Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Тариф Beeline "Всешечка": опис, підключення і вартість інтернет

 1. Опис тарифу «Всешечка» Якщо ви людина активна і багато спілкуєтеся з людьми за допомогою мобільного...
 2. як відключити
 3. Інтернет
 4. СМС
 5. В яких містах і регіонах діє тариф
 6. Відгуки

Опис тарифу «Всешечка»

Якщо ви людина активна і багато спілкуєтеся з людьми за допомогою мобільного телефону, тоді, напевно, є бажання заощадити свої гроші на мобільному зв'язку. На даний момент тарифний план «Всешечка» за 100 рублів визнаний одним з найвигідніших не тільки в лінійці тарифів Білайн, і в цілому на території Росії. Постійне прагнення компанії Білайн повністю відповідати побажанням і потребам своїх клієнтів, дозволяє їм здобувати гідну перемогу над конкурентами. Передбачені безлімітні дзвінки на місцеві номери Білайн.

Основна вигода нового тарифу «Всешечка» повний безліміт всередині мережі, абонентська плата становить всього 100 рублів на місяць.

Також є 50 безкоштовних хвилин для вихідних дзвінків на номери інших операторів. Якщо ліміт вихідних на номери інших операторів перевищено, то за таку зв'язок доведеться заплатити 1 руб в хвилину. Такий тариф не має сенсу підключати людям, більшість знайомих, друзів і ділових партнерів яких не підключено до «Білайн».

Як підключити / перехід на тариф

Для тих, хто вже підключений до «Білайн» і не міняв тариф протягом місяця, підключення буде безкоштовним Для тих, хто вже підключений до «Білайн» і не міняв тариф протягом місяця, підключення буде безкоштовним.

Для того щоб підключити даний тарифний план, необхідно зробити дзвінок за номером 067-400-11-11, де скориставшись підказками автоінформатора, здійснити кошторис свого тарифу на «Всёшечка».

У правому верхньому кутку Ви зможете побачити посилання з написом Особистий кабінет Білайн , Натиснувши на яку необхідно буде пройти процедуру авторизації. Після чого відкриється вікно, в якому можна налаштувати всі необхідні послуги за своїм номером.

Ви автоматично стаєте учасником програми «Щасливе час» і отримуєте до 15% бонусів за ваші витрати на зв'язок при підключенні до тарифу до 31.03.2016 р Бонуси можна використовувати в рахунок оплати послуг зв'язку «Білайн».

як відключити

Відключити або перейти на інший тариф можна відвідавши особистий кабінет Beeline. У ньому ви зможете відключитися від тарифу «Всешечка» і вибрати потрібний тарифний план.

Інтернет

Якщо ви власник сучасного смартфона або планшета з підтримкою 3G, тоді вам повинні бути цікаві розцінки на мобільний інтернет. За кожен мегабайт отриманого або переданого трафіку з вашого рахунку буде списуватися сума в 9.95 рублів.

Більш того, додатково кожному абоненту нараховується 100 Мб мобільного Інтернету безкоштовно (нараховуються першого числа кожного місяця). Вартість хвилини розмови на номер іншого оператора або на міжмісто, становить всього 2,5 р.

У разі перевищення ліміту кожні наступні 25 Мб коштуватимуть 25 руб (в залежності від регіону). Безкоштовні мегабайти інтернету можуть бути витрачені тільки на території домашнього регіону. При бажанні можна купити додатковий пакет інтернет трафіку.

Для тих абонентів, які більш активно використовують мобільний Інтернет, існує можливість підключення додаткових Інтернет-пакетів «Хайвей» або «Хайвей 3», за умовами яких користувачеві надається 1 Гб або 3 Гб високошвидкісного мобільного інтернету Білайн відповідно.

Якщо в будь-якому з календарних місяців після активації тарифу ви використовуєте 1 Мбайт інтернет-трафіку, то вам буде підключена опція «Хайвей 1 Гб», що дозволяє активним користувачам інтернету економити на трафіку. З опцією «Хайвей 1 Гб» ви отримуєте 1 Гбайт інтернет-трафіку в місяць на максимальній швидкості за щодобове плату, який діє при знаходженні абонентів в Сибірському регіоні: Новосибірської, Кемеровської, Омській і Томській областях, Алтайському і Красноярському краї, а також республіках Алтай , Тива і Хакасія. При знаходженні абонента у роумінгу на території Росії **, за межами Сибірського регіону, доступ в інтернет на умовах домашньої мережі можливий при підключенні послуги «Інтернет для подорожей по Росії».

При вичерпанні включеного швидкісного трафіку підключаються додаткові пакети швидкісного трафіку: 20 руб. за кожні 150 Мбайт, поки не оновиться основний пакет інтернету. Якщо при вичерпанні швидкісного трафіку засобів для підключення додаткового пакета буде недостатньо, послуга буде надаватися на швидкості до 64 Кбіт / с. Щоб відключити підключення додаткових пакетів і вибрати обмеження швидкості наберіть команду 067 471 778 0 або * 115 * 230 #.

СМС

SMS не включені в абонентську плату і оплачуються окремо

 • SMS на номери домашнього регіону - 1,5 руб.
 • SMS на номери операторів Росії - 1,95 руб.
 • SMS на номери міжнародних операторів - 5,45 руб.
 • Відправлення MMS - 6,6 руб. за хвилину

В яких містах і регіонах діє тариф

Алтайський край, Башкортостан, Ставропольський край, Волгоград, Новосибірськ, Саратов, Астрахань, Москва, Пенза, Уфа, Ростов, Омськ і ін.

Відгуки

м Волгоград, я на тарифі «Всешечка», 100 рублів абонентної оплати вистачає всього на 2 тижні. Нікуди за межі регіону не дзвоню. Чому так?

Чому так?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,