не може змиритися з роллю веденого і пробує шукати щастя в інших відносинах.

Партнерам завжди цікаво спілкуватися один з одним - розмовляти вони можуть годинами. Рутинні обов'язки не викликають у них роздратування, оскільки вони намагаються об'єднати зусилля і зробити все швидко і спільно. Іноді в родині з'являються проблеми, пов'язані з екстравагантністю поведінки Водолія. вони вибивають дружину-Терези з колії, але зазвичай чоловік визнає свою провину і намагається її якось компенсувати, що, втім, не дає підстав вважати, що через деякий час все не повториться знову. В цілому ж пара Водолія-чоловіки з жінкою-Терезами спільними зусиллями здатна перетворити спільне життя в щасливу казку.

Водолій і Терези - сумісність в сексі

Ці двоє відчувають один до одного особливі почуття. Настільки тонким, чутливим людям необов'язково отримувати взаємне задоволення тільки в ліжку і тільки від безпосереднього фізичного контакту. Звичайно, вони відчувають один до одного і сексуальний потяг, але воно у них поєднується з романтикою, між ними встановлюється хвилююча, інтригуюча зв'язок на емоційно-інтуїтивному рівні. ваги з Водоліями не так жагучі, як деякі інші знаки, але у них є все для прекрасних перспектив у цій сфері.

Гороскоп сумісності Водоліїв і Терезів в роботі і бізнесі

Якщо в парі виявиться два таких співробітника, то налагодити контакт їм не складе ніяких труднощів, вони навряд чи будуть конкурувати або об'єднуватися проти когось третього. Обидва спритні, віртуозні, мають живим розумом і вмінням красиво говорити. Правда, ці артистичні люди найчастіше не дуже практичні, тому їх ділове партнерство може зазнати фіаско. Їм бажано працювати разом в сфері інтелектуальної праці, а для досягнення більш відчутних практичних результатів бажано підключення представника більш реалістичного знака Зодіаку. Крім того, і Водолій , і ваги мають схильність лінуватися, заражаючи цим станом другого партнера. Такі колеги, а особливо - ділові партнери часто є друзями, відчуваючи взаємні теплі товариські почуття. Вони тонко відчувають стан, настрій одного і ніколи не залишать його у важкій ситуації.

Пара Водолій - Терези: сумісність в дружбі

Дивлячись на цих двох, важко назвати їх нерозлучними друзями: вони нерідко з'являються по одному, кожен з них зберігає для себе чималу дещицю особистого простору, але це взаємна свобода з'єднує їх міцніше багатьох інших факторів. Між такими друзями панує повна гармонія, заснована на тому, що у них багато спільного. Їм імпонує можливість мати справу з людиною, яка має схожі життєві погляди і не намагається перевиховати іншого і наставити його на шлях істинний. Водолії з Терезами дбайливо ставляться один до одного, знаючи, що в разі конфлікту будуть переживати обидва. Вони є душею всіляких заходів, із задоволенням разом ходять в гості і подорожують.

Дивіться сумісність Терезів з іншими знаками Зодіаку:

інші знаки

Дивіться сумісність Водоліїв з іншими знаками Зодіаку:

інші знаки


Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно