Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Тематика сайту як основа пошукового просування. Вибір тематики для сайту. | IT-блог про веб-технологіях, серверах, протоколах, базах даних, СУБД, SQL, комп'ютерних мережах, мовами програмування і створення сайтів.

  1. Вплив тематики сайту на успішність просування
  2. Оцінка обраної теми, важливість ключових слів

Привіт, шановні відвідувачі мого скромного блогу для початківців Вебразработчик і web майстрів ZametkiNaPolyah.ru . Продовжуємо рубрику Як просувати сайт. Раніше ми говорили про внутрішньої оптимізації сайту . Сьогодні ми запитаємо себе: «з чого почати розкрутку сайту?». Багато з нас замислювалися над тим, щоб відкрити свій маленький бізнес в інтернеті, якщо ви якимось чином потрапили на цю сторінку, то, швидше за все, - замислювалися або вже відкрили. У цій статті я спробую, в міру своїх можливостей, розповісти про перші кроки, які, на мій погляд, необхідно зробити, щоб ресурс став відвідуваним і приносив якийсь профіт. Цей пост, як і мій попередній, буде малокорисний досвідченим оптимізаторам, але якщо ви тільки почали замислюватися про те, як просувати сайт, то знайдете тут кілька корисних порад.

Далі ми поговоримо про важливість вибору тематики для сайту і її вплив на успішність просування. Можна сказати, що тематика сайту багато в чому визначає його існування і популярність. Саме з визначення теми майбутнього сайту варто починати його створення, саме тематика є основою плану просування. Від обраної теми залежить набір ключів, за якими ресурс буде розкручуватися. Загалом, сьогодні ми поговоримо про важливість першого кроку, а саме - про вибір тематики для сайту.

Вплив тематики сайту на успішність просування

Зміст статті:

Інтернет - це ціла екосистема, яка живе за своїми правилами, де кожна, навіть на перший погляд не найбільш вдала ідея і кожен ресурс може вистрілити і приносити профіт його автору, прикладів безліч, варто тільки подивитися по сторонам. Отже, якщо у вас з'явилося бажання почати свій бізнес в інтернеті, але сайту поки що немає - добре. Тому що перший крок до створення вдалого та прибуткового проекту, а також плану розкрутки сайту є вибір тематики для сайту. Тематика сайту це те, з чого ви будете отримувати профіт, тема - це фундамент вашої стратегії просування. Від вибору теми ресурсу залежить результат: як якісний, так і кількісний.

Давайте розберемося з питанням: «чому тема впливає на розкрутку сайту?». Та власне тому, що користувачі шукають різні товари і послуги, якісь частіше, якісь рідше. Наприклад, сайт, на якому можна замовити таксі, в пошукових системах шукають сотні тисяч користувачів щодня. Так, наприклад, запит «купити автомобіль» відноситься до високочастотним або високо конкурентним. Якщо сайт, присвячений автомобільний тематиці, зумів вибитися в топ пошукової видачі, то він, звичайно ж, принесе чималий дохід своєму власнику. До питання розкрутки сайту можна підійти і трохи з іншого боку: якщо сайт забудовника приніс хоча б одного клієнта, то він точно окупився.

Так в чому проблема? Чому мало хто наважується взяти і створити проект, присвячений продажу автомобілів на зразок відомого Дром? Справа вся в тому, що сайти по високочастотним запитам просуваються роками: на таких сайту, зазвичай, гігабайти контенту; на них посилається безліч інших ресурсів, а це все дуже вагомі чинники. Внутрішня оптимізація також впливає на популярність і успішність ресурсу: якість і кількість контенту, швидкість завантаження сторінок, географічне положення та інше.

Думаю, думка зрозуміла: створення і подальшу розкрутку сайту потрібно починати з вибору тематики. Давайте поговоримо про вибір теми для сайту. Якщо ви бажаєте створити сайт і хочете, щоб він негайно приносив дохід, то тема повинна бути вузькою. Наприклад, ми вирішили створити сайт з продажу автомобілів, просувати такий сайт буде простіше за запитом «продаж автомобілів в Росії», ніж за запитом «автомобіль», а за запитом «продаж автомобілів в Тюмені» бажаний результат можна буде отримати швидше і простіше, ніж по двох попередніх. Ставлення тут очевидно: результатів по низькочастотних запитах менше, але і конкуренція значно нижче, тому з'являється можливість швидко розкрутити сайт.

Щоб не бути голослівним наведу простий приклад того, як обрана тема сайту може вплинути на його просування. Точніше: на конкурентне середовище. Отже, поекспериментуємо із запитами до пошукової системи. Тут варто звернути увагу на кількість результатів, які видала пошукова система.

Привіт, шановні відвідувачі мого скромного блогу для початківців Вебразработчик і web майстрів   ZametkiNaPolyah

Вплив тематики сайту на його просування


Вплив тематики сайту на його просування

Вплив тематики сайту на його просування. Використовуємо менш популярний запит


Використовуємо менш популярний запит

Вплив тематики сайту на його просування. Використовуємо менш популярний запит

Думаю, я зміг вас переконати в тому, що конкуренція за вузьким або низькочастотних запитах багато нижче і, отже, розкрутити сайт вузької тематики набагато простіше. У будь-якому випадку: тема сайту є основою плану пошукового просування. Звичайно, вибір теми сайту залежить від початкового капіталу і бажання вкладати, але, на мою думку, що навряд чи ви читали б цей пост, будь у вас пара зайвих мільйонів умовних одиниць.

Оцінка обраної теми, важливість ключових слів

Основна думка даного поста полягає в тому, що правильно обрана тема сайту - ключ до успішного просуванню сайту . Вибір тематики сайту - це ще не все, важливо визначитися з набором ключових слів і фраз, за ​​якими буде просуватися ресурс. Наприклад: програмування, мова програмування, високорівнева мова програмування, Python. Даний приклад добре демонструє наступне: ключові слова можуть бути як загальними, так і вузькоспеціалізованими, звичайно ж, набір ключів залежить від обраної тематики сайту.

Тематику сайту можна оцінити без набору використовуваних ключів. Не варто забувати про те, що трафік на сайт повинен бути цільовим. Повернемося до мов програмування: якщо на ваш сайт цілком і повністю присвячений мові програмування Python і ви продаєте навчальні матеріали саме по цій мові, то не варто його просувати сайт за запитом: «мова програмування», навіть незважаючи на те, що запит «мову програмування »високочастотний. Навряд чи користувач, який прийшов на цей запит, захоче купити ваші матеріали. Просувати і розкручувати сайт слід виходячи з теми сайту, якщо сайт про Python, то і просувати його потрібно за запитами: «мова програмування Python», «уроки Python» та інше.

При виборі теми сайту і складанні ключових запитів не варто забувати і про те, що у слів є синоніми, які можна використовувати в якості ключів. Наприклад, автомобіль має синонім машина або автотранспортний засіб. При виборі теми не забувайте про те, що пошукові системи можуть давати інформацію про кількість запитів по тій чи іншій фразі, обов'язково використовуйте користуйтеся цими інструменти при виборі теми сайту і складанні списку ключових фраз.

Ну і наостанок я залишив найочевидніше. Звичайно ж, бажано, але не обов'язково: при виборі теми для сайту варто керуватися і своїми уподобаннями, знаннями і досвідом. Тема сайту повинна вам бути добре знайома, приємна і зрозуміла, тоді, при грамотному підході до просуванню сайту ви зможете зробити як в тій приказці: і рибку з'їсти, і на ялинку влізти. Отримувати профіт і задоволення від роботи.

Сьогодні ми запитаємо себе: «з чого почати розкрутку сайту?
Давайте розберемося з питанням: «чому тема впливає на розкрутку сайту?
Так в чому проблема?
Чому мало хто наважується взяти і створити проект, присвячений продажу автомобілів на зразок відомого Дром?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают